Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Agn, przykro mi 😞...
No i trzymaj sie zeby Cie tak jak mnie nie rozlozylo. Jutro M bierze prawdopodobnie wolne no i tylko bezpłatne moze jesli już 😮 a w sumie moze cos ten jeden dzień da choc i tak chwilami bede musiala sie Tymkiem zająć.

Madzia ja i tak Cie podziwiam ze zostawilas Kubusia na noc. Ja to nie moge wytrzymać jak Tymek jest na dole i ja nie widzę co robi i mi go brakuje 🤢do sklepu tez nie moge go zostawić na dlugo bo Tęsknię nienormalna 🤪

Doti, ale slodkie zdjęcie, od razu mi sie zachciewa miec taki widok w domu, ale spokojnie 😁.

Buffy, moj przeważnie robi sobie jedna pobudke w ciagu nocy godzine na zabawe lub marudzenie, no ostatnie dwoe noce lezal i gryzl gryzaka 🤢juz nie wiem jak mam go przestawić. ..wogole jest ostatnio dokuczliwy bardzo...ah co zrobić dobrze ze zdrowe chłopaki 🙂. Damy radę. A ta godzina to przynajmniej będzie lepiej wyglądać 🙂

Isa, ciężka decyzja, ale w zupełności cie rozumiem-my podjęliśmy tez odwzna decyzję rok temu o przyjezdzie do UK. Jesteśmy zadowoleni. Wiadomosa minusy, inny kraj, wszystko nowe itd. No ja bylam w ciazy ale jeszcze gorzej mi sie wydawalo z dzieckiem malutkim zaxzynac od nowa-ale to oczywiście moje zdanie 🙂 bedzie ciezko na początku sle M chce na pewno dobrze dla Was. Masz duzy rodzinny dom ciezko ci to wszystko zostawić. Dobry pomysl Doti ze spisaiem plusow i minusow decyzji 🙂. PPowodzenia! ! Do kiedy musicie sie zdecydować ostatecznie?????????

Pisze z tel i pozapominalam co jeszcze pisalyscie 🙂

Ale mam smaka na jakas kwasna salatke np grecka 🤪 moze to nie choroba moze to ciąża haha 🤪 sie mnie zarty trzymaja a raczej to od gorączki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
zapomniałam najważniejszego - buziaki dla LUSI 🙂

Latka damy radę z tymi naszymi urwisami 🙂a Ty sie nie daj chorobie! ogólnie to masakra takie zajmowanie sie dzieckiem w chorobie...ja tak miałam w zeszłym tyg-ja chora zostałam z Marcinkiem, m. chory poza domem i nie miałam zadnej pomocy bo rodzice i teścioweie też chorzy :/ esz... normalnie w takich momentach mega podziwiam samotne matki!

idziemy się kąpać bo maruda się włączyła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak dla mojej info skonczylam was nadrabiac na str 1670 🙂

Doti buziaki dla Lusi ale ten czas leci ledwk co Ola pol roczku ma a tu bach juz 7 sie pokazuje u dzieciaczkow 🙂

Karolka pulpetowy bobo 😁 dobre ale Ulenka przeslodka :*
W kwestii fotelikow to narazie sie rozgladam ale dopoki Olka sama nie bedzie siedziala to i tak nie zmienie... A narazie nic nie wybralam jak byscie cos fajnego widzialy to wrzuccie link.Madzia kiedys fajny pokazywala chyba 🙂
A jesli chodzi o wizyte u chirurga to stwierdzil ze nic groznego to niby nie jest nie powinno Oli przeszkadzac w chodzeniu.Wg nidgo to nierownomiernie rozlozona tkanka tluszczowa..Mowi ze za 3-4miesiace mamy przyjsc to jak nie zejdzie samo to zrobi usg bo teraz nie ma sensu bo ola jest jeszcze za mala i i tak nic nie byloby widac a jesli nie zejdzie to ewentualnie da skierowanie na rehabilitacje w postaci masazu stopek.. ale troche sie uspokoilam przynajmniej na razie.

A moj M po swietach wraca do pracy a ola z babciami zostanie i tak to juz przezywam 😞 w ogole taka zabiegana jestem ze nie mam na nic czasu moze w swieta bedzie tu spokojniej to nadrobie wszystko spokjnie 🙂

Deira trzymaj sie:*jutro bedzie lepiej 🙂
Agn sama piszesz ze Majeczka w nocy mniej ci teraz spi wiec moze w dzien nadrabia albo wrecz przeciwnie moze przez to ze w dzien tak sobie siesty robi to pozniej w nocy jest wypoczeta 🙂 ale rozumiem cie bo sama jestem panikara i tez czesto przezywam wszystko bez powodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja już spakowana, mały właśnie zasnął- znów sam bez lulania (ale musieliśmy leżeć z nim w łóżku przez 30minut). za to w dzien spał łącznie 90min i lulałam go do każdej drzemki po godzine 😮
Trochę mam stresa przed lotem, jak to zawsze bywa 🤨 Najgorsze że nie chce mi sie lecieć i meczyc na tych swietach i chrzcinach 😞 normalnie jestem tak nastawiona na tesciowa ze chyba od razu ja w dupe kopne jak ja zobacze 😁 hehe no zartuje, ale chcialabym tak zrobic 😜
Fotelik też mamy ten do 13 kg. Ciekawe kiedy Krzyś tyle będzie miał. Synek mojej siostry ma 3lata i waży 12kg...
latka zdrowiej :* sklepy chyba dłużej. 🙂
Isa ciężka sprawa;( rozumiem i podejście Twojego M i Twoje, Mam nadzieję że się dogadacie:8
Buffy faceci to serio myśla że w domu to się nic nie robi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂
My juz od 6 nie śpimy. Najlepszego dla Marcinka :*
a Gabryś dziś kończy pół roczku 🙂)) Jej ale zleciało !!! 🤪

Marylu życze udanego wyjazdu, mimo wszystko moze bedzie fajnie 😉 zawsze jak sie nie chce gdziesc isc, jechac to potem jest fajnie 😉
Isa wszystko sie ułozy napewno! przyjdzie czas ze szczerze pogadacie i wyjasnicie sobie wszystkie za i przeciw. bedzie dobrze :*

ale słonce swieci 🤪 🤪 🤪

jak cos sorki za błedy ale z gabim na rekasch ciezko pisac 😁 😁 😁

aha ostatnio lubimy takie przeboje 😁 http://www.youtube.com/watch?v=vMJd0GdIE58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. Obudziłam się dziś jakaś obolała, niewyspana i w złym nastroju. Może mi przejdzie. Nie śpimy od 6 więc Mała już na drzemce.
Dziękujemy za życzenia 🙂 Jeeej kiedy zleciało te 7 miesięcy????

Wanilka najlepszego dla Gabrysia !!

Buffy sto lat da Marcinka!

Marylu to kiedy wylot? Spokojnej podróży!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej .
Buffy Wiki nie trze już zębami . Ale współczuje bo te odgłosy doprowadzały mnie do białej gorączki 😜
Spóźnione buziaki dla Lusi 😘 😘 😘 😘 😘
Wanilka najlepszego dla Gabrysia 😘
Buffy sto lat dla Marcinka 😘
U nas zasypianie pomału przesunięte na 21 godzinkę 🙂
Mój mężowaty załatwił wczoraj wszystko w kościele odnośnie chrztu i dostał karteczki do spowiedzi 😁 😁 😁 więc razem z chrzestnymi musimy wybrać się do kościoła 🙂
Już czuję ,że chrzciny zbliżają się wielkimi krokami 🙂 🙂
Muszę poszukać coś dla Wiki i swoja sukienkę przymierzyć czy dobra czy nie za duża 😜 😜
Zastanawiam się bo mam sukienkę po starszej z chrztu raz miała ją założoną i myślę czy by Wikuli jej nie założyć ?
Tylko bym dokupiła rajstopki ,buciki i opaskę na głowę ,zrobię potem zdjęcie to wrzucę powiecie mi czy po 11 latach jeszcze takie są w modzie 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najlepszego dla dzisiejszych solenizantów - Gabrysia i Marcinka 😘

Dzisiaj pobudka o 4:30 😮 pomimo że zasnął o 20:45 i o 22 zjadł z butli 100ml MM i 60ml kaszki.
budził się kilka razy na smoka i taka noc do dupy. (zwalam to na zęby których nie widać - jedyne co to dwie białe kreseczki na dole , no i dzisiaj chyba ma bardziej napuchnięte dziąsełka) w dodatku ja nie mogłam zasnąć i ciągle myślałam o tym wyjeździe. i dzisiaj jestem nie do życia.
M twierdzi że wyjedzie w lipcu/sierpniu żeby się na nowo 'zaklimatyzować' chodzi mu o to że poszuka nowego mieszkania i go urządzi (bo nie chce z kimś mieszkać i mieć tylko jeden pokój) we wrześniu zjedzie i pojedziemy autem z Szymonem. czarno to widzę... ja mam same minusy i jeden plus - praca mojego M 😞
w dodatku tutaj na poddaszu własnie skończyliśmy urządzać kuchnię i w łazience nawet już płytki są ułożone... chore, tyle kasy wywalić i się wyprowadzić!!
no i wczoraj sobie poryczałam - a M tylko mówi że przecież to było nieuniknione i wiedziałam że prędzej czy później i tak wyjedziemy... (no tak ale myślałam że nie tak szybko ! 😞 )

Szymon urządza sobie pierwszą drzemkę - na szczęście chwile spokoju bo dzisiaj jest nie do wytrzymania ! ;/

M pojechał do przychodni i ma mieć robione zdjęcie tego palucha, jak wszystko ok to wyciągają tego druta a jak nie to czeka go kolejny zabieg. ;/

Agn współczuję... smutna wiadomość, trzymaj się :*
Madzia też Cię podziwiam że potrafisz wytrzymać bez Kubusia całą noc, ja jak czasami daje go na dół do mojej mamy albo babci to co chwile schodzę bo dziwnie się czuję jak go nie ma 😁 ale jeszcze ani jednej nocy nie był u kogoś, muszę go mieć na oku i koniec 😉 chociaż moja mama często mi daje propozycję że może go zabrać na noc jak ma wolne i odpocznę, jakoś jeszcze nie mogę się zdecydować - póki co jeszcze go nie oddam hehe...
marylu spokojnej podróży ! wszystko będzie ok 🙂
Buffy ale dałaś prezent synkowi - powodzenia na szczepieniu ! 🙂
Doti witaj w klubie - też zaczęłam dzień w złym nastroju... może później się poprawi. i urocze to zdjęcie z kąpieli... jakie kochane rodzenstwo !! i synek jak ładnie zakrywa swoje skarby 🤪 😁
Karolka lepiej wcześniej niż później, Ula się zaklimatyzuje i będzie wychowywana wśród dzieci... ale z drugiej strony troszkę szkoda.
Kasia to dobrze że lekarz troszkę Cię uspokoił.
Latka w sumie nie ma 'nakazu' tam wrócić bo to rodzinna firma - tylko że to firma mojego wujka który zadzwonił do mojej mamy i mówił że chciałby żeby Mateusz już wrócił, bo w sumie tak się dogadywali przy ustalaniu umowy.
wracaj do zdrowia 😉


ale się spisałam ... 😁
czas na kawę !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sukienka nie wyprasowana bo z worka wyjeta :P
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1771/b19a46ad9f445d77med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/609/8f53c0bedc3bfa81med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1771/232592f804ff646amed.jpg[/IMG][/URL]

Kolor ecru i góra ma złotą nitkę.
Myślę ,że rajstopki ,buciki i opaskę tez ecru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam mamuśki 🙂

dziś obudziła sie moja gwiazda przed 6, zasnęła ok. 9, i na razie sobie drzemie
ja za to zdjęłam pościel z łózka i nastawiłam pranie, mam w planie wstawić dziś kilka prań, żeby wszystko na święta mieć uprane.. a potem niestety będzie trzeba prasować i prasować

właśnie wymyślam co tu przygotować na wielkanocne śniadanie, zrobię listę zakupów i zamierzam potem wybyć na spacer z Gabi i przy okazji wskoczyć do marketu pokupić co trzeba, jutro pewnie dopiero będzie szał w sklepach, więc chce już dziś to porobić najlepiej w godzinach około południowych to nie będzie tłumu


Buffy, buziaki dla Marcinka z okazji 7 m-cy!
Wanilka, a dla Gabrysia ślemy całusy z okazji 6 m-cy!

Isa, to trzymam kciuki aby z tym paluchem M było już wszystko dobrze, a co do wyjazdu to może nie byłoby znowu tak xle, ja jestem zdania, że zawsze wszyscy boimy się zmian, tego NOWEGO, bo nie wiemy do końca co nas czeka itd. I wszytko jest przerażające na początku, ale często po czasie okazuje się że to wychodzi nam na dobre, więc może nie ma co martwić się i zaryzykować jednak, zobaczycie jak tam Wam się będzie żyło, a przecież w razie coś będziecie mogli tu wrócić
Poza tym co innego jakbyście mieli być tam sami, nie znając nikogo itd. a jak jest tam sporo Waszej rodziny to już dużo łatwiej będzie, choćby w kwestii możliwości porozmawiania z kimś po polsku, w razie czego jest kogo poprosić o jakąś pomoc, domyślam się, że w kwestii finansowej to sobie polepszycie też sytuację, no i Szymek od małego miałby możliwość nauki francuskiego

Mixi, sukienka jak najbardziej, klasyczna w kroju więc nie wyszła z mody, tylko jeśli mam być szczera to ten żakiecik mi nie bardzo pasuje, te rękawy jakieś szerokie i jakoś tak nie pasuje mi to do malutkiego dziecka, ubrałabym jakiś rozpinany sweterek na sukienkę i byłoby super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Dzięki dziewczyny za duchowe wsparcie 😘 Dziś troszkę lepiej. Co prawda Nata dalej ma problemy ze spaniem i jest marudna, ale jakoś inaczej do tego podchodzę. Niestety mam to samo, co niektóre z Was - przestaję już czasem reagować na jej wrzaski, płacz czy stękanie 😞 Po prostu nie mam już sił. Podejrzewam, że ma apogeum tego skoku rozwojowego, który ma miejsce do 26 tygodnia. Tak samo się zachowywała w poprzednim skoku 🤢
Wczoraj przyszło krzesełko do karmienia. Fajne jest 🙂 Szkoda tylko, że Nata ma problem, by w nim siedzieć 😞 Może jak minie jej ten skok, to się przekona do krzesełka.
Ale za to miałam wczoraj chwilę spokoju wieczorem, bo przyszło pianinko i dziecko się tym zajęło. Kupiłam coś takiego http://allegro.pl/pianinko-fisher-price-i3130410655.html Bardzo okazyjnie bo za 10 zł 🤪
A właśnie wykombinowałam jak dostać za darmo coś takiego http://allegro.pl/smoby-cotoons-zabka-siedzisko-siedzonko-do-kapieli-i3126098055.html Mam w jednym programie lojalnościowym uzbieranych sporo punktów i jest tam do wyboru jako nagroda takie siedzisko 😁
No i my dzisiaj debiutujemy ze szpinakiem 🙂

A my z naszego fotelika jednak nie rezygnujemy, choć już chciałam go wymieniać. Jak wsadziłam Małą bez kombinezonu to jest ok. Tylko nogi jej wystają. Więc musimy się tylko uzbroić w cierpliwość i poczekać aż będzie cieplej 🙂 Bo fotelik jest do 13 kg, a ona jeszcze 8 kg nie waży.

Agn, ta zabawka interaktywna już przyszła 🙂 Moje dziecię też ma niezły ubaw waląc w nią ile sił 😁 Chociaż widzę, że czasem ją irytuje, bo nie daje się zjeść, hehe 😁 😜 No i musiałam plastrem zakryć głośnik, bo niestety ja osobiście szału zaczęłam dostawać tak to głośno gra 😉
I współczuję sprawy z Teściową 😞 Niestety choroba nie wybiera 😞
Doti, Wanilka, Buffy całuski dla Lusi i Marcinka z okazji 7 miesięcy oraz dla Gabrysia z okazji 6 miesięcy 😘
Doti, jakie cudne rodzeństwo 😁 Super fotka 🙂 Widać, że Mati zakochany w siostrze 🙂
Dzonatalie, ale śliczny kombinezon ma Naisha 🙂 Mały słodki eskimosek 😁
Isa, a może nie będzie tak źle z tym wyjazdem? 🙂 Szkoda tylko, że M podejmuje sam taką decyzję. No i Ty na pewno masz obawy, bo zostawiasz tutaj całe swoje życie, ale kto wie, może we Francji tak się Wam ułoży, że za kilka lat będziesz M wdzięczna za wyjazd. A w ostateczności jak się nie uda, możesz przecież do Polski wrócić 🙂 No i pamiętaj, że na forum wciąż będziemy, aby Cię wspierać 😁
Buffy, współczuję 😞 Wiem, co przechodzisz, bo mam z Natą obecnie to samo 🤢
Marylu, spokojnego i bezstresowego lotu 😘 Przepraszam Cię kochana, ale wciąż nie mogę się zebrać, aby Ci odpisać 😞 Ale na pewno to zrobię, obiecuję 🙂
Mixi, jak dla mnie wdzianko super 🙂

Kurczę, miałam komuś coś jeszcze napisać, ale wyleciało mi z głowy 🤢 😜 Jak sobie przypomnę to uzupełnię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny za otuchę...
nie wiem co z tego wyniknie - okaże się w czasie ale raczej wyjedziemy, póki co jeszcze będziemy a PL więc postanowiłam nie myśleć na zapas i się denerwować.

Agn tak mi przykro 😞 współczuję !!

a u mnie dzisiaj sprzątanie, pieczenie... a później idę z M do kościoła (już nie pamiętam kiedy byliśmy razem na mszy 😮 no ale zawsze w święta wielkanocne uczęszczamy, szczerze to jedyne święta które w miarę przeżywam i chętnie chodzę do kościoła)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...