Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
IRCIU, ja swoja gotowałam w wodzie 5 minut i smoka tez...zapewniam nie rozleciała się ha ha 😜

MICHALINDZIOR, biedne kotecki, dobrze ze się tak nimi troskliwie opiekujecie.
Niech sprzedawca ci poda numer przesyłki bo bez tego dupka. I dowiedz się kiedy była nadana przesyłka, może on ci napisał ze wysłał a tak naprawdę zrobił to innego dnia?

JUSTI ja wyprałam ciuszki w samym proszku, w płynie to płukałam kocyki, pieluchy. jak by coś się działo, to może uda mi się namierzyć czy po płynie jest uczulenie czy nie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂
Wkońcu was doczytałam, bo co chwilkę coś robiłam i nie mogłam nadoąrzyć heheheh 😜
Ja już mam pranko powieszone, z obiadkiem nie muszę się spieszyć, bo mężuś wróci dopiero ok 18 do domu, bo pojechał oglądać to autko aż do Rzeszowa. Już dzwonił, że silnik był nie za bardzo i nie wziął tego smaochodu. Dobrze, że pojechał przy okazji z kumplem, który miał kurs w tamte rejony, to przynajmniej nie straciliśmy ani złotówki 😉 A w sobotę czeka go przejażdżka do Olsztyna i wtedy już myślę, że wróci nowym autkiem, bo od początku na nie stawialiśmy 😉
Ja do prania dzieciowych rzeczy dolałam troszkę płynu do płukania Jelp. A kocyki wypłukałam w samym płynie. Myślę, że małej nic po tym nie będzie, bo ten płyn jest bardzo delikatny, a i nie dodawałam go nie wiadomo ile 😜 Ale jakby cosik to najwyżej potem nie będę używać 😉
MIchalindziorku strasznie współczuję z powodu kotecka, mam nadzieję, że jednak zacznie samodzielnie jeść...Trzymam kciuki 😜 A ty masz widzę praktykę przed narodzinami prawdziwej gwiazdy 😉
Smoczka i butelki jeszcze nie wyparzałam, czekam z tym aż urodzę, to najwyżej powierzę to "odpowiedzialne" zadanie mężowi jak ja będę w szpitalu hehheehehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytka no to samo sobie myslę, że przygotowuję się jakoś do wstawania do maleństwa tym sposobem 😉 a ciężko jest, ja jestem takim spiochem okropnym ☺️ 😉
Olusiia wiem że się da, ale to idzie " siódemką" i nie wiem czy i Oni tak mają że można śledzić. A ostatnio z DPD też miałam przeboje, jak się okazało przez to, że sprzedawca mi zły nr nadania podał 🤨 zaraz będę pisać do nich niech mi podadzą...

w końcu nabyłam kapciory do szpitala. ufff.... pomału chyba juz wszystko jest. No i opakowanie te termiczne na butelkę też wzięłam.
kupiłam mleczko niemowlęce, buteleczkę i walczymy dalej o kicie. wygląda lepiej ale sam ssać nie chce. ciężka sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja tęsknię za wanną bo mam prysznic i nie moge jakos ostatnio w nim ustać.... 😞

sprzedawca stwierdził że przesyłka dzisiaj będzie 🤨

Justi kochana, to taka butelczyna specjalistyczna z maleńkim smoczkiem dla takich małych stworzonek w zoologicznym kupiona, bo strzykawką to ja go topiłam a nie karmiłam... a tak moze go zmuszę do ssania... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to trzymamy kciuki za kotecka 🙂
Ciekawe czy dzisiaj przyjdzie ci ta pościel. napisz koniecznie.
Ja wizyty u ginka to wyczekuję z utęsknieniem he he, tylko te przygotowania są bardzo meczące i nieprzyjemne. Jeju a co to dopiero sie szykowac do szpitala jak bóle się zaczną?! teraz już mi to długo schodzi a co dopiero jak jeszcze ból będzie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monica hehe ja tez tak mam, czekam niecierpliwie na wizytę ale przygotowania mnie wyczerpują... i też się zastanawiam ja ja z bólami i takim moim tempem ślimaczym się niby pozbieram do szpitala... 🙂 z córką miałam od początku bardzo silne bóle, ale mieszkałam z rodzicami i tylko powiedziałam gdzie mam rzeczy i mi pomogli, a teraz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też ostatnio się zastanawiałam jak ja się będę szykować z bólami do szpitala 😮 Przecież trzeba się jakoś odświeżyć i ogolić tu i ówdzie... 🤢 Mam tylko nadzieję, że nie odejdą mi najpierw wody, bo wtedy napewno nie będzie czasu na golenie 😮 A wolałabym uniknąć tego, żeby to panie na oddziale mnie goliły, bo napewno nie będą delikatne... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już się tak zastanawiałam, ze jak tylko sie zaczną to zaraz do łazienki zmykam....tylko ze jak pomyślałam nad tym dłużnej to skąd mam wiedzieć czy to te właściwe 😁 tak bym musiała latać codziennie bo bóle jakieś są każdego dnia ha ha

idę się poprzytulać do mężusia, bo na noc do pracy idzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki kochane za komentarze na NK,dropsik robi furore urodzony z niego model hehe... 🙂 🙂
Monika patrze na twoj suwaczek i masz tylko 10 dni masakra jak ten czas zasowa!!!!
Ja tez bym nie chciala zeby mnie te polozne golily bo pewnie to na sucho robia,a zreszta u mnie niema co golic bo ja cala sobie gole regularnie 2 razy w tyg,czasem na slepo hehe,a ostatnio przed ginem to z lusterkiem masakra wielka hihihi.....
Justi ja tez juz mam dosc tych wizyt u gina,usg moze byc,ale te badania sa meczace juz dla mnie troche to za dlugo trwa,a przed ciaza zawsze mialam opor zeby isc do gina i z golym tylkiem u niego latac,a teraz to juz mi bez roznicy,ale ile moze to trwac!!!mam nadzieje ze 16 juz nie bede musiala isc do niego i zdaze juz urodzic a na obchodzie w szpitalu to juz to jakos przezyje 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie Monika też tak myślałam skąd niby mamy wiedzieć kiedy to są bóle przepowiadające, a kiedy właściwe 😮 🤪 😁
Kurcze nie lubię takich niezaplanowanych sytuacji, chciałabym wiedzieć, w jaki dzień wszystko się wydarzy...ehhh pomarzyć zawsze można 😜 🤪
A wogóle jak patrzę na twój suwaczek i na 39tc obok twojego profilu to aż mi włosy dęba stają heheheheheh, kurcze jak u mnie tak będzie to chyba będę sobie włosy ze stresu wyrywała hehheeh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he noto ładnie, wy się chyba bardziej stresujecie niz ja. Mnie sie wydaje ze jeszcze tyle czasu, do lipca ha ha a tak serio, to faktycznie czas szybko leci. Chciałabym iść na termin do szpitala, sie położyć i niech mi dzidzie wyjmują...wtedy bym sie nie stresowała czy to te właściwe bóle czy nie, no i z goleniem inaczej. podobno do cesarki nie musi byc krocze ogolone, tylko brzuszek i okolice łonowe. Choć jak dam rade to i tak,sama zadziałam, chyba będę się nawet lepiej czuła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w końcu was doczytalam 🙂
Ja już częściowo po obiadku, później spagetti bedę robić 🙂
Dzisiaj w nocy często bolał mnie brzuch, miałąm później głupie sny, coś związane z porodem, ale nie pamiętam co, i nie jestem pewna, czy bolało mnie tez we śnie, czy w rzeczywistości 🤨 Rano jak leżeliśmy w łóżku tez mnie często łapały bóle (takie jak na okres) ale po paru chwilach przechodziły, ale jak już napisałam ze 3 były gdzies w odstepie ok. 10min.
Nie jestem pewna czy obniżył mi się brzuch czy nie, ale zauważyłam że mam taką dziwną wydzieline, troche bardziej gęstą jak zawsze....

Ja butelek jeszcze nie wyparzałąm, jedynie co to tylko smoczek uspokajający, bo zabiorę go na wszelki wypadek do szpitala. Wyparzałąm go 5 min. w gotującej sie wodzie i nic z nim się nie stało 🙂
A ubranka jak prałam to wlałam trochę płynu do płukania (Lovela), wydawało mi się że wlałam wystarczającą ilość, ale po wyschnięciu wcale nie zauważyłam, żeby ubranka były bardziej miękkie... 🤨 Z resztą porównując do tych pranych ręcznie, których nie płukałam w płynie z tymi z płynem, to nie widze róznicy, a więcej nie chciałam lać. Wykorzystam tą jedną butelke i chyba juz raczej więcej płynu do płukania nie będe uzywac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...