Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny fajne fotki z tymi pralkami-moja sie boi pralki 😞 niewiem czemu??

A co do Kataru-Justyna ja znam sposob ale cos za cos-bedziesz miec piekaca skore na nosie 😁

Robisz szklanke letniej przegotowanej wody i sypiesz lyżeczke soli.
I jelesz sobie ta sól na jedna rękę a druga reka zatykasz przeciwna dziorke nosa i wciagasz dziorka od nosa gleboko. Pozniej nie wysmarkujesz tylko to samo z druga dziurka i jak zrobisz dwie to lekko wydmuchujesz i znow to samo az skonczy sie cala szklana. ?Jak skonczysz to posmaroj nos bo sol podraznia i nic nie pij przez 15min. 2 dni i mi katar przeszedl ale mialam podrazniona skorke nosa na czubku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ja nie polecam soli do nosa, chyba że z apteki morską, kuchenną można sobie krzywdę zrobić 🤢


Ja tak ne raz robilam i zadnej krzywdy sobie nie zrobilam 😞 a ta zwykla morska z apteki to tez psikam czesto ale nie pomaga mi w katarze.

No to już Twoje zdrowie, jeśli już to w bardzo małej ilości żeby powstał roztwór tak jak przy soli fizjologicznej - ok 0,9% tylko nie wiem jak to zmierzysz... 🤨
Wiem że sól pomaga oddychać ale dodana do wrzątku i stojąca obok ale nie zapuszczana do nosa... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam dobry sposoc na zapchany nos ale jest uciążliwy dla otoczenia z powodu zapachu 🤢 🤢
waciki natrzec sokiem z cebuli i na noc sobie wlozyc do kazdej dziurki taki wacik. uciążliwe to troche i śmierdzi nieziemsko ale rano przechodzi jak reką odjął 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego Lenko księżniczko :) Czy nauczyłaś się już jeździć na koniku? 😁 Cobyście z Kacprem na wycieczki brzegiem morza mogli jeździć 😁
Ale Krzysiu wyrósł! Jak Tysia żyjecie, bo taaaak dawno Cię nie było.
Marinka dzieciaczki cudne. A jak patrzę jak Anielka do Józia ciągnie to zachciewa mi się drugiego bejbika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Wszystkiego najlepszego Lenko księżniczko :) Czy nauczyłaś się już jeździć na koniku? 😁 Cobyście z Kacprem na wycieczki brzegiem morza mogli jeździć 😁
Ale Krzysiu wyrósł! Jak Tysia żyjecie, bo taaaak dawno Cię nie było.
Marinka dzieciaczki cudne. A jak patrzę jak Anielka do Józia ciągnie to zachciewa mi się drugiego bejbika 🙂

Dziękuję Klaudia 😘
A co do konika to niech się moje dziecko najpierw za naukę weźmie, na konika przyjdzie czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

najlepszego dla Lenki!!!! zdrowka i mnostwo radosci Maluszku 🙂 🙂 jak madrze pokazuje ze nie ma taty 🙂 taka ona slodziutka 🙂

Marinko, twoje dzieci rzeczywiscie do tatusia swojego podobne, jeszcze nie mialam okazji go do tej pory zobaczyc, dzisiaj dopiero pierwszy raz no i naprawde kropka w kropke 🙂

Hej Tyska!!!! super, ze Krzysio tak dobrze dochodzi do siebie po tym wypadku, fajowy chlopak Ci rosnie 🙂

co jeszcze??? zapomnialam

u nas dzisiaj znowu pada i 13 stopni na plusie, niczym wiosna!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego Naj dla Lenki!
A co do filmiku Lenki, to super pokazuje! 🙂 Ale strasznie się zmieniła....od ostatniego czasu jak ją widziałam 🙂
Coś dzisiaj śpiąca jestem......... 🥴 W pracy normalnie mi się oczy same zamykały...... 🤨
Jutro czwartek! o 16:00 będzie wszystko jasne!
Idę robić zupę serową, bo w końcu nie zrobiłam jej wcześniej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenka milion buziaczków słodziaku malutki! Jeeej ale ładnie pokazuje! Mama jak Ty ją tego nauczyłaś????
Jasiowi gratuluję zębola!
Marinka no przecudne masz te swoje pociechy i aż się łezka w oku kręci jak Anielka całuska daje braciszkowi! Ach, a ja muszę jeszcze ze 4 lata na następnego bejbika czekać 😞
Tyśka- w koooońcu, super, że zdjęcia Krisa wrzuciłaś, no i znowu żałuję, że taka stara jestem hehe Jak on urósł!

Cośtam jeszcze miałam napisać ale zapomniałam,

aaaa, widziałyście 'trujkącik'? 😁 ostrzegam: nie ma tam NIC zboczonego 😜
http://allegro.pl/trujkacik-rozek-szaliczek-rozm-0-3-6-miesiecy-i2148776537.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - dziękuję. Trzymam kciuki za jutro. Obojętnie jaka będzie diagnoza oby było ok 🙂

Ania - ona sama się nauczyła, coś jej raz czy dwa pokażę i zaraz papuguje, dziś mnie przedrzeźniała jak kichałam i robi już "apsik" - strach coś przy niej robić i mówić bo łapie bardzo szybko a gada po swojemu jak najęta, potok słów, już czasem ją uspokajam bo tv nie słychać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...