Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Laski ja też juz mykam 🙂
Odezwę się w poniedziałek (pewnie bede miała mnóstwo do nadrobienia 🙂)
Jutro wizyta u gina, w sobote i niedziele na uczelnie.
Trzymać tu kciuki żebym egzaminy pozaliczała - a na pewno się przyda, bo nic nie umiem 🤪

To dobrej nocki 🙂 i udanego weekendu 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BarbaraK napisał(a):
Laski ja też juz mykam 🙂
Odezwę się w poniedziałek (pewnie bede miała mnóstwo do nadrobienia 🙂)
Jutro wizyta u gina, w sobote i niedziele na uczelnie.
Trzymać tu kciuki żebym egzaminy pozaliczała - a na pewno się przyda, bo nic nie umiem 🤪

To dobrej nocki 🙂 i udanego weekendu 🙂 😘


Filip napewno dobrze podpowie 🤪

BarbaraK rowniez zycze udanego weekendu i trzymam kciuki za egzaminy, powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
ja pierdziu 41 stron... od wczoraj...
ja oczywiscie jak zwykle na opak... w nocy oczy jak 5 zlotych a w dzien spie jak zabita dzis spalam prawie do 14 gdyby nie telefon...
szkoda ze juz spicie ale przynajmnije wam poklaszcze i nadrobie zaleglosci 🙃


hehe a ja myslalam ze Ty juz rozpakowana jestes 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
kolorowych kasia 🙂

ania ja sie zapieram rekami i nogami matko jak ja sie boje 😞 a o tym pologu to nawet nie chce slyszec 😉

mama mnie dzis pocieszala bo brata kolezanka 14 latka urodzila 1,5 miesiaca temu coreczke...


wow 14 latka? no widzisz ona dala rade to my tym bardziej sobie poradzimy, a z tym pologiem moze nie bedzie tak zle w koncu bedziemy juz mialy nasze skarby przy sobie to moze jakos go przezyjemy 🙂 damy rade juz tyle kobiet dalo, wiec my tez .... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polog w domu to jeszcze ujdzie gorzej w szpitalu jak nam beda co chwile zagladac a nam sie cos bedzie lalo (ja okres mialam raz na 1,5 roku albo i rzadziej...) to jestem troche nie przyzwyczajona ☺️ a jeszcze akurat 10 jak mam termin zaczyna mi sie sesja 🤨 a tak mi sie nie chce uczyc ze makabra dlatego trzymam kciukiza reszte brzuszkow studentek 😁

a dzis faktycznie pare nas brakowalo-ciekawe co bylo powodem 🙂 hhih pewnie niebawem sie dowiemy 🙂 aha robilam prasowanie i mi sie zelazko spalilo... a jeszcze mam jedna ''kupe'' do wyprasowania 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, jak do jutra mi się Nequitia nie odezwie naskrobie esa...też nie chcę być natarczywa,zwłaszcza jak coś się dzieje, to z pewnością nie w głowie jej będą esemesy 😁 ale spróbuje.

Ja tam marze o porodzie w dzień jaki mi stuknie 38 tydzień dłużej nie ma potrzeby czekać, ba ja to bym już w 37 mogła ale lekarka moja mówi, że chętniej mnie widzi w 38-39 bo dzieciątka o sporej masie urodzeniowej mają rozwój płuc niekiedy opóźniony i by nie było żadnych problemów to widzi mnie w pełni donoszonej...szkoda,że ja się już niekoniecznie 😁 a i tak zadecyduje Maluszek o!
Spać mi się zbyt nie chce, chociaż sama to napędzam kładąc się coraz później codziennie 🤨 a dziś obiecywałam sobie max 23 ...mhm , widać jak mi poszło, no nic zmykam powalczę z bezsennością 😉
Dobrej nocy Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
w "normalnej"dla mnie godzinie 😉
wczorajszy dzien koszmar-kazdy krok to bol i strach,nogi jak balony,na szczescie dlonie nie puchna.no i lezalam sobie i gadalam do brzucha,zeby malenka nie przeginala,posiedziala sobie jeszcze ze 2 tygodnie.BO OPADLO!jak siedze,to sie brzuszek wspiera na udach,jak stoje jest na wysokosci pachwin i swobodnie wkladam dlon miedzy cyce a brzuch.nie mam skurczy ani plamien,ale to nic nie znaczy.kuzynka powiedziala,ze gdyby sie Lena wyklula nawet za tydzien i byla zakwalifikowana jako wczesniak-to nie ma tego zlego-bo ja baaaardzo dokladnie przebadaja.ale ja wole 38 tydzien jak juz cos...Kiniek napisala,ze duze dzieciaczki maja problemy z oddychaniem-a nasza jest duza,takze niech sobie siedzi..pozdrawiam i zycze milego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki, jak się dziś czujecie? ja od rana na nogach, pozniej odbieram wynik na paciorkowca, mam szkołę rodzenia a pozniej zajęcia na uczelni do wieczora i sobota tez w szkole
mikanka a ile twoja dzidzia ważyła wczoraj w 35tyg?
mnie wczoraj kumpela nastraszyła że jak jej zaczęły się pojawiać takie bóle jak przed okresem to niedługo urodziła, oby mała chciała jeszcze posiedzieć nie chce by urodziła się malutka, pozdrawiam Was i życze miłego dnia przyszłe mamusie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu dziś puściutko jak nigdy. Dosypiacie po nocce? Ja to miałam ciężka noc 😞 Od drugiej nie spałam do 4-tej, potem po 6-ej juz koniec spania. Tak mnie wszystko bolało...W takich momentach nie ma we mnie strachu przed porodem, wtedy myślę kiedy juz to sie skończy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
polog w domu to jeszcze ujdzie gorzej w szpitalu jak nam beda co chwile zagladac a nam sie cos bedzie lalo (ja okres mialam raz na 1,5 roku albo i rzadziej...) to jestem troche nie przyzwyczajona ☺️ a jeszcze akurat 10 jak mam termin zaczyna mi sie sesja 🤨 a tak mi sie nie chce uczyc ze makabra dlatego trzymam kciukiza reszte brzuszkow studentek 😁


[size=5]Dziewczyny studiujące ja również trzymam za Was kciuki!!! Oj dobrze ze mam to za sobą bo ja to teraz podstawowych rzeczy nie mogę zapamietać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
kolorowych kasia 🙂

ania ja sie zapieram rekami i nogami matko jak ja sie boje 😞 a o tym pologu to nawet nie chce slyszec 😉


Iga ja jakos teraz zaczęłam miec stracha, bardziej przed niewiadomą...jak to bedzie. Najgorzej jak juz sie kłade do łóżka i wtedy mi te myśli przychodzą...w dzien jakos odważniejsza jestem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O, proszę, jak kobitki powstawały wcześniutko...
Powiem Wam, że dziś mąż o północy musiał wyjechać i niewiadomo było, czy wróci rano, czy dopiero wieczorem, więc się stresowałam nawet przez sen. A on kochany wieczorkiem mnie prosił, żebym sobie rano zrobiła kanapki, żebym głodna nie była, bo jak chcę, to on zrobi i przykryje woreczkiem, żeby się nie zeschły... Fajnie z nim mam, co? 😎 już od b. dawna śniadanko mąż robi. Ja jestem generalnie od obiadów i kolacji, a śniadanie od święta wielkiego 🙂
Kupiłam sobie Tantum Rosa, nadmanganian potasu też chciałam, ale nie było... 😞 Tak właściwie to męża wysłałam- napisałam mu na karteczce wszystko i wytłumaczyłam co do czego, jakby się pani pytała... a on tak szedł, jakbym nastolatkowi po podpaski kazała iść 😁
Co to za ogórki hiszpańskie- węże, czy krótkie? -krajowe już są, więc trzeba by się nalatać za hiszpańskimi u mnie... ale ogólnie bardzo źle się czujemy po wężach właśnie i zadecydowałam, że wstępu do kuchni ogórki nie mają. Czekamy na swoje, a teraz pomidorki. I ja, i mąż, i teściowa mamy bóle brzucha straszne po nich- ale to tak od lutego jest i staraliśmy się zahartować i po troszeczku jeść, ale basta!! 😜
Pogadałam sobie o głupotach, więc pasowałoby coś sensownego rzec: Dziecko mi się zbuntowało i wścieka się jak ojciec wychodzi, albo dzwoni, a jak już przyjdzie się pobawić, to ani drgnie... 🤔 i na dodatek mnie zsypało... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech a u mnie z dnia na dzien gorzej .. wczoraj pod prysznicem lądowałam z 10 razy , bolał mnie brzuchol .. miednica , w krzyżu.. dziwny bol w pachwinach.. bole ud ze chodzic nie mogłam do tego dopadł mnie mega bol głowy i na koniec leciała mi krew z nosa ,, byłam przekonana ze cos sie zacznie dziac.. ale dziwnie bo cała noc przespałam jak nigdy , bo ostatnio to moze z 2 godzi tylko mogłam .. Małemu sie nie spieszy chce byc chłopak terminowy .. 🙂 wiec pozostało mi tylko czekanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Nika dziś mi się śniło że w weekend urodziłaś małego 🤪
Mi nocka średnio minęła 3 razy siusiu i co chwilkę się budziłam bo plecy jak smok bolały a jak zmieniałam pozycję to czułam pachwiny buuu.
Mi chyba też brzuszek już opadł może nie mocno ale dziś go wyrazniej czuję na udach jak siedzę mały się rozpycha standardowo od rana 🙂

Beti i Aniaruda dzięki za tą kartę ruchów i opis pózniej was oklaszcze bo standardowo nie można teraz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja po wizycie .mojego gina nie było bo ma dwa tygodnie urlopu.super.w poradni zbadał mnie inny i zwolnienie wystawił. kiedys mnie juz badał to dwa dni mnie brzuch bolał.teraz mnie tez boli tam na dole.boje sie by porodu nie wywołał.szyjka mocno skrtócona i miękka!!!! głowę lub pupę wyczuł.masakra! nie wiadomo co jest na dole!raczej głowka. nie badał chwytami. musze leciec na usg.niestety brak terminów i tak cudem na poniedziałek prywatnie sie zapisałam do innego lekarza.pytał sie o gbsy o dziwo bo nie sadziłam ze tez dba o takie rzeczy, wczesniej nie bardzo go lubiłam, powiedziałąm mu że sama pobiore bo byłam w laboratorium po wymazówki i moge sama pobrac.jakos nie chce by mi ktos w tyłku gmerał.ale zła jestem że nie może okreslic co jest na dole na 100 %.albo juz brak doswiadczenia bo wszystko usg usg, albo nie wiem.kiedys przeciez usg było jedno na ciąże i jakos musieli sprawdzac co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...