Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Nie wytrzymam z zimna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 😠
I jeszcze rosół mi nie wyszedł 😠
Ależ ten tydzień beznadziejnie się zaczął 🤢
O i już łóżeczko odstawił i buszuje za nim, moje dziecko chyba naprawdę ma ADHD 😮

nie narzekaj
ubierz się ciepło na cebulę jak ja ( prawie ruszać sie nie mogę 😁 )
rosół niestety też mi raz nie wyszedł 😞
moja może nie ma ADHD ale spokojna tez nie jest 😉



a mnie boli brzuch o
i liczę wydatki na ten tydzień i jestem przerażona 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola - ja kupuję drób owszem ale to na inne cele ale rosół zawsze rosół zawsze mam z drobiu swojego albo kura/kogut albo gęś albo kaczka albo perliczka, albo indyk, albo gołąb albo inna "kura ozdobna" i robię różnie albo ze świeżynki albo z mrożonki i raz jeden jedyny rosół z kury wyszedł mi mętny mimo że robiłam wszystko tak jak zawsze 😮 w smaku był ok ale jak się patrzyło na tę mętność to się jeść odechciewało
a no i raz był za słony ale to moja wina 😁


co do psów droga Aneto i Aleksandro chodzi o to czy sczepicie/szczepiłyście swoje psy ???
tj pytam o choroby zakaźne tj nosówka, błonica itp
jeśli tak to co ile ???? i ile to kosztowało ????
bo ja jadę z Leonem na ściąganie szwów a ONA czyt weterynarz już w książeczce zobaczyła że minął rok od ostatniego sczepienia , zawsze szczepiłam u niej ale teraz mam pewne wątpliwości co do ceny i jakości je szczepionek
a na necie zdania podzielone bo jedni sczepią co rok inni co dwa a jeszcze inni wcale , ale widziałam już psa "umierającego" na nosówkę i jestem zdecydowana na szczepienie tylko nie wiem jak to się odbywa , bo LEON ma dwa lata by l już szczepiony 3 razy ostatnio rok temu 🤢
a może Marina męża zapyta co ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - ja szczepiłam co roku - a z nosówką to chyba tak jak z grypą - jak ma zachorować to i szczepienie nie pomoże...
Co do rosołu to jest jedna kardynalna zasada - soli się ZAWSZE na koniec, nigdy w trakcie gotowania i nie ma bata żeby był mętny, mnie się to jeszcze nie zdarzyło 🤨 Zawsze daję jednego grzybka suszonego dla ładnego koloru i opalam cebulę nad palnikiem. Ale to chyba większość robi 🙂 aa i gotuje ok 4-5 h bo daję wołowinę - pręgę albo żebra kawałek, no i rosół tylko "pyka\' - nie gotuje się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ja już psów nie mam więc nie spojrzę w książeczki i Ci nie powiem.
A ta maść AROMACTIV to jest gdzie? na ciało? (to jest to, co plasterki z tego są - na noc?)

Magda a co się stało ????
gdzie masz psy ??????
no nic jadę co ma być to będzie
gdzie ta tutli ????
mam nadzieję że tu napisze bo ja znowu nie mam fbka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie R. się psem zajmuje, tzn szczepieniami - ja moge wyjśc z nim, jeść dać ale nawet z nią nie byłam u weterynarza nigdy, zawsze on to załatwia. i szczerze to nawet nie wiem co i jak, bo melduje mi tylko, że idzie zaszczepić, ostatnio nawet był ale nie wiem na co i za ile ale chyba nie duzo bo jak wychodzil to nie mial przy sobie wiecej jak 30zl :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂

Magda z P. zazdroszcze, że Nikola się tak zaklimatyzowała. U nas też już lepiej, ładnie je, śpi ale ma monenty, że popłakuje. No ale wczoraj był 7h po 5 dniach przerwy. Katar już mu jakby przeszedł ale teraz pokasłuje. Czy któraś ma inhalator? Chyba Nikola? Jeśli tak to jaki, chcę kupić tylko muszę się zastanowić jaki...

Marinka dobrze, że się nie poddałaś i dzięki temu Anielka miło spędza czas i się uczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam Olę i Matyldę, ale wiecie dlaczego zrezygnowałam z Kwietnóweczek i dlaczego tu nie wrócę.
Pewnie, że tęsknię za TAMTYMI czasami, ale TAM mogę znowu poprzeżywać ciążę i porównać problemy, a tu..nie daj Boże znowu wsadzę kij w mrowisko i będzie awantura a ja języka za zębami trzymać nie umiem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Kasia - Wiedziałam, wiedziałam, od początku mówiłam że tak będzie 🙃
A imię też bardzo mi się podoba, no i fajnie że jednak nie to poprzednie 😉

A. pewnie szaleje z radości co? Tak o tym marzył 🙃

Matylda
- jak Kasia wykasuje posta to wcale po Twoim nie można się będzie domyślić płci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...