Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Już była moja pani doktor, diagnoza jest taka, że rano o 7 oxytocyna i przebicie pęcherza i poród, no chyba, że akcja rozwinie się sama z siebie w nocy.
Głodna jestem, wysłałam Misiaczka po bułkę 🙂 🙂


to powodzenia Kasiunia i czekamy na wieści 🙂 regeneruj siły przed jutrem jak sie da, a jak nie to wyprzyj tą krolewne chocby o polnocy 😉

PS. u nas chyba ataki pierwszej kolki 😞 o 19 cyc i dopiero teraz zasnęłą biedulka 😞 lece sie regenerowac przed jutrem. Zuzia obiecała tacie ze bedzie jutro lepsza dla mamusi i Igusi. dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześ kobitki!
W koncu udało mi sie do was zajrzec. Może mi się uda później zaległości nadrobić i trochę poczytać. Zaraz wrzucę na kompa foto z aparatu to wstawię Wam fotke mojego ślicznego szkrabka 🙂
Ja juz w domciu, szew juz znośnie boli, suty naparzają jak cholera, cycki robią za mleczarnię (mam mnóstwo pokarmu, moge się podzielić 😜)
Ale się steskniłam za wami!
Kasia, jak jeszcze tu zaglądasz, to przede wszystkim nie jedz bo nie można przy porodzie, a jeżeli chodzi o kupke Zuzki to może mi narobic nawet na twarz byle by zrobiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie, moja Zuzka kupki nie może zrobic dziewczyny, mam trochę problem z odbijaniem po jedzonku i gazy jej się zbierają. Wysłałam ojca do apteki po herbatkę z kopru i tak chcapytac czy mogę jej dać z butelki skoro karmię tylko piersią, ale chyba nic sie nie stanie, bo zanim mi to do pokarmu przejdzie to parę godzin minie, a mała się biedna męczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meti84 napisał(a):
Właśnie, moja Zuzka kupki nie może zrobic dziewczyny, mam trochę problem z odbijaniem po jedzonku i gazy jej się zbierają. Wysłałam ojca do apteki po herbatkę z kopru i tak chcapytac czy mogę jej dać z butelki skoro karmię tylko piersią, ale chyba nic sie nie stanie, bo zanim mi to do pokarmu przejdzie to parę godzin minie, a mała się biedna męczy 😞


Meti, w wieku 42 lat butelke jeszcze podawać??? 😜 😜 🙃

Ja myślę, że możesz podać choć istnieje ryzyko, że małej się tak spodoba że nie będzie chciała cyca. Ale z własnego doświadczenia wiem, że z butli ciągnie sie dzidzi gorzej bo przez tą mikro dziurkę leci mniej niż z cyca. Mój dostał herbatkę 3 razy i z cyca nie zrezygnował, ale miał już miesiąc.
A co do samej herbatki to trzeba ostrożnie. Nam pierwsza porcja pomogła, druga też w miarę a po trzeciej wzdęcia wróciły ze zdwojoną siłą i się musieliśmy naćwiczyć żeby te pierdy wypuścić. Potem nie dostał i jajecznice lecą jak się paczy 🙃

Kasia trzym się dzielni i przyj z całej pary! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, trzymaj się dzielnie! Powodzenia! Zdajesz nam relację niemal na bieżąco, ciekawe kiedy skurcze Ci to uniemożliwią 🙂 Albo kiedy Cie położne odetną od internetu 😉

Zaraz się zaczynam zbierać do przychodni szczepić szkraba. Dobrze, że ona jest nieświadoma tego co ją czeka, za to ja się denerwuję za nas dwoje. Mam nadzieję, że dobrze to zniesie.

Dzis urządzam akcję ODSYPIANIE. Zazwyczaj nie robię sobie popołudniowych drzemek, bo mi szkoda dnia, ale przestaję rozumieć, co do mnie ludzie mówią i o wszystko się pięć razy pytam (czym szalenie wkurzam męża), więc chyba najwyższa pora nadrobić zaległości w spaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Dziewczyny na kolki i zaparcia masujcie brzuszek zgodnie z ruchem zegara i róbcie ćwiczenia podginając nóżki do brzuszka rozszerzone lekko na żabkę 🙂 Moja ostatnio kupy nie mogła zrobić i to jej pomagało.


Dokłaaaaaaaaadnie, to skutecznie pomaga! Pierdki wychodzą i aż miło patrzeć jak ryk przechodzi 🙂
Ja po takich zabiegach prawie zawsze jestem w efekcie osrana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co to sie dzieje z tymi dzieciakami?Alan dzisiaj tez akcje odwalil w nocy..............ooo tak sobie marudzil i wyciagal smoka z buzi 😠Wkoncu sie poddalam i wyladowal u nas w lozku.Pozniej sie budze,a Alan obok mnie i Niko obok meza 🤪Fajny widok.
Wlasnie ksiaze sie przeciaga i pierdzi zaraz bedzie cycu.
Juz tak sobie mysle,ze moze przez te moje przeziecbienie on taki marudny sie zrobil,bo czasowo pasuje.


Dobra wiadomosc jest taka,ze dupsko mi wlazlo w biale spodnie.Polowa sukcesu.Musze jutro jakas bluzeczke dokupic i bedzie ok.Zakiecik tez dopinam....jupiii bede wygladac jak czlowiek-taka mam nadzieje.Hihihiihhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...