Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Matylda nie złość się, ale chyba większość z nas jest trochę przybita z wiadomego powodu. No i Lenka w szpitalu.

Mam nadzieję, że z Krzysiem ok i nie rozpacza z powodu utraty ząbka. Kiedy będzie Tysia? Bo czekamy na więcej info a sama pisałaś, że jak Tysia będzie chciała to nam powie. No i zasiano ziarno ciekawości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Matylda nie złość się, ale chyba większość z nas jest trochę przybita z wiadomego powodu. No i Lenka w szpitalu.

Mam nadzieję, że z Krzysiem ok i nie rozpacza z powodu utraty ząbka. Kiedy będzie Tysia? Bo czekamy na więcej info a sama pisałaś, że jak Tysia będzie chciała to nam powie. No i zasiano ziarno ciekawości.

nie wiem kiedy Tyska będzie i czy w ogóle będzie 😮
idem na spacer
dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello

Buziaki dla Helki 😘

Ola trzymajcie się tam z Lenką, na pewno wszystko będzie dobrze, Ty musisz byc silna ! Czekam cały czas na wieści od Was.. 🤢

co do Krzysia to zastanawia mnie jak to się stało, ale pewnie Mati więcej nie moze powiedziec, wiec nie pytam..mam nadzieję, że jakoś dają sobie radę i Tyska niedlugo do nas zajrzy 😘
ja nie wychodziłam z Wojtusiem na dwór już kilka dni, bo jest grubo ponad -10 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra sory może się czepiam ale myślałam że żadnej to nie obeszło 😮
ja wiem jak to się stało ale w sumie nie ma sensu tego opisywać , chciałam tylko żebyście wiedziały i się nie zastanawiały jak zobaczycie Krzysia gdzieś na zdjęciach z kompletem uzębienia a bez dolnej jedynki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
Przepraszam ze niedoczytam ale jestm SLEPOTKA MARYSIA
i glowa mnie od tych zrenic 5 zlotowek boli
Wiec wpadlam tylko sie przywitac , wrzucic serial do sciagniecia i uciekam
Dzis bylam u okulisty i czeka mnie w piatek przyklejanie siatkowki laserem czy co to tam dokladnie 🤔 🤔 😞 😞

Pozatym kupilam dzis spacerowke w baby maxie chicko ct. 0.5 evolution bardzo mi sie podoba i fajnie sia nia jezdzi jak na parasolke ktora ma byc dorywczo a nie na codzinnie spacery przy domu.

Poza tym wspolczucia dla Krzysia i Lenki.
Trzymajcie sie dzieciaczki zdrowo!

Oraz duzo zdrowka dzisiejszym solenizantom.
Doczytam moze jeszcze pozniej a pozniej spac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój ostatni apel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kmatus, Beata, Tyska, Tynka, Eunika, Aneta, Ewelina x3 , ( tj z Ł, z Wa-wy i z rzesz) , Magda z Ł. , Kasia Tutli, Kamila, .............................................................................................
😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Jakiie ziarno ciekawosci? Brechti?

Co się Krzysiowi stało, że ząbka stracił 🙂

Przyznam, że mojej Hel kilka razy dziąsła krwawiły (dość mocno) bo uderzyła się a to w jakiś róg, a to barierkę od łóżeczka a to coś innego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany 😞
My tak miałyśmy na początku listopada. Było podejrzenie o ROTA bo mała miała 42 stopnie gorączki, wymioty i taką biegunkę że co 10 min trzeba była pampka zmieniać bo taka woda z niej leciała. Straciła na wadze ponad pół kilo. Na szczęście dostała kroplówkę do picia i jej przeszło. A za 3 dni wyszły jej dwie dolne jedynki więc nie wiem co było powodem. Na szczęście nie musiałyśmy zostać w szpitalu.
Mam nadzieję że szybko wrócą do zdrowia. Pozdrówcie je tam od nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
my dzisiaj mamy 7 rocznice 🤪 🤪 do kina mieliśmy się wybrać bo nie pamiętam już kiedy byłam ostatnio ale młody się tak zasmarkał że zostajemy w domu jednak. w nocy miał stan podgorączkowy, całe szczęście nie kaszle bo kolejne zapalenie oskrzeli chyba by mnie wykończyło. a jego tym bardziej. 🤢
Szkoda mi Lenki strasznie, to się dziecina wymęczy. Pewnie jeszcze parę dni je potrzymają w szpitalu, bo zanim jej przejdzie i zanim wyniki do normy wrócą... no ale najważniejsze że są pod fachową opieką. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...