Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aguś na pewno Amelka się relaksuje jak w SPA jak to baba a Maksio się popisuje jak to facet 🙂 Nie martw się! 🙂

Bachap ja se zamówię chyba taką
http://allegro.pl/koszula-do-karmienia-mama-cora-01-alles-s-36-i1737339032.html#gallery
ale będziemy laski 🙂 🙂 🙂

Mama 76 Kochana podziwiam Twoją determinację i to, że piszesz do nas z komórki mimo niedogodności 🙂 Nie wątpimy w to, że Aga i Wiktorek to cudne istoty 🙂 Fajnie, że spotkanie się udało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o cześć Asiu 🙂mi też było miło się spotkać z Tobą i poznać Twojego synka.Mały ma zadatki na jakiegos mówcę 🙂super dzieciak,braciszek nie będzie się nudził 🙂Pamiętaj o mnie kiedy następnym razem odwiedzisz rodziców i nie przecholuj z tym rozpakowywaniem i porządkami,bo widzisz co się dzieje jak sobie za dużo pozwalamy.Mdoundi teraz napewno zwolni,mimo,że musi pracować to pomyśli 2 razy czy aby napewno nie należy na pół gwizdka popracować 🙂mam nadzieję.

Odstawmy ambicje na bok dziewczyny(do siebie tez to piszę,słyszysz Agniecha!!)Wiadomo,że lubimy mieć posprzątane,ugotowane o wogóle full zrobione,ale teraz nie czas na kosmetykę i pieszczenie chaty na tip top.Swiat sie nie skończy,a kurz i tak się nowy nazbiera,zdążymy się jeszcze nacharować w życiu!!i nadzwigać...

Dziewczyny super są te koszulki,ja chcę obie!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pewnie że musimy zaszaleć, kurde na kobietę w ciąży znaleźć coś ekstra to trzeba się natrudzić. A w tych będziemy piękne 🙂 🙂 🙂

Ja też zluzowałam... powiem Wam że u mnie w pracy zdarzają się bohaterki, które harują z brzuchami ale takim kosztem to się odbywa że powtarzam NIE WARTO!!!! Ciąża trwa tak krótko, że trzeba trochę wyluzować i zadbać o siebie, bo nie ma w tym czasie nic ważniejszego. Ja dzisiaj nie zrobiłam NIC 🙂 Medalu za to nie dostaniemy, że będziemy zachrzaniały od nikogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris bardzo fajne te linki naprawde 🙂 i koszula tez przepiękna ale bedziecie wystrojone 🙂
Bachap nie martw sie twoj maluszek napewno jeszcze duzo urosnie 🙂 i tak jak pisze Atagusia mozna urodzic dwa tygodnie szybciej lub pozniej.
No i ta koszula jest bombowa ale bedziesz odstawiona ;p;p;p
Zuziaczek z tym prawym bokiem to prawda ja jak spie na prawym boku to budze sie cała obolała i dzisaj tez tak mialam wiec lepiej mi spac na lewym boku.
Moj tez ma byc przy porodzie zobaczymy czy ci faceci to takie twardziele hehe 🙂
Mdoundi dobrze ze wszystko wporzadku musisz sie oszczedzac a wszystko bedzie dobrze Atagusia ma racje praca to nie wszystko no ale niekiedy sie nie da inaczej niestety 😞
Tylko dziwi mnie dlaczego zwolnienia nie dostalas;/;/;/
No dziewczyny naprawde musimy sie oszczedzac zeby naszym maluszka bylo dobrze ja mam remont w domu i tak mnie denerwuje balagan poprostu cos okropnego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie ogarnęłam troszkę pokój i pomyłam naczynia na później zostawię sobie kuchnię teraz troszkę odsapnę nie będę robiła wszystkiego na raz żeby sobie bidy nie narobić 😉
Wetnę kawałek ciasta z jabłuszkami a mój jak wróci z pracy to pewnie weźmie się za płytki bo trza położyć na ścianach w kuchni ahh... zaś będzie zapierdziel no ale cóż nie ma nic za darmo jak to mówią a w po 10 czeka nas remont pokoju wrr...

bajka1202
A niech buszuje puki ma jeszcze miejsca mój Bartuś też kopie całymi dniami kiedy nie siądę to czuje jak mi tam puka 😉
on już tam u mnie miejsca penie nie ma taki klocuszek he he a ja taka drobna ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj rano miałam co 2 tygodniowe ważenie i na plusie od zeszłego razu +300gram. Zawsze to było z dobre 0,5kg jak nie więcej a teraz się waga zatrzymała. Nie pamiętam, która z Was to pisała, żw jej waga też stoi w miejscu.
Zazdroszczę Wam, że już niektóre po wizycie u gina. Ja jeszcze tydzień muszę wytrwac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja 5 na plusie w tym miesiącu aż pielęgniarka nie ważyła jak mnie wczoraj ważyła czyli 16 kg na plusie od początku ciąży jak tak dalej pójdzie to będę jak mały wieloryb przy wzroście 1,55 m ;p


a następna wizyta dopiero 31 sierpnia daleko jeszczeee... 🤢 no ale cóż muszę poczekać wyjścia ni mam ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytak:tak 3maj,,,pomalutku i smacznego 🙂u mnie malowanie od soboty albo od poniedziałku,ale raczej po weekendzie żeby Piotr oddech po tygodniu pracy złapał...a tak swoją drogą tylko tydzień urlopu dostał a tu jeszcze o wypoczynku mowy nie ma 🙂

Kokosanko:ja nteż licze na to,że i moja waga okaże sie w pewnym momencie łaskawa,bo wciąż +1kg tygodniowo pokazuje.Koyotka pisała ostatnio,że u niej tez waga stanęła,może po 30 tygodniu tak się dzieje.No w pierwszej ciąży do końca na miesiąc wskakiwało +4,mam nadzieję,że tym razem nie będzie tak samo 🙂tydzień szybko zleci 🙂

Obiadek ugotowany,pozmywałam,teraz spadam do laboratorium po wyniki badań.Mam nadzieję że oki będa.Odezwę się później 🙂ale pogoda się piękna zrobiła u mnie 🙂posyłam Wam słoneczko 🙂papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytak towj maluszek to napewno ma tam malo miejsca hehe taki duzy chłopak 😜 Teraz to dopiero bedzie sie rozpychal na boki 🙂
Kokosanka mi na osatniej wizycie przybylo tylko pol kilo az w szoku bylam 🙂 No i ja tez za tydzien mam wizyte to zobaczymy ile teraz...;p 🙂 A ostatnio sie nie oszczedzałam z obiadaniem;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane...i znowu mnie długo nie było...muszę dużo nadrobić, ale dam radę.
Jestem już w domu, ale 4 dni temu dopadła mnie rwa kulszowa i ledwo chodzę, kroczek po kroczku, wejście na drugie piętro, to taki dla mnie trud,że szok. Nie wiem, co mam robić...wiem,że mogą pomóc masaże, ale ja całe dnie ostatnio sama jestem i nie ma mi kto ich robić....a to tak bardzo boli 😞(
może macie jakiś sprawdzony sposób,żeby chociaż troszkę uśmierzyć ból 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane Brzucholińskie 🙂 🙂
Cieszę się , że u większości z Was Maluchy dobrze się rozwijają i wszystko jest dobrze 🙂
Mdoundi Biedactwo dzielna jesteś , mam nadzieję , że już wszystko będzie dobrze , odpoczywaj jak tylko będziesz miała możliwość.
Akneri , Iris , Aga33 uwielbiam Was czytać , opowiadacie o wszystkim jakoś tak magicznie , że chyba wiele strachu dzięki Wam odeszło w niepamięć. Cudowne jesteście 🙂
bachap nie martw się niską wagą , może urodzisz później , a skoro lekarz uważa , ze Maleństwo prawidłowo się rozwija to wszystko na pewno jest dobrze. A co do koszuli to kurczę jak wyskoczysz taka sexi mama na porodówkę to pewnie tak się w Ciebie zapatrzą , ze zapomną , że Ty rodzić przyszłaś.
U mnie jakoś powoli leci , męczy mnie tylko strasznie zgaga , wczoraj mało nie wymiotowałam przez to paskudztwo. Poruszyłyście temat prania , proszków itp. Mi mama powiedziała , ze mam używać tego samego proszku przy dziecku , którego ja używałam przez całą ciążę i tego samego płynu , bo już w ciąży dziecko się przyzwyczaja do tego . Więc stwierdziłam , że właśnie tak zrobię. Dziś wstawiam pierwsze pranko , bo pogoda idealna na suszenie , dużo słoneczka tu u nas w Koszalinie więc i Wam je przesyłam;*
A co do brzucha to też mam dosyć nisko , wizyta 12 sierpnia , mam nadzieję , że nie usłyszę znowu , ze muszę leżeć.
Życzę Wam miłego dnia Kochane Mamunie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,
W końcu więcej się dzieje na naszym forum, tzn więcej do czytania jest 🙂
Cieszę się, że wszystkie maluszki zdrowe 🙂

Ja dziś z rana byłam na morfologii i jeszcze miałam skierowanie na CRP w związku z podwyższonymi białymi krwinkami, jutro jade po wyniki. Oby się poprawiły. A wizyte u gin. mam 10 sierpnia i już nie mogę się doczekać.
Póżniej skoczyłam na plaże ale tak grzało, że tylko godzine posiedziałam. Podobno jutro ma być jeszcze cieplej.
Też mi się wydaję, że Carpioo korzysta ze zwolnienia i wpadła w wir zakupów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malenko Neuroterapia to taka maść z goździkiem możemy stosować w ciąży! Polecam! albo Traumell S - też bezpieczny w ciąży, mi pomógł na kolano! Ale stosowałam długo więc nie zrażaj się że po kilku dniach sa małe efekty. Trzymam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia1989 napisał(a):
Witajcie Kochane Brzucholińskie 🙂 🙂
U mnie jakoś powoli leci , męczy mnie tylko strasznie zgaga , wczoraj mało nie wymiotowałam przez to paskudztwo. Poruszyłyście temat prania , proszków itp. Mi mama powiedziała , ze mam używać tego samego proszku przy dziecku , którego ja używałam przez całą ciążę i tego samego płynu , bo już w ciąży dziecko się przyzwyczaja do tego . Więc stwierdziłam , że właśnie tak zrobię. Dziś wstawiam pierwsze pranko , bo pogoda idealna na suszenie , dużo słoneczka tu u nas w Koszalinie więc i Wam je przesyłam;*
A co do brzucha to też mam dosyć nisko , wizyta 12 sierpnia , mam nadzieję , że nie usłyszę znowu , ze muszę leżeć.
Życzę Wam miłego dnia Kochane Mamunie 🙂


A na zgagę Kochana rennie i nie kładź się po jedzeniu bo to najgorsze co można zrobić, no i jak Cie zgaga męczy to odstaw colę i gazowane 🙂 Na mnie działa też zimne mleko z lodówki 🙂 Trzymam kciuki żebyś nie musiała już leżeć. Znam ten ból 😞 ponad 3 tygodnie w łózku leżałam z Tymkiem, dasz radę Kochana! Ale Ci fajnie że masz słoneczko, u mnie dzisiaj było... całe 10 minut?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajko ja mam po 15 ale już tylko tydzień, szybko nam zleci.

Zgaga też czasami mi dokucza, tak raz na tydzień złapie ale tylko w nocy jak leżę na prawym boku. Jak pisze Iris-mleko pomaga, nawet kilka łyczków i jest lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a slyszalyscie o tym ze nasze maluszki w brzuszku moga miec czkawke i tak sie zastanawiam czy moja mala jej nie ma bo od prau dni zauwazylam ze chocairz raz dziennie mi caly brzuch skacze wlasnie tak jak by malenstwo mialo czkawke ale nie wiem czy to mozliwe teraz czy to sie zdarz pod konie ciazy? Mam nadzieje ze jej tam dobrze jest i nie szkodzi jej ta czkawka...
No Anetko mam nadzieje ze szybko zleci bo juz sie doczekac nie moge 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej to dziwne pisałam post i mi go wcielo;/
Bo chciałam sie was zapytac czy slyszalyscie o tym ze nasze maluchy moga miec w brzuchu czkawek? Bo ja od paru dni zauwazylam jak by moja mala miala czkawke chociarz raz dziennie caly brzuch mi skacze w takich taki sposob jak ma sie czkawke czy to mozliwe na tym etapie ciazy? Czy to ma sie pozniej? Mam nadzieje ze to nic nie szkodzi malenstwu...
Anetko mam nadzieje ze szybko zleci ten tydzien bo nie moge juz sie doczekac wizyty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...