Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Ja zakupy dla dzidzi to zacznę robic jakoś w czerwcu i lipcu , narazie to tak symbolicznie coś kupię jakis skarpeteczki albo kaftanik , śpioszki...


Ja też się zastanawiam kiedy zacząć zakupy... Z większymi rzeczami się jeszcze wstrzymamy, a drobnicę chyba już pomału zacznę znosić do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiac123 napisał(a):
no ja nie wiem czy to takie fajne, mnie to przeraża...wózek, łóżeczko, ubranka naprawdę mnie to przeraża nie wiem czy dobrze robię ale to wszystko odkładam na ostatni miesiąc, może też temu że nie chce "zapeszać".
Jak na razie to nie pozwoliłam nikomu nic kupować, nawet sama nie kupiłam ani jednej pary skarpetek ani nic... wole nawet nie oglądać


Kochana, nie odkłaaj na ostatni miesiąc.
Po pierwsze dzidzia lubi płatac figla. Mojego M siostra też odkładała wszystko "bo miała cza" i mała urodziła się w 34 tc. W rezultacie na gwałt jej mąż latał po sklepie i kupował wyprawkę..
Po drugie, z brzuszkiem pod koniec jet na prawdę cieżko robić zakupy.

Ja chciałabym o 35 tc mieć juz wszystko i spokojnie czekać na dzidzie 🙂


Karolina, czy ja dobrze widze ze będzie synek Wojtek? kiedy na usg byłas?
Mnie się dziś sniło znów, że chłopaka noszę, i akurat byłam na usg, pokazał twarzyczkę i był taki am jak Grzesiu 🙂
ja pewnie dostanę skierowanie jakos w 22 tc, to za 5 tygodni 😞

mykam spac, papa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
asiac123 napisał(a):
no ja nie wiem czy to takie fajne, mnie to przeraża...wózek, łóżeczko, ubranka naprawdę mnie to przeraża nie wiem czy dobrze robię ale to wszystko odkładam na ostatni miesiąc, może też temu że nie chce "zapeszać".
Jak na razie to nie pozwoliłam nikomu nic kupować, nawet sama nie kupiłam ani jednej pary skarpetek ani nic... wole nawet nie oglądać


Kochana, nie odkłaaj na ostatni miesiąc.
Po pierwsze dzidzia lubi płatac figla. Mojego M siostra też odkładała wszystko "bo miała cza" i mała urodziła się w 34 tc. W rezultacie na gwałt jej mąż latał po sklepie i kupował wyprawkę..
Po drugie, z brzuszkiem pod koniec jet na prawdę cieżko robić zakupy.

Ja chciałabym o 35 tc mieć juz wszystko i spokojnie czekać na dzidzie 🙂


Karolina, czy ja dobrze widze ze będzie synek Wojtek? kiedy na usg byłas?
Mnie się dziś sniło znów, że chłopaka noszę, i akurat byłam na usg, pokazał twarzyczkę i był taki am jak Grzesiu 🙂
ja pewnie dostanę skierowanie jakos w 22 tc, to za 5 tygodni 😞

mykam spac, papa 🙂




Kasiu wczoraj hee widziałam siusaka na USG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Ciesze się że juz czuję dzidzie tzn takie puk od czasu do czasu hee cudowne uczucie ...

HI hi fajowo 🙂
poczytalam Was -25stron 😮
a teraz ide spac,dobrej nocki dziewczynki, 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Karolinka ,moj tez jest starszy ode mnie sporo....rocznik74 🙂
to tak do kolekcji naszych podobienstw hi hi 😁


To 9 lat tak jak pomiędzy moim M. a mną 🙂 Ja tam sobie chwalę taką różnicę wieku 🙃
Widzę, że dziś jestem pierwsza 🙂 Miałam iść na zajęcia, ale gardło mnie od wczoraj boli i w taką pogodę to zlewam obowiązki i wybieram ciepłe łóżko.
Justynka, gratulacje zdrowego dzieciaczka! Mam nadzieję, że 20 kwietnia też będę mieć tak dobre wiadomości 😉
Karolinka, w końcu się doczekałaś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc mamuśki 🙂 gratuluje dobrych wieści 🙂 mam pytanko czy któraś z was byla juz z partnerem na usg? 24 kwietnia roczniece slubu mam i mojemu mezowi chce prezent zrobic zeby dzidzie zobaczyl na usg 🙂 to odrazu trzeba powiedziec ginekologowi jak wejdzie sie do niego?mąż bedzie mógł byc przez cala moja wizyte czy tylko chwile?jak to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc mamuśki 🙂 gratuluje dobrych wieści 🙂 mam pytanko czy któraś z was byla juz z partnerem na usg? 24 kwietnia roczniece slubu mam i mojemu mezowi chce prezent zrobic zeby dzidzie zobaczyl na usg 🙂 to odrazu trzeba powiedziec ginekologowi jak wejdzie sie do niego?mąż bedzie mógł byc przez cala moja wizyte czy tylko chwile?jak to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
sluchajcie, odnośnie oddawania moczu wlasnie mój gin ostatnio powiedzial mi tak ; umyc się,osuszyc,wsadzić sobie zwinięty płatek kosmetyczny (nie za glęboko, ale tak żeby podczas sikania nie wypadł), zacząś siusiac(zeby ten pierwszy strumień polecial) i nie przerywajac ( nie wstrzymujac tego strumienia że tak powiem) podlozyc ten pojemniczek, po czym usunąć ten wacik. Zobaczymy, mam iść na kolejny mocz na początku maja, póki co mam jakieś tam bakterie, zrobię tak, jak mówił i się okaże 🙂

jesli chodzi o badania moczu to po prostu przy siusianiu ten pierwszy strumien leci do kibelka reszta to pojemniczka i mniej chyba bawienia sie z tymi płatkami kosmetycznymi. no nie wiem jak to woli 😉

Justyna gratuluje !! 🙂 ja mam wizyte za tydzien,20 kwietnia mam nadzieje że wkońcu zobacze owego lokatora i co ma pomiedzy nóżkami 🙂 🙂

Ja już wczoraj wyprałam i wyprasowałam pierwsze ciuszki 🙂 Mama z teściową też mi na początku mówiły żeby zadnych ubranek nie przynosić do domu. Więc tak pomyślałam że faktycznie do tego pierwszego trymestru na razie nie bede szaleć ale teraz można juz powoli zaopatrywać sie w ubranka żeby później nie latac po sklepach na ostatnia minute. Moge już nie być w takiej formie jak teraz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂 kurcze, wszystkie maa usg przed świetami jeszcze, a ja dopiero 9 maja i też nie mogę sie już doczekać. Co do meża w gabinecie to u mnie było tak ostatnio, że najpierw zbadal mnie na fotelu delikatnie ( chyba odnosnie szyjki), a poźniej kazał się ubrać i polożyć pod usg i zapytal czy chce żeby męża zawołac. Ja chcieć bym chciała, ale niestety męża ze mna nie było bo był w pracy 🙂 Ale 9 idzie ze mna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja idę na wizytę 18 kwietnia i dopiero wtedy pewnie wyznaczy mi termin usg, ale on będzie mi robił połówkowe na zwykłym. Natomiast planuje 9 maja iść na 4d prywatnie 🙂 ale to jeszcze masa czasu.... niestety wcześniej nie dam rady bo to święta i mojemu mężusiowi nie pasuje.... ale wtedy ma wolne, więc też sobie popatrzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂 kurcze, wszystkie maa usg przed świetami jeszcze, a ja dopiero 9 maja i też nie mogę sie już doczekać. Co do meża w gabinecie to u mnie było tak ostatnio, że najpierw zbadal mnie na fotelu delikatnie ( chyba odnosnie szyjki), a poźniej kazał się ubrać i polożyć pod usg i zapytal czy chce żeby męża zawołac. Ja chcieć bym chciała, ale niestety męża ze mna nie było bo był w pracy 🙂 Ale 9 idzie ze mna 🙂

ja mam jeszcze później niż ty bo 10 maja aż 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Agamu 🙂 ze mna pewnie bedzie podobnie bo tez najpierw musi mi szyjke zbadac i zobaczyc czy torbiel juz sie wchlonal 🙂 potem meza zawolam 🙂 mowilam juz mu o tym a on skubany sie waha nie wiem czemu sie boi mowi mi ze mu wystarczy jak zdjecie zobaczy heh ale ja wiem ze jak zobaczy to sie ucieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny. W kwestii obecności męża na badaniu, to mój wszedł od razu ze mną. Wchodząc zapytałam z grzeczności czy to możliwe. Zgodziła się, więc mąż siedział ze mną całą wizytę. W trakcie badania został przy biurku ( ja byłam na fotelu za parawanem).
Dzisiaj idę na wyczekaną wizytę. Bardzo się cieszę, że wreszcie nadszedł czas i jednocześnie bardzo się stresuje, czy wszystko będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Ja z mężem na prenatalne badania chodzę za każdym razem na badanie a na zwykłe badania do gabinetu mojego doktorka zabrałam męża raz na zwykłe usg ostatnio,mój lekarz przeprowadził wywiad i potem poprosiłam męża do gabinetu i oczywiscie skończyło sie na wizycie która trwałą 40 minut bo ja się rozgadali to koniec 😁mój M tak się przejął jak lekarz mówił żeby spac na lewym boczku że teraz nie daje mi w nocy spokoju i o 2.30 budzi i każe mi się odwracac na własciwy bok 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój ostatnio spanikował i obiecał że wejdzie na nastepnej wizycie,ale nie chce go zmuszać. Tłumaczy sie tym że jeszcze nie widział zadnego faceta co przychodzi ze swoja kobieta na badanie i razem z nia wchodzi na usg i boi sie ze przy tych wszystkich babach na poczekalni jak go zawołam spali cegiełke 😁 Grunt że chce byc przy porodzie,to już na początku sie zdeklarował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smerfetka pewnie masz racje 🙂 mąż jeszcze chwilami nie dowieza ze w ciazy jestem heh ciagle jest w szoku a jak brzuszek dotyka to ciagle mowie ja Cie nie wierze ze tam nasza coreczka jest heh a jak na wlasne oczy zobaczy to juz nie bedzie mial watpliwosci heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Leginsik tez mojego namawiam zeby przy porodzie byl ale poki co sie waha ale skoro sie waha nadzieja jest ze przy porodzie bedzie mi towarzyszyl 🙂 swoje watpliwosci tlumaczy ze nie chce widziec jak sie mecze heh ale ja wiem ze on poprostu sie stresuje i nie chce sie przyznac heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...