Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
jejku, Edytko...no to kolejne zmartwienia. Oby badania wyszły na twoja korzyść.Szpik kostny to poważna sprawa.Trzymam kciuki i koniecznie daj znac jak będziesz cos więcej wiedzieć.Edytko a te spodnie co pokazałas to az taki duży rozmiar na Emi? 🤪Ja mam na 80cm i sa luzne w pasie i nogawki tez lekko za duze ale musze kupic kolejna pare i sie zastanawiam jaki rozmiar bo jak kupi na 86 to w nie wpadnie jak będą juz dobre to mala pewnie bedzie mogła je założyć w lato 😜
Ja dzisiaj ide do lekarza po to skierowanie a potem jade do mamy.Nie mam pomysłu co na obiad zrobić by i mała zjadła.?
Jutro znowu m idzie do ortopedy z wynikami tego rezonansu.Sadze ze operacja go nie ominie i jeszcze ten torbiel 😞
Ann dzieki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczynki 😘 😘 😘 😘 Jesteście kochane 🙂 Na szczęście tak jak pisze Ania, nie mam za dużo czasu na myślenie więc nie zamartwiam się na zapas 🙂

Monia porównywałam te spodnie z tymi, które Emi teraz nosi i były o parę centymetrów dłuższe 😉 A wolę żeby były troszkę większe bo wtedy pod spodem zmieszczą się ubranka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejku co za plaga z tymi chorobami 😞 Edytka my oczywiście również 3mamy za Ciebie kciuki i żebyś pobranie szpiku miała jak najszybciej za sobą i jak najmniej boleśnie!!! Monika o o Twojej rodzince również nie zapominamy i życzymy dużo dużo zdrowia!!! tule ws wszystkie!
Jeśli chodzi o marudzenie u nas też nie kiedy Kinga ma swoje gorsze dni i sama nie wie czego chce. A z tym czytaniem i psiukaniem w nosek do swoich "przyjaciół" to jak u Stasia tak i u Kingi występuje 😁 i faktycznie komicznie to wygląda. Niesamowite jest to jak dzieci szybko coś nowego chwytają i naśladują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A takie były skutki ostatniego spotkania ze znajomymi, którzy mają o 5 miesięcy starszego od Emi synka 😉

Moja córcia znalazła oficjalnego narzeczonego 😁 😁 😁 😜 😉 🙃

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/090246f4ed.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3537/090246f4ed.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc mamuski jakos ostatnio dopadła mnie jesienna chandra
niby wszytsko u nas ok ,ale nie mam wennny na pisanie choc na biezaco staram sie was podczytywac
przede wszystkim duzo zdrowka dla Edytki kurcze takie wyniki 😞 trzymam mocno kciukasy by tylko obylo sie na strachu
Monika eh u ciebie tez sie porobilo w domku mam andzieje,ze juz nie masz cichych dni w domku 🙂 szybkiego powrotu ze szpitala z Gabi oby po raz ostatni was tam widzieli
no i duzo zdroweczka dla twojej mamy

a u as hmm wsyztsko ok Wojtus z wieksza badz mniejsza ochota zostaje z niania
najgorzej jest rano jak go jej daje to jest plac zi wyrywanie sie jej z rak przez chwilke z kolei po poludniu jak po niego przychodze to idzie od razu do mnmie ,ale po chwuli rowniez do niani takze i mezczyzna zmienny jest 🙂

coraz czesciej Mysle 😜 by nie bylo watpliwosci tylko mysle nad rodzenstwem , ale powiem szczerze,ze najbardziej sie boje,ze nei bede potrafila podzielic swojej milosci na dwie male cudowne istotki 😞
widze to teraz po sobie jak wydzielilam milosc do meza i dziecka no coz kocham ich strasznie oby dwoch . . jednak dziecko to dziecko no i maz polki co jest na drugim planie . . . . a co bedzie gdy pojawi sie drugie dziecko?? czxu bede potrafila kochac je tak samo jak Wojtusia ?? bardziej mniej ?? tak samo ?? od taki mam dylemat 😜
chyba po prostu za bardzo jestem zakochana w Wojtusiu i poki co nie jestem gotowana na drugie dziecko pod wzgledem emocjonalnym 🙂 troszke pomarudzilam 😜 a i kupilsmy juz prezent dla Wojtusia na mikolaja 🙂 http://www.tchibo.pl/Drewniana-arka-z-figurkami-do-wkladania-p400008898.html

i niestety nei moglam sie oprzec i rowniez kupilismy kolejke ehh ktora chyba dostanie dopiero w przyszlym roku na swieta ale niestety ja tak mam ze jak sobie cos upatrze to no wlasnie efekt jest taki,ze mamy preznt i na przyszloroczne swieta 😜 🙂 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ http://www.tchibo.pl/Kolejka-drewniana-p200021363.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
justi ja podobnie jak ty mam chandre...aj nic mi sie nie chce i to chyba przez to siedzenie w domu z mała....
Edytko, no to całuśnica z Emi hehe.cos mi sie zdaje ze tych narzeczonych bedzie duzo więcej 😁 moja tez ma narzeczonego lz lipca 2009 hehe i tez juz sie calowali a wlasciwie on wyszedl z inicjatywa bo ona mu dawala wczeniej buziaki z reki hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia też się "obawiam", że narzeczonych będzie cała masa hehehe 😁 😁 😁

Justi bardzo fajne prezenty kupiłaś dla Wojtusia 🙂
A co do rozdzielania miłości na dwoje dzieci to wydaje mi się, że nie ma co nad tym za bardzo myśleć bo to samo przyjdzie 🙂 To tak jakbyś miała pokochać swoje pierwsze dziecko nawet nie będąc w ciąży 😉 Dopiero jak dzieciątko naprawdę się w tobie rozwija a potem wydajesz je na świat pojawia się miłość 😉 Także głowa do góry, nie martw się kochana na zapas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamusie 😉

Edytko
zapomnialam napisac zdjecie Emi slodziutkie heheh a kawaler tez niczego sobie niech sie go mocno trzyma 😉 😁 😁 😁 😁 😁

Monika

I Gabi ma narzeczonego 🤪 no prosze to nam sie dziewczynki wykruszaja 😁 😁 😁 ale nie ma sie co dziwic skoro wszystkie takie sliczne . . . kazdy kawaler chce je miec na wylacznosc 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jaki tu spokoj sia la la la nic sie nie dzieje 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Ja juz w pracy po sniadanku wlasnie popijam poranna herbatke 😉
i taaaaaaaaaaaaaaaaak strasznie mi sie niechce ehh ,ale jeszcze tlyko kilak godzin i weekeend
i urodziny mężastego tylk co Ja mu kupie na urodzinki 🥴 brak pomyslu, czasu i pewnie skonczy sie na tym,ze wyciagne moich mezczyzn do sklepu i razem cos wybierzemy 😉


Ja chce juz wiosne 🙂 pomarzyc mozna a co 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i sie wlasnie mocno wkur........ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
tusk zlikwidowal ulge prorodzinna dla rodzin posiadajacych tylko jedno dziecko (owszem ci co maja wiecej to dostana) ale jak ktos ma jedno to juz nie 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
noz kuzwa to skorzystalysmy raz za kilka meisiecy wrrrrrrrrrrr
niecierpie tego naszego kraju



ok doczytalam heh chodzi o rodziny bardziej zamozne 😜 to sie nie bulwersuje juz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 😉
Ogólnie ta nasza polityka to niestety dno :/ szkoda gadać.
Ja cały weekend od rana do nocy mam na uczelni to tak jakby już w ogóle go nie było. Kinga już legła dziś wcześnie spać to na spokojnie idę się teraz wy kąpać i na spokojnie po przeglądać jeszcze moje notatki.
Emi cudownie wyszła na zdjęciu ze swoim chłopakiem u nas głównie na około jest dziewczyn także jeszcze oficjalnego zięcia nie mamy ☺️ a widzę kawalerów do wyboru coraz mniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane,
tez sie Justi nie dziwie twojej bulwersacji haha wiecie mnie to dobija fakt ze urlop wychowawczy jest bezpłatny np w moim przypadku. M jest zarejestrowany w państwowce i dokładnie tyle ile zarabia ma na pasku a inni sa na najniższa krajowa a dostają więcej do reki to ci maja. Ja nie mam nic przeciwko, tylko mam zal do władz naszego kraju ze mimo to i tak sa takie ostre wymogi co do dodatku za urlop wychowawczy ehhhhhh
Wiecie wracam do pracy 1 marca bo koniec urlopu wypada na 29 lutego 🙃 powiem Wam ze sie ciesze. Byłam wczoraj w pracy i okazało sie ze dadzą mi wyższe stanowisko, a jakie to nie chce zapeszać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika a do tej pory gdzie pracowałaś i na jakim stanowisku o ile można zapytać bo ja jestem nie w temacie 😜 ja właśnie wróciłam z uczelni i okazuje się że moja królewna i dziś wcześnie poszła spać i nawet nie zdążyłam się z nią pobawić ale za to przygotuje co trzeba na jutro na uczelnie a jutro trochę wcześniej niż dzisiaj mam wrócić to liczę że nadrobię ten czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a pro po szpitali mojej siostry córeczka też ma tam iść i we wtorek dzwonią w sprawie terminu bo z pamięcią coś jej się robi. Ona chodzi do 1 klasy i po powrocie nawet nie jest wstanie powiedzieć co tego dnia tam robiła co było na obiad albo zmyśla żeby tylko dać jej z tym spokój ciężko w ogóle do niej trafić a nie wiem czy wam opowiadałam 3 lata temu miała wypadek i krwiaki w głowie cudem z tego wyszła i strach że może coś się jednak na nowo dziać i mają związku z tym zrobić jej komplet badań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia no to gratuluję powrotu do pracy połączonego z awansem 🤪 😘 😘 😘 Wracasz kochana w wielkim stylu 😉

Eva ojej obawiam się, że to może mieć związek z tym wypadkiem... 🤨 😞 🥴 Bo to nie jest normalne, że dziewczynka w jej wieku nie pamięta co robiła w ten sam dzień...trzymam mocno kciuki aby rozpoznali przyczynę i ją wyleczyli... 😘 😘 😘

A Emi ostatnio chodzi spać później bo ok. 16 a wstaje ok. 17:30 i teraz jeszcze buszuje w łóżeczku i nawołuje tatę hehehe 😁 Ale za to rano daje mi pospać do 9 ☺️ z czego się nie ukrywam cieszę, bo po tych tabletkach na migrenę jestem non stop senna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój urlop wychowawczy kończy się 4 lutego ale ja jeszcze do pracy nie wracam...zresztą byłam ostatnio w odwiedzinkach w pracy i widzę, że nie ma tam za bardzo dla mnie miejsca...dziewczyna, która była zatrudniona na moje miejsce została zwolniona, bo według szefa jej zatrudnienie było zbędnę...moimi obowiązkami zajmują się księgowa i dziewczyna, która sprzedaje samochody...także myślę, że mimo, iż szef jest zobligowany do zatrudnienia mnie spowrotem po urlopie wychowawczym, to tak naprawdę nie byłoby mu to na rękę...a ja nie chcę się źle czuć w pracy i czekać na byle pretekst do zwolnienia...
Poza tym sama od siebie chciałabym zmienić pracę, bo w tej aktualnej nie ma już za bardzo perspektyw na kasę (pracuję w systemie podstawa + prowizja), bo ruch w salonie znikomy...Także i tak będę szukać czegoś innego.
Ale póki co siedzę z małą minimum do skończenia przez nią 2,5 roku. No chyba, że nie będą chcieli przyjąć jej tak wcześne w przedszkolu to poczekam aż skończy 3 latka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Eva, jejku jaka szkoda z ta dziewczynka. Wiesz ja miałam wypadek w podstawówce i tez mialam krwiaki, a w efekcie silne bóle głowy i tez trochę problemów z pamiecia....no ale nie az tak jak ta dziewczynka. Oby wyniki pozwoliły im stwierdzić co malej dolega i ja wyleczyc.Daj znac jak będziesz cos wiedzieć.
Evus ja pracuje jako specjalista d/s kolekcji, dziewczyna która była przyjęta na moje miejsce awansowala...awansowała na kierownika działu marketingu, bo odszedł chłopak który pracował na tym miejscu. Ta dziewczyna miala taki charakter ze ludziom rozkazywała a nie prosiła o zrobienie czegos...no i narobiła sobie wrogów..bylo dużo spiec itp, wiec odeszła bo znalazł inna prace. wiec wolne jest jej miejsce i to moje stare. jak byłam w pracy zanieść dyplom to wzięli mnie na rozmowę ale przerwano nam bo przyszedł klient, wiec mam sie zjawić w grudniu.Zobaczymy co mi zaproponują. Ja wracam dopiero 1 marca wiec rożnie to może być.

Edytko, muszę ci powiedzieć ze moja mała od 4 dni tak sie pruje przy kąpieli ze juz sama nie wiem co jej jest. Dzisiaj np jak zobaczyła wannę to juz zaczęła płakać....nie wiem co spowodowało u niej strach, bo do gorącej wody ja nie włożyłam...nawet zabawy nie pomagają tak sie pruje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...