Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kukunari widzisz... Kolejna, której wszystko się dobrze ułożyło. 🙂 Śliczne łóżeczko, komplecik ładnie pasuje. 🙂

Olguś a czy wiek na forum widać?... :P

Akigo oj znowu się niepotrzebnie nakręcasz!... Odpuść sobie, daj tej córusi odpocząć przed wielką chwilą! :P

Mama moja właśnie ogląda "Mam Talent", ja chcąc, nie chcąc słucham. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Adamek i Gołota beda walczyc o 23.00 tak wiec jeszcze godzinka.
Ja bylam dzis u siebie w pracy fajnie bylo sie posmiac i pogadac naprawde fajna ekipe mialam... ech szkoda ze juz ich nie zobacze.
Akigo naprawde super cieszymy sie wszystkie razem z Toba!\
Kukunari gratuluje swietny zakup a na zdjeciu nawet widac ze jakas lekturka na szafce nocnej lezy:P
Sathi dane o dacie urodzenia sa widoczne na profilu osoby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandro śliczna pościel 🙂 i fajnie wyglada łóżeczko - i po co były te nerwy 🙂

ja też jestem podekscytowana tym że iwonka już w poniedziałek przytuli swoją marysię 🙂 oznacza to że my już już ... 🤪 za chwilę ..... 🙃 też będziemy mieć ze sobą dzieciaczki 🙂

mój mąż też będzie oglądać tą walkę ... ja więc spać ide :P:P potem dam mu trochę pofiglować :P:P bo po porodzie będzie miał dłuższą przerwę ... biedny :P:P hehe .... a jak nudzić się strasznie będę to go zaraz od telewizora odciągnę :P:P hehe

oki dobrej nocki i spokojnych snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuszku o tych danych wiem, wiem... :P

Kasiu oj rzeczywiście biedni będą, hi, hi. 😉

Bojowe kobitki oglądają walkę! 🤪

A ja w praniu, rozwieszaniu, jeszcze sprzątam pokój, ach i chciałabym już spakować tą nieszczęsną torbę do szpitala (a przynajmniej to co mam), bo w końcu mi M o nią łeb urwie... 😉 Choć najbardziej mam ochotę zamknąć się na małe sam na sam w łazience. :P (Heh, pewnie jak sie maluszek urodzi to już nie będę mogła się tak dopieszczać. 😞)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi by się też zdało już leżeć... w łóżku. 😁 Ale coś mi mówi, że znów pójdę późno spać. Trudno. Pranie nr 3 nastawione. 😉

(Możnaby powiedzieć, że szaleję dziś z czystością. Umyłam autko, piorę fatałaszki, sprzątam pokój... Pierwsza oznaka zbliżającego sie porodu? 😉)

Dobra, lecę z forum, na dziś koniec z Internetem. Dobranoc dziewczyny, do jutra. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moj ciagle mi mowi, zebysmy wywolali mala na swiat takimi figlami o jakich wspomniano... :P ale ja jakos sie przekonac nie moge chyba nie chce przyspieszac tego wszystkiego ze strachu przed bolem 🥴 zostawie to matce naturze jak przyjdzie czas na nas to przyjdzie nic na sile hehe... no chyba ze mala zasiedzi sie w brzuszku mamy dlugo po terminie wtedy trzeba bedzie czegos sprobowac 🙂
W poniedzilek przyjdzie do mnie paczka z PL a w neij zamowilam sobie ta slynna herbatke z lisci malin i olejek z wisiolka... hmm na co to mialo byc?? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi napisał:
Trudno. Pranie nr 3 nastawione. 😉

(Możnaby powiedzieć, że szaleję dziś z czystością. Umyłam autko, piorę fatałaszki, sprzątam pokój... Pierwsza oznaka zbliżającego sie porodu? 😉)


Czyzby to przedporodowe "wicie gniazda" ci sie wlaczylo???
Czyzby juz czas na ciebie moja droga?? :P
niech no wrozka Sandra spojrzy w kule ... przed tym musze jednak zrobic prasowanko :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja ogladnęłam walke i przylazlam na Brzuszek ale juz zmiatam.
Sandruś liście malin zmiękczają szyjkę macicy a wiesiołek tak jak Pisala Asia powoduje skurcze.
A sex jest super bo męskie hormony produkują oxytocynę to co dostaje się w kroplówkach. Więc polecam sexik.Bo ja takiej możliwości nie mam u mnie tylko przez kroplówkę! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmmm ciekawe...
wiec sexik mowicie :P no ale poczekam jeszcze do tego planowego terminu...jeszcze 12 dni zostalo 🙂 a w miedzyczasie polatam po sklepach bo usiedziec na tylku nie moge :P
Na szczescie wyprawka juz gotowa 😁... choc moze powinnam podpoczywac w koncu... :whistle: no nie wiem, nie wiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hallo 🙂

wczoraj wszytskie do późnej nocy na brzuszku szalały a adziś chyba odsypiają 🙂 bo już prawie 9 a tu cisza jak makiem zasiał :P

Sandra to łóżeczko ejst super a pościel to ejst cudna kiedyś już o niej pisałam że marzy mi się ona chyba się skusze:Pzaraz zobacze co tam mają na allegro i też chyba zamówię:P tylko bez baldachimu sma pościel 🙂 bo to bedize moja posciel na zmiane :P

Iwonkojutro to tu chyba z nerwów oszalejemy bo będizemy z Tobą przeżywać:P mam nadzieję że dasz nam szybciutko znać jak tylko się MArysia urodzi 🙂

No już powoli się rozpakowujecie-ja poczekam do terminu czyli mam jeszcze 3 tygodnie ach pewnei będę ostatnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...