Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):

Nikolina, dzięki za wiadomość...

Przepraszam cie ale nie mialam czasu wiec sie nie odzywałam, myślałam że dzisiaj dam rade ale przez te poszukiwania psa pół dnia mi zleciało a później kuzynka na 18 przyjechała nas zapraszac i tak mi minął weekend ze dopiero niedawno usiadłam - moze nastepnym razem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
magda-d87 napisał(a):

Nikolina, dzięki za wiadomość...

Przepraszam cie ale nie mialam czasu wiec sie nie odzywałam, myślałam że dzisiaj dam rade ale przez te poszukiwania psa pół dnia mi zleciało a później kuzynka na 18 przyjechała nas zapraszac i tak mi minął weekend ze dopiero niedawno usiadłam - moze nastepnym razem 😉

mogłaś chociaż napisać, że nie dasz rady.
Bo czekałam na wiadomość cały weekend.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
niksssa napisał(a):
magda-d87 napisał(a):

Nikolina, dzięki za wiadomość...

Przepraszam cie ale nie mialam czasu wiec sie nie odzywałam, myślałam że dzisiaj dam rade ale przez te poszukiwania psa pół dnia mi zleciało a później kuzynka na 18 przyjechała nas zapraszac i tak mi minął weekend ze dopiero niedawno usiadłam - moze nastepnym razem 😉

mogłaś chociaż napisać, że nie dasz rady.
Bo czekałam na wiadomość cały weekend.


ajm sorry ☺️ ☺️aż mi glupio terazbo nawet nie mam nic na swoje usprawiedliwienie ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Marina - co tam znów się dzieje? 🤔

Maja
- dziś lub jutro Twoja siostra powinna dostać paczkę - daj mi znać proszę że doszło ok?

Matylda
- śniłaś mi się dzisiaj 🤪

Magda z Ł.
- czy dzieciakom w żłobku dają już grochówkę lub fasolówkę? Chciałam ugotrować i nie wiem czy już można..

Posty do wszystkich pan na "M" dzisiaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry,
jutro jedziemy zwiedzać Łódź z Nikolą
ciekawe ile będziemy jechać tą nową autostradą 😉

Marinka - co tam u Ciebie??

Ja mam dzis dobry humorek 😉 😉

Maja - napisz mi na priv co by siostra chciała i w jakim rozmiarze. A może potrzebuje coś barsdziej dla starszej córeczki?

Czy na spływ kajakowy można brać tak małe dzieci jak Nici? Któraś się orientuje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda, humor taki o dupowy 🙂 😞

Hmmm co do spływów. Jestesmy ogólnie ryzykantami ale tego bysmy się nie podjęli.To chyba jedyna rzecz, której P by nie zrobił. Nie wiem może jeżeli lubicieitd. wiesz ja nie wiem jakimi kajakami itd bedziecie pływac, my pływamy sportowymi. Nie wiem czemu ale to jakos mnie odstrasza robic z dzieckiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry
co tam Ola było w tym śnie ????
Magda co do kajaków to nie wiem , ja sobie tego nie wyobrażam , nawet nie widziałam dziecka pływającego poniżej 6go roku życia
no nie wiem chyba że są jakieś specjalne kajaki 😮
ale i tak sobie tego nie wyobrażam , u nas w rzece od dwóch lat płytko ale nurt szybki, i dużo "korzeni" my się wywaliliśmy kilka razy i za pierwszym razem straciliśmy P. koszulkę , i dwie pary butów także nie wiem
no i u nas najkrótsza trasa to około 1,5 godz a najdłuższa 7 godz - ja nie wyobrażam sobie co moja LENA miała by tam robić ?????????? jak ona na dupie 5 minut usiedzieć nie może 😮
no i słońce i komary i ważki i węże 🤢
nie wiem
ja LENĘ na kajaki zabiorę jak skonczy 10 lat 😉
my kupiliśmy siodełko na rower i śmiga z nami tzn z Pawłem bo ja nie mam czasu i boję się z nią jeździć bo jeszcze kasku nie ma 😉
no to chyba tyle idę dalej działać
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikssa, u mnie to był cały proces bo też żadne maści (oprócz tych sterydowych ale ile można je stosować?) i kremy nie pomagały. Helka latała bez pampersa jak najdłużej, pupę co siuśki czy kupka myłam samą wodą a jak już musiałam zakładać jej pampki, to brałam te najzwyklejsze bez aloesu (u mnie takie z lidla się sprawdziły) luźno je zapinałam i dosłownie co pół godziny zmieniałam, bez aloes u bo on dodatkowo podrażniał. Potem smarowałam od czasu do czasu zwykłym kremem bambino. Trwało to sporo i na samym początku nie widać było efektów.

ALE: jeśli to już grzybica, to w aptece bez recepty możesz kupić clotrimazolum w kremie. posmaruj 2 razy dziennie cieńką warstewką no i wietrz, na drugi dzień już powinna być super poprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

nom Magda nie ma jajowodu i części jajnika. poza tym ledwo przeżyła, miała ciśnienie 40/60 i miała przetaczaną krew. Jej mąż na pewno tak tego nie zostawi, ma się dowiedzieć co i jak i napewno poruszy sprawę tego niedopatrzenia. Jeżeli to była pozamaciczna to było na pograniczu a ma stare usg więc moim zdaniem powinien to zauważyć i ewentualnie wysłać na dodatkowe usg a sam bierze kupe kasy za 10 min . wizytę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi ta ciaza pekla w 8 tygodniu 🥴
i to wyszlo tak dziwnie bo dostalam plamienie juz i sie wystraszylam i ruszylam tylek do lekarza a ten juz kazal zglosic sie do szpitala a tam wszystko potoczylo sie szybko!
zemdlalam i to w tym czasie peklo no i szybko operacja a po to ledwo zylam 🥴
i balam sie juz ze jak wycieli ten jajowod to moze byc tak ze dzieci juz miec nie bede 😞 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Magda właśnie nie miała żadnego plamienia tylko silny ból, zemdlała i jej wszystko w środku się rozlało, Angelika a miałaś robione usg?

nie!
bo lekarz swierdzil ze i tak nic nie bedzie widac zeby poczekac z 2 tygodnie i dopiero przyjsc no ale mnie juz po dwoch dniach cos zlego bralo jakies dziwne skorcze budzilam sie z bolem a potem to plamienie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
a problem w tym, że Magda miała robione usg i lekarz tego nie zauważył, ona właśnie ogólnie dobrze się czuła, tylko czasami słabo jej się robiło ale to normalne w sumie, tym bardziej,że upały były.

No to nie mozna tego tak zostawic skoro bylo robinoe USG to mogl sie dopatrzec powiekszonego jajowodu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...