Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja wiem że nie mam prawa się wtrącać
ale wiem jak się zajmują dziecmi w przedszkolu i w żłobku 😜
i myślcie co chcecie ale myślę że PAŃ z powołania z jest może kilka 😉
tylko u mnie ot inna kwestia bo ja takiego powołania kompletnie nie miałam wiec moze dlatego tak do tego podchodzę 🙃
a te tzw PANIE to też tylko ludzie, kobiety z humorami , ze swoimi zespołami napięć i problemami rodzinnymi i nie zawsze muszą byc w zajebistym humorze i uśmiechać sie do każdego ( tzn tak to napisałam wiem ze nie tego dotyczyło pytanie Magdy 😉
ja byłam cholerną zołzą , dzieci mnie nie lubiły , tzn lubiły mnie te które ja lubiłam a te których nie lubiłam potrafiły jeszcze zmyślać takie rzeczy na mój temat że to mnie psychicznie wykańczało
i tak jak pisałam pracowałam łącznie chyba w 8 przedszkolach a moja mama w dwóch i na prawdę różnie bywa 😉
tzn wiem że pytanie dotyczyło żłobków ale tak se pozwoliłam na refleksje
podsumowując ja sie do tego nie nadaje i nie mam problemu z tym żeby się do tego przyznać 😉
dzwoniła do mnie babka w lipcu czy zaczynam od września ale nawet nie chciałam czasu na zastanowienie bo nie było się nad czym zastanawiać
nawet gdyby NASZA sytuacja była inna tzn gdybyśmy byli razem i P. miał normalną pracę i miałabym co z LENIEM zrobić to bym tego nie wzieła , no chyba że nie miałąbym co dziecku jeść dać to może wtedy
kasa teraz nie była taka zła , i umowę o pracę daje , wcześniej tylko zlecenie ale i zakres obowiązków większy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
dzięki Alice za odpowiedź dotyczącą zdjęć 😜
Magda, u nas w żłobku jest 16 dzieci (nigdy tyle niema jednorazowo- zazwyczaj od 8 do 12) i są 2 panie. W karmieniu podczas obiadów pomagają czasami kucharki, bo jest sajgon 😁
Matylda, pokaż brzucha 😁

😜
zakończyłam ten temat do czasu kiedy na prawdę będzie się czym pochwalić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
dzięki Alice za odpowiedź dotyczącą zdjęć 😜
Magda, u nas w żłobku jest 16 dzieci (nigdy tyle niema jednorazowo- zazwyczaj od 8 do 12) i są 2 panie. W karmieniu podczas obiadów pomagają czasami kucharki, bo jest sajgon 😁
Matylda, pokaż brzucha 😁

😜
zakończyłam ten temat do czasu kiedy na prawdę będzie się czym pochwalić 😉

czuję się pominięta 😞
pokaż, może coś wniosę do sprawy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka - pytałam, bo jestem średnio zadowolona z pań u Nikoli w grupie, tzn. opiekują się super nie mam zastrzeżeń ale średnio pomagają dzieciom w rozwoju różnych talentów, odnoszę wrażenie że są mało kreatywne....

Poza tym właśnie dowiedziałam się, że w żłobku był fotograf a Nikola była wtedy chora 😞 😞 😞
A tak mi cholernie zależało na tych zdjęciach jestem mega wkurzona, że mnie nikt nie poinformował. I tak myślę, czy fotograf może przyjechać raz jeszcze, czy gadać o tym z dyrektorką? Jest taka szansa? Może pomyslicie że jestem durna, ale na serio dla mnie to bardzo ważne.... i pewnie dla mnie jednej nie przyjedzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda 😁 😁 sorry że sie smieję ale uwierz mi fotografów w żłobku/przedszkolu/szkole będziesz miała jeszcze po dziurki w nosie. U Julki w przedszkolu potrafili być nieraz ze 2 razy w miesiącu. I żeby jeszcze się przyłożyli i jakoś tymi dziećmi pokierowali żeby w miarę wyglądały ... no powiedzmy, że z tego co napstrykali Juli przez 4 lata z 50% się nadawało do oglądania, a od 5latków jak już jej się dało jej przetłumaczyć, że nie wszystko trzeba zaraz kupować albo po prostu, że kiepskie sa niektóre te zdjęcia to w końcu w miarę" zaczął być spokój.
Teraz na pierwszej "sesji" w szkole ubrali dziewczynki w kimona i chyba kazali jakąś minę a\'la gejsza robic - w każdym razie Julka ma minę jakby się za przeproszeniem w gacie zesrała 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikola - wiem ale dopiero za rok bedzie a chciałam mieć z każdego roku pamiątkę 😞
Ola - ładna

Kolejne pytanie mam:
Powiedzcie czemu kurtka którą kupiłam za 400zl Zary ze strony zary jest na allegro za 250zł z częściowo wyciętą metką? Ola?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Nikola - wiem ale dopiero za rok bedzie a chciałam mieć z każdego roku pamiątkę 😞
Ola - ładna

Kolejne pytanie mam:
Powiedzcie czemu kurtka którą kupiłam za 400zl Zary ze strony zary jest na allegro za 250zł z częściowo wyciętą metką? Ola?

Ja już Ci na fb odpowiedziałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Podoba Wam się?


upload photo


ładne 🙂 a suknie jaka planujesz bo tamtych dwóch co dziewczyny oglądały to ja nie widziałam..

Te dwie pokazywałam jako przykładowe

http://www.sukniesplendor.pl/public/img/1606.jpg
http://www.sukniesplendor.pl/public/img/1203.jpg

Ale też ta mi się podoba, może bez tego kwiatu na ramieniu 😉

http://www.sukniesplendor.pl/public/img/1299.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Nikola - wiem ale dopiero za rok bedzie a chciałam mieć z każdego roku pamiątkę 😞
Ola - ładna

Kolejne pytanie mam:
Powiedzcie czemu kurtka którą kupiłam za 400zl Zary ze strony zary jest na allegro za 250zł z częściowo wyciętą metką? Ola?


jest dużo takich firm, które robią zdjęcia dzieciom więc pewnie jeszcze jakaś się pojawi w tym roku nie przejmuj się - najbliższa okazja to święta i bal przebierańców - na pewno sępy nie popuszczą 🙂 także i pamiątka będzie

a co do zary i innch firm to ja często wychaczam takie rzeczy na allegro - ostatnio kupiłam bluzę Juli taką ciepłą z misiem - wycięta metka, niby II gatunek a nic jej nie dolega, żadnych ubytków ja w niej nie widzę - kosztowała niecałe 40zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda a skad wiesz co oni robia w zlobku? pytasz codziennie?Ja szczerze mowiac nie mam pojecia co oni robia ☺️ ale ppjawila sie jakas informacja na tablicy dotyczaca programu listopad ale nie zdazylam doczytac. a co do zdjec to rzeczywiscie fajna pamiatka, Maks ma z kazdego roku. tak jak pisala Nikola na zabawie choinkowej napewna beda. u nas nie wiem czy juz byly...

Ola wiazanka ladna, mi sie podobaja z takich kwiatow, zapomnialam jak sie.nazywaja ale czesto teraz sa z nich robione, pewnie wiecie o ktore mi chodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Napisałam Magdzie że nie wiem o co chodzi, być może jest tak że to jacyś pracownicy z Zary, oficjalnie nie mogą sprzedawać a mają taniej.. Nie wiem 🙂
A kwiaty to storczyki bądź jak kto woli orchidee 🙂



Ola o kalie mi chodzilo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Napisałam Magdzie że nie wiem o co chodzi, być może jest tak że to jacyś pracownicy z Zary, oficjalnie nie mogą sprzedawać a mają taniej.. Nie wiem 🙂
A kwiaty to storczyki bądź jak kto woli orchidee 🙂



Ola o kalie mi chodzilo 🙂

Inaczej zrozumiałam Twojego posta 🙂
Mnie kalie do ślubu nie ale te mniejsze kalle już tak, tyle że mi się kojarzą jakoś źle więc odpadają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
dzięki Alice za odpowiedź dotyczącą zdjęć 😜
Magda, u nas w żłobku jest 16 dzieci (nigdy tyle niema jednorazowo- zazwyczaj od 8 do 12) i są 2 panie. W karmieniu podczas obiadów pomagają czasami kucharki, bo jest sajgon 😁
Matylda, pokaż brzucha 😁


Klaudia nie wstawilam tu foto bo co ja jestem to Cibie nie ma i na odwrot. Jak bedziesz na brzuszku i zobacze ze jestes to Ci wstawie na chwile, bo niechce zostawiac na dluzej na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam dopiero co od okulisty. dostalam jakies sterydo antybiotyki do brania do oka czy jakos tak mi to tlumaczyla lekarka 😞

Ola ta 3cia zukienka jak dla mnie taka sobie-ani ladna , ani brzydka. Ma u mnie 2gie miejsce z tych 3ch co pokazywalas 😉 no ale wszystko wiadomo kwestia gustu-bo to Twoj dzien i Tobie ma sie podobac a nie nam 😉
Bukiet sliczny-podoba mi sie.

Co ja jeszcze mialam napisac..... ze ide myc znowu gary. oczy mnie bola takze jestem doskokiem a nie na stale bo mam jeszcze jak 5zlotowki galki po tej atropinie.

idem se...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...