Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny!! Ja się wyspałam za chyba 5 najbliższych lat!
zmieniłam stronę spania - czyli głowa w nogach 😜

czyli podczas wstawania nie muszę zmieniać boku tylko spuszczam nogi..
w nocy wstawałam tylko 2 razy!!
O 7 jak zwykle dzwonił budzik tylko zawsze zanim wydał dźwięk ja już byłam na nogach, a dziś?! myślałam że śni mi się jakaś muzyczka i dopiero jak się rozdzwonił to się obudziłam..
zjadłam śniadanko, zrobiłam m no i wskoczyłam z powrotem pod kołderkę i uwaga!! spałam do 10:30 !!
zapomniałam że mam brzuszek.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beti no i wykrakałaś ze swoim lekarzem 🙂 uważaj na siebie i odpocznij trochę bo jak Cię tam boli może faktycznie spowodowac poród tak jak u Kasi567 było 😮
Ale nie martw się na zapas bo stres też ma zły wpływ szkoda że Ci nie wyczuł czy to główka czy pupa no i szkoda ze nie udało Ci się na dziś tego usg załatwic no ale poniedziałek to też szybki termin głowa do góry będzie dobrze zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotka a może śpi?A masz jakąś muzykę lub coś grającego łagodnego bo ja jak mały długo się nie rusza to puszczam mu melodyjki z karuzeli z nad łóżeczka co będzie miał i skutkuje po paru minutach się poruszy albo tańczy wtedy he he bo się rozpycha i już wolę go czuc choc zaboli a wiem że ok jest jak się rusza 🙂

Czerwcówka normalnie takiej nocki Ci zazdroszczę bo ja tak nie mam zawsze coś dolega 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota552 napisał(a):
Hejo,
mnie równiez nocka upłyneła jakoś tak zwyczajnie, z boku na bok bez większych bóli, nie bolała miednica i pachwiny dziwnie tak jakoś. Tylko Martyna jakoś mało aktywna od rana ja ją zagaduję a ona nic 🤢


napij sie czegos zimnego .. to zacznie harcowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tzn rusza się ale tak mozolnie jakby jej sie nie chciało 😞
właśnie piję zinmą colę zawsze na to reagowała, mam nadzieję że sie obudzi i przywita z mamusią

a o tej melodyjce jakoś wcześniej nie pomyślałam, dopiero zamówiłam jej myszkę maskotkę z pozytywką żeby sie uczyła melodi i zapamiętała ją po wyjściu z brzuszka- może dziś przyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mała też dziś jakaś taka spokojna. Od dziś miałam wpisywać te ruchy w tę kartę a ona jakaś taka niechętna do współpracy. Śmigam zaraz na miasto, też myślę o kupnie tej pozytywki - maskotki.
Wpadłam na taki pomysł. W sumie nudze się tu, nie mam co robić. Pomyślałam, że zrobię taką prezentację z podkładem muzycznym. Zdjęcia z wakacji z mężem, ze ślubu, z podróży poślubnej, z brzuszkiem i na koniec już tylko wstawie zwieńczenie wszystkich miłości i kłótni 😉, moją malutką.
Taką pamiątkę sobie zrobię jak z wesela. A co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale lipa z tym programem, pokazali ten żel ale on raczej działa na rozszerzenie dróg rodnych a nie znieczulenie i lekarz na szkole rodzenia mówił ze i tak na wszystkie nie zadziała
ja w razie wielkiego bólu skorzystam z zzo

a poza tym to lipa myślałam że będą jakieś konkrety a tu lipa tak jak to było wczoraj z tymi łóżeczkami

moja mała dziś też odpoczywa na razie tylko jak rano zjadłamśniadanie to troszkę poboksowałą a potem spałam
teraz wypiłam kawkę więc pewnie zaraz się zacznie
uwielbia kawkę i colę jak mamusia

mam bardzo niskie ciśnienie więc kawka jedna dziennie zezwolona przez lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie oglądam tych mądrych programów w pytanie na śniadanie czy dzień dobry tvn. Ostatnio jak oglądałam jakiś mądry lekarz sie wypowiadał że 3/4 ciąż w Polsce sa nie planowane a matki zanim zajdą w ciąże są otyłe no i się wkurzyłam bo wg badań mądrego lekarza wyszło że po Polsce chodzą upasione ciężarne z wpadkowymi dziećmi i odpuściłam ich oglądanie- po co się wkurzać.
Mój Szkrab chyba na pogodę tak reaguje jak wstałam świeciło słonko 25 stopni teraz pochmurno i zaczeło padać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasienkaks napisał(a):
Moja mała też dziś jakaś taka spokojna. Od dziś miałam wpisywać te ruchy w tę kartę a ona jakaś taka niechętna do współpracy. Śmigam zaraz na miasto, też myślę o kupnie tej pozytywki - maskotki.
Wpadłam na taki pomysł. W sumie nudze się tu, nie mam co robić. Pomyślałam, że zrobię taką prezentację z podkładem muzycznym. Zdjęcia z wakacji z mężem, ze ślubu, z podróży poślubnej, z brzuszkiem i na koniec już tylko wstawie zwieńczenie wszystkich miłości i kłótni 😉, moją malutką.
Taką pamiątkę sobie zrobię jak z wesela. A co.


ja juz sobie zrobiłam taka pamiątke 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Monia29 za wsparcie. niestety mój ojciec przyszedł wiercic i połamał wiertła i próg uszkodził i kolejne rzeczy do zrobienia są.jescze ten dzwiek wiertarki wrrr teraz mi za bardzo nie pottrzebny miałam sie relaksowac.juz go pogoniłam.musiałam sie wyłaczyc bo by mi poszły korki 🙂 taką mam super instalację prehistoryczna elektryczna 🙂
a dzis ma byc burza z gradem i byc moze trąba. wiec dzieciaczki sie wyciszaja chyba cos przeczuwaja 🙂
Dorota552 jak sie przeciąga to jest ok, juz ma malutko miejsca. wazne ze sie rusza 🙂
ciekawe co z Baterfly...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 wiecie że ja nadal przesypiam noce całe, ani nie wstaję, ani się nie budzę, nic mi się nie dzieje.... boję sie że potem nie będę słyszeć ani reagować na dziecko....

co do wizyt u gina z facetem,mój Marcinek nic nie przepuscił, tylko u mnie mój gin ma podzielony gabinet na dwie części, ta z łóżkiem ginekologicznym jest oddzielona, tak że samego badania to nie widział, ale mój gin fachowiec, komentuje wszystko na głos, co robi, co jest ze mną itd.... nie wiem czy on specjalnie takie przedstawienie urządza, no w sumie za taką kasę to może, hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łał w końcu was oklaskałam to znaczy do 20strony wstecz te co ostatnio często piszą na forum 🙂
Beti nie ma za co po to jesteśmy tu by się wspierac wzajemnie 🙂 Mój mały ma takie godzinki raz się rozpycha na różne strony a raz jest cisza 🙂jestem ciekawa co z tą pogodą czy się sprawdzi u mnie ciepło tylko teraz jakieś chmury przyszły ale nie pada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jadę dziś do szpitala odebrać wynik na tego paciorkowca, w razie jakby dalej była taka spokojna chyba mogę poprosić o jakieś badanie choćby samego bicia serduszka nie? albo jakieś usg nie wiem.
Przez ostatnie dwa dni dawał nieźle popalić a dziś taka cisza martwię się troszkę 🥴

A może któraś z Was wie, nastawiam sie na 3 dniowy pobyt w szpitalu po porodzie a jak to jest z tą żółtaczką? Wypuszczą dziecko ze szpitala z zółtaczką jeśli ją będzie miało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota552 tętno to pewnie Ci zbadają przeciez to pikuś 5 sekund sprawdzenia detektorem. a usg to bys juz pewnie musiała byc przyjęta na oddział. generalnie oby były fajne pracownice 🙂 powodzenia. i tu sie ciesze ze mam detektor w domu uzywany kupiłam własnie na takie akcje, ja ich miałam juz kilka razy, tylko mały mi sie nie ruszał całkiem, a jak tylko serduszko usłyszałam to chyba z mojego rozlużnienia i on sie zaczynał ruszac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti he he ja właśnie spaliłam patelnie z warzywami i do wywalenia wszystko hi hi nie jesteś sama 🤪Ale śmierdzi u mnie w domu muszę inny patent wymyslic zaraz na obiad bo za godzinkę mąż z pracy wraca 😉
Dorotka trzymam kciuki by miałaś ujemny wynik na tego paciorkowca 🙂A co do żółtaczki to słyszałam od znajomych że jak dziecko ma to nie wypuszczają do domu.Ja sobie myślę że może zależy czy tą żółtaczkę ma mocną czy słabszą bo każdy szkrab ma inaczej chyba 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Jestem jestem 🙂 Tylko od dwóch dni chodze tak podminowana, że wolałam się nie wypowiadać na żadne tematy, co bym nie palnęła czegoś dziwnego.Dziś np. zrobiłam awanturę na poczcie- i od razu mi lepiej. A jak przyjechał mnie odwiedzić Tato, to stwierdził, że zostanie tylko chwilę, bo go zaraz pogryzę. Jak przystało na dzień swoich własnych urodzin... Dzidź pierwszy raz nie dał mi w nocy spać, ale wnioskuję, że to efekt dużej ilości kawy i coli wypitej wczoraj- od dzisiaj szlaban. A w dodatku co jakiś czas mdli mnie niemiłosiernie. Dlatego też stwierdziłam, że pierwszy raz nie robię żadnej urodzinowej imprezy, więc postanowiła ją zrobić w moim imieniu moja Mama i jutro jedziemy całą familią mojego męża na grilla do moich Rodziców. I dobrze, bo w domu ocipieję...
Przygoda w WC już się nie powtórzyła, tylko teraz 15 razy się zastanowię zanim tam pójdę, bo niestety, uraz psychiczny i ból pozostał 🤢
Tłukę temu mojemu dzieciątku, żeby się obrócił i nie wiem, czy to coś poskutkuje. Następna wizyta za tydzień w piątek, do tego czasu zapewne zniosę jajo kilka razy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurdesz... Beti... ja całą wiązankę wysłuchałam, że gotuję dietetycznie i chłopaki nie mają co zjeść, że głodni chodzą, że marnuję (bo wylałam wodę po udkach- bez żadnych przypraw- dla psiaków, a ona do zupy by dolała, a tak musi 'śtućne' wrzucać) i że jeszcze trochę to ją wyniosą.
Już tysiąc razy bardziej wolałabym przypalić makaron, niż się nasłuchać takich rzeczy od osoby, która się mnie pyta co do buraczków dodać i ile (kwasku), a o cukrze, soli, pieprzu, itd. nie wie, a do tego truskawki wrzuca i biadoli, że śmietana 10% jest, to się jej zważy, bo 18% tylko daje.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...