Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Zapytaj się go o magnez, aspargin i ten cyclo3 fort....Już nie pamiętam ,które na co było 🙂 Cyclo chyba na poprawienie drożności żył.Żeby się żylaki nie robiły i krew lepiej krążyła. A w aptece na pewno dadzą Ci jakieś maści z kasztanowca czy coś. Ale rewelacji nie będzie. Najlepiej to je wymoczyć, nasmarować i nogi do góry i obijanko 😜 Och jak mi tego brakuje hehe 😁


Dzieki ci kochana....no nam pewnie tez pozniej bedzie brakowac tego obijania sie....a narazie wiadomo nie mozemy sie doczekac maluszkow...moj wlasnie sie obudzil i juz naparza w brzuszek ehhe slodko... 🙂 🙂


No a dziewczynki wkoncu na brzuszku wskoczyla mi 3 z przodu....(od poniedzialku zaczelam 30 tydzien)....matko jak to leci juz blizej niz dalej...a niedawno pamietam jak sie dowiedzialam o dzidzisiu i to byl 5 tydzien hihihi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
buuterfly napisał(a):
Zapytaj się go o magnez, aspargin i ten cyclo3 fort....Już nie pamiętam ,które na co było 🙂 Cyclo chyba na poprawienie drożności żył.Żeby się żylaki nie robiły i krew lepiej krążyła. A w aptece na pewno dadzą Ci jakieś maści z kasztanowca czy coś. Ale rewelacji nie będzie. Najlepiej to je wymoczyć, nasmarować i nogi do góry i obijanko 😜 Och jak mi tego brakuje hehe 😁


Dzieki ci kochana....no nam pewnie tez pozniej bedzie brakowac tego obijania sie....a narazie wiadomo nie mozemy sie doczekac maluszkow...moj wlasnie sie obudzil i juz naparza w brzuszek ehhe slodko... 🙂 🙂


No a dziewczynki wkoncu na brzuszku wskoczyla mi 3 z przodu....(od poniedzialku zaczelam 30 tydzien)....matko jak to leci juz blizej niz dalej...a niedawno pamietam jak sie dowiedzialam o dzidzisiu i to byl 5 tydzien hihihi 😜

No mi w ten podziedzialek co bedzie skoczy 3w przodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Brzucholki 😘

na poczatek spoznione, serdeczne zyczonka z Okazji Naszego Wczorajszego Dnia- DNIA KOBIET!

wczoraj nawet do WAS nie zagladnelam 🥴 caly dzien przelezalam....
w poniedzialek bylismy na obiadku w restauracji ze znajomymi, a pozniej na kawce i ciachu u znajomych i pod wieczor bardzo zle sie poczulam, zlapaly mnie bole i bylo mi duszno i goraco i pojechalismy na pogotowie z mezem! na KTG wykazalo lekkie drgania macicy i lekkie skurcze- dokladnie Pani Dr nazwala je "Alvarez", nie ma powodow do paniki, bo nie sa to skurcze porodowe, ale musze uwazac na siebie i wypoczywac jak najwiecej! w piatek wizyta u mojej Pani Dr, wiec okaze sie, co dalej!

wczoraj juz maz odebral farby do pokoiku Maluszka 🙂
wybralismy- 2 sciany blekit nieba z brazem czekoladowym i dwie sciany w odcieniu szarosci jasnej! moja kolezanka stwierdzila, ze Nasz Synus bedzie mial pokoik w stylu Design 😜 hihi

z tego co pamietam to dzis chyba Marinka ma wizyte- takze czekamy na wiadomosci 🙂

ps. Dywanik "Mis" juz przyszedl 🙂 mi dostarcza go w niedziele lub poniedzialek z Polski 🙂

buziaki dla WAS wszystkich!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam do sprzedania megaśliczne ubranka w rozmiarze 56
moja córcia urodziła się 56cm długa a one wystarczyły na aż 6 tygodni wiec uważam że i tak długo
ubranek miałam bardzo bardzo dużo wiec sprzedaję je w dwóch zestawach

http://ogl.infoludek.pl/ogloszenia/info/426540.xhtml
http://ogl.infoludek.pl/ogloszenia/info/426551.xhtml

cena to 180zł za zestaw już z przesyłką
dla osoby zdecydowanej ale bojącej się kupić bez "legalizacji" chętnie wystawie ogłoszenie na allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie wróciłam ze spacerku i powiem Wam, że padam na twarz... 🤢
czuje się wypompowana...jak nigdy... 😞
idę sie troszkę położyć...
buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane! ja juz po sniadanku, spacerku z pieskiem i po buszowaniu na necie 🙂 zagladam do was.
Marinko,Beatko,Olu czekamy na wiesci z wizyty choc ciocia Ania wie ze wszystko bedzie ok, aczkolwiek Beti powiedz o tych puchnacych nogach lekarzowi, mnie sie ostatnio pytal czy puchna rano czy wieczorem, mi puchna wieczorem wiec powiedzial ze ok po calym dniu maja prawo.
Aneczka ogarnij pokoik no i czekamy na fotki 🙂
Fijolku no niestety my ciezarowki miewamy chandry, powiem ci szczerze ze mnie najwieksza lapie wieczorem po calym dniu kiedy jestem juz zmeczona,ale glowa do gory juz niedlugo i napewno bedzie lepiej. buziaki dla was!!!!!
Cos malo nas tu dzisiaj, ide jeszcze na spacerek do osiedlowego sklepiku i rachunki poplacic niestety....do pozniej. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale ja dzis mialam okropna noc 😞 nie moglam zasnac, na jednym boku lezec to mala strasznie kopala, na drugim bylo mi nie dobrze o plecach nie wspomne bo dosc ze nie moglam oddychac to jeszcze plecy bolaly. ja juz chce maj bo mam dosc, od 3 dni nic mi sie nie chce, po domu chodze nieogarnieta i nawet na dwor nie chce mi sie wychodzic 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
ale ja dzis mialam okropna noc 😞 nie moglam zasnac, na jednym boku lezec to mala strasznie kopala, na drugim bylo mi nie dobrze o plecach nie wspomne bo dosc ze nie moglam oddychac to jeszcze plecy bolaly. ja juz chce maj bo mam dosc, od 3 dni nic mi sie nie chce, po domu chodze nieogarnieta i nawet na dwor nie chce mi sie wychodzic 😮


gosiu z pozycja do spania tez mam problem! na bokach nie moge, bo maly nie daje, rozpycha sie bardzo i kopie mame w boczki! a na plecach za dlugo tez niedobrze 🤢 wiec czasem juz sama nie wiem jak mam sie polozyc 🤢
do 7 miesiaca bylo super, ale teraz juz zaczelo sie ciezko 😮
ja tez juz chce maj!!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ale ja dzis mialam okropna noc 😞 nie moglam zasnac, na jednym boku lezec to mala strasznie kopala, na drugim bylo mi nie dobrze o plecach nie wspomne bo dosc ze nie moglam oddychac to jeszcze plecy bolaly. ja juz chce maj bo mam dosc, od 3 dni nic mi sie nie chce, po domu chodze nieogarnieta i nawet na dwor nie chce mi sie wychodzic 😮


gosiu z pozycja do spania tez mam problem! na bokach nie moge, bo maly nie daje, rozpycha sie bardzo i kopie mame w boczki! a na plecach za dlugo tez niedobrze 🤢 wiec czasem juz sama nie wiem jak mam sie polozyc 🤢
do 7 miesiaca bylo super, ale teraz juz zaczelo sie ciezko 😮
ja tez juz chce maj!!! 😜


oj ja tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😘

Ja tez dzisiaj miałam ciężką nockę...
Strasznie mnie nogi bolały...drętwiały...cierpły...
No i zauważyłam, że najlepiej śpi mi się na plecach, a przecież już niewskazane...
I myślałam, że dzień po takiej nocy będzie tragiczny, ale jak zobaczyłam to słonko za oknem to dostałam takie powera, że hoho 😉

kasiagwiazdka kolorki zapowiadają się cudnie! Takie "moje" 😉
Czekam na efekty 🙂
Mój Mężuś też planuje w przyszłym tygodniu malowanie i tapetowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie babeczki 🙂 Ja jestm u mamy i sobie odpoczywam. Ja mam wizytę o 19 dopiero i muszę dziś przygotować 300 zl na moja wizytę, ech kasa ucieka z tej kieszeni , ze hej...
Spalo mi się nawet ok ale non stop sie budze na plecach. zaraz poczytam sobie co napisalyscie. Nie wiem czy dam rade dis jeszcze zdac relacje z wizyty ale jak nie to jutro na pewno.
Ech , nastroj mi sie pogarsza, chce mi sie plakac dzis i w ogole, tragedia!!!! Mam wszystkiego dosyc. Taki dzis nastroj i nic na to nie poradzę. Dobra koniec tego biadolenia wam. Teraz poczytam co pisalyscie od wczoraj. 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
Ja właśnie za spacerku wróciłam. Słoneczko ładnie świeci, ale na podwórku jeszcze tak szaro buro. Już nie mogę się doczekać kiedy trawka wyrośnie i pierwsze kwiatki... ehh
Zaraz idę usmażę rybkę z kapustką kiszoną 🙃 tylko poczytam co u Was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie 😘

Ja tez dzisiaj miałam ciężką nockę...
Strasznie mnie nogi bolały...drętwiały...cierpły...
No i zauważyłam, że najlepiej śpi mi się na plecach, a przecież już niewskazane...
I myślałam, że dzień po takiej nocy będzie tragiczny, ale jak zobaczyłam to słonko za oknem to dostałam takie powera, że hoho 😉


Ja jak śpię na bokach to mnie nogi bolą po jakimś czasie.. nie są to skurcze (magnez łykam) tylko bolą mnie uda 🤨 przechodzi gdy położę się na plecach. Na plecach znowu nie wolno i zaraz się martwię. Staram sobie poduszkę wysoko o ścianę oprzeć i tak trochę na pół-leżąco poleżeć.. bo na plecach to chyba na płasko nie można, tak?
15-tego mam wizytę muszę się dopytać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Witajcie babeczki 🙂 Ja jestm u mamy i sobie odpoczywam. Ja mam wizytę o 19 dopiero i muszę dziś przygotować 300 zl na moja wizytę, ech kasa ucieka z tej kieszeni , ze hej...
Spalo mi się nawet ok ale non stop sie budze na plecach. zaraz poczytam sobie co napisalyscie. Nie wiem czy dam rade dis jeszcze zdac relacje z wizyty ale jak nie to jutro na pewno.
Ech , nastroj mi sie pogarsza, chce mi sie plakac dzis i w ogole, tragedia!!!! Mam wszystkiego dosyc. Taki dzis nastroj i nic na to nie poradzę. Dobra koniec tego biadolenia wam. Teraz poczytam co pisalyscie od wczoraj. 😮 😮


ehh. Marinko, z tym nastrojem to u mnie tez "czasem slonce czasem deszcz" 😜
ale coz poradzic!
moze jak wiosenka przyjdzie bedzie lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Werona napisał(a):
Witajcie.
Ja właśnie za spacerku wróciłam. Słoneczko ładnie świeci, ale na podwórku jeszcze tak szaro buro. Już nie mogę się doczekać kiedy trawka wyrośnie i pierwsze kwiatki... ehh
Zaraz idę usmażę rybkę z kapustką kiszoną 🙃 tylko poczytam co u Was.


witaj Werona!
mmm rybka z kapustka kiszona 🙃 pyycha!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam znow przelotem kolezanka juz pojechala a maz zostal do 16 w pracy wiec mam troche luzu 🙂 🙂
Marinka a czemu na lekarza 300zł 😮 😲 matko swieta ja co wizyte zostawiam u niego 100zł i nie ważne czy robie usg o dokladne pomiary czy to tylko wypisanie zwolnienia wiec tobie wspolczuje tyle placic masakra...
A dzis musze mojemu gin powiedziec o nozkach no i sie doczekac nie moge az zobacze mojego maluszka i dowiem sie wkoncu ile wazy jupiii... 🙂 No ale wizyta dopiero na 20 🥴 wiec jeszcze troche...
A zauwazylam ze nie tylko nogi mi puchna rece tez mam jakies nabrzmiale...moze to zatrzymanie jakies wody w organizmie czy cos...juz nie wiem co z tym zrobic, kolezanka jak mnie zobaczya to te..."ale ty spuchnieta jestes na twarzy i wogole"....kurde a moze to nie jest normlane...teraz zaczynam sie cykac... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
wróciłam znow przelotem kolezanka juz pojechala a maz zostal do 16 w pracy wiec mam troche luzu 🙂 🙂
Marinka a czemu na lekarza 300zł 😮 😲 matko swieta ja co wizyte zostawiam u niego 100zł i nie ważne czy robie usg o dokladne pomiary czy to tylko wypisanie zwolnienia wiec tobie wspolczuje tyle placic masakra...
A dzis musze mojemu gin powiedziec o nozkach no i sie doczekac nie moge az zobacze mojego maluszka i dowiem sie wkoncu ile wazy jupiii... 🙂 No ale wizyta dopiero na 20 🥴 wiec jeszcze troche...
A zauwazylam ze nie tylko nogi mi puchna rece tez mam jakies nabrzmiale...moze to zatrzymanie jakies wody w organizmie czy cos...juz nie wiem co z tym zrobic, kolezanka jak mnie zobaczya to te..."ale ty spuchnieta jestes na twarzy i wogole"....kurde a moze to nie jest normlane...teraz zaczynam sie cykac... 😮


Beatko, ale ile plynow dziennie wypijasz??? pijesz duzo wody niegazowanej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...