Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Coq naleśniki na słono jadlam ze szpinakiem poszukaj na necie 🙂 i z pieczarkami też są dobre scierasz pieczarki na tarku podsmazasz z cebulą później scierasz do usmażonych ciepłych jeszcze pieczarek ser żółty i zawijasz (moja teściowa to robi jeszcze jako krokiety czyli panieruje i smazy)


Takie znam 😉 choć dawno nie robiłam, więc może zrobię 😆
Ale nie wiem czy któraś z Was była w Manekinie, naleśnikarni... mmmmmmmmm całe wieki nie byłam, a tam to dobre naleśniki są. Beata Ty pewnie byłaś, bo Manekin chyba w Toruniu się narodził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Wiecie co...napisałam na forum o naczyniakach historię Prezesowych usteczek 🤨
I teraz siedzę jak na drożdżach bo czekam aż skomentuje jego zdjęcia lekarz specjalista od naczyniaczków z Gdańska 🥴
Na serio mam stresa 🤢

Trzymamy kciuki za same drobre wiesci!! 🙂
Czemu sie stresujesz? Wasz lekarz mowil ze cos musicie z tym robic?
Julus ma od urodzenia malego guzka pod skora na potylicy ale generalnie pediatra mowi ze jak bardzo chce to mozna usunac ale wiadomo ze czym dalej od skalpela tym lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
Coq naleśniki na słono jadlam ze szpinakiem poszukaj na necie 🙂 i z pieczarkami też są dobre scierasz pieczarki na tarku podsmazasz z cebulą później scierasz do usmażonych ciepłych jeszcze pieczarek ser żółty i zawijasz (moja teściowa to robi jeszcze jako krokiety czyli panieruje i smazy)


Takie znam 😉 choć dawno nie robiłam, więc może zrobię 😆
Ale nie wiem czy któraś z Was była w Manekinie, naleśnikarni... mmmmmmmmm całe wieki nie byłam, a tam to dobre naleśniki są. Beata Ty pewnie byłaś, bo Manekin chyba w Toruniu się narodził.

W Toruniu faktycznie,ale nigdy nie bylam. ☺️
Ja tez kciuki za zdrowko malenstwa i dobre wiesci dla Novej trzymam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nova rozumiem, że się stresujesz. ale na pewno okaże się, że postępujesz ze wszystkim tak jak trzeba 🙂

Coq ja uwielbiam naleśniki na słono i wymyślam różne farsze:
- pieczarki z papryką
- tuńczyk, fasola czerwona, papryka, cebula
- brokuł, kukurydza, fasola czerwona
- filet z kurczaka, kukurydza, kapusta pekińska

ogólnie kiedyś wpadłam na pomysł, żeby do naleśnika po prostu robić farsz na podstawie znanych mi sałatek. i uważam, że to dość dobry pomysł 🙂 spróbuj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Nova rozumiem, że się stresujesz. ale na pewno okaże się, że postępujesz ze wszystkim tak jak trzeba 🙂

Coq ja uwielbiam naleśniki na słono i wymyślam różne farsze:
- pieczarki z papryką
- tuńczyk, fasola czerwona, papryka, cebula
- brokuł, kukurydza, fasola czerwona
- filet z kurczaka, kukurydza, kapusta pekińska

ogólnie kiedyś wpadłam na pomysł, żeby do naleśnika po prostu robić farsz na podstawie znanych mi sałatek. i uważam, że to dość dobry pomysł 🙂 spróbuj 🙂

Normalnie tortilla 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Nova rozumiem, że się stresujesz. ale na pewno okaże się, że postępujesz ze wszystkim tak jak trzeba 🙂

Coq ja uwielbiam naleśniki na słono i wymyślam różne farsze:
- pieczarki z papryką
- tuńczyk, fasola czerwona, papryka, cebula
- brokuł, kukurydza, fasola czerwona
- filet z kurczaka, kukurydza, kapusta pekińska

ogólnie kiedyś wpadłam na pomysł, żeby do naleśnika po prostu robić farsz na podstawie znanych mi sałatek. i uważam, że to dość dobry pomysł 🙂 spróbuj 🙂

Normalnie tortilla 🙂)


prawie że 😁 tylko na zwykłym naleśniku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga i Tobie dziękuję za przepisy 🙂 może coś wypróbuję...bezmięsnego oczywiście 😉

Ale ja czasami nie pomyślę. Pokroiłam Jaśminie jabłko, położyłam na talerzyk. Ona wzięła cząstkę, zaczęła jeść, a ja głupia sobie ciastko wzięłam 🤢 no i jabłko na talerzyku wylądowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
NovaM napisał(a):
My jeszcze na chodzie 😎

Dzięki za trzymanie kciuków dziewczyny ale potrzymajcie jeszcze trochę bo jak na razie nie mam żadnej odpowiedzi 😞
Idę wannę przygotować do prania moich stonek 😉


My też na chodzie...i tak jeszcze z dwie godziny 🤔

My już na szczęście nie 😉 ale dopiero od jakiś 20 min....no ale to i tak cud jak druga drzemkę zakończyłam małemu o 18.30 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aga i Tobie dziękuję za przepisy 🙂 może coś wypróbuję...bezmięsnego oczywiście 😉

Ale ja czasami nie pomyślę. Pokroiłam Jaśminie jabłko, położyłam na talerzyk. Ona wzięła cząstkę, zaczęła jeść, a ja głupia sobie ciastko wzięłam 🤢 no i jabłko na talerzyku wylądowało.


Myślałaś że tylko Ty się możesz obżerac ciachami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):

Ale nie wiem czy któraś z Was była w Manekinie, naleśnikarni... mmmmmmmmm całe wieki nie byłam, a tam to dobre naleśniki są. Beata Ty pewnie byłaś, bo Manekin chyba w Toruniu się narodził.

Ja też bywalam w Manekinie - moja sis w Toruniu studiowała a teraz mieszka tam przyjaciel jeszcze z ogólniaka 🙂
marika321 napisał(a):
NovaM napisał(a):
Wiecie co...napisałam na forum o naczyniakach historię Prezesowych usteczek 🤨
I teraz siedzę jak na drożdżach bo czekam aż skomentuje jego zdjęcia lekarz specjalista od naczyniaczków z Gdańska 🥴
Na serio mam stresa 🤢


A ja do trzymania kciukow 🙂 😉


Ja też 🙂

pammat napisał(a):


jak tam na nowym ? 🙃

Do tej poryna to pytanie odpisywałam : zimno.... 🥴 A dziś napiszę : coraz cieplej 🙃 Był właściciel, pogrzebał coś i temperatura wreszcie rośnie 🙂

My na spacerze byłyśmy 2 godziny, kapciuchów nie kupiłyśmy bo nie miałam serca wydawać 30 zł na ten badziew co w sklepach był 🥴 Za to Werka znów sobie pochodziła - pełnia szczęścia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 ale jesteś zabiegana 😎
a ja idę na kolację i się wykąpać też już od godziny mam wolne 😜
tez trzymam kciuki za to maleństwo co się urodziło i za pączka żeby jego naczyniak nie okazał się czymś poważnym dobranoc i do jutra bo mąż sapie 😮 o matko hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kalina wlasnie zasnela,ale przed snem zdarzyla nagrzebac cos w gniazdku od tv i teraz nie mam telewizji. a gniazdko kolo lóżeczka wiec nie bede wchodzic i grzebac. No żesz, a bym se cos obejrzala 😠 wiec bede wam spamować caly wieczór 😜

aha, chcialam oznajmic, ze w ciagu tygodnia przybylo mi kolejne 1,5kg 🤢 😠 🤢 😠 🤢 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
kalina wlasnie zasnela,ale przed snem zdarzyla nagrzebac cos w gniazdku od tv i teraz nie mam telewizji. a gniazdko kolo lóżeczka wiec nie bede wchodzic i grzebac. No żesz, a bym se cos obejrzala 😠 wiec bede wam spamować caly wieczór 😜

aha, chcialam oznajmic, ze w ciagu tygodnia przybylo mi kolejne 1,5kg 🤢 😠 🤢 😠 🤢 😠

Ohohoooooooo ale nam tu naspamowałaś.... 😜

A co do kg to faktycznie ....coś nie tak jakieś leki???bierzesz anty???pogadaj z lekarzem ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
NovaM napisał(a):
My jeszcze na chodzie 😎

Dzięki za trzymanie kciuków dziewczyny ale potrzymajcie jeszcze trochę bo jak na razie nie mam żadnej odpowiedzi 😞
Idę wannę przygotować do prania moich stonek 😉


My też na chodzie...i tak jeszcze z dwie godziny 🤔

My już na szczęście nie 😉 ale dopiero od jakiś 20 min....no ale to i tak cud jak druga drzemkę zakończyłam małemu o 18.30 😜


Mojej o 17.15 i nadal na chodzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...