Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zuziaczku:jeszcze słówko do Ciebie...Zacznij już w zabawki inwestować bo tak jak Fredeczka piasła też są w cenie..i wyprawkę do przedszkola;ale jak patrzę na szafę Majki to już sobie wyobrażam jej poczucie estetyki i garderobę za lat 15 🙂Ta myszka Miki faktycznie za duże pieniądze poszła,dla mnie wariactwo,ale się musiała jakaś mamuśka napalić hihi...znam to uczucie,jak coś mi się spodoba to zapominam,że mam rozum...A wiem co Ci jeszcze chciałam napisać.Ta wanienka w komodzie nie jest bardzo duża...Wiktor miał 9 miesięcy jak zaczęliśmy kąpać go w wannie,siedział pewnie,a lubił dużo wody i chlapać więc to było lepsze od tej małej wanienki i wody z tłustą emulsją na ścianach pokoju...Także jeśli chciałabyś jakoś długo z tej wanienki korzystać to nie wiem...może do roku wystarczy,zależy od dziecka.Najlepiej jakbyś ją na Zywo sobie obejrzała.W każdym sklepie dla dzieci takie komody maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja wczoraj wieczorem zmierzyłam swój brzuch na wysokości pępka(wieczorem zawsze jest większy,wiadomo,a zapomniałam rano zweryfikować o ile większy,jutro to zrobie...)no więc......107cm,aż myślałam,że mi się centymetr skurczył...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wiem, że nie warto się tym przejmować i oczywiście to nie zmniejszy mojej radości z bycia w ciąży tylko cholera mnie wzięła jak to pierwszy raz zobaczyłam 😜 Mój to stwierdził, że dopóki mam mniej rozstępów niż on to jest ok, no a on ma tego na brzuchu sporo, bo kiedyś był szczypior później szybko dużo przytył i znowu schudł a teraz to pocharatany jak po wojnie 😜 I kazał mi się cieszyć z innych rzeczy np wczoraj jak marudziłam, że mi siara stanik brudzi to mi powiedział " Ty się ciesz, że masz sprawne wymiona i porządna dojna krowa z Ciebie wyrośnie" 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo, cudna ta żabka i sexy buciki 🙂
No, Robuś ma gust widzę 🙂

koyotka napisał(a):
Akneri ja też 3mam kciuki za wybieranie imienia. Ja sie tak z mężem do Imienia Zuzia przyzwyczailiśmy, że inaczej nie mówimy teraz do brzuszka. No i cala rodzina jak pyta o maluszka to o Zuzie hehe 🙂 A na początku bylo i tak dziwnie do brzuszka mówić po imieniu

ja zawsze chciałam Zuzię, ale jednak się zdecydowałam na Maję, na początku głaskałam brzuszek i cisnęło mi się na usta "Zu..." ale za chwilkę się poprawiałam i mówiłam "Majusia" 🙂 teraz już przywykłam.
Nie mogłabym czekać do porodu z wyborem imienia, teraz już i u mnie jak u koyotki cała rodzinka pyta "co u Majusi" ? A Majusia wierzga strasznie, wczoraj mama patrzyła i była w szoku, że już tak skacze przez bluzkę... 🙂 Myślę, że ćwiczy sztafetę - bieg przez płotki 😁

Tymon to świetne imię, Tymoteusz... - takie sobie, ale Tymon... takie świeże i przyjemne !
Super wybór 🙂 !!!

Carpioo, to Ty hrabina jesteś, he he 🙂 Nie pogadasz 😉
Fiu fiu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IRIS. jaki brzucholek ładny.. o .. a jak sie przyjże to widze jak przez brzunio TYMEK do mnei macha!!
ale fajowo?! widziałaś?? 🙂
😁

Aga.. ja ci powiem, ze jak zawsze czytam twoje posty to mi sie banan na twarzy rysuje 🙂

tak samo Gosia89- ta to tez wariatka.. i Bachap 🙂
wy w ogole to jesteście takie pozytywne
jak czytam Akneri i Mamę76 to mnie to uspokaja i wycisza..
Zuziaczek wydaje mi się byc podobny do mnie, i Marzenka tak samo 🙂

a i zapomniałabym o Koyotce pozytywnej.. co mnie na lody naciągala i smaka robiła swoja soczysta fotką 🙂 i to pewnie przez nią teraz ważę ile ważę 😜 🙂 hahaha
nie no żartuję..

wy wszystkie jesteście superowe.. a to że ktorejś nie wymieniłam to nie znaczy że nie lubię.. po prostu mam was podzielona na takie grupki- wszystkie nalezycie do "lubię" ale mam takie -podobne z charatktreru, zakręcone ale rozważne, dświadczone 🙂 no wiecie o co kaman 🙂
niigdy nie pomyslałabym że można tak z kimś się zakuplować
moze keidys jak nasze dziciaki podrosną to sie spotkamy na jeden dzień??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):
carpioo, Carpioo, to Ty hrabina jesteś, he he 🙂 Nie pogadasz 😉
Fiu fiu....


a jak.. sie kaszle się pływa sie ma.. 😆
ale tylko we wsplnieniach rodzinnych 🙂
narazie nie amm włości.. ale jakby co to spoko- będę o was pamiętała.. 🙂 i jak bede miała nadmiar to wynajme którejś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Carpioo widziałam 🙂 Machał jak szalony!!!!!! Pozdrawia wszystkich Polaków!!!! 🙂

Przypomniało mi się jak Mikołaj w Święta Wielkanocne stał przed telewizorem , machał rączka jak widział papieża i mówił : "Pozdrawiam wszystkich Polaków!!! " Ajak szła procesja na Boże Ciało to mi powiedział " Mamo słyszysz, idzie papież ze swoimi wielbicielami 🙂 ".

Fajnie to by było się spotkać na weekend a nie na jeden dzień !!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahahah ale ten mikołajek śmieszny 🙂

musicie obejrzec tego MIklopłajka- ten film 🙂


no fajowo by było.. ale co z facetami? myslicie że oni sa gotowi an taka konfrontację? niedługo bedziemy wiedziały o nich wszystko.. 🙂 jak jekieś wiedźmy.. chyba że ich weźmiemy ze sobą, żeby nam dzieci pilnowali :P a my wtedy juz bedziemy mogły pić winko.. ohhhh carlo rossi rozowe 🙂 hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Caprioo:a ja mam banana jak czytam Twoje posty,zawsze są jakieś wesołe momenty 🙂czasem chichoczę sama do siebie jak wariatka...Masz taką lekkość piasnia,powinnaś o książce pomyśleć bo fajnie się czyta...Ja dałabym z siebie więcej w aktywności na tym naszym forum ale czasu mało,ledwie z czytaniem nadążam,a dni takie jak dzis,że mi szafe mątuję i mama zabrała małego na spacer to dwa odnotowuję na ostatnie 2 lata,albo jak w sobotę się troche mogłam literacko pospełniać,bo lało i mały spał 3h...naprawdę boję się,że kiedy urodzę to całkiem z obiegu wypadnę i nie nadążę z byćiem na bieżąco...ale mam nadzieję,że o mnie nie zapomnicie...A co do usystematyzowania nas wszystkich charakterologicznie i pod względem temperamentu to sama bym tego leipej nie ogarnęła w jednym zdaniu moja droga hrabino 🙂bez włości ale z korzeniami(tymi rodowymi i marchewkowymi w dłoni dla zdrowia Helenki/Jagódki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris napisał(a):
Tak Carpioo widziałam 🙂 Machał jak szalony!!!!!! Pozdrawia wszystkich Polaków!!!! 🙂

Przypomniało mi się jak Mikołaj w Święta Wielkanocne stał przed telewizorem , machał rączka jak widział papieża i mówił : "Pozdrawiam wszystkich Polaków!!! " Ajak szła procesja na Boże Ciało to mi powiedział " Mamo słyszysz, idzie papież ze swoimi wielbicielami 🙂 ".

Fajnie to by było się spotkać na weekend a nie na jeden dzień !!!!!!!!



Iris:z Ciebie to też wariatka i ten Twój mikołaj...ale sie uśmiałam 🙂Wiktor mach rączka jak papież kiedy słyszy muzyke,i buja sie przy tym na boki,najlepsze kiedy broi,a nagle leci jego ulubiona reklama...zawiesza się i zaczyna tańczyć,normalnie rzuca wszystko...

A co do spodkania to byłoby fajnie,tylko logistycznie u mnie może być ciężko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chciałabym jeszcze Wam wszystkim podziękować za uwagi odnośnie okularów 🙂byłam wczoraj u optyka,znalazłam producenta,ta soczewka która jest uszkodzona wyjdzie ok 120zł,a dwie ok 230.Chyba zdecyduję sie na wymiane całych okularów,bo te które mam sł€żą mi już ponad 3 lata,a skoro się zmieszczę w 500zł to może za miesiąć czy dwa zmienię(pani mówiła,że warto poczekać bo w ciąży się wzrok pogarsza,a uszkodzenie jest póki co do przeżycia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris dzięki za link 🙂 ta chabrowa kiecka super 🙂 Zdjęcie masz boskie
dzięki aga za propozycję z pożyczeniem, ale właśnie szkoda wielka że tak daleko od siebie mieszkamy wszystkie. BO też bym chętnie spotkała się z wami. ja się czuje jakbym juz was ze 100lat znała.
jak coś znajdę to się pochwalę(sukienką mam na myśli). Przez neta nie kupię bo jestem wysoka i często coś jest na mnie za małe 😞 a teraz to wiadomo... 😉
teraz muszę się zebrać w sobie bo ja jeszcze śmigam po domu w koszuli nocnej 😉 jakoś taka dziś jestem ....nijaka 😉 a obiadek chcę zrobić jeszcze a później mam odwiedziny kuzynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczkaa napisał(a):
Hello.


Aga33 dla pocieszenia.... Wiki zepsula mi juz chyba 7 telefonow, aparat cyfrowy, kamere internetowa , dziadkowi okulary , mikrofon z sluchawkami, stlukla milion talerzy, miseczek itd, zepsula lampe, u mojego G zrobila cos z kinem domowym, soczki pare razy spadly i sie potlukly, mojej mamie zniszczyla takiego slonika ladnego i wiele wiele wiele wiele wiele innych. o pilotach itp nie wspominajac.no jeszcze co mi sie przypomina to klawiatura, mikser i maszynka do mielenia miesa. aaaaa i taka lampka nocna z reflektorem. mały szkodnik !

No jak to przeczytałam to stwierdziłam,że nasz mały to anioł...mam nadzieję,że nie zacznie nadrabiać nagle zaległości w stosunku do Wiktorii...ale szkód wraz z pojawieniem się bliżniąt będzie się piętrzyć...teraz mam czas za małym chdzić krok w krok a i tak zawsze uda mu sie sięgnąć coś czego nie powinien..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No słuchajcie żeby spotkanie nam wypaliło musiało by być nad morzem, żeby Aga miała blisko z racji na ilość dzieci, więc te które spędzą wakacje w przyszłym roku nad morzem mogą się umówić na jakiś termin albo dogadamy się gdzieś w przyszłe wakacje na kilka dni w jednym miejscu i damy czadu!!! A różowe Carlo Rossi to moja ulubione winko 🙂 Choć teraz to napiłabym się i białego i czerwonego gdybym mogła 🙂

Minonka a gdzie imię dzidzi ??? Hę???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A nad morzem fajnie jest...i dużo jodu,zdrowo dla dzieciaków,a może któraś z Was będzie czekała na następnego brzdąca...hihi,zapraszam...


A nasz Madziek w drodze do Polski męczy się bidula w tym aucie...3majmy kciuki,żeby szybko podróż jej minęła i bezpiecznie dotarła do domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lepiej nic nie ucinać i nie doklejać 🙂 Racja 🙂 No Madziek się męczy w podróży, mam nadzieję, że szybko jej zleci kawał świata do przejechania ma biedna.

Ja zaraz powitam moich obiadem 🙂 zajrzę wieczorkiem tu jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...