Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kobitki to golądajcie bo ja w pracyu jestem i powiedzcie w kncu co najlepsze dla maluszka i na co zwrócic uwagę .. 🙂
prooooszę..

a ten link do filmu to byla wersja serialowa czy nie? a chęcią sobie obejrzę

Córcia mnie kopie po truskawkach najmocniej.. chyba codziennie bede je jedła.. bo się cieszy chyba.. 🙂

wiecie, wczoraj znowwu sobie leże, ona mnie puk puk, to ja w smiech..( a ona nie kopie jak sie smieje) wiec sie wstrzymuje od smiechu, a ona puk puk.. to ja znowu smiech..
ja sie nie smieje ona puk puk.. ja sie juz tym razem nie smieje.. to ona znwou PUK! takie mocne.. to ja w smiech.. i tak ze soba gadamy.. ale ja kocham ta moją kuszynkę!!!
jeszcze jej nie znam, a wiem ze bedzie moja największa przyjaciółką! i że oddałabym za nia życie! tak ja kocham baaardzo! jak tylko wyjdzie z mamusi to ja wycałuje! oh oh oh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jeśli chodzi o łóżeczka to Zawitkowski zwrócił uwagę zwłaszcza na to, aby łóżeczko było stabilne. Żeby zwrócić uwagę jak je będzie się używało (czy większość czasu dziecko będzie spało w jednym domu czy np. często u dziadków)- pokazał dwa łóżeczka turystyczne (jedno bardziej masywne i łatwiejsze w składaniu a drugie takie ciut liche. W sumie to chyba był bardziej za takim tradycyjnym, bez szaleństw. Mówił też o tym, aby później dziecka nie karać i uczyć, że łóżko to więzienie i aby nie robić z niego miejsca zabaw. To chyba tyle. Więcej nie zapamiętałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrzyłam na stronę http://dziendobrytvn.plejada.pl/ ale jeszcze nie ma z dzisiejszego dnia tematów 😞 Pewnie jutro się ukażą.
Carpioo super, że córcia daje ładnie o sobie znać. Moje bywa leniwe 😉 ale mama moja mówiła mi, że ja też za mocno nie rozbijałam się 😉 Za to mój brat dawał podobno czadu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koyotko,chyba wszystko napisałaś o tych łóżeczkach, jedyne co mogę dodać, to to,że polecał ten kosz wiklinowy,jako dodatkowe łóżeczko,które można przenieść w miejsce,gdzie się znajdują akurat rodzice dziecka, po to by mieli je na oku i nie martwili się o to,jak tam śpi nasze maleństwo w pokoju obok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Aguska21.
Ponizej zamieszczam zdjecie mojego brzuszka, w ktorym ktos znowu zamieszkal 😆 Niestety, zrobilam je sobie dzis rano sama bo maz poszedl do pracy. Moze wiec nie byc nalepszej jakosci.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguśka gratulacje !!!! Kolejna mama córeńki wśród nas 🙂 Ale czad! Ja też chce już wiedzieć AAAAAAA 🙂 🙂 🙂 🙂

Mama 76 śliczny masz brzuszek 🙂 🙂 🙂

My kupujemy łózeczko od znajomych superos okazja 60 zł za łóżeczko drewniane z materacem gryczano - kokosowym 🙂 Już na nas czeka 🙂 Chcieliśmy też sprawić sobie turystyczne, bo często jeździmy w góry, ale nie wiem czy się zdecydujemy.Mój Mąż już jest załamany na myśl o pakowaniu naszej czwórki do samochodu. Jeździmy kombi ale jednak z tyłu dwa foteliki wykluczają dopakowywanie w środku a w bagażniku będzie gościł wózek 🙂 Ehhh jak sobie to przypomne pampersy, chusteczki, butelki, ciuchy na zmianę, wózek ... już się doczekać nie mogę 🙂 Moje Kochanie też mi daje znać o sobie, najbardziej wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W przyszly wtorek ide do laboratorium zrobic sobie wyniki a w drugim tygodniu czerwca ide na USG 4D do meza kolezanki. Juz nie moge sie doczekac tego USG 🤪 Niech ten czas szybciej leci, bo nie wytrzymam. 🤨 Ostatnie USG mialam w 13 tygodniu i chce zobaczyc jak sie bebis (oj, to szwedzkie slowo tak mi sie podobal 🙂 )do tego czasu rozwinal, no, i czy moj starszy synek bedzie z maluchem grac w pilke czy zaplatac warkoczyki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mama 76 ja też sie już nie mogę doczekać 🙂 Tak jak Ty miałam USG w 12 tyg. Wczoraj odebrałam wyniki z AFP - są w porządku z tego co widzę, jestem w normach 🙂 W najbliższy poniedziałek kontrolna wizyta a 20 czerwca USG połówkowe i płeć 🙂 Mój Synuś chciał na początku siostrę, a teraz mówi że chce brata 🙂 Ja najpierw chciałam bardzo córkę, zwłaszcza że wszyscy mi jej życzyli, potem bardziej skłaniałam się ku temu, żeby był drugi syn 🙂 Teraz jestem na etapie takiej ciekawości, że jest mi właściwie obojętnie byle było zdrowe i obym już się upewniła kto jest w środku 🙂 Niecierpliwa jestem juz straaaaasznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Iris. Twoj brzuszek tez jest sliczny 😆
Aga33, mowisz, ze mieszkasz na Witominie. Wyobraz sobie, ze ja jestem z terenow Obluza, ale ostatni miesiac poprzedniej ciazy i 3 pierwsze po, tez przemieszkalam na Witominie 😁 Byby to w sumie ciezkie czasy, bo mieszkalam na 4 pietrze bez windy, bez tv, byla zima, nie bylo gdzie suszyc prania, no, i musialam prac recznie, bo nie bylo pralki. No, i wszystko musialam zawsze wyprasowac, nawet ponczochy 🤢. W dodatku bylam cala obolala (jakos dziwnie wykonana epizjotomia, obkurczajacy sie brzuch, okropnie bolace piersi i jeszcze dokuczajaca rwa kulszowa). Wszystko robilam sama, bo maz byl daleeeeeeeko, hen. Rodzice z drugiego konca Gdyni tez nie mogli codziennie przyjezdzac, wiec czasem glowilam sie, z czego tu zrobic obiad, jak mi nikt nic nie kupil 😞 A w ogole to bylam zaborcza mama i nikomu nie dalam malego na rece, juz nie mowiac o kapaniu czy zmianie pieluch. To zadanie matki i ojca, tak myslalam. Nameczylam sie, ze hej ale z drugiej strony to najpiekniejsze chwile w moim zyciu bo mialam przy sobie swojego ukochanego synusia. Moje oczko w glowie 😜. Teraz bede miala takie 2 😁. Ach, milo wspominam Witomino... 😆
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂 i Brzuszki 🙂

Ja dzisiaj własnie zamierzam umówić się na USG połówkowe. Prawdopodobnie dowiem się na 100% jakiej płci będzie dzidziuś 🙂
A wczoraj miałam ciężką noc. Wieczorem zjadłam hot doga na którego miałam WIELGACHNĄ OCHOTĘ. Musiałam, tak mi się chciało. No. ale dzidzia niezadowolona, chyba nadrobiłam wszystkie mdłości, których od początku ciąży nie miałam 😞
Nigdy więcej już nie zjem takiego śmiecia, ble.

Miłego popołudnia Kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusta21 gratuluje córeczki!!!! 🙃

Mama76
przecudowny brzuchol!!!! 🤪

a ja dziś jak jadłam truskawki to mi jajem podlatywały, i już nie wiedziałam co zrobić- jeść czy nie .. ale w końcu zjadłam.. ale źle się czułam po nich.. pewnie czymś nawożone były.. jakimś świństwem

a tak w ogóle to zaczęłam szukać jakiś innych imion dla Naszej Kruszynki, ale nic mi się nie podoba.. ehhh 🤨

a ja następne USG państwowo będę miała w 😮30 tygodniu! ja nie wiem jak to wytrzymam!!! 😞
mam nadzieje ze będziemy mieć pieniążki na to 4D.. jakoś w 22-25 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No swietnie gratuluje córeczki 🙂 Widze ze ten rok przyniesie dużo dziewuszek 🙂 W gronie moich znajomych to praktycznie same dziewczynki sie rodzą 🙂 Ja sie bardzo ciesze bo rownierz bedziemy miec dziewczynke dowiedzielismy sie na ostatnim USG 🙂 Nasza kruszynka z dnia na dzien coraz mocniej i coraz czesciej daje o sobie znac 🙂 Kazdego dnia tylko czekam na jej ruchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Córeczek 🙂
a w gronie moich znajomych 3chłopaków i tylko jedna dziewczynka 🙂
pewnie się pod koniec roku wyrówna 🙂
ja się nie mogę doczekać mojego usg 🙂 do 8czerwca jeszcze tyle czasu..
o usg 4D nie marzę..., jednak to dla mnie za dużo pieniążków...
najważniejsze, że będę wiedziała, że Dzieciątko jest zdrowe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie w gronie znajomych też sporo dziewuszek zaczyna się pojawiaći, bo do tej pory to sami chłopcy 🙂
Ja strasznie się cieszę, że sezon na truskawki otwarty 😆 Dziś na kolacje zaserwowałam gofry z bita śmietaną i truskawkami....kalorii cała masa...ale co tam 🙃 No a po jedzonku jak się położyłam to kopniaka dostałam, pewnie cukier dotarł do maleństwa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguska21 i Bajka gratuluje dziewczynek i Aga33 parki w brzuszku. Jak na razie u nas na forum dziewczynki kroluja 🙂

Ja jutro o 10 smigam na usg 3d, zobaczymy kto sie tam w srodku u mnie kryje. Obstawiam dziewczynke ale Moj bardzo o synku marzy. Zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluję parki w brzuszku !
I dziewczynek 😁

Mało chłopców na forum, mam nadzieję, że ja się nie wyłamię 😉

Idę na USG połówkowe do przychodni 2 czerwca, czyli za tydzień w czwartek - jak się uda to wreszcie poznam płeć 🙂
Wczoraj byłam u gina, dostałam skierowanie na mocz, mocz-posiew, krew oraz glukozę pod obciążeniem.
Dziś wykonałam te badania. A glukoza ... Nawet nie była zła - jak cukier puder 🙂 Nawet smaczna 😁
Jutro wyniki.

17 kartek do nadrobienia przez 2 dni... nieźle 😁

Buziaczki dla Wszystkich ! 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 dzisiaj zaczynam jako pierwsza 😆 zaraz do stomatologa idę na naprawę kolejnych ząbków 🙂 Ale nie o tym miało być. Z rana jak się przebudziłam to z przyzwyczajenia złapałam za brzuch 🙂 a tam taaaaaka duża piłka i twarda. maluszek się jakoś dziwnie ułożył, jak nigdy dotąd hehe 🙂fajnie to wyglądało, aż mąż nie mógł się napatrzeć hehe.....ale akrobacje nasz maluszek zaczyna wyczyniać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane. Ja jeszcze nie dostaje kopniaków chociaż pani doktor powiedziała, że wyglądam na 32 tydzień i dzidzia jest dużżżaaaaa jak mnie wymacała. Czemu małe się nie odzywa?? Wy czujecie takie kopniaki prawdziwe? czy to są jakieś prądki czy bąbelki? Dzisiaj ide po wyniki badań bo pani dr myśli że mam niedoczynność tarczycy (tyje dużo już 9 kg a powinno być z 5 góra) to się jej zapytam czy oby wszystko u mnie ok 😞 zaczynam sięmartwić naprawde. Mam już 21 tydzień a tu cisza 😞 Poza tym za 3 tyg ślub a ja grubbba jak kloc 😞 No ale cóż. Staram się tym nie martwić. Po porodzie koniec słodyczy. Wydaje mi się, że ja tyję bo non stop jeździmy po rodzinie rozwozić zaproszenia a tam albo ciasto, albo kolacja albo czekoladki itd. Praiwe 3 tyg objadałam się słodyczami. Pewnie dlatego tak przytyłam. 18 czerwca o 17 biorę ślub. Kobitki z Wawy i okolic może macie ochotę wpaść i mnie wesprzeć??? hehehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...