Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie wiem czy dobrze mowie ale czy juz wszystkie Pazdzirnikowe Mamy sie rozpakowaly? Czyli teraz nasza kolej... wiemy juz kto bedzie pierwszy a nastepne w kolejce to juz nie wiadomo :laugh:
zamierzam jeszcze w ten weekend wybrac sie do szkoy na zajecia (oby tam sie nie rozpoczela moja akcja porodowa w trakce wykladu 😲 bo bede wtedy chyba najwieksza atrakcja semestru 🤪 ) bo chce miec jak najmniej zaleglosci i jak najmniej prac do napisania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 JA odpowiem za Beatkę że ja mam do niej numer telefonu-więc jakby co moge się z nią kontaktować 🙂

Wiesz Gosiu niby mamy dwójke dzieciaczków listoapdowych ale one takie nie dokońca nasze:P no wiecie o co mi chodzi nic o nich wiemy:P wieć nasze ale "mniej" nasze:P

Ale tak sobie dizs przypomniałam jak zakładałm tu konto to właśnie była kolej na mamy marcowe i i tak im zazdrosciłam że to już ich kolej ż eone już czekają a tu "mik" i nasza kolej, teraz pewnie nam inne mamay zazdroszcza ze jestesmy juz najblizej rozpakowania-znam to uczucie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niby Nasze ale nie Nasze :P

Ja mam numer do Iwonki,Sandry,Karoli i Marzenki 🙂 myślę że starczy :P

Echh a ja byłam się wyprysznicować,już się lepiej czuje 🙂

Obżeram się bezami ☺️ i jak tutaj nie tyć 🤨 ale co tam.

Brzuszek mam garbaty trochę :P ta Mała moja Kruszynka tak wywija dzisiaj,że szok 🙃

A Iwonka gdzie się zapodziała,jestem ciekawa jak to jej ciśnienie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem dziewczynki jestem. Ale dzis mi jest strasznie źle .Ledwo co tyłkiem ciągam.Jest mi niedobrze .Chyba sie popłaczę bo juz nie wiem co mam robić.Muszę wytrzymać do czwartku. Ale normalnie nie moge usidzieć tak mi jakos źle chyba bede wymiotować. Jak mi przejdzie to wpadne jeszcze na brzuszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwusku -bidulko trzymaj sie!! Odpoczywaj i olej na razie nasze forum -wybaczamy... 🙂
Dziewczyny wy juz chcecie scielic lozeczka a ja posciel mam poprasona ale lozeczka jeszcze nie mam 🤔 i nie ma do czego ja wlozyc... mam nadzije, ze w czwartek kupie w koncu jakies spanko dla dzidzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzis wstalam o 11,ale ciezka nocka byla,nie moglam spac przez to swedzenie,mam nystatyne bo kiedys mi lekarz przepisal ale boje sie troche wziasc,sprobuje jogurtow...
Bylam dzis na miescie ,kupilam niuniowi czapeczke i komplecik pajacyk z bluzeczka...
Zaczyna bolec mnie gardziolko,moze herbatka jakas na rozgrzanie,co myslicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja namietnie jem czerwone grejfruty 🙂 mniammmmmmm
ja dzis czuje sie bosko - nawet skurczy nie czuje... ciekawe czy to znaczy ze moj czas oczekiwania sie wydluzy a moze to tlyko cisza przed burza...
Dziewczynki uwazajcie na siebie bo kazda zaczyna jakies chorobsko rozkladac - taka pora roku 🥴 jedzcie witaminki i ubierajcie sie jak na pogode przystalo!! Szaliki lub chustki na szyje - włóż!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko trzymaj sie Kochana!! współczuje złego samopoczucia, ja wczoraj zasnęłam po 3 nad ranem bo az 3 razy szłam do toalety wymiotować, więc wyobrazam sobie jak sie czujesz. Dla mnie mdłości to najgorsze co może być!

Ja tez ide zaraz odpocząć bo już pod żebrem mnie boli i plecy wysiadają..
dobrej nocki brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem na chwilkę! Ide sie położyć już lulu. Czuję się dokładnie jak Ola.Przy każdym kroku mam takie ukłucia że boję się chodzić.Każdy krok to ból. Leżę to ciut lepiej ale też skurcze mnie łapia.Może to tylko takie wrażenie że się zacznie. Do tego mała jest strasznie ruchliwa wbija mi co się da i gdzie się da. 🤔 oddałam cały obiad mi na żołądku ulżyło:P .Teraz to dopiero czuję sie jak słoń . Boli krzyż nie mogę sobie znaleźć miejsca.I czuję sie jak bym miała gorączkę 🤨 Ciekawa jestem co sie ze mna dzieje.
Sandrus bede Ci wdzieczna za widomości bo nie mam pojecia co mam pakować. Bo u nas nie trzeba ciuszków dla dzieci ale nie mam pojecia jak tam.Trzymajcie sie dziewczynki ja ide do sypialni bo tam mi najwygodniej!
Miłej Nocki dziewczynki i trzymajcie się dzielnie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...