Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się wkurzyłam teraz wieczorem...

15.04 składałam zamówienie w black red white na konode i łóżko do pokoju małego, a dziś rzuciła mi się reklama, że od 16.04 weszła jakaś promocja że wszystkie meble są do-40% taniej i jak wyliczyłam to jestem w plecy 300zl... Jeszcze nic nie płaciłam bo dopiero przy odbiorze i tak się zastanawiam czy myślicie, ze jest szansa dogadania sie, żeby jednak policzyli zamówienie po tej niższej cenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MariKate napisał:

Ale się wkurzyłam teraz wieczorem...

15.04 składałam zamówienie w black red white na konode i łóżko do pokoju małego, a dziś rzuciła mi się reklama, że od 16.04 weszła jakaś promocja że wszystkie meble są do-40% taniej i jak wyliczyłam to jestem w plecy 300zl... Jeszcze nic nie płaciłam bo dopiero przy odbiorze i tak się zastanawiam czy myślicie, ze jest szansa dogadania sie, żeby jednak policzyli zamówienie po tej niższej cenie? 

Spróbuj zadzwonić i zapytać czy da się naliczyć zniżkę a jak nie to anuluj zamowienie i zrób nowe. Szkoda 300 zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 godzin temu, MariKate napisał:

Ale się wkurzyłam teraz wieczorem...

15.04 składałam zamówienie w black red white na konode i łóżko do pokoju małego, a dziś rzuciła mi się reklama, że od 16.04 weszła jakaś promocja że wszystkie meble są do-40% taniej i jak wyliczyłam to jestem w plecy 300zl... Jeszcze nic nie płaciłam bo dopiero przy odbiorze i tak się zastanawiam czy myślicie, ze jest szansa dogadania sie, żeby jednak policzyli zamówienie po tej niższej cenie? 

Anuluj zamówienie i zamów na nowo 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, dorcia6579 napisał:

27 kwietnia będzie pełnia Księżyca... A wiecie, że pełnia ma wpływ na poród?Ciekawe czy któraś urodzi 😁🌕

Też ostatnio to słyszałam od pani w szatni w szpitalu 😉 

Nawet sprawdziłam, czy przy córce nie było bo byly przepełnione porodówki i lekarz mówił, że wszystkie naraz zaczęły rodzic. Ale nie. 

No to czekamy 🤭 byle na te co już dotrwają do bezpiecznej granicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzinę temu, Eda85 napisał:

Ej no nie straszcie🙈 ja chcę wytrwać do maja

Hehehe, co ma być to będzie 😁

 

U mnie dziś pogody słonecznej ciąg dalszy, a jak u Was dzisiaj?

Ja korzystam i już zaraz będę pranie rozwieszać na balkonie.

 

@banasiatko a Ty dziś jak?

 

 

A może ktoś urodził ? 😁😁😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też dziś piękna pogoda ale ja i tak od rana mam zły dzień. Całą noc nie spałam bo się kręciłam z boku na bok a rano poszłam zrobić badania do laboratorium, które okazało się zamknięte! Bez żadnej kartki, informacji w internecie, nic a nic, pocałowałam klamkę 😕 musialam brać ubera żeby jechać do drugiego punktu. No a jak przyjechałam do domu to mam wrażenie że chyba mi trochę wód uciekło. Tzn jak już wstałam z toalety i ubierałam spodnie to poczułam że coś wypływa (dosłownie sekundę to trwało) i poczułam mokro między nogami. Dobrze że mam dziś wizytę to się dopytam lekarki czy to możliwe. Dodam że Leon wczoraj był w poprzek a już dziś naciska mi na pęcherz aż mam nerwobóle 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Do_Mi napisał:

U nas też dziś piękna pogoda ale ja i tak od rana mam zły dzień. Całą noc nie spałam bo się kręciłam z boku na bok a rano poszłam zrobić badania do laboratorium, które okazało się zamknięte! Bez żadnej kartki, informacji w internecie, nic a nic, pocałowałam klamkę 😕 musialam brać ubera żeby jechać do drugiego punktu. No a jak przyjechałam do domu to mam wrażenie że chyba mi trochę wód uciekło. Tzn jak już wstałam z toalety i ubierałam spodnie to poczułam że coś wypływa (dosłownie sekundę to trwało) i poczułam mokro między nogami. Dobrze że mam dziś wizytę to się dopytam lekarki czy to możliwe. Dodam że Leon wczoraj był w poprzek a już dziś naciska mi na pęcherz aż mam nerwobóle 😕

Czyli diagnostyka znowu nieczynna z niewiadomych przyczyn?Domi najpewniej jest to cofanie hm..moczu. Ja też tak miałam i ciągle lekalam się, że to wody. Normalne w ciąży z uwagi na nacisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam na infolinię BRW i anulowałam zamówienie i złożyłam je jeszcze raz. Oczywiście dostawa się teraz może trochę przesunąć w czasie, ale jednak 300zl w kieszeni zostanie 🙂

U mnie są przebłyski słoneczka i też co chwilę się chmurzy, ale na szczęście jest cieplej niż przez ostatnie dni. Ja też dzisiaj z rana byłam w labolatorium na badaniach. Teraz próbuje ogarnąć trochę mieszkanie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Emi_ja napisał:

Czyli diagnostyka znowu nieczynna z niewiadomych przyczyn?Domi najpewniej jest to cofanie hm..moczu. Ja też tak miałam i ciągle lekalam się, że to wody. Normalne w ciąży z uwagi na nacisk

Pierwsze słyszę o takiej przypadłości 😕 czego to się człowiek dowie o sobie w ciąży...

Z tą diagnostyką to już cyrk jakiś, któryś raz ta sama sytuacja 😕 jak posprzątam to zadzwonię na infolinię i złożę skargę bo już mi się czara goryczy przelała. 

 

Dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach 🙂@banasiatkojak się dziś czujesz? Ciśnienie się ustabilizowało? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, dorcia6579 napisał:

Hehehe, co ma być to będzie 😁

 

U mnie dziś pogody słonecznej ciąg dalszy, a jak u Was dzisiaj?

Ja korzystam i już zaraz będę pranie rozwieszać na balkonie.

 

@banasiatko a Ty dziś jak?

 

 

A może ktoś urodził ? 😁😁😁

Mi wyniki badań powychodziły wzorowo, tzn żelaza mam mało, ale generalnie odkąd jestem w szpitalu to co badanie mam niższe ciśnienie. Jak mi mierzyli godzinę temu to już było w normie. Na badaniu lekarz stwierdził, że mnie wypiszą, ale żebym się oszczędzała no i leki. Ale jak widziałam ile kobiet w ciąży czeka na przyjęcia i nie mają miejsca, to nie dziwię się, że jak ktoś dobrze się czuje to go wypisują 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja już wróciłam do domu po porannym ktg.  Mały przysypiał albo uciekał i dość długo leżałam na zapisie. Ale wszystko ok. Wody w granicach normy, przepływy ok.  Kolejne za tydzień. 

No i za tydzień to już rano test 😮 

Oczywiście młody miednicowo leży. 

 

@banasiatko super ze juz lepiej i że cię wypuszcza. Jednak odpoczynek w domu jest bardziej komfortowy.

 

@MariKate fajnie ze udało się anulować zamówienie. To jednak spora kasa zaoszczędzona. Szczególnie jak teraz jest dużo wydatków.

 

Dziewczyny czekamy na wieści po wizytach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
9 minut temu, banasiatko napisał:

Mi wyniki badań powychodziły wzorowo, tzn żelaza mam mało, ale generalnie odkąd jestem w szpitalu to co badanie mam niższe ciśnienie. Jak mi mierzyli godzinę temu to już było w normie. Na badaniu lekarz stwierdził, że mnie wypiszą, ale żebym się oszczędzała no i leki. Ale jak widziałam ile kobiet w ciąży czeka na przyjęcia i nie mają miejsca, to nie dziwię się, że jak ktoś dobrze się czuje to go wypisują 😅

To bardzo dobrze 🙂 Może taka Twoja natura z tym ciśnieniem.A przed ciążą mierzyłaś?

 

@Eda85 @AgaIGaja powiedzenia na wizytach!

 

50 minut temu, Do_Mi napisał:

U nas też dziś piękna pogoda ale ja i tak od rana mam zły dzień. Całą noc nie spałam bo się kręciłam z boku na bok a rano poszłam zrobić badania do laboratorium, które okazało się zamknięte! Bez żadnej kartki, informacji w internecie, nic a nic, pocałowałam klamkę 😕 musialam brać ubera żeby jechać do drugiego punktu. No a jak przyjechałam do domu to mam wrażenie że chyba mi trochę wód uciekło. Tzn jak już wstałam z toalety i ubierałam spodnie to poczułam że coś wypływa (dosłownie sekundę to trwało) i poczułam mokro między nogami. Dobrze że mam dziś wizytę to się dopytam lekarki czy to możliwe. Dodam że Leon wczoraj był w poprzek a już dziś naciska mi na pęcherz aż mam nerwobóle 😕

Mógł to być mocz, tym bardziej, że piszesz , że naciska Ci na pęcherz, ale dobrze , że masz dziś wizytę, to się dowiesz.Ja się strasznie boje, że mogę przeoczyć sączenie wód..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też po wizycie, teraz gonię i szukam laboratorium żeby oddać gbs. Mały ułożony główką do dołu. Na usg miał piąstkę w buzi😁 waga na dzisiaj 2700. dostałam skierowanie na cięcie, mam się umówić na ok 17 maja a jak by coś się działo no to jechać. Szyjka jeszcze jest jak to moja lekarz powiedziała. Czop odchodzi ale nie jest najgorzej. Może uda się wytrwać ale mam się bardzo oszczędzać żeby jeszcze mały podrósł bo pewnie realna waga jest mniejsza bo tak było w poprzednich ciążach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że od rana tyle dobrych wieści🙂

U nas dzisiaj na przemian słońce i chmury, chociaż jak dla mnie za dużo wiatru.

Ale wykorzystujemy że mąż ma ostatni dzień wolnego i działamy trochę na dworze, chłopaki już ładnie przygotowali i wysiali warzywnik teraz odżywiają iglaki🙂 a ja siedzie i patrzę co by tu i gdzie przesadzić 😉 zanim znowu się pogoda popsuję.

Ciekawe jak będzie z tą pełnią 😌  mam ktg przeniesione na jutro ciekawe co się dowiem bo dzisiaj od rana miałam skurcze ale takie leciutkie okresowe ,wymiotowałam już i parę razy w toalecie byłam ale podejrzewam,że to tylko taka zbieżność dzisiaj, a wymioty po za szybko zjedzonej kanapce😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dorcia6579 napisał:

To bardzo dobrze 🙂 Może taka Twoja natura z tym ciśnieniem.A przed ciążą mierzyłaś?

 

@Eda85 @AgaIGaja powiedzenia na wizytach!

 

 

Mógł to być mocz, tym bardziej, że piszesz , że naciska Ci na pęcherz, ale dobrze , że masz dziś wizytę, to się dowiesz.Ja się strasznie boje, że mogę przeoczyć sączenie wód..

No właśnie też się tego boję, nawet wczoraj rozmawialiśmy z mężem co będzie jeśli mi wody odejdą pod prysznicem i tego nie zauważę. 

Nie wiem czy dziś to był mocz. Myślałam że może poznam po kolorze ale mój mocz też jest właściwie biały i bez zapachu bo piję bardzo dużo wody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Eda85 napisał:

Ja już też po wizycie, teraz gonię i szukam laboratorium żeby oddać gbs. Mały ułożony główką do dołu. Na usg miał piąstkę w buzi😁 waga na dzisiaj 2700. dostałam skierowanie na cięcie, mam się umówić na ok 17 maja a jak by coś się działo no to jechać. Szyjka jeszcze jest jak to moja lekarz powiedziała. Czop odchodzi ale nie jest najgorzej. Może uda się wytrwać ale mam się bardzo oszczędzać żeby jeszcze mały podrósł bo pewnie realna waga jest mniejsza bo tak było w poprzednich ciążach. 

Też Gbs leciałam zanieść, Gaja tak samo główką w dół... Muszę jeszcze powtórzyć HIV i HBS 🤗 @Eda85 a który masz dokładnie tydzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...