Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

A i powiedzcie mi jeszcze czy można reklamować zabawke?
Kupiłam Filipowi misia edusia (za 140 zł) i jest zepsuty (baterie się w dzień rozładowują - a nie jest wogóle używany!) ale nie mam paragonu... 😞
Kobiecina w sklepie napewno będzie mnie pamietać, ale nie wiem czy mam tam wogóle po co iść, skoro nie mam paragonu... ( nie wiem czy wogóle taki dostałam)..

Co zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
moesz isc najwyzej powiedz ze ci nie wydano,a ich obowiazkiem jest zebys dostała, amogła przeciez sprzedawczyni nie wsadzic do torebki z zabawka itp...mozna posciemniac.
Basia ja tez zmieniałąm ta szczepionke po jednym szczepieniu. raczej Ci lekarka musi recepte wypisac zamowisz w aptece i na nastepny dzien odbierasz i do przychodni z nia w torebce specjalnej.patrz czy szczepionka w dotyku bedzie chłodna, bo jak ciepła to zły trnsport i przechowywanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia - wogóle się nie zastanawiaj czy tam iść, POPROSTU IDŹ DO TEGO SKLEPU, ja też tak zrobiłam WCZORAJ, teściowa kupiła Julce pod choinkę PROJEKTOR SMOBY COTOONS i zamieniłam na coś innego BEZ PARAGONU - powiedziałam, że mała ma nad łóżkiem boazerię i GÓ..NO WIELKIE WIDAĆ, a po co ma oczy wytężać ... zamieniłam bez problemu na taką kulę SIMBA i jeszcze na łyżeczkę. też się zastanawiałam bo trzymałam ponad tydzień + święta ten projektor ale zapakowałam go IDELNIE JAK BYŁ i GIT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SPADAM LASKI KĄPU KAPU !!!
DO JUTRA ! JAK CZAS POZWOLI, CHOC WĄTPIĘ BO MAM GOŚCI - TAKI KAMERALNY SYLWESTER W CZWÓRKĘ. DOBRZE, ŻE MAMA ZAPROPONOWAŁA, ŻE WEŹMIE MAŁĄ O 07:00 DO SIEBIE TO ODEŚPIMY.
CHYBA, ŻE SIĘ ROZMYŚLI, ONA TA CZĘSTO MA ... 🤢

SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU, PRZESPANYCH NOCEK !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia sprawdz na crash testach fotelik czy ma duzo punktów, podobno maxi cosi dobre są.
Małgorzatta ja tez wyszłam z niczym i mam zawrót głowy jak przy kupowaniu wózka!!!! a baby design ma złe opinie na necie,ze tapicerka sie rozrywa. mysłąłam o baby ono bo widziałąm na zywo ale na necie pisza że pasy odpiac to sztuka trzeba miec siły dziwne.czy ktos słyszał o krzesełkach firmy caretero i baby mix ? bo tez mają takie 2 w jednym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Doris za komplement. Ja tez chcialam plastikowe krzeselko, ale ze tatus kupil mu prezent na pol roczku to przeciez go nie pogonie zeby oddal 😉, niech juz bedzie, jakos sie przyzwyczaje.

Dziewczyny, ja jestem przerazona. Tutaj zadnych badan moczu ani krwi nie robia, moje dziecko tez cos moze ma i jest cos z nim nie tak, a ja sie o tym nigdy nie dowiem 🤢. Jak bede na wakacje w Polsce chyba poprosze o jakies badanie krwi chociaz, rutynowe. Niby Adrian bedzie mial juz roczek, ale takie badanie pewnie nie jest zbyt kosztowne a warto dla spokoju zrobic. Kuzwa, normalnie tutaj NIC!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najlepszego dla pół-roczniaczków 😘 😘
Małgorzatta aż coś się robi jak czytam jakie dziewczyny przeżywają horrory. 😞
Monia wg mnie tak jak karmisz jak piszesz to wystarczy tych mlecznych produktów.
Kurcze a ja w poniedziałek do pracy. .Normalnie mam tonę w gaciach jak sobie pomyślę.
Oliwka z nianią gitara były razem przez trzy dni. Super ją toleruje, pięknie je i ZASYPIA W DZIEŃ W ŁÓŻECZKU PRZY NIEJ. Także w temacie opieki nad nią mam odhaczone bo jest git, teraz tylko kwestia wywalczenie swojego w firmie i będzie dobrze.
Dziewczyny chcieliśmy Wam życzyć wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Mijający był przełomowy dla nas jako mamuśków. Oby każdy następny też był przełomowy ale in plus 😉. Mniej pobudek, dobrych kupek, żadnych smarków i jak najwięcej chwil wytchnienia 😉.
Kasia, Oliwka i ... a co tam.... mąż Maciej, który bardzo dziękuje Wam za wsparcie dla jego żony. 😉 😁
P.S. Butterfly koniecznie foty z sylwka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti!poczytalam o tych arti,pokazalam mojemu i...dalej nie mamy krzeselka.
czytalam o waszych perypetiach z okresem!tez juz mialam do apteki gonic,ale stwierdzilam,ze co ma byc,to bedzie.najwyzej sie dokupi 30 m strychu 😉i odda w dobre rece,albo pusci z dymem przekleta maske na plodnosc przywieziona z Cejlonu!na szczescie obedzie sie bez wydatkow i wyprawke po Lence mozna sprzedac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hha to ja tez juz mam test ciazowy za sobą nawet dwa bo pierwszy jak na złosc nie wyszedł! noa le ok jest i okres dostałam..
Andzia ja tez nie mam krzesełka i sama nie wiem juz bo przy tych ze stolikiem podobno sa tak robione ze dziecku trudno do stolika dostac małemu, dopiero jak bedzie duzo wieksze, a ja mysle ze tak rok półtora mogłby juz korzystac..ah najlepiej jet przymierzac krzesełka z dzieckiem hahahah...mam mętlik w głowie, jak Ty cos wybierzesz to daj znac.
ps. ucieszyłam sie za wczesniej ze skok minął.nocka znowu horror co godzine pobudka, sylwka chyba przespie bo jestem padnieta..w pn ruszam po opieke do pediatry to niech mi powie dlaczego moje dziecko budzi sie z krzykiem co godzine od 5 tygodni i ciezko go uspac tylko cyc pomaga...pewnei powie ze zeby a ja zadnych zebow nie widze nawet dziecko nie trze za bardzo, chyba ze go tam boli juz... ah...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BarbaraK napisał(a):
Matko, szukałam fotelika dla Małego, a wy 3 strony machnełyscie!

Małgorzatta ja kupie raczej napewno maxi cosi mobi...
Co myślicie o nim dziewczyny?


Basia ja oglądałam ten fotelik ale go się montuje tyłem do kierunku jazdy.... ma duży przedział wagowy i jakoś tak długo to dziecko by musiało jeździć tyłem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A więc miałam rację, jest montowany tyłem... To ja bym na pewno sie na niego nie decydowała- co prawda bezpieczniejszy, ale niech to dziecko też ma trochę frajdy z jazdy autem.. 🙂
U nas wielkie przygotowania dowieczornej zabawy. Przymierzyłam swój strój i nie wiem,czy się zdobędę na odwagę, żeby załączyć Wam zdjęcia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butterfly napisał(a):
BarbaraK, a ten fotelik jest montowany tylko tyłem do kierunku jazdy czy mi się wydaje i coś powaliłam??
Też już się kładę. Trzeba się wyspac przed nocą sylwestrową 😉


Tyłem. Wszędzie pisze, że tak jest dla dziecka bezpieczniej. A mi chodzi o bezpieczeństwo przede wszystkim! Dużo z Małym jeździmy więc musi być bezpiecznie, wiadomo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butterfly napisał(a):
A więc miałam rację, jest montowany tyłem... To ja bym na pewno sie na niego nie decydowała- co prawda bezpieczniejszy, ale niech to dziecko też ma trochę frajdy z jazdy autem.. 🙂
U nas wielkie przygotowania dowieczornej zabawy. Przymierzyłam swój strój i nie wiem,czy się zdobędę na odwagę, żeby załączyć Wam zdjęcia 😉


Kurde, a ja jednak pewnie go wezmę.
Z tą jazdą to jest tak, że dziecko jest do tego przyzwyczajone i dla niego to jest naturalne, więc nie będzie problemu. Kupie mu taką matę specjalną z kieszonkami, w kieszonki zabawki i będzie git! i tak zawsze z nim z tyłu jeżdżę, więc nudzić mu się nie będzie 🙂
No chyba że we dwójkę pojedziemy, ale to nie w długie trasy, więc też ok.

A co do wagi, to następny jest od 15 kg do 36 (tez już mam z maxi cosi upatrzony) więc mogę zmienić szybciej niż 25 kg.. Tak myślę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...