Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
38 minut temu, dorcia6579 napisał(a):

@Mama88 @AnnaT gratulacje...

 

U mnie emocje puściły całkiem..siedzę i ryczę..Wszystkie emocje puściły 😭😭😭

O ile po założeniu cewnika skurcze były obiecujące i po południu cewnik prawidłowo wypadł i mam te 4cm rozwarcia, które właśnie miał spowodować, to oczywiście nic więcej się nie zadziałało.

Jutro kroplówką, która też nie jest gwarancją, że zadziała ;( Jestem załamana...

 

Dzięki Dorcia. 😘Nie załamuj się i nie płacz nie trać sobie Energi 

Musisz być Kochana cierpliwa pomysl sobie jaka nagroda Cię czeka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mama88 @AnnaT gratulacje, super, że wszystko dobrze u Was. Wracajcie szybko do pełnej sprawności. 

 

Dorcia nie martw się, przecież wiesz, że nie zawsze może być tak jak sobie zaplanujemy. Będzie dobrze, poprostu malutka jeszcze nie jest gotowa, żeby wyjść, dobrze jej u mamy.  Stres i nerwy nie pomogą. Ważne, że z malutką wszystko dobrze, a ty kochana niestety musisz uzbroić się w cierpliwość, nic nie poradzisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dorcia6579wiem jak to jest nastawić się na wielki finał,a tu nic ale pamiętaj nic nie trwa wiecznie,nawet ciąża 😉 pomysl sobie tak na spokojnie zupełnie na odwrót, ile maksymalnie możesz jeszcze byc w dwupaku, tydzień? To góra! I ani dnia dłużej, a skoro jesteś już w szpitalu to dużo dużo krócej. Ale myśl właśnie w taki sposób,nawet najczarniejszy scenariusz to góra tydzień,co to jest na 40 tygodni ciąży 😉 postaraj się nie myśleć o tym, zająć głowę jakimś serialem,leż oglądaj nie myśl,a samo się zacznie i tak jak mówię to już naprawdę ostatnie chwile z brzuchem ,najgorzej to sobie ustalać w głowie termin,będzie dobrze😉 zamiast szykować się na już na za chwilę,przyjmij najdłuższy okres czekania,a wtedy los miło cię zaskoczy 😊

Edytowane przez Tylko_ONA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dorcia6579 napisał(a):

@Mama88 @AnnaT gratulacje...

 

U mnie emocje puściły całkiem..siedzę i ryczę..Wszystkie emocje puściły 😭😭😭

O ile po założeniu cewnika skurcze były obiecujące i po południu cewnik prawidłowo wypadł i mam te 4cm rozwarcia, które właśnie miał spowodować, to oczywiście nic więcej się nie zadziałało.

Jutro kroplówką, która też nie jest gwarancją, że zadziała ;( Jestem załamana...

 

No cóż, każdy by popadł we frustrację. Na tym etapie pozwól sobie na mega WKU...kolejnym krokiem może będzie mobilizacja. Jeśli oxy nie zadziała, to na pewno trzymać cię nie będą...Wiesz, co może cię czekać...Wiem, że bardzo chciałaś Sn, ale warto przyjąć możliwość innego scenariusz a. Jednak nie przekreślała bym twoich szans. Jutro nowy dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AnnaT napisał(a):

Dziewczyny ja już dawno z Kubusiem ❤️ tylko ze wgrałam zdjęcie i czeka na akceptację post już ponad godzinę. 

 

Czujemy się dobrze. Mały Narazie głównie śpi.  

 

Urodził się o 9:35, 3590g i 54cm szczęścia. 

Gratuluję 🤗🤗🤗 trzymajcie się cieplutko❤️❤️😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mama88 śliczna malutka 😍 jeszcze raz gratuluję ❤️

@dorcia6579 kochana pamiętaj że na końcu tej trudnej drogi czeka nagroda 🙂 ale jak potrzebujesz się wykrzyczeć, wypłakać czy kląć na czym świat stoi to proszę, może zrobi ci się trochę lżej a potem będziesz się z tego śmiała 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

@Mama88 cudna kruszynka 🥰 i ze tak ładnie pije to tez ulga. A jak Ty się czujesz?

@AnnaT jeszcze się nie zaladowalo. Czekamy. Jak samopoczucie?

@dorcia6579 jednak z SN najdłuższa droga 😖i widać najtrudniejsza fizycznie i psychicznie. Ale tak jak piszą inne mamusie, nie potrwa to dłużej niż do jutra.  A jak skurcze na KTG? Piszą się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
2 godziny temu, AnnaT napisał(a):

Wrzuciłam zdjęcie jak @Mama88 do galerii noworodki.

 

@mamisamopoczucie dobrze. Jestem obolała, no ale to jest pewnik niestety.

Juz nas przenieśli na zwykła salę, więc teraz obowiązki położnych trzeba przejąć 😉

Najgorsze wstawanie z pozycji leżącej. 

Co za slodziak🥰 takie dzidzie piekne się rodzą 

tego wstawania wspolczuje, podejrzewam ze to bardzo trudne po cięciu. A jak z karmieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 godziny temu, Emi_ja napisał(a):

@AnnaT słodki chłopczyk😘Czy w szpitalu jest bardzo zimno?Zauważyłam, że bardzo grubymi kocami są przyobleczone te wasze dzieciątka 🤔

Jest ciepło, tyle że noworodki łatwo tracą ciepło i na poczatku są tak owijane. Jak leżał ze mną w takim kolonie to i mnie i jemu było za ciepło. Ale w mydelniczce jest ok. 

 

@mami no wstawanie wymaga motywacji 😉 ja z karmieniem na szczęście nie mam żadnego problemu. Od razu ruszyła laktacja a młody ładnie się przystawia i je. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Dzień dobry dziewczyny ja znowu praktycznie noc nie przespana ale już nie z powodu bólu tylko z zachwytu. Moja Gabrysie dostałam do karmienia o 22:50 i już jej nie oddałam nie mogłam tak cała noc leżałyśmy razem ona spała a ja patrzyłam na nią. Jest tak grzeczna tak cudownie mleczko pije z cycunia. 

IMG_20210501_041921.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AnnaT, właśnie wiem, że na początku jest jeszcze niewystarczająca termoregulacja, ale rodziłam syna w listopadzie i miał połowę tych warstw na sobie i bez czapeczki, stąd moje zaciekawienie 😊Wspaniałe, że karmienie idzie jak z płatka. Niestety u niektórych kobiet to katorga. Będziesz miała przesiewowe na sma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mama88widzę, że tu regularna miłość 😊Bardzo się cieszę, że wszystkie strachy i niepewności odeszły i jest jedno wielkie szczęście. Ja też tak miałam w szpitalu. Nie przespałam tam ani jednej nocy tylko wgapialam się w synka. Oby twoja była równie rozkoszna po powrocie do domku😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzinę temu, Emi_ja napisał(a):

@AnnaT, właśnie wiem, że na początku jest jeszcze niewystarczająca termoregulacja, ale rodziłam syna w listopadzie i miał połowę tych warstw na sobie i bez czapeczki, stąd moje zaciekawienie 😊Wspaniałe, że karmienie idzie jak z płatka. Niestety u niektórych kobiet to katorga. Będziesz miała przesiewowe na sma?

Tak. Robią w ostatnim dniu pobytu razem z innymi przesiewowymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
23 minuty temu, dorcia6579 napisał(a):

Dziękuję wszystkim za mądre słowa otuchy.Dzis się trochę wyciszyłam.

Czekam już spakowana i idę zaraz na porodówkę pod kroplówkę.

Co będzie to będzie.

Powodzenia mam nadzieje ze dzisiaj to już ruszy i będziesz mogła tulić swoje maleństwo 😘😘trzymamy za Ciebie kciuki ja idę w poniedziałek na wywoływanie a już targają mną emocje tak bardzo chciałam zeby samo się zaczęło 😞😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzinę temu, Ewela1985 napisał(a):

Powodzenia mam nadzieje ze dzisiaj to już ruszy i będziesz mogła tulić swoje maleństwo 😘😘trzymamy za Ciebie kciuki ja idę w poniedziałek na wywoływanie a już targają mną emocje tak bardzo chciałam zeby samo się zaczęło 😞😞

Działaj jak możesz,bo widzisz po mnie, że potem z tym wywołaniem różnie.

 

Ja już pod kroplówką , przed chwilą mnie podłączono.Polozna trafiła się super i powiedziała , że urodzi mi dziś te dziecko i że jest do  19 na zmianie hehehe...zobaczymy co z tego będzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny gratulacje ❤️ cudne dzieciaczki 🥰

 @dorcia6579 trzymam kciuki, żeby to dziś w końcu ruszyło tak jak powinno ☺️

Zaczęłam się stresować, że Ty praktycznie w terminie jesteś, a tu nie chce się nic rozkręcić, a ja do szpitala idę aż 2tyg przed terminem to u mnie chyba będzie jeszcze ciężej 🤦‍♀️🤷‍♀️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...