Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
kmatus o jak fajnie ze jesteś!! gdzie się wczoraj podziewałaś??
oczywiście ze leżakuje, tzn. nie cały czas w łóżku ale staram się oszczędzać jak mogę, wiec sprzątanie, odkurzanie, zmywanie, gotowanie i pranie spadło na ręce męża, tyle dobrze ze potrafi 😁
nie martw się wizytą, będzie na pewno wszystko w porzadku, ale żadnych dolegliwości nie masz żeby cie coś niepokoiło??

I bardzo dobrze, fajnie że masz zaradnego chłopa. Mój niby też potrafi ale mu się nie chce 😠
Wczoraj byłam w odwiedzinach u mojego 6 miesięcznego chrześniaka z prezentem gwiazdkowym bo juz nie będziemy mieli okazji się spotkać przed świętami.
Dolegliwości raczej nie ale od wczoraj nie czuje ruchów i trochę mnie to niepokoi, a jeszcze ten durny sen 🥴


powiem ci ze z tymi ruchami to czasami można zawału dostać, ale niunka nasza tez ma czasami takie dni ze siedzi sobie spokojnie i mame i tate prawie co o zawal nie przyprawia, ja to sobie tak tłumaczę ze jak kazdy z nas ma słabszy dzień 🙂 ale paniki to raz tak nasiałam, bo tez nie czułam ruchów, płacz, lamęt, myśli najgorsze przychodzą
zawsze możesz jechać na KTG jeżeli zupełnie nic nie czujesz,
a sny to potrafią czasami być bardzo realistyczne i dawać do myślenia,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Kmatus ty się tak nie martw- ja często miałam takie sny - ale my to jesteśmy genetycznie obciążone i dlatego się stresujemy. Będzie dobrze - zobaczysz 🙂 Maleństwo na pewno ma się dobrze tylko odpoczywa 🙂
Aisak - i bardzo dobrze - masz odpoczywać bo zdrowie bąbelka jest najważniejsze 🙂

To prawda jesteśmy obciążone genetycznie.. ja niestety jeszcze ciągle panikuje, myślałam że mi minie po pierwszych 3 miechach,a tu dupa 🤔 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewuszki, dziewuszki 🙂 Wiecie co, ja to mam tak samo z tymi ruchami Małego. Jak jechałam na usg 9 grudnia to szalał jakby go coś opętało. Ale słuchajcie od tamtej pory to jakieś lenistwo go ogarnęło. Poczuje kilka razy słabiutkie szturchnięcie i to wszystko ;/ Też się filmuje, ale nie mogę dać się zwariować..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Oj dziewuszki, dziewuszki 🙂 Wiecie co, ja to mam tak samo z tymi ruchami Małego. Jak jechałam na usg 9 grudnia to szalał jakby go coś opętało. Ale słuchajcie od tamtej pory to jakieś lenistwo go ogarnęło. Poczuje kilka razy słabiutkie szturchnięcie i to wszystko ;/ Też się filmuje, ale nie mogę dać się zwariować..


może nasze dzieciaczki mają oraz mniej miejsca, w końcu z dnia na dzień im tłuszczyku przybywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Oj dziewuszki, dziewuszki 🙂 Wiecie co, ja to mam tak samo z tymi ruchami Małego. Jak jechałam na usg 9 grudnia to szalał jakby go coś opętało. Ale słuchajcie od tamtej pory to jakieś lenistwo go ogarnęło. Poczuje kilka razy słabiutkie szturchnięcie i to wszystko ;/ Też się filmuje, ale nie mogę dać się zwariować..

klaudia trochę mnie pocieszyłaś..wychodzi na to że tak jak my mają lepsze i gorsze dnia - raz szaleją, a potem odpoczywają. Podziękowania dla Twojego zdolnego faceta za tabelkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i dziewczyny, te które jeszcze nie wiedzą. Teraz nie można edytować tych wpisów, ale jak Mój Chłop się za to weźmie to oczywiście będzie taka możliwość. Stanie się to na dniach. Wprowadzi też login i hasło, żeby nikt nam nie namieszał w tabelce, wiecie jak to jest 😁 ktoś przypadkiem trafi na adres i mu się żartów zachce 😁 Prześlijcie mi swoje adresy mailowe na mojego maila [email protected], żebym wiedziała gdzie wam ten login i to hasło do strony wysłać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Oj dziewuszki, dziewuszki 🙂 Wiecie co, ja to mam tak samo z tymi ruchami Małego. Jak jechałam na usg 9 grudnia to szalał jakby go coś opętało. Ale słuchajcie od tamtej pory to jakieś lenistwo go ogarnęło. Poczuje kilka razy słabiutkie szturchnięcie i to wszystko ;/ Też się filmuje, ale nie mogę dać się zwariować..

klaudia trochę mnie pocieszyłaś..wychodzi na to że tak jak my mają lepsze i gorsze dnia - raz szaleją, a potem odpoczywają. Podziękowania dla Twojego zdolnego faceta za tabelkę 🙂


Przyjemność po jego stronie 😁 Niech też się angażuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
A i dziewczyny, te które jeszcze nie wiedzą. Teraz nie można edytować tych wpisów, ale jak Mój Chłop się za to weźmie to oczywiście będzie taka możliwość. Stanie się to na dniach. Wprowadzi też login i hasło, żeby nikt nam nie namieszał w tabelce, wiecie jak to jest 😁 ktoś przypadkiem trafi na adres i mu się żartów zachce 😁 Prześlijcie mi swoje adresy mailowe na mojego maila [email protected], żebym wiedziała gdzie wam ten login i to hasło do strony wysłać 🙂

mój mail : [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
aisak napisał(a):
Wiola jak tam nera dalej boli??


Mam takie fale - raz boli a raz nie 😞


biedna ty 😞 wygrzewaj się pod kocykiem i duzo pij, herbatki oczywiscie 🙂
moze sie Dorka zjawi to ci coś doradzi

dokładnie musisz się rogrzewać i jeśli faktycznie to nerka to pij jak najwięcej płynów, będzie dobrze :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
A i dziewczyny, te które jeszcze nie wiedzą. Teraz nie można edytować tych wpisów, ale jak Mój Chłop się za to weźmie to oczywiście będzie taka możliwość. Stanie się to na dniach. Wprowadzi też login i hasło, żeby nikt nam nie namieszał w tabelce, wiecie jak to jest 😁 ktoś przypadkiem trafi na adres i mu się żartów zachce 😁 Prześlijcie mi swoje adresy mailowe na mojego maila [email protected], żebym wiedziała gdzie wam ten login i to hasło do strony wysłać 🙂

mój mail : [email protected]

dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opętało mnie szaleństwo sprzątania: wywlokłam już materac z łóżka co by się wczołgać pod ramę i kurze dokładnie wytrzeć 😁 😁 😁 😁
źle się czołga z brzuchem 🤢
Ale uparłam się też umyć okno w sypialni i...jak to jest z tym przesądem o wieszaniu firanek??!!

😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Opętało mnie szaleństwo sprzątania: wywlokłam już materac z łóżka co by się wczołgać pod ramę i kurze dokładnie wytrzeć 😁 😁 😁 😁
źle się czołga z brzuchem 🤢
Ale uparłam się też umyć okno w sypialni i...jak to jest z tym przesądem o wieszaniu firanek??!!

😁 😁 😁 😁 😁


Chodzi o to, że rąk nie można do góry, czy masz coś innego na myśli? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Oj grzeje się grzej - pije też dużo.
Powiem wam że jak wczoraj się wykupkowałam to mnie przestało bolec. Kumpela mi mówi że to może mała mnie tam jakoś tak niefortunnie uciska. Sama już nie wiem. Lekarza mam w poniedziałek więc zobaczymy.

No lekarz to najlepsze rozwiązanie, a może do poniedziałku Ci juz przejdzie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...