Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
patrzta dziewczyny

http://sklep.coccodrillo.pl/product/13659/Odziez/Skarpety_dzieciece/SKARPETY.html

ja biore od nich skarpety, polecam 🙂

A przesyłka? Jak się bierze coś więcej to się opłaci, bo tak same skarpety to lipa... Kupujesz coś teraz? To może i ja bym coś wzięła i podzielimy się kosztami wysyłki?


Ola powyżej 100 za darmo 🙂 no właśnie bym wzieła coś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Rozumeim Cię z tym, że chcesz do siebie,a nie mozesz na pare dni tam pojechac pociągiem?

Mogę ale planuję we wrześniu bo będzie mój zjazd absolwentów to zostanę z tydzień u mamy.. Wiesz - mogłabym i w sierpniu ale nie chce mi się z tym dzieciakiem,, Cała wyprawa..
S. ma urlop od początku sierpnia, myślałam żeby choć na parę dni na mazury pojechać nad jakieś jeziorko.. Może i Wy byście pojechali? Razem weselej 🙂


czemuż wcześniej nie powiedziała... przeciez moglibysmy do nas na mazury pojechać...
a tak domek zajęty cały sierpień.ech Ty...
mój to na pewno pracuje...chyba , ze dałby rade coś tam wyciagnąć

Nawet bym nie śmiała Ci głowy zawracać żebyś mi domek udostępniła 🙂


a co to za problem i tak wynajmujemy go?? to byśmy pojechali tam natydzień a Wy z nami. słuchaj we wrzesniu możemy sie umówic np. 🙂 co Ty na to? S. by Cie przywióżł a my byśmy siedziały z dziećmi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Rozumeim Cię z tym, że chcesz do siebie,a nie mozesz na pare dni tam pojechac pociągiem?

Mogę ale planuję we wrześniu bo będzie mój zjazd absolwentów to zostanę z tydzień u mamy.. Wiesz - mogłabym i w sierpniu ale nie chce mi się z tym dzieciakiem,, Cała wyprawa..
S. ma urlop od początku sierpnia, myślałam żeby choć na parę dni na mazury pojechać nad jakieś jeziorko.. Może i Wy byście pojechali? Razem weselej 🙂


czemuż wcześniej nie powiedziała... przeciez moglibysmy do nas na mazury pojechać...
a tak domek zajęty cały sierpień.ech Ty...
mój to na pewno pracuje...chyba , ze dałby rade coś tam wyciagnąć

Nawet bym nie śmiała Ci głowy zawracać żebyś mi domek udostępniła 🙂


a co to za problem i tak wynajmujemy go?? to byśmy pojechali tam natydzień a Wy z nami. słuchaj we wrzesniu możemy sie umówic np. 🙂 co Ty na to? S. by Cie przywióżł a my byśmy siedziały z dziećmi 🙂

Mnie nie ma we wrześniu - jadę do mamy na zjazd absolwentów - pisałam.. 🙂 Ale bardzo chętnie... Chyba że na początku września
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
oczywiście LENA nie zjada kilograma zgniłych jabłek dziennie , ale ona cały czas jest na dworze i mimo że jest pilnowana, to jabłonek mamy chyba 6 i tam ciągle coś spada , nie nadążamy zbierać i ona sobie podchodzi i łapie pierwsze lepsze , to że ze skórą i nieumyte to nic bo ona kąśnie dwa razy i wyrzuca , a te zgniłe to po prostu czasem uda się jej takie znaleźć i nie zdążę dobiec to ugryzie i niestety nie zawsze wypluje 😮, a jak widzi że się zbliżam to robi to jeszcze szybciej bo wie że nie wolno ot taki czort 🙃
dobra zrobiła kupę spadamy do lekarza bo znowu się dusi od wczoraj ( kaszel ) tak nagle , się zaczęło wczoraj wieczorem , no ale czemu ja się dziwie jak P. od miesiąca w domu i od miesiąca kaszle 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
będe do Was później miała kilka pytań, mam nadzieję że jakaś dobra dusza odpowie 😉
Marta miłego plażowania - ja też może gdzieś w niedzielę wyskoczę bo znowu wszyscy będą i siostra P. ( bo ona teraz jak z Wa-wy przyjeżdża to do nas ) i kuzyn dziś wraca z Wa-wy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kilka fotek Lenki, nic szczególnego bo z balkonu 🙂

Poza no. 1 😉
...

Nie byłaby sobą jakby głowy w obiektyw nie wsadziła 🙂

...

A tu jaka grzeczna dziewczyneczka -aż mi to do niej nie pasuje 😁


...

Foto pt. \"chcesz z dyńki?\" 😁

...

Reszty nie wklejam co by nie przynudzać jednym \"plenerem\" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heej 🙂

bardzo mi przykro z powodu Milenki... mam nadzieję, że to jednak nic poważnego... wierzę, że okażą się to jedynie błędne domysły.

Ola, ale Lenka dziewczyneczka słodka. Tak dawno jej nie widziałam!!! blondyneczka jak mój Kacper 🙂
Na plaży dzisiaj też byliśmy, ale chwilę, bo w tym upale wytrzymać nie szło. A i młody zaczynał być czerwony na twarzy, więc uciekliśmy.
Kacper czasami dostanie kaszę manna na mleku krowim (rozcieńczałam z wodą). Do niedawna robiłam mu na modyfikowanym, ale doszłam do wniosku, że nie będę szalała z tymi ograniczeniami. Niestety nie mam dojścia do ekologicznego jedzenia, więc muszę ratować się produktami ze zwykłego sklepu. A szkoda.
Hmmmm... co jeszcze...
u nas bez zmian 🙂 no może oprócz tego, że Kacpra użądliła dzisiaj osa. Ale dzielnie to zniósł. Palec wygląda jak bania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marina - a polecasz jakieś miejsce na Mazurach co by się nie nudzić, nie było drogo a za to fajnie? I jeszcze woda czysta 😁
Namawiam S. na wyjazd bo zwariuję tu tak siedzieć w bloku

http://www.rydzewo.mazury360.com/galeria-domu.html

Tu fajnie ale żeby się opłaciło to 4 rodziny muszą jechać bo doba 450 zł za cały dom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejw szystkim 🙂 co tutaj nowego? ja mam troche wolnego ide w czwartek na 12 a potem dopiero we wtorek za to sierpien to mam zarabany.... u nas w sumie nci nowego julkowi przebijaja sie 4 nie wiem czy juz czy dopiero bo nie wiem jak wasze maluchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...