Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wieści są milutkie bo my jesteśmy milutkie i nasze dzidzie są milutkie,hihi :-)

Wydaje mi się,że teraz jak nam brzuszki urosły (i rosnąć będą dalej),jak wiemy (z wyjątkami) jakiej płci dzidzię mamy pod serduszkiem,jak czujemy jak nas kopie,ma czkawkę,czy po prostu się przeciąga,jak możemy zobaczyć na usg jak się rusza,ssie kciuk czy ziewa,to wszystko staje się takie realne,wyraźnie,po prostu dociera do nas,że będziemy mamami...że to cud...

Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam was serdecznie gratuluję wam swoich pociech które nosicie pod swoim serduszkiem i już wiecie co macie.Ja byłam u lekarza w piątek i niestety muszę dużo leżeć przepisał mi silne tabletki i mam je brać jeśli mnie będzie bolał ten brzuszek a nazwa to Fenoterol i Isoptin i mam do was pytanie czy któraś z was to bierze?Jutro mam badania ogulne i na glukozę myślę ze chodż te badania wyjdą dobrze.Wiecie ja też parę dni temu martwiłam się bo nie miałam ruchów ale to właśnie jest normalne może się maluszek odwrócić i go nie czuć tak dokładnie bardzo mi tych ruchów brakowało 😞 akle wszystko powruciło do normy 🙂 serdecznie was pozdrawiam i życzę miłej nocki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Ja jestem za tabelką ale jestem troche zbyt zajęta zeby ja stworzyć... Więc jak któraś z was sie podejmie to będzie super...
Ja mam brzuch juz baaardzo widoczny, jest poprostu duży i tyle...
Za tydzien mam powtórkę z tej glukozy... tak się boję...
Mój Mały jakis spokojny ostatnio, kopie ale jakby mniej i słabiej... moze tak jak mówicie - obrócił się albo ma lenia jak mamusia ostatnio...
To fajne jak sie wie jakiej płci będzie maluch, ja do swojego juz mówię Synuś albo po imieniu ale częściej Synuś albo poprostu Mały 🙂
W najbliższych diach już wszystkie będa wiedziały co tam w brzuszku noszą, a zestawienie przydałoby sie bo ja jestem całkiem pogubiona która kiedy i jakiej płci bobasa rodzi... Na innym forum mamy tabelkę i dopingujemy kazdej która rodzi ale tam sa dziewczyny na rózne miesiące i tez takie co urodziły 4 m-ce temu... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i udało się 😆 poniżej jest cała nasza tabelka:

[IMG]http://i45.tinypic.com/34nh1k8.jpg[/IMG]

Moje drogie - zgłaszać wnioski, uwagi i aktualne informacje. Na bieżąco będę uzupełniać dane.
Na razie w tabeli ujęte są wszystkie z nas, które wypowiadały się w naszym temacie. Ale było sporo dziewczyn które napisały 1 post 3 miesiące temu i na tym skończyła się ich aktywność, więc może takie użytkowniczki z czasem usuniemy, żeby było bardziej czytelnie, co?
W razie czego wersja pierwotna (czyli ta dzisiejsza) będzie cały czas u mnie więc przywrócenie kogoś na listę nie będzie stanowiło problemu 🙂

Się narobiłam to idę do Męża się poprzytulać, bo narzeka że siedzę przed kompem i tylko mi brzuszki w głowie (bo tak nazywamy to forum :P)

Buziaki i miłych snów 😉

PS. W przypadku Madziochy i Dorotx (chyba dobrze pamiętam, że to o Was chodziło :P) wpisałam Wam płeć maluszka, którą pisałyście, że prawdopodobnie będzie - bo chyba u jednej jak i u drugiej było na 80%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Pszczółko,

ja nie widzę tabelki. A Wy dziewczyny widzicie?

U mnie na razie tak jak piszesz dziewczynka na 80% ale potwierdzenie będzie dopiero 24 stycznia, więc jeszcze trochę czasu zostało.

Byłam w poniedziałek na rehabilitacji. Mam jakieś dziwne bóle w pośladkach, kości ogonowej i w kroczu. Chyba już mój kręgosłup nie daje rady.
Od pewnego czasu mam też kłucie w lewej dolnej części brzucha. Jak wstaje po dłuższym siedzieniu nie mogę się wyprostować tak boli. Zastanawiam się czy to mnie nie wiązadła bolą. Macie coś takiego? Inna możliwość to zrosty po operacji. W czw będę u ginekologa ale wątpię czy mi coś powie.

Miłego dnia, buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki 🙂

Pszczółko super tabelka jupi 🤪 Może jeszcze imiona dodamy? Jeżeli oczywiście masz na to czas i ochotę ☺️

A co do użytkowniczek nieaktywnych to jestem za, aby je po jakimś czasie usunąć.

Madziocha z kością ogonową mam tak samo, tragedia po prostu, najgorzej jak dłużej siedzę i potem wstaję to boli jak cholera. A kłucia i innych objawów nie mam. Hmmm może tak jak piszesz to po operacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jacie Pszczólko jesteś kochana... ale jeśli przyjmujesz wnioski to ja bym to uporządkowała nie alfabetycznie a wg terminów porodów... będziemy wiedziały która po której sie ma rozpakowac i która m się następna szykowac :o)
A nieaktywne dziewczyny faktycznie pote sie usunie i git... Ja bym tam pod koniec jeszcze imiona dzieci wpisała ale to jak już wszystkie będa pewnie bo z tymi imionami to do końca może się zmieniać.. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cieszę się moje drogie że tabelka się podoba 🤪
Wszystkie wnioski zostały przyjęte i zmiany naniosę jeszcze dziś, ale wieczorkiem bo teraz to chwilowo jestem w domku i zaraz dalej mykam pozałatwiać kilka spraw :P
zrobię segregację wg terminów porodu, dodam miejsce na imiona 🙂 Tak więc piszcie od razu swoje propozycje 🙂
Z tego co pamiętam to Kasiaa ma Emilkę a Radzia Mateuszka, tak?
Resztę na bieżąco będę uzupełniać 🙂
Z tymi nieaktywnymi Majówkami poczekamy myślę kilka dni jak się nie odezwą, to pousuwam (z możliwością przywrócenia jak już wcześniej pisałam).
A Ty Madziocha nie wiem, czemu nie widzisz tabelki 😞
Dziś wieczorem wrzucę uaktualnioną, więc daj znać czy tą drugą będziesz widzieć. Jak nie, to wtedy będziemy coś myśleć 🙂

Lecę!! Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółko - serdeczne dzięki,napracowałaś się,kochana jesteś.

Też mi się wydaje,że lepiej nas wpisać terminami porodów i można dodać imiona dzieci,ale niekoniecznie i faktycznie usuniemy nieaktywne mamy.Śliczna tabelka,a ja jak tylko za tydzien się dowiem jakiej płci jest maluszek to dam znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny byłam dzisiaj w sklepie z wózkami i sprzedawca strzelił mi taki wykład, że już sama nie wiem na co się zdecydować :/

Wózki TAKO, o których już kiedyś pisałyśmy odradzał, bo masywne i ciężkie.

Polecał za to Vector, że niby lekkie, łatwo się składają. http://allegro.pl/item871640991_vector_air_4w1_espiro_fotelik_neo_baza_gondola.html.
Polecał również GTX Espiro http://allegro.pl/item878015909_3w1wozek_aluminium_gtx_espiro_wozki_baby_dreams.html. Też lekkie i do tego łatwo się składa.

X-Lander XA też super, jednak przede wszystkim droższe od poprzednich no i cięższe :/

Aha i jeżeli danego koloru nie ma na stanie to czas oczekiwania miesiąc a nawet i dłużej 😮 Więc w połowie marca trzeba będzie zdecydować się i zamówić wózek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Ci Kasiu,że ja też robiłam rozeznanie faktycznie te wózki które wymieniasz są bardzo dobre no i wizualnie mi się podobają.Generalnie firma Implast ma dobre wózki ale i drogie,choć ostatnio widziałam ich wózek za 999zł w promocji,ale kiepski kolor - dlatego przecenili.No i Deltim,o innych nie słyszałam opinii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was widzę że wyszła super tabelka to świetna sprawa.Jak będę wiedzieć na 100% że to synek to napiszę.A jeśli o imię top też jeszcze nie wiem Mateuszka już mam trudny wybór.Wiecie mało jestem na tej stronce bo niestety dużo leżę i odpoczywam i zaczełam brać ten fenotenol i zle się po nim czuję ale myślę że po jakimś czasie te objawy ustąpią.Dobra trzymajcie sie dziewczynki miłego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Neeetka nam Oskar tez sie podobało ale znamy takiego jednego chłopaka Oskara i troche nam to imię obrzydził... A Mateusz podobało mi sie od zawsze i w rodzinie i wśród znajomych tez jeszcze żadnego Mateusza nie ma...
Kurcze kasia niew chodza mi te stronki które podałaś... A też już sama nie wiem co z wózkiem bo chciałam TAKO ale tez mi babka w sklepie odradzała... Ale na pewno bede szukała czegos podobnego do tych TAKO JumperX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia już mi sie udało :o) Fajne te wózki też... ja bym chciała w cenie do 1500 zł wlasnie i najlepiej w miare lekki... ponoć BEXA ma tez fajne wózki, niedrogie, podobne do TAKo i lżejsze... http://allegro.pl/item878048726_bexa_b4_fotelik_samoch_kola_pompow_11_kolorow.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...