Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Sobolinku u Uli też zawsze na widok taty wielki banan na twarzy się pojawia 😁 Ale po pierwszej fascynacji i tak mamusi szuka.
A jak ładnie Ania raczkuje 🤪 Uleczka też podróżuje i zwiedza domek, różnymi sposobami, ale nie widzę u niej fascynacji raczkowaniem. Swoją nową umiejętność przyjęła za spokojem, jakby to było coś zupełnie normalnego, co umie od dawna 😜 Zresztą ze wszystkim u niej tak było, i z obracaniem i z siadaniem i z "gadaniem".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Rany dziewczyny jestemw szoku 😲Moja diablica 😜kolejny wieczór zasnęła dosłownie w 2 min. bez jakiegokolwiek płaczu,mimo drzemki jaka sobie zrobila u cioci od 18-18.40
Sobolinku u mnie bedą wszyscy goscie z chrzcin ,w sumie moja siostra- chrzestna z chłopakiem ,moja 2 siostra z mężem i Lenką ,moja mama z mężem,no i sławetna ciotka A ,z Gdańska i jego kuzynka z Austrii,te 2 ostatnie nie zapraszałam ,powiedziały poprostu ze przyjadą,bo na urodziny się nie zaprasza 🤨no a w związku z tym ze przyjadą juz w sobote to bedą jak przyjdzie ksiądz 😜J anie potrafie robic tortow,ale widziałam fajne dla dzieci u Was przed wejściem an Tesco jest takie stoisko z cukierni i tam były,lae cena wychodzi ok 100 zl za szt,w zależności od wagi ,tak sobie pomyślałam ze moze i efektowny ,ale skąd mam wiedzieć jak smakuje,a jak sie potem okaze ze nie do zjedzenia 😞i kupię taki normalny w sprawdzonej cukierni-jagodowy,no i tym razem ze względu na koszty robie urodzinki w domu ,a w związku z tym ze marna ze mnie kucharka,to mięso zamawiam w restauracji kolegi który jest szwagrem mojego szwagra(rouzmiesz?) 😁i on mi to przywiezie gotowe,w sobote ugotuje rosołek i zrobie kluseczki a miesko przyjedzie,do tego ciotki zaprawie do zrobienia surówek i myślę ze jakos dam radę,muszę zrobic z obiadem bo u nas jest uroczysta msza w kościele o 11 i potem musze zaprosic gosci do domu (nie powiem im ze maja przyjsc po poludniu )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka to trzymam kciuki za Twoje psychiczne samopoczucie tego dnia i w jego okolicy 😜 I żeby wszystko się pięknie udało 😁
Właśnie mi uświadomiłaś coś... Ja na urodziny myślałam zrobić tylko jakieś przekąski i coś na słodko, takie popołudniowe spotkanie dla najbliższej rodziny, ale chcę zamówić mszę dla Uli, a jak przyjadą na mszę, a moi rodzice na pewno będą chcieli być, to przecież nie dam im przekąsek w porze obiadowej (też myślę o mszy na 11)... No i wychodzi na to że nad jakimś obiadem muszę myśleć a nie nad przekąskami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejhej malamyszko. Borys wporzządku :-) Ma 3 ząbki, idzie czwarty. Zaczyna chodzić, już ma za sobą swoje pierwsze samodzielne kroki. Ale stoi i idzie dopiero jak go sie postawi na podłodze. Sam nie wstaje 🙂 Przestawiamy sie od 2 dni na samodzielne spanie w łóżeczku. I o dziwo nie jest tak źle jak myślałam 🙂)))) Strasznie sie bałam przestawiania, ale robie to mniej inwazyjna metodą- nie wychodzę z pokoiku, a siedzę przy łóżeczku 🙂 Mały już rozumie, że trzeba sie położyć i spać z misiem 🙂 Chociaż jeszcze zdarza mu sie protestować 🙂 A jak tam Michaś ? Ma śliczne te górne jedynki 😁 Ile ma już ząbków 🙂 Oglądam właśnie jego zdjęcia na agu i widzę, że ma podobną czuprynę do Borysa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka wielkie gratki dla Was za wytrwałość i dla Zuzi, że jest tak pojętną uczennicą 🙂 Widzisz opłacało się trochę pomęczyć i narazić uszy na szwank 😁 😁!!!
Nie chce krakać, ale ja bym na czas kolędy ekspediowała ciocię na spacer lub zakupy 🙂
To faktycznie trochę ludzi Wam się zbierze, no ale macie dom. A u nas ... ciężko będzie, dlatego chrzciny robiliśmy w restauracji. No ale zobaczymy. No i my nie robimy nic w kościele, więc zaproszę wszystkich po południu na tort, ciasto a dla wytrwalszych jakieś sałatki i surówki + upiekę może schabik. Chciaż u nas nikt nie będzie siedział i się objadał, bo będzie to samo towarzystwo co na chrzcinach ... więc połowa bandy to dzieci, które też trzeba położyć wcześnie spać, więc się szybko ewakuują (mam nadzieję) A propos to jutro też ma urodziny Filip (średnie dziecko mojego brata) ale na urodziny dostaliśmy zaproszenie na sobotę. Miałam nie iść, bo myślałam, że jutro zrobią i miałabym wymówkę, że do teścia jedziemy, ale rok temu tak zrobiłam i bratowa chyba się zapamiętała 🙂 I w sobotę muszę wyskoczyć po jakiś prezent dla 2 latka i nie wiem co kupić.
malamyszko nie przejmuj się, ja też nie mam prawka i robić nie zamierzam (proszę, nie pytajcie dlaczego) U mnie to inna kwestia. Mam swojego prywatnego szofera 😁 😁 a poza tym lubię jeździć autobusami i tramwajami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My na roczek zapraszamy najbliższą rodzinę czyli ponad 10 osób będzie! Zrobię torta z myszką miki, o ile wyjdzie, przekąski, planuje zrobić pizzerki, kanapki, koreczki itp nie chce przesadzać, myślałam o jakiejs zupce jeszcze, a pewnie coś jeszcze zrobie bo u nas w rodzinie to głodomory są!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej Asiula 🙂 Pisałaś o prawku...ja sie straszliwie ucieszyłąm, że to przełożyli 😁 Bo nie moge teraz zrobić prawka i byłam przerażona, że już na nowych zasadach bede musiała 🙂 A tak zrobię sobie spokojnie po sesji letniej 🙂

Heejj Joanna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ano Sobolinku 🙂, chociaż u mnie na razie nie wieje. Dzisiaj wieczorem było aż za spokojnie ... 🙂
Już tyle razy przybierałam się żeby napisać... ale przystawałam na oglądaniu fotek i filmików z Waszymi maluchami 🙂 Tak się wciągałam, że już trzeba było isc spac hehehe ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gabb napisał(a):
Ano Sobolinku 🙂, chociaż u mnie na razie nie wieje. Dzisiaj wieczorem było aż za spokojnie ... 🙂
Już tyle razy przybierałam się żeby napisać... ale przystawałam na oglądaniu fotek i filmików z Waszymi maluchami 🙂 Tak się wciągałam, że już trzeba było isc spac hehehe ;-)

hehe to ja tak miałam jak Was podczytywałam nagminnie na brzuszku. Wszystko wiedziałam, ale nie miałam odwagi dołączyć. Najważniejsze, że jesteś z nami znowu 🙂 Super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu dziś gwarno 🙂
Asiul,mój A twierdzi ze skoro tak głośno juz gadaja o tym przesunięciu to pewnie przesuną ,teraz itak byś juz nie zdązyła przed 11 lutego ,bo samo załatwenie spraw urzedowych trwa prawie miesiąc,ale skoro mają przesunąć ten termin o rok to może sprobuj ,ja nie wyobrazam sobie zycia bez prawka,mam juz od 15 lat,i teraz nie mam kiedy ,ale jak nie było Zuzy to uwielbiałam sobie pojezdzic dla samej przyjemnosci prowadzenia auta,szkoda ze mieszkasz tak daleko ,A stwierdzil ze dałby Ci lekcje z rabatem 😁naprawde jest dobrym nauczycielem,on mnie nauczyl jezdzic ,bo 15 lat temu jak poszlismy na kurs wspólnie to on juz umiał doskonale jezdzic i oddał mi swoje godz.jazd,a ze mielismy takiego instruktora ktory spał na tylnym siedzeniu to A uczyl mnie jezdzic na maluchu sied uczyłam ,co to były za czasy,dzisiaj nie do pomyślenia,ale zdałam za 2 razem,a co do mszy roczkowej to u nas jest taka jedna w miesiącu dla wszystkich dzieci które konczą akurat rok w danym miesiącu,troszke to głupie bo Zuza skończy roczek 29 ,a urodzinki dla gości musze jej zrobić juz 15
Dziewczyny ale wy zdolne jestescie z tymi tortami łał,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
gabb napisał(a):
Ano Sobolinku 🙂, chociaż u mnie na razie nie wieje. Dzisiaj wieczorem było aż za spokojnie ... 🙂
Już tyle razy przybierałam się żeby napisać... ale przystawałam na oglądaniu fotek i filmików z Waszymi maluchami 🙂 Tak się wciągałam, że już trzeba było isc spac hehehe ;-)

hehe to ja tak miałam jak Was podczytywałam nagminnie na brzuszku. Wszystko wiedziałam, ale nie miałam odwagi dołączyć. Najważniejsze, że jesteś z nami znowu 🙂 Super 🙂


Hehehe, ja też długo zwlekałam zanim pierwszy raz napisałam. Wydawało się, że cięzko będzie od tak poprostu dołączyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gabb napisał(a):
sobolinek napisał(a):
gabb napisał(a):
Ano Sobolinku 🙂, chociaż u mnie na razie nie wieje. Dzisiaj wieczorem było aż za spokojnie ... 🙂
Już tyle razy przybierałam się żeby napisać... ale przystawałam na oglądaniu fotek i filmików z Waszymi maluchami 🙂 Tak się wciągałam, że już trzeba było isc spac hehehe ;-)

hehe to ja tak miałam jak Was podczytywałam nagminnie na brzuszku. Wszystko wiedziałam, ale nie miałam odwagi dołączyć. Najważniejsze, że jesteś z nami znowu 🙂 Super 🙂


oj wiem coś otym ,ja tez podczytywałam od lipca jak byłam w ciązy ,a odważylam sie dołączyc dopiero w maju chyba,ale dziewczyny są naprawdę fajne i tak mnie wciągło ze się uzalezniłam i jak narazie nie mam zamiaru sie leczyć z tego uzależnienia

Hehehe, ja też długo zwlekałam zanim pierwszy raz napisałam. Wydawało się, że cięzko będzie od tak poprostu dołączyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuzka napisał(a):
gabb napisał(a):
sobolinek napisał(a):
gabb napisał(a):
Ano Sobolinku 🙂, chociaż u mnie na razie nie wieje. Dzisiaj wieczorem było aż za spokojnie ... 🙂
Już tyle razy przybierałam się żeby napisać... ale przystawałam na oglądaniu fotek i filmików z Waszymi maluchami 🙂 Tak się wciągałam, że już trzeba było isc spac hehehe ;-)

hehe to ja tak miałam jak Was podczytywałam nagminnie na brzuszku. Wszystko wiedziałam, ale nie miałam odwagi dołączyć. Najważniejsze, że jesteś z nami znowu 🙂 Super 🙂


oj wiem coś otym ,ja tez podczytywałam od lipca jak byłam w ciązy ,a odważylam sie dołączyc dopiero w maju chyba,ale dziewczyny są naprawdę fajne i tak mnie wciągło ze się uzalezniłam i jak narazie nie mam zamiaru sie leczyć z tego uzależnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie
Ale do nadrabiania po chwili nieobecnosci. Dawno tak bylo- juz nie pamietam kiedy 😉
WItaj Ewciu i Gab 🙂
WSzystkiego naj dla Julci 😘
Zuza ciesze sie, ze metoda dziala 😁 JA tez bardzo bym chciala ja zaczac wprowadzac, ale nie mam sily. Jestem ostatnio bardzo slaba psychicznie 😞 Nie wiem czy do mozliwe, zeby 10 miesiecy po porodzie sepresja poporodowa wrocila ??
Sobolinku filmiki przeswietne, a najleprzy ten z chrupkiem jak sie silowala i te minki hehehe przekochana 🙂 🙂
Malamyszko i Joasiu mam nadzieje, ze jak minie ten rok to maluchy juz przzestana chorowac. 3mam kciuki!!
Pisalyscie, ze u was dzic brzydka pogoda, a u nas odwrotnie w koncu wyszlam z Ala na spacer, ale musialam zaraz wracac bo sciagala rekawiczki i czapke probowala i sie darla ehhhh wszystko jej przeszkadza 😉
A mnie juz chwile slabosci lapia. Juz od 2 tygodni spie tak jak tylko co po porodzie 😞 Ala jest okropna jezeli chodzi o spanie. Budzi sie co godzine, nie mam chwili wytchnienia. Dzis na drzemke probowalam metode, ale ona sie darla itp a ja nie mam nerwow do tego !!! Brak mi cierpliwosci ehhh
nic uciekam kochane- jutro napisze wiecej bo dzis juz nie mam sil 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam świątecznie 🙂
Ania już od 6,30 nie śpi a ja mam okropny ból głowy i najchętniej wskoczyłabym pod kołdrę. Mam nadzieję, że to nie migrena, bo mamy dziś w planach wyjazd do dziadzi i babci do Myszkowa.
Chyba sobie zaraz strzelę kawusię z apapem, bo pyralginki nie mogę ze względu na karmienie 😞

nanusiu kochana przetrwaj ten okres i nie poddawaj się!!!!! Co do depresji poporodowej to wydaje mi się, że ona występuje właśnie po porodzie i może trwać do 6 miesięcy. Tak pamiętam ze studiów, a było to wieki temu 🙂 Najlepiej poczytaj w necie. Ale wydaje mi się, że u Ciebie raczej jest chwilowy spadek formy, nawarstwienie problemów i do tego jeszcze Alusia doszła z tym budzeniem nocnym i to Cię najzwyczajniej w świecie przerosło. Jeśli będzie się to dłużej utrzymywało to radzę skorzystać z pomocy fachowca, bo sama się z tym nie uporasz. Mam nadzieję, że Cię nie przestraszyłam. Dużo siły CI życzę i radości z Alusi, która rozświetli Twoje życie!!!

gabb zapomniałam dodać, że Borysek jest przekochany i ma cudne oczęta i włoski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...