Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Justi witaj w klubie ja tez niemam zadnego wywolanego zdjecia ze slubu poza tymi od fotografa a ile razy za to sie zabieralam ehhh.... 😮 😮A Kacpra zdjec mam kilka bo akurat siora wywolywala to jej kazalam wywolac a mial moze wtedy z 4 msce jak nie mniej wstyd i jeszcze raz wstyd.....
A co do prezentu to ja tez niemam zadnego pomyslu 😮 😲
Wczoraj ogladalam gazetke swiateczna biedronki i fajne rzeczy beda mieli 😉
http://www.biedronka.pl/offer/weekly_inspirations/wiecej_marzen/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ircia dziekuje za info
rezczywiscie swietne rzeczy neiktore juz sa nawet dostepne w biedronce 😉
musze przemyslec jakis zakup 🙂

http://www.tchibo.pl/-t400004277.html
my na pewno mamy upatrzone kilak rzeczy w tchibo glownie chcemy kupic http://www.tchibo.pl/Transporter-samochodow-p400008928.html

i moze to 🙂 http://www.tchibo.pl/Drewniana-arka-z-figurkami-do-wkladania-p400008898.html

w ogole uwielbiam drewniane zabawki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super ta arka bardziej mi sie podoba niz te autko ktore tez jest niczego sobie 😉
Ja niemam pojecia co malemu kupic ma tych klamotow tyle ze wymiescic sie nie idzie,a bawi sie kilkoma rzwczami 🥴Myslalam o klockach drewnianych ale zastanawiam sie nad nimi bo nasz drops wszystko gryzie co drewniane szkodnik jeden pogryzl mu czesci z ukladanki o misiach co sie je przebiera,i nie jestem w stanie wszystkiego dopilnowac i sprzatac po nim....
Moze mu kupimy takiego skoczka gumowego krowke czy cos bo znajomi maja i maly zacieszal sie tym jak niewiem 🙂 o cos takiego znalazlam pierwsze z brzegu bo tego jest multum 🙂
http://allegro.pl/skaczaca-krowka-betsy-kidzzfarm-super-hit-poznan-i1902872926.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mala spi wiec mam chwilke.
Lusiu no fakt...za duzo nie bylo co czytac 😁
justi ja tez nie mam wywołanych zdjec malej, przynajmniej tych z teraz.jak miala 2 miesiace to wywolalam ale rozdalam.mama na ścianie zdjęcia z chrztu ok 8 miesiaca...no cóz tez sie nie moge zabrac za to....
moja mama dalej w szpitalu, wiec muszę do niej zaglądać/Kurcze mam nadzieje ze szybko wyjdzie bo normalnie mam dosyc.Ciągle chodze nie wyspana bo jak mala zasypia to ja wtedy mam czas na inne rzeczy wiec chodzę spac ok 14 no i jescze w tym czasie pobudka na mleko.W dzień jak mala spi to tez czesto spie z nia...mowie wam...ze jakas jestem zniechęcona do wszystkiego, może dlatego ze człowiek ciagle w biegu//////////?
tez nie mam pomysłów na gwiazdke....dla malej myślałam o organkach, ale to sie jeszcze pomyśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Irciu ja kupiłam konika czerwonego tez w podobie za 26zl na rynku a na allegro byl taki sam po 79zł. Moja jakos go omija, woli bawić sie na zebrze takim skoczku z melodiami.Ten czerwony konik jest dmuchany i bardzo wywrotny, moze dlatego gabi go unika, choc jak bedzie większa to może jej podpasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moj maz sie uparl na arke ja chce autko wiec heh kto wie moze beda 2 rzeczy musze tylko jeszze dorwac je w sklepie by moc je zobaczyc z bliska i nie placic kosztow przesylki 🙂

a ta krowka niezla hehe choc ja sie balabym sie,ze maly z niej spadnie czy cos sobie zrobi
nie wiem czy to nei za wczesnie na taka zabawke ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia powiem ci ze jak byl u znajomych to razem z ich synkiem 2 msce starszym ujezdzali go razem we dwoch siedzac na nim mielismy ubaw jak niewiem,i kiedys jak bylismy w dzieciecym sklepie to tez go dorwal i skakal na nim,musze gdzies poszukac w sklepie bo nie bede tyle przeplacac a tak jak piszesz koszt ok 30 zl to jeszcze nie taki majatek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ehhh Monika wspolczuje ci tej bieganiny
choc sama tez wciaz za czyms biegam dzieki bogu u nas wszyscy zdrowi wiec nei mam co narzekac
choc ostatnio ak sobie z m. siedzielismy jak maly spal i rozmawialismy i stwierdzilismy ze czas spedzonyz dzieckiem jakos inaczej duzo szybciej plynie
poza tym najpierw rano czlowiek biega by zdazyc do prayc
pozniej biegnie z pracy po malego (wlasnie wychodze za 10 minut 🙂 juuuupi)
szybko do domku zjesc obiad zanim sie czlowiek troche Wojtusiem nacieszy trzeba isc go kapac i spac 😞
ehh czas za szybko plynie wciaz w pogoni za czyms tylko za czym ??

i nigdy nie dogodzi sie wszystkim wciasz to za malo slysze widze swojego wnuczusia mowie wam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziweczyny!
Widze, ze temat prezentowy.

Moj m namowil mojego ojca zeby zrobil malej sanki 😉 Ja go chcialam namowic na drewniana kuchnie ale moze nastepnym razem albo tescia namowie bo obaj lubia siedziec w garazu i cos tam klepac:P

Tez chcialam kupic malej tego skoczka w PL, bo u nas one sa dosyc drogie bo najtaniej ok30 euro. Tylko nie wiem jaki kupic czy one sie w ogole roznia czyms bo wygladaja tak samo a ceny na allegro sa od 16 zl do ok 100 wiec roznica w cenie jest ale czy w jakosci?
Narazie pewnie kupie jakis tanszy zeby zobaczyc czy mala bedzie w ogole nim zainteresowana.

Mala ma juz 14 zebow i ida nastepne 😉
Nie je juz obiadkow ze sloikow 😁 Narazie robie jej na zmiane zupy i kotlety mielone z puree ziemniaczynym bo w takiej postaci zjada ziemniaki przynajmniej, lepie jej male kuleczki 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
On nie jest bez cukru niestety ale jest bez tych wszystkich sztuczności które są w najpopularniejszych sokach typu syropy malinowe. Wypróbowane mamy syropy Krokusa (są w necie w sklepach eko) i soki z Podhala które są raczej do zdobycia tylko w naszym lokalnym sklepiku bo oni przywożą sami od jakiejś gaździny. Za kilka dni być może będę mogła polecić jeszcze jeden sok który ostatnio zamówiłam przez neta i ma przyjść jakoś na dniach. Jest dużo tańszy od Krokusa więc jeśli się nam spodoba to będziemy go kupować.

W sumie jak chcesz zupełnie bez cukru to można parzyć po prostu herbatkę malinową. Te Herbapolu są niezłe (z serii Owocowy Ogród), ewentualnie można kupować suszone maliny w sklepach eko albo w Wyrobach Benedyktyńskich tylko że one są dość drogie a trzeba ich sporo na sensownej mocy herbatkę. Stasiek taką herbatkę pijał i nawet mu smakowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzę, że myślicie już o prezentach...ja będę miała problem z prezentem dla Franka, bo on w sumie wszystko ma, większość rzeczy jest u moich rodziców, więc rzadko się nimi bawi, ale z reguły on woli bawić się garnkami, butelkami i innymi domowymi akcesoriami, które niewiele mają wspólnego z dziecięcymi zabawkami. Zobaczymy jeszcze...
Acha, i widziałam dzisiaj w Biedronce niektóre z zabawek o których pisałyście, to powiem szczerze, że troche tandetne mi się wydaja, takie na raz....no, ale to tylko moje zdanie.

A tak to u nas wszystko ok, w niedziele zaliczyliśmy wizytę u teściów, gdyż teściowa pierwsza się przełamała i powiedziała, że czas najwyższy to wszystko zakończyć, więc nię odmówiliśmy zaproszenia.

Niedawno wróciliśmy ze spaceru, bo cąły dzień Franek przespał 🙂 Ale pomimo iż ciemno, to i tak cieplutko i bardzo przyjemnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 😉
dawno mnie tutaj nie było ale ładna pogoda to jak się da korzystamy z Kinga na dworze jak wracamy to obiad porządki a jak w końcu pójdzie spać zaglądam trochę do książek i czas nie miłosiernie mi szybko leci. Już ostatni miesiąc został mojej siostrze do porodu to zacznie się odliczanie i będzie nowy maluszek w rodzinie ciekawe jak Kini to się spodoba 😉 A propo zabawek dzisiaj kupiliśmy Kini na mikołaja tą kuchnie z biedronki bo wychodzi taniej niż na allegro a od dłuższego czasu poszukiwaliśmy coś z tego pokroju na dłuższą metę.
Co do soków też korzystamy z herbapolu. Muszę już iśc bo Kinga robi się marudna przed snem i trzeba mi brać się za kasze. 3majcie się postaram się w najbliższym czasie zajrzeć tu na dłużej i trochę po nadrabiać zaległości. bo ja nie zamierzam rezygnować z tego forum wręcz przeciwnie za bardzo was polubiłam by tak szybko porostu odchodzić po roku czasu tylko ostatnio zagospodarować dobrze czasem nie potrafię ☺️ ale myślę że i z tym w końcu dojdę ładu. Buziaki ściskam mamusie i dzieciaczki nasze lipcowe!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kochane 🙂

Ja co jakiś czas mam problemy z włączaniem kompa więc dlatego tak rzadko bywam...

Niestety mój tatuaż jest znów pod znakiem zapytania, napewno nie będę go robić w tą sobotę...może w przyszłym tygodniu...ehhh wszystko sprzeciwia się przeciwko mnie abym go nie zrobiła... 🥴 😞

Justi no to cię Wojtuś trzyma w niepewności z tym mówieniem "Mama"...łobuziak jeden 😉 Emi non stop mówi "mama", a najlepsze, że do M. już coraz rzadziej mówi "tata"...teraz mówi "tatuś" 🤪 A na dziadków mówi "dziadziuś" 😉 Tak się tym facetom podlizuje hehehheh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas teraz aparat mowy u Kingi tak się rozwinął że całymi dniami by tylko trajkotała i jak się nie odezwę do niej co chwilę to zaraz mamo, mama itd. by tylko dać znać że się ją słucha tak samo z książkami chodzi do każdego kto pod ręką by jej czytać albo pytać co jak robi a w szczególności polubiła pomawianie sowy. Dziś po raz pierwszy zabraliśmy ją do fryzjera bo grzywka jej wchodziła w oczy a ani spinek ani gumek póki co nie chce tolerować. Co do zabaw to podobnie jak Staś uwielbia kółko graniaste i taki ubaw ma przy tym 😁 i za ręce łapie śpiew by dalej się tylko bawić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...