Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Atagusiu super że Adaś rośnie tak ładnie 🙂 a to że taki ruchliwy chłopak to tylko Tobie ułatwi liczenie 😉

Koyotko ja nie wierzę w wiedzę lekarzy ponieważ jak byłam przedstawicielem medycznym to się napatrzyłam i nasłuchałam 😮 ale poczytałam w internecie i to jest lek często stosowany na podtrzymanie ciąży także wzięłam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bachap 😘 for you 🙂

Umówiłam sie na 11:30 do fryzjera 🙂 Wiecie co ale mi odpaliło , mam ciemne włosy, teraz to takiego boba 🙂 a chciałabym blond 🙂 🙂 🙂

No i podoba mi sie strasznie taka fryzura i kolor
http://www.forumgwiazd.com.pl/news.asp?id=953

ale to nie najlepszy moment żeby się tak rozjaśniać prawda? Piszcie mi szybko co myślicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie i masz racje Bachap ale wolę nadal myśleć, że lekarze wiedzą co robią 9ale ja też na necie zawsze czytam czy inna ciężarówka jakieś cudo brała 😉 )

Zuziaczku zobaczysz ułoży się wszystko. Najważniejsze to być razem od początku, a jak jeszcze będziesz miała blisko mamuśki z naszego forum to w ogóle rewelka i będę tobie zazdrościć, bo ja pewnie sama z wózkiem będę krążyć bez żadnej koleżanki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj..chyba nie najlepszy czas Iris....a odrosty później będą ciebie męczyć. Poczekaj możne do wiosny 😉 ja zawsze mam krótkie włosy (takie coś max do szyi sięgające i mocno wycieniowane) a odkąd wiem że będzie bobas zapuszczam dla wygody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a):
pewnie i masz racje Bachap ale wolę nadal myśleć, że lekarze wiedzą co robią 9ale ja też na necie zawsze czytam czy inna ciężarówka jakieś cudo brała 😉 )

Zuziaczku zobaczysz ułoży się wszystko. Najważniejsze to być razem od początku, a jak jeszcze będziesz miała blisko mamuśki z naszego forum to w ogóle rewelka i będę tobie zazdrościć, bo ja pewnie sama z wózkiem będę krążyć bez żadnej koleżanki 😞



Koyotko to tak jak ja, ja też będę śmigała po tym moim osiedlu sama z wózkiem... Szkoda że nie mieszkamy bliżej siebie 😞 a może wynajmijmy coś wszystkie razem 🙂 Najlepiej jakiś duży dom w górach z kominkiem 🙂 🙂 🙂 A nasi mężowie odwiedzaliby nas w weekendy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a):
oj..chyba nie najlepszy czas Iris....a odrosty później będą ciebie męczyć. Poczekaj możne do wiosny 😉 ja zawsze mam krótkie włosy (takie coś max do szyi sięgające i mocno wycieniowane) a odkąd wiem że będzie bobas zapuszczam dla wygody


No własnie wiem.... Ja też zapuszczam teraz ostro, żeby móc spinać potem przy Tymciu 🙂 Ale ja taka wariatka jestem że jak sie napale to mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris fryzurka super ale właśnie te odrosty :/ jak się Tymek urodzi to pewnie mało będzie czasu na takie przyjemności... no chyba że ktoś jak ja ma taką dobrą duszyczkę koleżankę co ma salon fryzjerski i jak coś będzie mnie robić w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iris! o balejaż to już rozsądniejsze 😉 🙃 ale pochwal się fotką jak już na coś zdecydujesz się 🙂
Bachap ale tobie dobrze..koleżanka fryzjerka....mmmm..rozmarzyłam się 😉
A...zapomniałam się pochwalić wczoraj przyszła paczka od pana naszego ulubionego z allegro 😉 wszystko gra i jestem zadowolona z zakupów. Wanienka taka ładna...ładniejsza niż na foto...no i mam już co do torby szpitalnej włożyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my mamy żółtą. Nie możemy jakoś się do tego różu przyzwyczaić z mężem i wybraliśmy taki kolorek. naklejki są urocze 🙂 już nie mogę doczekać się jak malutka w niej będzie się chlupać 😉 choć jednocześnie mnie to przeraża....łaaaa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂
No czekam na Was wszystkie,kiedy przyjedziecie i nakopiecie mi wspólnie 😜...Ja wiem,że 14kg dziecko to już niezły klocek do noszenia dla ciężarnej,ale wierzcie mi,że inaczej się nie da...on ma 19 miesięcy a od 4-5 miesięcy waga mu się nie zmieniła(może z kg)tylko urósł...czasem pół drogi asekuruję go z tyłu bo często wspinając się po poręczy rączka mu się poślizgnie i leci do tyłu ale naprawdę to dla niego zabawa tak wchodzić i schodzić,a mi w pozycji półzgiętej jest jeszcze gorzej...Jak Wiktor będzie miał tyle lat co Mikołaj to napewno też będzie wchodził sam na 4 piętro,ale dziewczyny przecież 19miesięczne dziecko to wciąż mały brzdąc!!Zresztą Akneri mnie rozumie,wczoraj z nią pisałam(Emilka ma 2,5 roczku i też nie zawsze da sobie przetłumaczyć,że mama nie może dźwigać)zreszta takie dziecko niewiele jeszcze rozumie,może tyle że skoro mama nie chce mu pomóc jak do tej pory to go nie kocha? Większość z Was pewnie zrozumie mnie za kilka miesięcy,kiedy dzieci staną się dla Was całym światem....wtedy naprawde o sobie myśli się niewiele!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga domyślam się, że taki mały facecik jeszcze nie rozumie wszystkiego i że trzeba go pilnować. Tylko my się boimy o ciebie i o bliźniaki. To miłe że tak dbasz o synka i nikt ci nie chce zarzucać niczego. 🙂 tymi kopniakami to wyrażamy swoje obawy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Atagusia super wieści,czaderski chłopak z tego Twojego akrobaty i jaki już duży facet!!

Basia:dzięki za info w sprawie rozmiaru koszli(mi też mąż obiecał obie) 🙂Ty się kobieto skup nad leżeniem 🙂i wypoczywaj,bo Olek to już Ci poleżec nie da za długo 🙂

A jeszcze do tego mojego dźwigania wracając to mój mąż też mnie opieprza za te siaty i nawet lekarzowi powiedział o tym licząc że ten mnie zjedzie...i wiecie co powiedział mu mój lekarz?że skoro ciąża nie jest zagrożona to on nie widzi przeciwskazań...są kobiety które jeżdżą konno,biegają,mama mojej kumpeli do 7 miesiąca tańczyła w balecie 🙂z bliźniakami 🙂A pozatym właśnie mój lekarz spytał mojego męża kto będzie dziecko nosił jak ja tego nie będę robić?Poza tym myślę że mam taką świetną kondycje dlatego właśnie że sie nie oszczędzam.W ciąży z Wiktorem większość czasu przeleżałam i chodziłam ze sklejonymi niemalże udami i czułam sie jak słonica,nawet na spacer często nie szłam,bo bałam się że dziecko zgubie po drodze.A prawda jest taka,że nie miałam dziecka i mogłam sobie no to leżenie pozwolić!!Pewnie teraz gdyby nie Wiktor to po tym co przeczytałam o zagrożeniach w ciąży podwójnej byłabym już tak chora,że z łóżka bym nie wstawała.Tymczasem nic się nie dzieje;owszem mam jak każda z Was dni lepsze i gorsz,ale to normalne wszak to ciąża,do tego jej końcówka!!i wcale nie czuję się bohaterką(hehe choć pewnie jestem bohaterką w swoim domu w nawiązaniu do reklamy)tylko dobrze zorganizowaną mamą i żoną,może trochę ponadprzeciętną w kwestii samodzielności.Dziewczyny ja do 2 roku życia mieszkałam w starej kamienicy i z piwnicy na drugie piętro nosiłam węglarki z węglem i drewno na opał,wiec nie jestem z tych delikatnych 🙂ale dzieki za troske kochane,bo wiem że to w dobrej wierze 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Aguś.. Mając małego Brzdąca... i będąc w ciąży, chce się wszystko pogodzić,.. chce się być wzorową Mamą i dla Maluszka, który już koło nas biega jak i dla tego-tych, które mają przyjść na świat..
Ja też nie raz mam na rękach swoją córcię..Nie jest lekko, ale jak odmówić jej serca...
Kiedy wcześniej moja kuzynka była z drugą a później z trzecią pociechą w ciąży też sobie myślałam, jak ona w 7-8-9 mcu ciąży może nosić pozostałe Maluszki...
Teraz wiem, że byłam niesprawiedliwa ... i ją rozumiem...
Jednocześnie wiem, że pierwsze mce z braciszkiem będą dla Emilki bardzo ciężkie... A przy tym i dla mnie, bo będę chciała być dla obojga, a czasem się zapewne nie da wszystkiego pogodzić...
Tak czy siak bardzo cieszę się z drugiej Pociechy 🙂 i już nie mogę się doczekać jej przyjścia na świat...
I wiecie jak ja mam...? Dla mnie Adaś mógłby przyjść na świat ze 2 tygodnie przed terminem 😉
Emilka urodziła się po terminie i wiem jak trudno się czeka na koniec 😉
Cieszę się, że mój Mąż ma urlop w październiku, to będziemy razem i będzie mi pomagał.
Z resztą on jest kochany, bo bardzo dużo mi pomaga... I jak trzeba to nosi nie tylko zakupy ale i torebkę hehe 😉 i się tego nie wstydzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...