Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Natka85 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
Halo 🙂
Natka, jeżeli dobrze wyliczyłam to przysługują Ci 33 dni urlopu wypoczynkowego, bo:
- w 2010 nie wykorzystałaś urlopu wypoczynkowego więc zostało Ci 20 dni

-mniemam, że na urlop wychowawczy poszłaś od razu po macierzyńskim w związku z czym nie wykorzystałaś urlopu wypoczynkowego w 2011 co powinno dać Ci również 20 dni, ale że urlop wychowawczy zaczął się we wrześniu roku, w którym urodziłaś, więc urlop wypoczynkowy został Ci za ten czas nominalnie pomniejszony od września o ilość miesięcy przebywania na urlopie wychowawczym, czyli 4 miesiące x 1.66 dnia czyli o 6,65 dnia. 20 dni minus 6.64 czyli 13,36 zaokrąglone w doł czyli 13 dni za 2011 ( mam nadzieję że jasno mimo wszystko piszę bo mi przeszkadzacz mały zaczął się wtrącac w pisanie 😉 )

-w 2012 ze względu na to, że cały ten czas przebywasz na urlopie wychowawczym nie przysługuje Ci urlop wypoczynkowy bo jest to okres tzw nieskładkowy.
łacznie zatem 20 dni za 2010 i 13 dni za 2011 daje 33 dni.


Pozdrawiam
K i Witek 😉))



Dziękuję Ci Kasiu, tak od razu po macierzyńskim poszłam na wychowawczy.
Ale czy należy mi się urlop za 2010 skoro podjęłam pracę tam od 7. 10 . 2010 ???


a to nie.
Nie całe 20 dni za ten 2010 rok tylko za te 3 miesiące, czyli 3 x 1,66 czyli 5 dni w zaokrągleniu.
czyli łącznie wyjdzie tylko 18 dni 😞



Cieszy mnie i to!!! Dziękuję Ci bardzo kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LEON już po operacji
zdemolował cały gabinet zrobił tam kupkę i zesikał się kilka razy - czyli ozdrowiał 😁
miał 15 cm złogu w jelitach a blokada była kość którą pewnie sama mu zapodałam jakieś 2 tygodnie temu 😞 😞 😞 😠 😠 😠 😞 😞 😞 😞 😞
za dwie godz będzie w domu
niby ma go przywieźć ale może uda mi się po niego pojechać jak mama wróci wcześniej z pracy
do tego jeszcze odrobaczanie, sczepienia, i środki na pchły i kleszcze - aż boję się pomyśleć o całej sumie 😞
i jeszcze na nieszczęście będzie miał kołnierz i musi spać w domu 😮- tylko jak my damy radę jak jego 1,5 roku w domu nie było 🤢
za dwa tyg ściąganie szwów 🙃
ale mimo wszystko cieszę się , któż by mnie tak wysłuchiwał jak nie ON 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i mAŁY SKASOWAŁ MI to co już nap.
1. Otóż Mati deszcz u mnie już pda, więc może i u Cb zacznie.
2. Może Lena ma przestawiony zegar biologiczny???
3. Nie jadam parówek i dziecku też nie daje i nie dam. Pakują tam najgorsze świństwo łącznie z odpadami, w skład których wchodzi nawet ropa!!! 😮 Info mam z 1 ręki, więc wierzę.
4. nie dam mi nic więcej nap.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
i mAŁY SKASOWAŁ MI to co już nap.
1. Otóż Mati deszcz u mnie już pda, więc może i u Cb zacznie.
2. Może Lena ma przestawiony zegar biologiczny???
3. Nie jadam parówek i dziecku też nie daje i nie dam. Pakują tam najgorsze świństwo łącznie z odpadami, w skład których wchodzi nawet ropa!!! 😮 Info mam z 1 ręki, więc wierzę.
4. nie dam mi nic więcej nap.

podoba mi się ten post 🤪
otóż Nina co do zegara biologicznego LENY to wszystko było możliwe jak spała mi 4-6 godzin dziennie , no ale teraz śpi 1,5 godz dziennie i w zasadzie od 3 tyg po urodzeniu jest tak samo ( z małymi wyjątkami 😉 )
a jadam parówki mimo że wiem co w nich jest ale jadam też gorsze rzeczy niż krowie wymiona czy tam świńskie ryje, macice , jajniki i inne więc jest mi już wszystko jedno żyje się tylko raz i to kurwa o co najmniej jakieś 500 lat z a krótko 😉 😉 😉 😉
mama jest spadam po LEONA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki za odpoiwedzi z parówkami.
Jezeli ktos jeszcze by mogł sie wypowiedziec bede wdzieczna 🙂

Wlasnie zakupilam sobie te buciki:


http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/00006001106536/botki%20na%20koturnie.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_color=3&filter_heel=all&filter_padding=all&filter_size=all&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=damskie/damskie-buty-damskie/damskie-buty-damskie-botki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Alice podobają mi się Twoje buciki 😆
Dyszcz pada ani wyjść ani nic 🤢
A MAti co Ty taka zła? Przecież P. miał byc dziś jeśli się nie mylę 🤢 No chyba, że się mylę.

no właśnie się nie mylisz 😉 😉 😉
jest od wczoraj od 21.00 ale zajmuje się tylko LENA 😞
z LEONEM nie za dobrze za 10 dni zdjęcie szwów ale nie wiem czy on dożyje 😮
u mnie upał i dziś jadę na to szczepienie co we wtorek się nie udało i wujek z USA przyjechał ( ata tego kuzyna co tu u mnie był trzy mce )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Alice podobają mi się Twoje buciki 😆
Dyszcz pada ani wyjść ani nic 🤢
A MAti co Ty taka zła? Przecież P. miał byc dziś jeśli się nie mylę 🤢 No chyba, że się mylę.

no właśnie się nie mylisz 😉 😉 😉
jest od wczoraj od 21.00 ale zajmuje się tylko LENA 😞
z LEONEM nie za dobrze za 10 dni zdjęcie szwów ale nie wiem czy on dożyje 😮
u mnie upał i dziś jadę na to szczepienie co we wtorek się nie udało i wujek z USA przyjechał ( ata tego kuzyna co tu u mnie był trzy mce )



Mati ależ Ty jesteś sama się nim zajmij 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

u mnie też niedobry, mam kryzys. g. Tak płacze jak go odrowadzam, tak mi go szkoda. Zaraz go odbieram. A we wtorek będzie już musiał zostać do 15. Jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę,
że nie musicie pracować...

Marinka, Magda jak bedziecie napiszcie jak Wasze dziewczynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dzien dobry 🙂


hej 🙂))

co za pogoda 🥴
spac mi sie chce wiecznie a wstalam dzis z tym moim brzdacem o 9.30 🙂



To masz dobrze, mój o 6.00. Nigdy jeszcze nie wstał mi później jak o 7.30 to juz górna graniaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dzien dobry 🙂


hej 🙂))

co za pogoda 🥴
spac mi sie chce wiecznie a wstalam dzis z tym moim brzdacem o 9.30 🙂



To masz dobrze, mój o 6.00. Nigdy jeszcze nie wstał mi później jak o 7.30 to juz górna graniaca.

moj maly chyba wie ze musi dac teraz mamusi troche wiecej pospac 🙂
on tez roznie wstaje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
bry

u mnie też niedobry, mam kryzys. g. Tak płacze jak go odrowadzam, tak mi go szkoda. Zaraz go odbieram. A we wtorek będzie już musiał zostać do 15. Jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę,
że nie musicie pracować...

Marinka, Magda jak bedziecie napiszcie jak Wasze dziewczynki.



Spokojnie kochana to stan przejściowy mój mały też kiedyś płakał a teraz biegnie tak z szatni do żłobka że nawet nie zdąży zrobić papa Piotrkowi tylko pędem do dzieci 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
tynka83 napisał(a):
bry

u mnie też niedobry, mam kryzys. g. Tak płacze jak go odrowadzam, tak mi go szkoda. Zaraz go odbieram. A we wtorek będzie już musiał zostać do 15. Jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę,
że nie musicie pracować...

Marinka, Magda jak bedziecie napiszcie jak Wasze dziewczynki.



Dzięki Ewelina 😘 chociaż narazie sobie tego nie wyobrażam ...ale dzisiaj było już lepiej, tzn. jak po niego przyszłam to nie płakał i nie wtulał się we mnie tak bardzo i podobno ładnie zjadł. Jutro do 13 zostaje.Ewla a Twój też zrywał się w nocy?


Spokojnie kochana to stan przejściowy mój mały też kiedyś płakał a teraz biegnie tak z szatni do żłobka że nawet nie zdąży zrobić papa Piotrkowi tylko pędem do dzieci 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Ja jutro znów do kosmetyczki idę.. Kupiłam sobie 3 pary butów, 2 sukienki, Lence trochę ciuszków, chustkę na szyję, S. koszulkę i już 1000 zł pękł ☺️
S. mnie chyba zabije 😁

A odnośnie parówek jeszcze - to dziś w DD TVN było rano o artykule Macieja Nowaka - krytyka kulinarnego, że w KAŻDYCH parówkach są kopytka, skóra i rogi i jeszcze wymiona więc ....... powstrzymam się od tego co miałam napisać co by nikogo nie urazić. 🙂 Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Ja jutro znów do kosmetyczki idę.. Kupiłam sobie 3 pary butów, 2 sukienki, Lence trochę ciuszków, chustkę na szyję, S. koszulkę i już 1000 zł pękł ☺️
S. mnie chyba zabije 😁

A odnośnie parówek jeszcze - to dziś w DD TVN było rano o artykule Macieja Nowaka - krytyka kulinarnego, że w KAŻDYCH parówkach są kopytka, skóra i rogi i jeszcze wymiona więc ....... powstrzymam się od tego co miałam napisać co by nikogo nie urazić. 🙂 Amen


ale kopyta i wymiona są trujące ?? czy szkodliwe ??czy chodzi tylko o to że jest to obrzydliwe ??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Ja jutro znów do kosmetyczki idę.. Kupiłam sobie 3 pary butów, 2 sukienki, Lence trochę ciuszków, chustkę na szyję, S. koszulkę i już 1000 zł pękł ☺️
S. mnie chyba zabije 😁

A odnośnie parówek jeszcze - to dziś w DD TVN było rano o artykule Macieja Nowaka - krytyka kulinarnego, że w KAŻDYCH parówkach są kopytka, skóra i rogi i jeszcze wymiona więc ....... powstrzymam się od tego co miałam napisać co by nikogo nie urazić. 🙂 Amen


ale kopyta i wymiona są trujące ?? czy szkodliwe ??czy chodzi tylko o to że jest to obrzydliwe ??? 😮


obstawiam że niezbyt zdrowe a bardziej obrzydliwe 😉 no i pewnie wartości odżywczych żadnych ze sobą nie niosą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...