Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wszystkie Brzuchatki,ale robi się tłoczno, fajnie że tyle wrześniowych łobuzów będzie 🙂
A ja od rana też tylko bym leżała a tu za chwilę do roboty się trzeba zbierać.Rano przyszli nam dom ocieplać i syf taki że nie wiem od czego jutro zacznę,na szczęście wolne więc powolutku wszystko zrobię 🤔
Wieczorkiem po pracy jeszcze zajrzą!!!
Buzka kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowe mamusie 🙂 Ja też nie nadążam już czytać, tyle tego jest, choć mam wrażenie że piszę sama ze sobą,ale cóż 😞 Ja dziś zrobiłam na obiad nugetsy z kurczaka z sosem i frytami 🙂 ale mężuś się uraczył 🙂 Zostało jeszcze na kolację,ale dla niego, bo mnie napadła ochota na chleb z paprykarzem.hih 🙂 Powiem Wam,że nie mam jeszcze takiego czegoś,że widzę gdzie jest mój maluch.Nie wybrzusza mnie jeszcze i to chyba rzeczywiście jest dlatego że mam mniejszy brzuszek i dzidzia gdzieś się umiejscowiła w głębi mnie 🙂 A teraz właśnie się wierci i pozdrawia mamusie i rówieśników 🙂 Ja dziś zapisałam się do mojej nowej Pani ginekolog i idę w czwartek do niej. Mam nadzieję,że wrażenia będą lepsze niż po wizycie u tamtego gina,no i mam nadzieje że Pani doktor zechce spojrzeć i ujawnić płeć maluszka.Oby też maluszek z nami współpracował 🙂Bo nie wytrzymam następnych 4 tygodni nieświadomości.hihi.Tymbardziej że tutaj prawie każda już wie 😞 Co do majówki....Boże oby było cudownie ,już odliczam dni do wyjazdu do Krakowa 🙂 Życzę i Wam, aby w każdym zakątku Polski była cudowna,słoneczna pogoda,super spędzony czas z drugą połówką i ogólnie świetne,wiosenne nastawienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez chce juz wiedziec plec mojego malenstwa!! ale jeszcze 3 tygodnie czekania !! 🙂 mam nadzieje ze sie dowiem jak tylko tam pojde bo nie wytrzymam tego jesli moja dzidzia znow bedzie odwrocona plecami do nas i bedzie sobie spala w najlepsze!! : 🙂 przy pierwszym usg meczylam sie chyba z godzine zeby zobaczyc malenstwo, az na samym koncu zobaczylam- pilo sobie wode!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam skierowanie do szpitala na przyszły poniedziałek na oddział... WIęc nie wiem ile tam mnie będą trzymać... Jest ta cholerna taśma owodniowa, której nie powinno wcale być 😞 I jak pępowina zacznie się tam owijać, to wiadomo co się stanie 😞 😞 Machał mi maluch rączką, słyszałam serduszko i się poryczałam 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...