Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
marinka napisał(a):
Alice to by było fajnie już na swoim 🙂

sukienka ładna!


A dziekuje 🙂

Zastanawiam sie terz tylko jaki kolor bodow z dlugim rekawem i rajstopek dac bo mam rozowe, jasno fioletowe, biale body ale rajstopy niewiem czy biale znajde 🤨


ja bym założyła biale i biale rajstopki 🙂


tez myslalam o bialym. Wlasnie zrobilam przeglad. Rajstopy biale mam ale body wszystkie to sa z plamkami albo z w dekolcie z duze i nie bedzie to ladnie wygladac 😞 chyba rozgladne sie za jakimis z kolnierzykiem albo cos eleganckiego.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andzia gratulacjeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chłop jak dąb!!! Prawie 5 kg, niesamowite!!!

Alice, ładna sukieneczka, naprawdę 🙂 I koniecznie białe rajstopki i bluzeczka 🙂

Kacper śpi w żłobku!!!! Bez problemu... a w domu nie spał 4 dni z rządu w dzień. Dziwne...


Ahhhh i Alice- wszystkiego najlepszego!!!!! Życzę Ci, żebyście zdążyli wprowadzić się do Waszego domku, przed Świętami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Andzia gratulacjeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chłop jak dąb!!! Prawie 5 kg, niesamowite!!!

Alice, ładna sukieneczka, naprawdę 🙂 I koniecznie białe rajstopki i bluzeczka 🙂

Kacper śpi w żłobku!!!! Bez problemu... a w domu nie spał 4 dni z rządu w dzień. Dziwne...


Ahhhh i Alice- wszystkiego najlepszego!!!!! Życzę Ci, żebyście zdążyli wprowadzić się do Waszego domku, przed Świętami 🙂


Dziekuje, pierwsza osoba ktora zyczy mi tego czego miedzy innymi wlasnie na prawde bardzo chce 😉
Co do spania w zlobku a nie w domu to wydaje mi sie ze to spowodowane tez moze tym ze w domu sie mniej meczy a w zlobku bardziej? albo na odwrot ze w domu nigdy sie nie nudzi to mu sie spac nie chce a w zlobku jak widzi ze inne dzieci spia to on tez bo przeciez dzieci odgapiaja 😉 jak ja sie poloze na lozku i udaje ze spie to Ala tez potrafi po dluzszej chwili zasnac a jak nie spac tp cicho siedziec i lezec a jak jej nie wrzuce do lozeczka to tez mi w dzien juz nie spi.

A ja wlasnie zjadlam na obiad lasagne i teraz Ali ryz i zrobie z jablkiem ale gotowanym bo surowe faktycznie moze przeczyscic, marchewki niemam a ze sraka mala nie ma problemu bo to bylo typowe zatrucie chyba takze jak Ala yje obiadek to pewnie pojdyiemz sobie albo spac albo na spacererk krotki i potem spac.
Krotki dlatego ye musye miec WC pod reka bo mam ciezkie dni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Where is Matylda? 🤔


Moze sie seksi 😁
a tak serio to nie jakas ciocia czy ktos mial do niej przyjechac? a moze cos nakrecilam 😞

my na spacer raczej nie idziemy bo Ala padla spac a jak wstanie to juz ciemno bedzie i bedzie moj serial sie zaczynal takze dzis bez spaceru za to jutro jak bedzie ladna pogoda to nadrobimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Where is Matylda? 🤔


Moze sie seksi 😁
a tak serio to nie jakas ciocia czy ktos mial do niej przyjechac? a moze cos nakrecilam 😞

my na spacer raczej nie idziemy bo Ala padla spac a jak wstanie to juz ciemno bedzie i bedzie moj serial sie zaczynal takze dzis bez spaceru za to jutro jak bedzie ladna pogoda to nadrobimy.

Miała chyba ze szpitala wyjść jej ciocia, no ale myślałam że chociaż na minutę tu wejdzie, że się stęskni za nami 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooo, Andzia, gratuluję! Czekamy na zdjęcie.
Alice, wszystkiego dobrego...


Achaaa - Jeśli chodzi o temat żłobków....
W każdym żłobku państwowym dzieci śpią o tej samej porze kochane.
I bardzo rzadko któreś nie śpi, chyba, że takie jest życzenie samego rodzica.
Wtedy się nie kładzie i dziecko się po prostu bawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angelika serdeczne GRATULACJE i tak jak dziewczyny pisały jesteś super dzielna i szacun dla Ciebie - mam nadzieję jednak że to że synek ważył tyle i ile ważył nie sprawiło takich problemów jak poprzednio
wiec liczę na to za góra 3 dni się tu pojawisz
OLA dziękuję za troskę i SMS serio 😘



ja żyję ale co to za życie 😞
będe około poniedziałku- może 🥴
po raz pierwszy aż tak się cieszę z piatkowego przyjazdu P. i niedzielnego wyjazdu do Przemyśla
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdyby któraś chciała to proszę

http://kreatywnemaluchy.pl/

Może i znajdzie się tu nawet prezent gwiazdkowy 🙂
Bardzo podoba mi się Komódka Pana Robótki ale chyba Lenka za mała jeszcze na to.. Za to za rok jak znalazł 🙂

Edit: kurcze jakie fajne rzeczy tu mają - i kredki dla maluszków i do malowania buzi, cuda cudeńka - naprawdę super pomysł na prezent gwiazdkowy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry,
jjeju nie wiem co się ze mną dzieje ale objadam się masakrycznie słodyczami ☺️
NIgdy tak nie miałam - potrafię zjeść tabliczkę czekolady i mi mało... kiedyś po 5 kostkach mnie mdliło 🤔
w ciąży nie jestem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
bry,
jjeju nie wiem co się ze mną dzieje ale objadam się masakrycznie słodyczami ☺️
NIgdy tak nie miałam - potrafię zjeść tabliczkę czekolady i mi mało... kiedyś po 5 kostkach mnie mdliło 🤔
w ciąży nie jestem...

a może przed okresem? ja mam tak właśnie w te dni bo tak cały miesiąc słodycze mogą dla mnie nie istnieć. Jak biorę hormony to też ale jak mam naturalny cykl to zawsze 4 dni przed okresem mam taką fazę na słodycze że szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Kupiłam Lence kombinezon w Auchan za 87 zł więc 100 zł w kieszeni 🙂
Może nie taki jak tamten ale też nie brzydki i jeden jedyny był na 92 cm 🙂 Fioletowy w delikatną białą krateczkę, ciepły a to najważniejsze 🙂

Do widzenia 🙃


Ja tez w auchan kupilam tzn tesciowa kupila jak bylysmy na zakupach 🙂
Jak zaraz znajde to wstawie jaki bo juz kiedys chyba pokazywalam 🙂

Edit:
o taki kupilam w auchan-identyczny.
http://najlepszegalerie.pl/kolekcja/auchan.odziez.dziecieca/11064,Kombinezon,dzieciecy,na,jesien,zime

a z decathlona nie znalazlam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...