Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kochane przetrwałyśmy wszystkie najgorszy czas pierwszego trymestru, ciągle wszystkie jesteśmy w dwupakach i ja mam wielką nadzieję, że żadne z naszych maluszków nie wykluje się wcześniej niż powinno! Musimy wytrzymać co najmniej do 37 tygodnia!
Choć przy dzisiejszym bólu wcale nie tak łatwo w to wierzyć.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam pytanie do dziewczyn które robiły krzywą cukrową...
z badan wróciłam o 11 i wszystko do tej pory było w miarę dobrze
Wypiłam u nich 75g glukozy i nie było tak źle, pobrali mi 3 razy krew z żyły... i na odchodne powiedzieli, że moge wszystko jeść itd...
No ale teraz ledwo żyję... cały czas wymiotuję... już nie mam czym a mnie naciąga 😮 do tego czuje jakbym miała niezły odlot... mam dreszcze i jest mi zimno! 😞 jednym słowem czuje się okropnie 🤨
czy wy też miałyście tak po badaniach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz. co jakos nie lubie takich polaczen,.. makaron na slodko 🙂 Choc pamietam, ze jako dziecko jadlam makraon z cukrem, a ryz z cynamonem ,bleeeee 🙂) To do tematu o truskawkach 🙂

Kumpela mi zadzwonila jak odpisywalam, ze za 10 min mam btyc na przystanku, a my obie z Nadia w pizamach 🙂 ale sie ruszylam i w miare szybko sie ogarnelysmy 🙂

Wlasnie wrocilymsy po 4h spacerku i bieganiny w zoo..Nadia przeszczesliwa, bo bylo karmienie kozek, a pozniej mozna bylo wejsc do ogrodka i pobiegac z nimi 🙂)

My na obiadek ziemniaki, mizeria i kotlecik... a mezowaty pyzy z sosem i burakami 😉

Ide do prasowania bo juz od tygodnia sobie obiecuje...Nienawidze tego...

No niestety laski, nie ma co narzekac.. takie bole raczej beda nam twoarzyszyc juz do konca ciazy. Cialo i macica musi sie przygotowac, a jak wiadomo to nie takie hopsiup i duze zmiany zachodza w naszym ciele i organizmie, wiec pobolec musi...
Choc wiadomo, ze jak za bardzo dokuczaja te bole warto sie zglosic na wizyte...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane!
A ja ostatnie dni w stresie 😠 Ekipa tak nam zaczęła kłaść dach, że musieliśmy im podziękować za pracę, spartaczyli robotę i teraz trzeba to poprawiać a czas ucieka 🤨 Kurczę, tak bardzo chciałam zdążyć z wykończeniem domu do porodu, ale im bliżej tym jest to bardziej wątpliwe 🤨 W weekend odwiedziła mnie mama i przywiozła kolejny stos rzeczy dla Mai 🤪 Kupiła między innymi ręczniczek Hello Kitty i ubranko do chrztu 😮 i pajace disneya i wiele innych rzeczy (trochę się rozpędziła, bo kupiła jeszcze body rozmiar 86 :silly 🙂 Kiedy to moje dziecko znosi 🤢 A ja o 16 do gina na badania i zobaczę moją kruszynkę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi po tym badaniu tez bylo zle, ale jedynie slabo..;/
Za wysoki poziom cukru pewnie 😞( no i to, ze to na czczo... 😞

Tusia ja jutro przed 8 bede na Polnej na glukoze 🙂) wiec mozemy sie spyknac 🙂
Ty bedziesz na parterze, a ja na oddziale na pierwszym pietrze, wiec zapraszam do mnie pietro wyzej... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤨 ja chciałabym cokolwiek zjeść ale nie daje rady... mój organizm nic nie przyjmuje.
Nawet z wodą jest ciężko... nie wiem czy to mój schiz czy co... ale tak osłabłam, że nawet pięści nie daje rady zacisnąć 😮
a mały cały czas ma czkawkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, właśnie dostałam od siostry książkę Pt " ZDROWA CIĄŻA". Poradnik kochającej mamy. LEK.MED.MICHAEL F.ROIZEN , LEK.MED.MEHMET C.OZ.
Ma 382strony i jest po prostu extra. Napisana takim fajnym językiem, lekko się czyta, wiedza od poczatku ciąży az do pielegnacji maluszka po narodzinach.Super,polecam jest bardzo ciekawa.cena troche moze odstraszać bo niby 49zł na tylniej okładce jest napisane.Ale warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i przeczytalam wlasnie na temat badan prenantalnych i napisane jest ze jest zalecane kobieta ktore ukonczyly 35 rż lub gdy wsrod bliskiej rodziny wystapily jakies choroby genetyczne bo takie badania moga zaburzyc przebieg iazy. Wypowiedz pediatry ze szpitala w Warszawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...