Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Brti ja witaminek nie biore nie bralam przez polowe ciazy to i teraz tez nie biore ja jakos za tabletkami nie przepadam jak jestem chora i to jedyne wyjscie to wtedy wezme a nabial jem tylko serki homogenizowane bo za mlekiem nie przepadam ser tez nie wiec troszke malo tego nabialu ale daje rade

Maly wkoncu zrobil kupke normalnie tak sie ciesze bo walnol taka bombe przewijam go a on dalej cisnie i jeszcze sika po prostu obled
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jabłko z mikrofali?!? 😮 o tym jeszcze nie słyszałam hehe muszę spróbować, chociaż nam po jabłkach nic nie dolega... jak zresztą po większości pokarmów... łącznie z colą czy burger kigiem :P Dzisiaj zaczynam cytrusy jeść to znaczy sok wypiłam pomarańczowy rozrobiony z wodą... zobaczymy co będzie się działo oby nic bo mam dosyć picia ciągle tego samego...

Aha czy sądzicie, że można pić normalnie soki z czarnej porzeczki?? i w ogóle czy można jeść porzeczki? bo nie są one nigdzie uwzględnione... oczywiście nie mówię tutaj o gałązce jednej bo tyle to już zjadłam... ale większe ilości mnie interesują 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja wczoraj była okropna, nie chciała spać, marudna, w nocy jest niespokojna, czy wasze dzieci też takie są? bo sama nie wiem czy to ten skok rozwojowy czy może po bawarce bo troche piję, a czytałam że zawiera teinę i to może pobudzać dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly napisał(a):
czerwcowka napisał(a):

dziś Nikolka miała szczepienia, 3 ukłucia...


Czerwcówka, to było to 5 w 1 szczepienie? Nie braliście skojarzonej? Ja jestem na etapie decydowania o szczepionkach i mnie to wszystko przeraża- każdy gada co innego.


Ja chciałam coś wziąć ale powiem wam, że też byłam tak zamotana i ogłupiona tymi tabelkami, mała miała pare ciężkich dni, że odkładałam decyzję i co? przyszedł dzień szczepienia.. po prostu przegapiłam.. no i trzeba było za to zapłacić.. 3 ukłucia.. wrrr ale dałyśmy radę
no ale wzięłam receptę na rotawirusy..
znowu 3 dawki.. 😞

Nikolka wczoraj złapała stan podgorączkowy i daliśmy jej czopka - po szczepionce
i ok 3 przed karmieniem zmierzyłam i było ok!! i dała się wyspać !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamuski,
Agulinka, moj Adrianek tez sie czesto wierci, steka i ogolnie jest niespokojny w nocy.
Jejku, ja mam problem od wczoraj, zero kupy i bole brzuszka, dziecko normalnie zwija sie z bolu i wyje non stop. Pierdzi tak smierdzaco ze az nos wykrecaJedyne co sie zmienilo u nas to mleko, bo kupilam mu hypoalergiczne tym razem a wczesniej mial zwykle. Poza tym dostal wysypki na brzuchu i klatce piersiowej i nie wiadomo od czego 😠. No ale to chyba nie jest mozliwe zeby to sie dzialo od tego mleka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kosmetykow ani proszku innego nie bylo. Pomidora jadlam na cieplo i bez skorki, no i oczywiscie w malej ilosci. Z tym makiem to zjadlam tylko jedna pelnoziarnista mala bulke.
Pozycje to juz u nas wszystkie przecwiczone i na brzuchu tez. Normalnie z kupa nie bylo problemu, a teraz nawet herbatka nie pomaga, a mi sie chce wyc jak widze jak on sie meczy i caly czas placze. Zasypia doslownie na 10-15min i znow wycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

któraś z was napisała że mały nie może zrobić kupy i śmierdzące bąki robi, moja połozna powiedziała ze to byc może od mleka i że trzeba będzie zmienić, aj daję małej nan active kończy się puszka i zastanawiam się jakie teraz kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Marlena a próbowałaś z tym termometrem? albo czopki glicerynowe?
u nas kupki są, ale ciśnie i stęka jak ma ją zrobić, no ale to chyba norma.
co do tej wysypki, może to mleko, skoro wczoraj zmieniłaś, a dziś wysypka?

Gosia co do skoku rozwojowego, ja mam wrażenie, że mój ma ciągle, nieprzerwanie te skoki, taki maruda z niego jest 🙂 ale i tak jest przecudowny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
u mnie skok rozwojowy, w sumie to zaczął się wczoraj, ale nie skojarzyłam, myślałam że nie mam mleka....a dziś po naszej pobudce około południa zaczęło się znowu... normalnie książkowo to przechodzi, wszystkie objawy tak jak w tych opisach skoku...
ile to trwało u Was dziewczyny?
Ciekawe jak będzie w nocy, wczoraj było jak zwykle, czyli ok, chociaż jak cały dzień nie spał tylko marudził, to zmęczony musi być?


jeśli u mnie naprawdę był to skok to trwał 2 dni. Była marudna, nic jej nie pasowało i było to w 5 tyg .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatko, rowerki to my juz tez probowalismy.
Czopkow tutaj nie dostane, bo kaza czekac 10 dni az dziecko zrobi kupke.
Termometrem nie chce stymulowac. Przypadkowo wczoraj mu mierzylam tempterature bo byl goracy, ale i tak kupka nie poszla.

Agulinka, no dzis juz wrocilam do mleka ktore mialam na poczatku, czyli do standardu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...