Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
myszaaa napisał(a):
Doti napisał(a):
[quote
Pewnie gdybym zarabiała 2,5 tyś miesięcznie a mój M. drugie tyle to chodziłabym sobie prywatnie... chociaż nie... moja natura mi na to nie pozwala - wolę na co innego wydać pieniądze


Nie chcę nikogo absolutnie urazić, ale gdybym ja zarabiała 2,5tys to nawet bym o dziecku nie pomyślała, a na pewno nie o trójce 🤢

Ja w tym momencie nie zarabiam wcale bo siedzę na wychowawczym z synkiem, mąż zarabia ok 2,5tyś właśnie i jakoś dajemy radę. Pewnie, że łatwiej nam bo mieszkamy z jego rodzicami, ale mimo wszystko chcieliśmy dzieci, planowaliśmy je i mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Myszy to już chyba nie ma wśród nas , bo u mnie widnieje jako gość .
Spaliła się dziewczyna i tyle 😉

a no jest teraz gosciem 🙂 wszystkie na nia naskoczyłysmy, no ale ja sie troche poczulam tak, jakby mnie obrazila 🤨 bo nie mam na tyle sianka, zeby dawac WSZYSTKO, czego tylko dziecko zapragnie 😮 przeciez nie na tym wychowywanie dziecka polega...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
mysza sama obudzisz się jak to Tobie bieda do dupy zajrzy... rzadko kto teraz zarabia 2,500 tys chyba ,że jesteś prezesem w jakiejś firmie takie sa polskie realia ale znam osoby które w ogole zyją z bezrobocia i zasiłków przy 2/3 dzieci i jakoś dają radę jakbym miała wszystko dla dziecka kupować firmowe po czym za 2/3 miesiące z tego wyrosnie to bym na głowe dostała bo wole wydać 300/400 zł na inne rzeczy potrzebne dla dziecka niż po to ,żeby polansić go przed kumplami ,że ma nowe adidasy takie dzieciaki są gorzej traktowane przez inne dzieci bo za bardzo się w szkołach przechwalają "moja mamusia kupuje mi wszystko na co mam ochote" pomyśl trochę nad tym co piszesz.... bo widać jaką jesteś materialistką jesli chodzi o siano chyba dla Ciebie wazniejsze są pieniądze i luksusy niż kochająca się rodzina brak słow 🤨 🤨 🤨 🤨


aż się wtrącę....bo nie dowierzam....dzieci dla bogatych???co to za hasła???

święta racja Tysia....mój synek chodzi teraz do 4klasy i nie uważam szkoły za miejsce na rewię mody i jeśli nawet jakiś kolega powiedział raz do mojego że "ciebie to na nic nie stać chyba bo w szmatach chodzisz ubrany" to ja sobie na takie teksty nie pozwolę (zwłaszcza że ubrania ma często z Reserved a czasem z Tesco i nie uważam że to jakaś hańba) i oczywiście zgłosiłam to nauczycielce bo najważniejsze jest to na jakich ludzi my nasze dzieci wychowamy. Gdybym tylko chciała mogłabym ubierać go w same firmówki ale nie chcę sobie wychować jakiegoś snoba....to my rodzice właśnie przez takie podejście 'dzieci dla bogatych' wychowujemy takie pokolenie jakie mamy....
dla mnie najważniejsza jest rodzina i nie ma większego skarbu od dzieci...to jest moje Bogactwo

miłego dnia i spokojnego ciężarówkowania dla pozostałych brzuszków.

p.s. widzę że wasza koleżanka mysza /czy jak jej tam/ zniknęła z forum (widnieje już tylko jako gość) heheh i dobrze. uważam że ktoś taki na forum nie jest wam potrzebny.

jeszcze raz wszystkiego dobrego
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):

a no jest teraz gosciem 🙂 wszystkie na nia naskoczyłysmy, no ale ja sie troche poczulam tak, jakby mnie obrazila 🤨 bo nie mam na tyle sianka, zeby dawac WSZYSTKO, czego tylko dziecko zapragnie 😮 przeciez nie na tym wychowywanie dziecka polega...


popieram.. jakby wszystko markowe miała kupować na jeden sezon np buty za 400 zł to chyba bym cała wypłate musiała przeznaczyć na dziecko a najwazniejsze to by miął wszystko zagwarantowane ,żeby normalnie się zyło a nie wszystko all inclusive...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem...leze w lozku...godzine czytalam 20stron....co do tego porabanego tematu to my z Bartkiem mamy naprawde ciezka sytuacje,ale dajemy rade i dziecko planowalismy.Bartek zarazbia tylko 1800zl ja zadnego dochodu nie mam,bedziemy mieli dziecko,w kazdej sytuacji mozemy liczyc na jego ciocie lub moja mame i jakos sie zyje...wiec po co ten glupi temat to nie wiem....u mnie tez mysza widnieje jako gosc 😁 😁 mam kaszel i mega katar,pije herbaty z cytryna i kurcze martwie sie o malenstwo 😞 Doti gratuluje dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Idź do lekarza, niech Ci coś przepisze bo na własną rękę leczyć się to może pogorszyć się jeszcze. Najniebezpieczniejszy jest I trymestr a teraz leki możesz łykać spokojnie, oczywiście te które przepisze lekarz. Jak moja siora była chora, gin przepisał jej antybiotyki.Jadła je i nic się nie stało, jednak nic na własną ręke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zadzwonilam do lekarza i mowil zeby Bartek podjechal do niego i cos mi przepisze 🙂 wiec Bartek juz jest u niego i mam nadzieje ze za pare minut bedzie z lekami 🙂 a tak a propo Bartek jest w pracy i musi sie wyrwać powiedzial szefowi ze jego kochana jest chora i musi jechac do apteki, nie no jest prawdziwym Aniołem 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju ja to bym chciała móc wpaść w szał zakupów 😁 ale nie mogę, bo w tym miesiącu jedziemy na wesele i trzeba się ubrać hahaha Poza tym M. ma przygotować pokój dla synusia i też kaska potrzebna. Następny miesiąc będzie luźniejszy to coś tam dokupię 🙂 Ale jutro i tak pojadę obczaić co tam mają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...