Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ja na ból brzuszka daję herbatke - plantex do rozpuszczenia w wodzie - ona jest z kopru, ma też jakiś wyciąg z kminku, jakies olejki.

Ja nie dawałam mojej herbatki rumiankowej tylko ktoś sie pytał o herbatki a że patrzyłam w necie na herbatki to napisałam kiedyś, że hipp ma wybór bo ma uspokajającą, rumiankową, z kopru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Aha czy sądzicie, że można pić normalnie soki z czarnej porzeczki?? i w ogóle czy można jeść porzeczki? bo nie są one nigdzie uwzględnione... oczywiście nie mówię tutaj o gałązce jednej bo tyle to już zjadłam... ale większe ilości mnie interesują 🤪


ja sok piłam ale rozcienczałam z wodą i spox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agulinka napisał(a):
Poszłam z małą do parku na spacer i na spacerze wielka kupa której ostatnio nie było więc wróciłam, się do domu wniosłam najpierw gondolę z małą a pozniej zeszłam po koła i co? i ktoś mi z pod wózka zakosił opakowanie na butelkę, z butelka w środku po porostu szok! tak się wkurzyłam że aż sie popłakałam bo to opakowanie z butelką gdzieś 50zł kosztuje i to były dosłownie 2 minuty!!!!n Ale byłam zła, mała to wyczuła bo tak zaczęła płakac że nie mogłam jej uspokoić, wiecie co małą przytawiam do piersi trochę na siłę ale ewidentnie widzę że mleka mam mniej, jestem podłamana tym bo moja mama też tak miała, siostra też, a ja miałam nadzieję i chciałam do pół roku karmić wyłącznie piersią, a tu od początku musiałam dokarmiać butelką i tylko ona mi niedługo zostanie, choć walcze pije herbatki, bawarki, 3litry wody, ściągam się regularnie by pobudzić piersi i mniej tego mleka jest a jak u was waga po porodzie? wiecie że ja dopiero jutro stanę na wadze, bo nie chciałam się dołować wcześniej



jakbym taką złapała to bym ją za kudły wyszarpała, ehh szkoda gadać !!!
nie smuć się, prędzej czy później to jej też ktoś coś zaje.ie !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82, moze to ten skok rozwojowy?
Dzieci czasem maja takie dni ze sa marudne, chyba jeszcze za wczesnie zeby stwierdzic adhd.
Ja juz psychicznie ledwo wytrzymuje, chce mi sie normalnie razem z nim plakac, bo nie umiem mu pomoc.Sam tez jest spiacy, bo ziewa caly czas, no ale ten bol brzucha go caly czas pobudza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny wpadłam tu na chwilkę staram się was nadrabiac ale ostatnio ciężko walczę z kolkami u małego no i dziś byłam na usg nerek do kontroli i ma prawą nerkę powiększoną lekarz stwierdził że to może byc zdwojenie nerki i może czekac go operacja już załapałam doła jak to usłyszałam 😞 za 3 -4 miesiące do kontroli i wtedy się okaże co i jak bo teraz jest za mały na postawienie ostatecznej diagnozy już się boję aż płakac mi się chce 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂 dzisiaj to jakaś masakra również i u Nas 🙂 ale przewijam dzień do momentu kiedy poszliśmy na rehabilitacje a tam Renata (rehabilitantka) mówi, że dzisiaj od upału większość maluszków marudna, a poza tym obserwuje u Marysi objawy skoku.... więc wszystko jasne 🙂 oprócz rehabilitacji to dzisiaj i ja skorzystałam z wizyty bo Renata podkleiła mi brzuch taśmą magnetyczną która stymuluje mięśnie brzucha żeby się obkurczały co ma na celu pozbycie się fałdki szybciej 🤪 bo została mi taka ale z tego co widziałam na poporodowym to mam ją baaaardzo małą 🙂 Kurde podałam Marysi kropelki dzisiaj pierwszy raz bo się prężyła jakoś... a nawet jak to nie brzuch to lepiej tak zapobiegawczo... teraz leży i świruje w łóżeczku po pociumkaniu- jedzeniem to trudno nazwać- cycka... mam nadzieję, że zaśnie...

Beti nie łam się ja też niedawno jadłam śniadanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonka, moj Adrian juz ronil lzy po 2 tygodniu !
ADRIANEK ZROBIL KUPKE !!!!
Zobaczcie jaki bobasek zadowolony: http://img851.imageshack.us/img851/5429/1020531m.jpg
Cieszylam sie jak glupia, szkoda tylko ze 1 porcja byla, ale i tak sie ciesze.
Mimo wszystko pozniej wyl i kopal nozkami, ogolnie jakis niezdecydowany byl, wiec moze tu tez troche mowa o tym skoku, no ale nie chce juz sobie niczego wmawiac.
Zycze wam przespanej nocy a maluszkom spokojnego snu i nocy bez koleczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ufffffffffffffff luzik, w końcu mały śpi od 2 godzin... cały dzień marudził, płakał, momentami tak donośnie że nie wiedziałam już o co chodzi.... spał w dzień może ze 2 godzinki łącznie...MASAKRA 😞
Widzę, że nie tylko ja miałam ciężki dzień... dlatego pocieszam się, że nie jestem sama, która ma takie problemy...
Jutro idziemy do lekarza, aż się boję jak się zachowa. Miejmy nAdzieje, że jutro będzie w lepszym nastroju. Ciekawa jestem ile już waży.
Iwona mój mały też już roni łezki od 3 tygodni.

Mamuska27 gratuluję KUPKI 🙂

Doris zazdroszczę Ci takiego aniołeczka, ja nie jestem w stanie nic zrobić w domu, mały wypełnia mój cały czas w 100%... ehhh pocieszam się, że z każdym tygodniem będzie lepiej.. Musi BYĆ 🙃

Nequita ja też chcę taki pas magnetyczny!! 🤪 hehe


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia29 napisał(a):
Hej dziewczyny wpadłam tu na chwilkę staram się was nadrabiac ale ostatnio ciężko walczę z kolkami u małego no i dziś byłam na usg nerek do kontroli i ma prawą nerkę powiększoną lekarz stwierdził że to może byc zdwojenie nerki i może czekac go operacja już załapałam doła jak to usłyszałam 😞 za 3 -4 miesiące do kontroli i wtedy się okaże co i jak bo teraz jest za mały na postawienie ostatecznej diagnozy już się boję aż płakac mi się chce 😞 😞 😞


monia nie dołuj się, sama napisałaś że ta diagnoza nie jest jeszcze stuprocentowa, także głowa do góry! nie dołuj się, będzie dobrze, bo jakże ma być inaczej.
Darka Ty również się nie martw na zapas, trzymam kciuki za Wasze pociechy, żeby wszystko było ok z ich nereczkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć Dziewczyny. Tak sobie czytam o tych skokach rozwojowych i zaczynam rozumieć, dlaczego moje dziecko, które przesypiało noc od urodzenia, teraz ściąga matkę raz w nocy z łóżka, w dzień bywa bardzo niespokojne, parę dni temu zaczęło się uśmiechać szeroko itd...
Kurcze, Pawełkowi nagle zaczęło się ulewać. Wcześniej w ogóle się to nie zdarzało. No i duuużo rzadziej robi kupkę. Ale nie ma kolek. Czasem troszkę się pręży, ale to nie kolka, raczej jakieś wzdęcie chwilowe... Daję mu herbatkę z koperku i z rumianku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...