Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

postaram się aktualizować ją co jakiś czas, bo raczej nie da się jej umieszczać na początku..
trudniej będzie jak nie będę miała dostępu do netu 😉 bo wtedy jeden dzień to mnóstwo zaległości na forum hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dawno mnie tu niiebyło ciepło na polku to z curunią całymi dniami wychodzimy dziewczyny miałyscie robione badanie na toxoplazmozę już ? coo do tego badania pobierają krew tylko ? i jaki koszt prywatnie ? w poniedziałek mam wizyte u gina a badania jeszcze niemam zrobionego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech mam nadzieje ze sie dzidzuś obruci główką w dół ,bo narazie siedzi posladkami i i cieżko go podglądnąc ale doktorka muwiła że wygląda jej to na córkę a ja sie strasznie ciesze bardzo chciałabym miec drugą no bedziemy sprawdzac w poniedziałek iale ja wierze żę bedzie druga i do tego brzusio jak piłeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu z tego co pamiętam koszt tego pierwszego badania na toxo... to ok 30zł. Ja miałam to badanie robione przed wizytą w 13tygodniu ciąży, wynik miałam zły i miałam drugie badanie przed wizytą w 17tyg.

Zaraz uzupełnię tabelkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/mamuski.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/3333/mamuski.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Imiona to może dopiszę później 😉 jak będą 'prawie' ustalone 🙂
A tygodnie ciąży może sobie darujmy, bo są 'ruchome' i ciężko będzie to ująć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale zamieszanie się tu zrobiło przez dzionek, no no dziewczynki 🙂 🙂 🙂
Akneri tabelka pierwsza klasa 🤪 duma mnie rozpiera, że tak tu mamy fajnie 🙂

Dopisz proszę moje imię : Agatka 🙂 😎

Kochane a ja dzisiaj śmignęłam z mamą do CH na zakupy bo musiałam poszukać prezentu dla męża na urodzinki i kupiłam sobie przy okazji dwie super koszulki na ramiączkach w H&M za 19,90 a od mojej mamy dostałam z okazji dnia dziecka superowe bojówkowe spodnie ciążowe, takie szare, mają wąskie nogawki, są mega zgrabne i jestem przeszczęśliwa 🙂 🙂 🙂

A najbardziej się cieszę, że już jutro wraca nasz Tatuś ze szkolenia 🙂 Już się z Misiem nie możemy doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziek, gratuluje synka!


za tabela oklaski zaraz prześlę..
tylko nie umiem sie dopisać.,

Carpioo-Karolina-dziewczynka- termin na 20.10.2011- typy imion- Helenka, Anielka, Jagoda, ale się zmieniają..

atagusia, ja dzis weszlam na wage.. 66.2 kg 😮 jestem w szoku.. ostatnio mi ok. 2 kg doskoczyło!|!! 🤨
ale bede miala czas na odchudzanie..

pozdrawiam,!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akneri podziwiam za wytrwałośc w robieniu tabelki. Ciekawa jestem efektu końcowego. Czy też będzie więcej dziewczynek, czy chłopców. Zazdroszczę dziewczynom, której już wiedzą, co noszą w brzuszku. Ja 9.06 mam kolejną wizytę i mam nadzieję, że już wreszcie będę wiedziec 🙂

Co do wagi to będę ważyc się w czwartek (ważę się co czwartek co 2tyg, bo takie mam jakieś widzimiśie 🙂) ,ale zauważyłam, że brzuszka nie da się już ukryc i nawet jak go rano dotykam, to jest piłka. Za kilka dni wstawię nową fotkę.

Dzisiaj tak jak Zuziaczek czułam się fatalnie. O mało co bym znowu nie zemdlała w autobusie. Nie jestem jakąs panią z wyższych sfer, ale czasem to po prostu mam ochotę podejśc do ludzi i wyprosic ich z autobusu, bo się oddychac nie da, tak brzydko pachną. I raczej nie jest to efekt upału a raczej nie dbania o siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie, w dodatku rzadko kiedy ktoś kto jest blisko okna łaskawie je otworzy (a klimatyzacji nie uświadczysz) i najgorsze jest to, że ja musze codziennie pokonywać godzinną trasę w jedną stronę na uczelnię, a potem z powrotem.

Akneri: super, super tabelka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tabelka jest super 🙂i swietny pomysł z rozbiciem moich blizniakow 🙂wszak to dwie odrebne istotki 🙂przynajmniej usprawiedliwiona czuje sie troche tymi szybko rosnacymi kilogramami...no jak zobaczylam sie 2 razy w tabelce to poczulam sie jak podwojna ciezarowka 🙂zaczelam w koncu czuc jak sie bąble przepychają(narazie delikatnie 🙂ale to jest fantastyczne uczucie...własnie tego mi brakowalo po urodzeniu Wiktora i mam to znowu 🙂ale czad!!!buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga33 to musi być super uczucie czuć dwa Bąbelki w brzuszku 🙂 hihi A jak trochę podrosną 🙂, to będzie wesoło 🙂)

Nowy wątek założony, super pomysł Anetko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akneri naprawdę podziwiam za wytrwałość w tworzeniu tabelki. Wyszła SUPER 🤪 🤪 🤪 Ode mnie też w nagrodę oklaska dostaniesz, bo inaczej nie potrafię się odwdzięczyć.
Anetka ma dobry pomysł z tym wątkiem, nie będzie problemu z tabelką, żeby była "na wierzchu" 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪

Lubię się bawić w takie rzeczy jak tabelki, wykresy 🙂
Nauczyłam się pisząc mgr, a teraz jak coś zapomnę, to przypomnę sobie przy okazji 🙂
Albo czegoś nowego dowiem, bo nie wiedziałam jak excela zmienić na jpg 😉 ale już wiem 😁

A tworzenie naszej tabelki było przyjemnością 😁

To może w tym nowym wątku dopisujmy dla 'ułatwienia' płeć Maleństw, imiona 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super 🙂 Ja to miałam zrobić kiedyś ale powiem szczerze, że nie mam czasu. TO jest straszne jak człowiek nie ma czasu nawet pomyśleć o sobie. Normalnie masakra. już psychicznie wysiadam. Ostatnio prawie panie w przychodni "zabiłam". Dzwoniłam specjalnie rano czy są wyniki badań i pytałam się o ft3 i ft4. Jak przyjechałam okazało się że jest tylko ft4. NO i się zaczęło. Jakby nie było to bym nie przyjechałą tylko bym się zapisała do lekarza na inny dzień i wtedy przyjechałą. Ja mieszkam na ochocie a lekarza mam na bielanach. Wiec się wkurzyłam 🙂 i pokazałam kobietom jak bardzo byłam zła. Ale potem żalowałam. Aż siępopłakałam. Nie wiem czy to normalne czy nie ale powinnam troszke się hamować. Wy też macie takie napady złości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...