Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my dzisiaj trochę pospacerowaliśmy po parku, mały pobawił się na placu zabaw, spróbował jak smakuje patyczek z drzewa 🙂 i poszedł spać. Spaliśmy 2,5 h na świeżym powietrzu, później obiadek a teraz rozrabiamy w domku bo oberwanie chmury mamy. Dobrze bo chłodniej ale żeby od razu deszcz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry.

Mam pytanie czy któraś z Was może polecić jakiś fajny i w miarę lepszy hotel w GDAŃSKU, SOPOCIE albo GDYNI nad samym morzem w rozsądnej cenie?
Dziewczyny z Gdańska??
Albo inne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joł
brakuje mi tu wszystkich a kilku to już szczególnie
zaczyna mnie drażnić to NIC NIE PISANIE 😞
ja sama mam wiele do napisania ale to pewnie i tak nikogo nie interesuje 😞
dzieją się u mnie dziwne rzeczy i w domu i na wsi i w ogóle w życiu
ale teraz i tak nie mogę o tym pisać bo oglądam mecz
ehhhhhhhhhhhhh 😞
o potem poddaję się hipnozie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
bry.

Mam pytanie czy któraś z Was może polecić jakiś fajny i w miarę lepszy hotel w GDAŃSKU, SOPOCIE albo GDYNI nad samym morzem w rozsądnej cenie?
Dziewczyny z Gdańska??
Albo inne?

To musisz sprecyzować co to jest dla Ciebie "rozsądna cena" 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
joł
brakuje mi tu wszystkich a kilku to już szczególnie
zaczyna mnie drażnić to NIC NIE PISANIE 😞
ja sama mam wiele do napisania ale to pewnie i tak nikogo nie interesuje 😞
dzieją się u mnie dziwne rzeczy i w domu i na wsi i w ogóle w życiu
ale teraz i tak nie mogę o tym pisać bo oglądam mecz
ehhhhhhhhhhhhh 😞
o potem poddaję się hipnozie

Ty tu ostatnio jesteś tak rzadko (a przynajmniej piszesz rzadko), że od innych to chyba bywania częściej wymagać nie powinnaś 😜
Aaa i piszesz że drażni Cię nic nie pisanie, po czym oświadczasz że masz tyyyle do napisania ale tego nie piszesz zasłaniając się tym, że nikogo to nie interesuje 😮
To się nazywa ROZDWOJENIE JAŹNI 😁
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
BTW - Bry

Marina - where are you?


Bry!
Jestem 🙂

Ja dziś zdycham 🤢
Okres mi się 5 dni opóźnił a dzisiaj dostałam i ledwo żyję.. Masakra jakaś - nawet kolana mnie bolą 🤢


cóż to samo mam , dzis dostałam... Ledwo żyję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
BTW - Bry

Marina - where are you?


Bry!
Jestem 🙂

Ja dziś zdycham 🤢
Okres mi się 5 dni opóźnił a dzisiaj dostałam i ledwo żyję.. Masakra jakaś - nawet kolana mnie bolą 🤢


cóż to samo mam , dzis dostałam... Ledwo żyję 😞

Marny nasz los kobiet 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
bry.

Mam pytanie czy któraś z Was może polecić jakiś fajny i w miarę lepszy hotel w GDAŃSKU, SOPOCIE albo GDYNI nad samym morzem w rozsądnej cenie?
Dziewczyny z Gdańska??
Albo inne?

To musisz sprecyzować co to jest dla Ciebie "rozsądna cena" 🙃


max 230 zł za pokój 2os.
Ola Możesz coś polecić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
bry.

Mam pytanie czy któraś z Was może polecić jakiś fajny i w miarę lepszy hotel w GDAŃSKU, SOPOCIE albo GDYNI nad samym morzem w rozsądnej cenie?
Dziewczyny z Gdańska??
Albo inne?

To musisz sprecyzować co to jest dla Ciebie "rozsądna cena" 🙃


max 230 zł za pokój 2os.
Ola Możesz coś polecić?

Ja nie za bardzo, nie byłam nigdy w Trójmieście ☺️
Ale można poszukać przecież w necie i poczytać opinie 🙂

http://pl.tripadvisor.com/SmartDeals-g274726-Gdynia_Pomerania_Province_Northern_Poland-Hotel-Deals.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jestem na półmetku okresowania 😉
Ola rozdwojenie jaźni mam ale to chyba inne objawy tego są 😮
wczoraj byłam hipnotyzowana , nie do końca się udało bo nie wierzyłam w to no ale coś tam zadziałało , dziwne uczucie , dziś powtórka 😉
w sumie nie wiem czemu to ma służyć ale może za którymś razem uda mi się uzyskać stan nirwany 😁
u nas wiele ale sama nie wiem co mam napisać więc chyba nie napiszę nic
LEŃ kaszle , gada już wszystko , łączy po dwa wyrazy i wychodzi jej zdanie 😉
nic nie je , zębów ma 12 , kolana zdarte na maksa , chodzić nie umie , tylko biega , jest nerwusem i jest cholernie uparta ale to nie po mnie 😉
mama już dziś poszła do pracy po miesięcznym urlopie (uff jaki spokój ) , P. jeszcze tydzien urlopu, potem tydzień do pracy a potem miesiąc na poligon , kuzyn jest na razie do września potem leci na chwilę a potem znowu wraca
w sobotę ja i Lena omal nie straciłyśmy życia , a wczoraj LEON cudem uniknął śmierci ale jego kolezanka spanielka już tyle szczęścia nie miała i zginęła na naszych oczach 😞
szok
wczoraj w związku z tym była u nas policja ale powiedziałam że nie chce mi się gadać i mają przyjechać dziś 😮
a wczoraj jeszcze wykorzystałam moment i winowajcy tego wszystkiego przypierdoliłam w mordę , Boże to długa historia nie do opisania tutaj , mam nadzieję że dziś go w końcu zamkną bo groził mi i powiem WAM że trochę sie prostaka boję
no mniejsza z tym
co by tu jeszcze, pogoda dzisiejsza nie dla mnie , czekam na kolejne upały
wczoraj byłam nad wodą ale burza nas przegoniła ,
dziś byłam na kurkach , teraz nastawiam pranie bo przez kuzyna mam dwa razy więcej, potem gotuję rosół , a potem te grzyby
LEŃ śpi
mhm nie wiem co by tu jeszcze
piszcie co u WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zaraz będę miała gości, własciwie pewnie po 3 będą . Ale tempo mam straszne szybkie. Musze zrobic jakąs fajna kolacyjjkę. Mój dziadek ma dziś urodziny 🙂 więc tort jagodowo borówkowy z bezami juz się chlodzi 🙂 szykuje kolacje i sprzątam domek 🙂 Jeju...
mam okres bolący ale w takim stresie nawet bólu nie czuje... dziwne. Ale przepis na na okres to właśnie chyba praca w stresie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i weź tu człowieku coś napisz jak nikt się nie odzywa 😞
teraz tak poważnie
gdzie jest Anka Sz......................
ona miała jaką stronę z butami wiecie co to było ??????????? ( buty dla dzieci)
albo może WY coś macie ?????????
potrzebuję baleriny , lakierki albo jakieś inne dla LENIA nie musi być nic szczególnego bo to na jeden raz na wesele we wrześniu a potem jesień to i tak nigdzie tego nie założy
tzn chce żeby były ŁADNE i eleganckie , może być skóra naturalna ale nie musi, może być zamsz, albo inna tkanina
kolor różowy, biały albo kremowy - bo sukienka jest różowa( śliczna lniana z GAPA'a) , a bolerko/sweterek będzie takie jakie znajdę buty, tylko te trzy kolory wchodzą w grę
ja trochę szukałam , po tych moich amerykańskich stronach , na tej z Halensa czy czegoś tam od Oli , na allegro i tam może ze dwie pary mi się spodobały ale rozmiar nie taki
pomóżta coś

aha dwa tyg temu LENA dostała mnóstwo ciuchów z AMERYKI świetne ( tzn przeglądając strony internetowe wybrałabym coś innego 😉 ) ale nie narzekam , wazne że za darmo , tylko niestety przeważają letnie sukienki i to rozmiarowo "na teraz" , a lato się kończy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - ja zamawiałam Lence buty z tej strony i jestem bardzo zadowolona bo w środku kapcie mają skórzaną wkładkę co rzadko się zdarza a kosztowały 27 zł 😮
Mają dużo ładnych butków - popatrz sobie sama..
Ja chcę wiedzieć po co Ci hipnoza - ogólnie to wiem do czego sluży bo trochę się tymi tematami interesuję ale chcę wiedzieć po co to robiłaś? 😮 🤔
I pisz co to za historia z psami bo mnie zaciekawiłaś i czuję niedosyt ☺️

http://www.renbut.pl/index.php?id=calwczesn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Matylda - ja zamawiałam Lence buty z tej strony i jestem bardzo zadowolona bo w środku kapcie mają skórzaną wkładkę co rzadko się zdarza a kosztowały 27 zł 😮
Mają dużo ładnych butków - popatrz sobie sama..
Ja chcę wiedzieć po co Ci hipnoza - ogólnie to wiem do czego sluży bo trochę się tymi tematami interesuję ale chcę wiedzieć po co to robiłaś? 😮 🤔
I pisz co to za historia z psami bo mnie zaciekawiłaś i czuję niedosyt ☺️

http://www.renbut.pl/index.php?id=calwczesn

kurde kurde
zaraz LEŃ się budzi a ja sama w domu
strone zaraz zobaczę
hipnozą zajmuje się mój kuzyn i serio nie wiem po co to ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ chciałam zobaczyć czy mu sie uda , ale on jest trochę "inny" to myślisz że chciał mi zrobic krzywdę ?????? OMG 😮
z psami mhm to w sumie nawet nie chodzi o psy tzn to co się stało z psami to tylko mnie upewniło w tym co teraz mam robić 🤢
chodzi o sąsiada a nawet dwóch braci którzy jeżdżą na wsi po pijaku , ba oni siedzą za kierownicą nieprzytomni tzn jeden bo drugi rozbił się w poniedziałek tydzien temu na słupie energetycznym i przez chuja cała wieś prądu nie miała , , no chodzi mi o to że trzeba sie za nich wziąć i ja chyba zaczęłam ☺️, bo nie mam zamiaru obawiac się o życie dziecka i swoje kiedy sobi chodzimy po ulicy albo nawet jesteśmy na ogródku
no po prostu patologia i tyle żeby to dobrze zrozumieć to musiałabym opisać całą historie i sytuację i sobotnią i niedzielną
w niedzielę jechał 140km/h i podmuch wytrącił mi wózek z ręki
w sobotę jechał może ze 120 i zabił psa . LEON do dziś w szoku , jego to chyba nawet tym mercedesem "musnął "
w sobotę była policja ale nic mu nie zrobili
wczoraj też nie bo jak przyjeżdżają to on już siedzi grzecznie a potencjalni świadkowie MILCZĄ ale ja milczeć nie będę , nie wiem jakie będą tego konsekwencje ale spróbuje 😉
aha w sobotę go zgarnęli , było ich trzech ale to co mu zrobili to normalnie jest śmieszne , dlatego wczoraj nie chciałam z nimi gadać , bo muszę jeszcze zadzwonić do znajomego policjanta zapytać jakie są procedury
no i tak
teraz na wsi mającej 3 km długości , gdzie jest około 200 nr domów strach na ulicę wyjść 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Matylda - ja zamawiałam Lence buty z tej strony i jestem bardzo zadowolona bo w środku kapcie mają skórzaną wkładkę co rzadko się zdarza a kosztowały 27 zł 😮
Mają dużo ładnych butków - popatrz sobie sama..
Ja chcę wiedzieć po co Ci hipnoza - ogólnie to wiem do czego sluży bo trochę się tymi tematami interesuję ale chcę wiedzieć po co to robiłaś? 😮 🤔
I pisz co to za historia z psami bo mnie zaciekawiłaś i czuję niedosyt ☺️

http://www.renbut.pl/index.php?id=calwczesn

hej widze ze wchodze a tu link akurat dla mnie, akurat mamy z tej samej firmy,ale kupowalam w sklepie i chyba dawalam 34 zl, ale nie bylo takiego wyboru jak na necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...