Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
HEJ, Dobrze że to 3 dniówka i Marysieńka daje rade! Mama tez musi!

Aniu, Mój Wojtek ma tak katar, że nie leje sie z noska a do środka bardziej.

JA dziś z Wojtkiem byłam u lekarza, bo od wczoraj stracił apetyt, mało pije i kaszle brzydko. Ma zapalenie gardła 😞 Dostał syropek na odksztuszanie, tantum verde i vit C.
Ja tez chora 😞 Całą noc nie spałam przez kaszel i też gardło 😞 A PAwła nie ma...ehh
Zrąbałam babke w aptece. Kolejka ogroma na,chcą mnie przepuścić bo z dzieckiem a ta że w samochodzie ma kaleke i tez sie śpieszy! A jak sie boje że dziecko coś złapie to mam wyjsć na powietrze! Wieje strasznie. Jak sie wqrzyłam, powiedziałam ostro o jej zachowaniu, ludzie mnie poparli! Normalnie zamknęła sie ale dziarsko w kolejce stała 😠 Ehh mam nadzieje że jej sie to wróci...
Niki przekochana:* Mój Wojtek już też z guzem chodzi....robi na przekór, sam sobie mówi bam a i tak nie odpuszcza!
Zdróweczka dla Adiego
Mikaanka i co z dziadkiem?
Gosia tez sie kuruj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bidulki te wasze maluszki..przez ta pogode na przedwiosniu jest wylegarnia insektow,wirusow i innego cholerstwa...
Niki rozbrajajaca...prosi sie o nowego guza 😉
Iza-odpuscilismy...dla mnie glownym powodem byl brak neta-nawet po kablu tepsy nie pojdzie.heh uroki gorzystego podkarpacia.a drugi powod-wlasciciel firmy remontowej szczerze mi odraadzil.koszt calosci bylby bardzo wysoki,a to nie wa-wa zeby taka "okazje"ew.potem sprzedac i nie stracic.w sumie to nie ma tego zlego-przegladam oferty ,do mnie tez dzwonia,bo chca za nieduza doplata sie zamieniac na domy.poki Lenka mala,mamy czas-czyli do przyszlej wiosny 😁.a niejedna okazja sie trafi.
jakos bedzie.poki co mieszkanie z ktorego w 5 minut jestem pod dominikanska(czyli scisle centrum)z czystym podworkiem,miejscem parkingowym i ogrodkiem-nie jest zle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo, tragedia z tymi choróbskami.
Z teściem/ dziadkiem już lepiej. Tłumaczył dookoła, że chce jeszcze pożyć, bo ma takiego wnusia 8. miesięcznego...... no i niespodzianka dla Was- poza Wami wie już mąż- będzie drugie za jakieś 8-9 m-cy 🙂
Test pozytywnie, a dziś kupiłam tak przy okazji... powtórzę za jakiś czas, no i do gina, ale to początki zupełne. Czerwcóweczka! nie jesteś sama! 🙂 ale różnica jest spora w zaawansowaniu.
Lecę, bo ma kupkę Mały i mu brat cioteczny próbuje zmienić pampera 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczynki! 🙂 nie chcę walnąć, ale miałam podobne objawy do Małgorzaty osłabienia, ale zwalałam to na niewyspanie i ogólne przesilenie wiosenne. Tylko dlatego, że planowaliśmy kupiłam ten test. Andrzej nie mógł uwierzyć, bo ja się śmiałam do niego jak głupia, a on myślał, że jaja sobie robię... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam teraz teraz te kosmetyki tzn krem na dzien i pod oczy...ale chyba przeterminowane juz hihi uzywam tak zadko..lubie takie niby bio kremy. aa niby dla alergików a duzo osob ma po nich alergie.
http://www.farmona.pl/pielegnacja-twarzy/blue-lagoon/
Agatka jak kojarze jak ja miałam antybiotyk to goraczka szybko pusciła ale gardło trwało. a przy przeciwwirusowym to jeszcze gorzej było bo 2 tygodnie cherlałam tak ze musiałam zakrywac sie recznikiem w łazience by mały sie nie obudził...eh.jednak gdy mi sie wydaje Ci sie ze jest zle to nie czekaj tylko skonsultuj z lekarzem. choc wydaje mi sie ze gdyby nie zadziałał antybiotyk to byłaby goraczka nadal.
Marlena przekichane z tym żłobkiem strasznie duzo infekcji, co chwila cos..czy
jest tam zakaz przychodzenia z dziecmi chorymi? bo moze nie ma i dlatego tak co chwila sie zaraza od kogos?kurcze grypa u tak małego dziecka, maskara.
Niki widze kombinuje niezle.fajnie ze mozesz sobie odpoczac Czerwcówka to wazne, dbaj o siebie!
o i gratulacje Mikaanka!!!!!!!!! ale fajnie
Andzia to dobrze ze sie nie wpakowałas w cos tak kosztownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do mojego cycka - przeszło, ale musiał mi Borys pomóc. Wcześniej jak karmiłam tak regularnie cały czas, to takie sytuacje były normalne, a teraz od stycznia mam miękkie piersi, wróciłam już prawie do swojego rozmiaru zero. a to wyglądało trochę jakby nawał w jednej piersi... dziwne. dziś już wszystko ok.
wczoraj naprawdę zjadłam końską dawkę leków, żeby przetrzymać w pracy, i może to miało jakiś związek z tym. nieważne juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mikaanka w drugim tygodniu ciąży jeszcze nie nastąpiło zapłodnienie ;-)
Więc jest już dalej!!!

Ciąże liczysz od OM a faktycznie zapłodnienie następuje około dwóch tyg po rozpoczęciu okresu
Więc 6-7 dni od zapłodnienia kończy sie 3 tydzień ciąży ;-)
Bez sensu ale tak jest ;-)

Gratulacje
Bardzo sie cieszę!!!!
Lec niedługo na Usg!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti dzięki za art. na zdjęciach identyczna wysypka jak ma Marysia, cały brzuch, plecy, pupa, cipka no i czoło... z głowy już zeszło...
wykapałam ją w krochmalu i wapno dałam, bo 2 dni temu jadła mój krupnik i moje 2 danie, więc zgłupiałam, może trochę wysypki też być od dorosłego jedzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! Mikaanka, strasznie Ci gratuluję! Kurcze, faktycznie się rozkręca...Ja to pierdzielę normalnie...dziewczyny, dajecie czadu, nie ma co! Zazdroszczę!
U nas wreszcie wróciły codzienne spacery, Pawełek radosny. Znaleźliśmy laryngologa, który przyjmie nas w każdej chwili (państwowo), więc nie trzeba czekać do maja. Mamy podejrzenie trzeciego migdałka... No zobaczymy.
Gosia, ja jak postanowiłam zakończyć karmienie, to dwa razy zdarzyło mi się takie mocne twardnienie piersi. Pawełek ściągnął i już się to nie powtórzyło i już nigdy więcej cyca nie dostał. Od tamtej pory mam normalne mięciutkie 🙂 Niedługo wybiorę się do brafiterki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Małgorzatta ja mam najzwyklejszy taki...
http://www.google.pl/imgres?hl=pl&biw=1280&bih=709&tbm=isch&tbnid=Q-xRQBTutVKyEM:&imgrefurl=http://olmik.pl/pl/p/Lancuszek-do-smoczka-KSIEZYC-I-GWIAZDKA-10875-Canpol/905&docid=HDa6b9-qM9VLJM&itg=1&imgurl=http://olmik.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_bd8eb19e6eafb8480ec61513e7f77023.jpg&w=336&h=399&ei=SCZyT5epGIbP4QSSmfnIDw&zoom=1&iact=hc&vpx=473&vpy=334&dur=2007&hovh=245&hovw=206&tx=137&ty=233&sig=100295232778087303830&page=2&tbnh=157&tbnw=126&start=15&ndsp=24&ved=1t:429,r:2,s:15
takie coś tylko z żabą... ale ja go nie używam w ogóle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Mikaanka w drugim tygodniu ciąży jeszcze nie nastąpiło zapłodnienie ;-)
Więc jest już dalej!!!

Ciąże liczysz od OM a faktycznie zapłodnienie następuje około dwóch tyg po rozpoczęciu okresu
Więc 6-7 dni od zapłodnienia kończy sie 3 tydzień ciąży ;-)
Bez sensu ale tak jest ;-)

Gratulacje
Bardzo sie cieszę!!!!
Lec niedługo na Usg!!!

tak właśnie na 'brzuszku' nic ciekawego się jeszcze wg terminu tego nie dzieje... już wiem dlaczego! dzięki za wyjaśnienie rzeczowe 🙂 Z USG się troszeńkę wstrzymam, bo chciałabym coś tam zobaczyć już 😉 na razie nikomu więcej nie mówię, poczekam jeszcze trochę. Próbuję Oskara uczyć doroślejszego zachowania, bo noszenie i cyc w nocy co 3 godziny mnie wykończą z dodatkiem rychłych atrakcji... 🥴 oj jak by było fajnie się dobrze czuć w ciąży i nie mieć żadnych komplikacji...
Wczoraj kupiłam Oskarkowi płyn do czyszczenia uszu- facet w aptece się zdziwił i spytał, czy patyczkiem się nie da i tak się ubrudziły te uszy...?? 😮 takie halo robią wokół tego czyszczenia uszu, że patyczkami nie wolno, że się czopy robią, itd. a tu w aptece takie coś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...