Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie! 🙂
ja wlsanie wrocilam od poloznej i wszystko wyglada ok. Zdziwila sie, ze jeszcze nie urodzilam i kazala mi wypoczywac bym urodzila jak sie uporam z przeziebieniem 🙂 To samo mi napisala w mailu moja polozna od porodu domowego, ktra wczoraj wrocila z urlopu 🙂
A co sie dowiedzialam w przychodni dzisiaj? Ze nastepna wizyte (jak nie urodze) mam 17 kwietnia. 16 bede miala (jak wczesniej nie urodze) usg w szpitalu i jak cos nie tak to mnie zatrzymaja tego 16 w szpitalu, jesli ok, to 17 do przychodni do poloznej, ktora i tak mnie wysle do szpitala na wywolanie porodu.
pozdrowionka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kochane jesteśmy już we dwoje 🙂 05 kwiecień godzina 5.25 mój maluszek wyszedł na świat waży 3.200 i ma 55cm i jest zdrowiuteńki, nacierpiałam się ale wszystko odeszło jak tylko położyli mi moje cudo na piersi. Jestem prze szczęśliwa, już jesteśmy w domku a maluszek śpi 🙂 najgorsze, że szwy ciągnął i chodzę jak pokraka...mam nadzieję, że szybko się rozpuszczą bo chyba muszę nauczyć się latać bo siedzenie nie wychodzi.

A jak tam u Was? któreś się rozpakowały? 🙂 Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha mialysmy racje ze sasetke zlapalo! 🙂 ale fajnie kolejna kwietniowka do kolekcji 🙂

osasetkao duzy synek 🙂 na pewno bedziw zdrowo rosl 🙂 wytrwalosci zycze 🙂 tuska dobrze mowi, jak bedziesz miala chwile poprosimy o foteczke 🙂

Ktora kolejna? 🙂 moze cos sie ruszy w koncu 🙂 swoja droga partyzantka cos teraz milczy 🙂))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rodzice mi pomagają bo chodzę jak pokraka przez te szwy i ani to usiąść ani szybciej wstać do małego czy coś dźwignąć. Aby przestało ciągnąć tak to będzie łatwiej już samej ze wszystkim 🙂
Jak znajdę kabel to wrzucę zdjęcie 🙂 teraz lecę karmić Malucha, gdyby mógł nie puszczałby cyca w ogóle, pijaweczka mała 🙂

No to czekam aż reszta się rozpakuje, powodzenia dziewczyny :* I dziękujemy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Osasetkao gratulacje! Duzo zdrowka i sil dla Was. Widze ze synek podobnych wymiarow jak moj 😉

A my dzis 3tyg skonczylismy 😉 Synu silacz juz glowke pieknie dzwiga, no i zrobil sie malym kluskiem 😉 dzis polozna Go wazyla to 3800 wyszlo 🙂 przybiera ekspresowo, ale nie dziwota jak sie tyle cyckuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Osasetkao gratulacje kochana 😉 witany w gronie mamus 😉
Na szwy polecam tantum rosa mi troche pomogło chociaż czasem jeszcze ciągnie ale Jam ma sie brzdaca ze soba to sie zapomina o wszystkim 😉

Brzuszki my dzis sie wybraliśmy na zakupy do innego miasteczka jakies 35km od nas 😉 mały smacznie spał cała drogę i jak robiliśmy zakupy tak wiec obyło sie bez ekspresowego karmienia w aucie 😉
Kupiłam te nakładki silikonowe i juz karmiłam mały tak mnie złapał dziąsłami ze mi gwiazdki stanęły przed oczami 😉 a ze wczoraj dostał butle mojego mleka tak dzis był strasznie żarłoczny dwa cyce by było za mało 😉 tak wiec staram sie wrócić do normy zeby do konca ściągnął jednego zanim zacznie drugiego a nie tak jak on sie bawi 😉
Dzis tez założyłam swoje dżinsy sprzed ciąży 😉 jeszcze mały brzuszek został ale zapinam sie bez problemu i bardzo sie z tego powodu ciesze 😉

Kamilee mi jak cis takiego sie pojawiło to okazało sie ze mi wody zaczęły odchodzić lepiej zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie sluzy to normalka, od poczatku ciazy niewielkie wycieki mialam, ale fakt teraz jakies intesywniejsze.

Rany dziewczyny czy Wy tez tyle cellulitu i rozstepow macie na biodrach, udach i tylku? Dzis dostalam z avonu krem antycellulitowy z solutions i posmarowalam sie juz, bo patrzec na siebie nie moge:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila zdecydowanie może to być śluz, u mnie taki był, rozowaty i ciągnący w pierwszej ciąży.
Moja mała trochę malo przybrała, przepisowo w tydz ma być 15 do 20 dag, ale u nas jest 6 dni i 10 dag, jeszcze wchodzi różnica wag, szpitalnej a tej od położnej, w piątek zwazy ja jeszcze raz i wtedy będzie bardziej wiarygodnie. Bo nie chce jej dawać jeszcze mm, bo mam pokarm, możliwe ze po prostu jej tyle wystarcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śluzy też mam przez caluteńką ciążę i nawet kilka razy dziennie zmieniam wkładki...a tu przy pod tarciu tylko taki gęstszy i różowawy, a tak gacie suche....Ehhh za każdym razem to inaczej hehe z Mają po prostu chlusnęlam i nie bylo wątpliwości 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Osasetko - serdecznie gratuluje!! 🙂
Dzieki dziewczyny za trzymanie kciukow, nasza Kruszynke przywitalismy o 9:25, na szczescie nie byla az tak mala, jak lekarze sie bali, ufff..
Milenka ma 54 cm i wazy 2580, dostala 9/10 punktow.
Zal mi strasznie, ze nie jestem w stanie sie nia zajac, ale coz, takie uroki cc.. cieszylam sie strasznie, ze dali mi ja na piersi podczas szycia na sali operacyjnej jeszcze, tego najbardziej nie moglam odzalowac, gdy dowiedzialam sie, ze nie moge rodzic naturalnie.. a tu taka niespodzianka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelly gratuluje :-)
Słoneczko moja Zosia tez ma pory gdzienwstajenco 2 h, w dzień potrafi wytrzymać 3 a w nocy jak w zegarku co 2h. Wolalabym na odwrót, ale co zrobię.
Ja będę miała nowe lozeczko dla malej, na płozach, ze można będzie bujac. Wielkosciowo jak zwykle szczebelkowe. Przewijak jest, wiec juz się organizujemy. Syn wstaje teraz o 6 a wstawał o 8. Mam nadzieje ze i on wróci do swojego rytmu z przed siostry.
Juz Was tyle przeterminowanych ze z każdym razem jak wchodE na. Forum to lidze ze juz które się rozpakowywuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelly gratulacje, dużo zdrówka dla Was! a wagą się nie martw bo moja jak straciła po szpitalu to ważyła tyle samo....a potem to przybierała jak trzeba 🙂
Ania ja też mam to łóżeczko na płozach do bujania, ale szczerze akurat mało z tego korzystałam...no ale kto wie może teraz będzie trzeba więcej 😉

Tuska Tobie odpadl też już czop? Bo u Słonka po tym szybko poszło a Ty się jednak kulasz...bo ja dziś rano to takiego gluta zabarwionego krwią podtarłam....dobrze że dziś mam lekarza to może mnie obejrzy przy okazji....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BRZUCHOLKI I MAMUSKI...
Dostalam sms ka od partyzantki:-) Od 06.04 godz 12.04 moze tulic swoja kruszynke:-) Mala Wiktoria przyszla na swiat przez CC. Wazy 2870, 53 Cm,10 Pkt w skali Apgar:-)
Gratulujemy i szybkiego powrotu do zdrowka zyczymy:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...