Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A CO DO KĄPIELI JA STAWIAM NA OILATUM ...JUŻ ZROBIŁAM ZAPAS 1000ML ...A JEŻELI CHODZI O KŁUCIA TO JA MAM JE PRAKTYCZNIE CAŁY CZAS...MAŁA NAPIERA MI NA KROCZE NAJBARDZIEJ JAK WCHODZĘ PO SCHODACH...TYPOWY OBJAW NA TYM ETAPIE ...POZA TYM MOŻLIWE ŻE ROZWARCIE MI SIĘ POWIĘKSZYŁO O TAKI TĘPY BÓL KROCZA I KRZYŻA TOWARZYSZY PODOBNO ROZWIERANIU SZYJKI 🤢W PIĄTEK CAŁY CZAS MIAŁAM ROZWARCIE MIEDZY 2-3PALCE JAK JEST DZIŚ NIE WIEM DOPIERO 10MARCA MAM WIZYTĘ WIĘC SIE OKAŻE O ILE WYTRWAM... 🥴CORAZ BARDZIEJ PRAGNĘ ABY JUZ MIEĆ TO ZA SOBĄ ...NAWET STARAM SIE NIE LEŻEĆ ZA DUŻO TYLKO NORMALNIE DZIAŁAĆ...SPRZĄTAĆ..PRAĆ PRASOWAĆ,GOTOWAĆ...SYNKA TYLKO NIE PODNOSZĘ BO SZCZERZE NIE MAM JUŻ SIŁ !!!MARTWI MNIE FAKT ŻE MÓJ BRZUSZEK JEST CAŁY CZAS TAK BARDZO TWARDY...I ŻE JAK SIEDZĘ TO MUSZE MIEĆ NOGI SZEROKO ABY NIE UCISKAŁY BRZUSZKA ...CHOLERKA ABY MI TO TYLKO NA STAŁE NIE ZOSTAŁO 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 442
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Capslocc juz naprawde nie dlugo.Dasz rade kochana.A rozstepy to ja mam na calym brzuchu.Mowie ci,nie wiedzialam,ze mozna miec tyle na raz.Ja wczoraj mialam rozwarcie na 3 palce,szyjka podobno krotka,malutka tak nisko,ze pani moze ja po glowie poglaskac a porodu nie widac.Ma dziewczyna charakterek,nie wylezie sama i koniec 😁 Dobrze,ze dzis juz sroda 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w słoneczny dzień marcowy 🙂
ja od kilku dni mam w nocy o godz 5 regularnie bóle brzucha jak na okres takie, że mnie budzą i do rana nie śpię, ale wieczorem wczoraj poza kilkoma słabymi nic sie nie dzialo więc trzeba cierpliwie czekać 🙂
no ja jeszcze do soboty staram się oszczędzać, żeby wejść w 37 tydzień, a póżniej odstawiam leki, a po odwiedzinach brata czyli w poniedziałek może nadrobie zaległości w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, Wy z takim rozwarciem to normalnie macie już 1/3 porodu za sobą 🙂 Troszkę zazdroszczę, bo jak już się u Was zacznie to na pewno pójdzie Wam szybciutko i sprawnie. Wasze dzieciaczki czekają na wiosnę a moje to chyba na lato.
Monisia,Twojej Julce tak dobrze w brzuchu, że chyba nawet w czasie porodu, jak już wystawi główkę to będzie się zastanawiać czy wyskoczyć czy zostać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia chciałabym być juz na Twoim miejscu 🙂
CHociaz powiem ci zeczekam na koniec 37 tyg i tez sie biore za porzadki juz sie nie moge doczekacniby teraz troche sprzatam ale wydaje mi sie ze nic niewidac czystosci.
Leci dziewczyny czas dopiero sie zapisalami bylismy w 33-34 tyg a tujuz bedziemy do 37 przechodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny tez porzadki to chyba nam wszystkim sie udzielily, ja dzis tez robie porzadki bo pogode mam super, troszke wieje ale da sie wytrzymac.
mialam tez dzis wizyte w spitalu w ktorym bede rodzic.ja sie tak strasznie denerwowalam, nie moglam spac po nocach wogle, chyba nerwicy sie nabawialam przez to.dzis mi lekarz powiedzial ze bede miec normalny porod silami natury bo lozysko sie ustabilizowalo a moj gin caly czas mi mowil cesarce i ja tez sie tak nastawilam a dzis prosze niespodzinka, czekam do terminu czyli 23 marca.powiedzcie mi Kochane jak tu nie zwaryjowac? przez to wszystko mozna oszalec poprostu. gdybym wiedziala ze mam naturlny porod to poszla bym do szkoly rodzenia a tak to teraz toche juz za pozno. najwazniejsze ze Mała zdrowa i wszystko jest ok i w sumie juz nie jet taka Mała bo wazy prawie 3kg 🙂 moj Kochany Skarbek.
MonisiaD Ty z nas wszystkich jestes juz najblizej do spotkania z Julcia 🙂
Salamandra ja tez czekam do wiosny conajmniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja to w sumie moge juz godziny odliczac w zasadzie 😁 A co do szkoly rodzenia,to ja chcialam chodzic,ale niestety wizyty w szpitalu z tym kolidowaly.Kasiu nie martw sie,dasz rade.Kiedys kobiety w domach rodzily,bez lekarzy i sobie radzily,a my nie damy rade?Ja tam jutro ide na zywiol 🙂Co ma byc to bedzie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD pewnie ze damy rade, nie ma wyjscia, nie ma odwrotu 🙂 nic innego mi nie pozostalo jak czekac cierpliwie, ale juz blizej niz dalej. Daj nam znac jak bedzie po wszystkim, zebysmy sie nie martwily o was.podziwiam Cie ze sie nie stresujesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia po co mam sie stresowac?I tak mnie to nie ominie,wiec po co mam siebie i mala zadreczac.Nie powiem,jak siedze i sie nad tym zastanawiam,to momentami strach mnie oblatuje,dlatego staram sie caly czas czyms zajac,zeby nie myslec 😁 W koncu porod to jedyna opcja,zeby malutka byla z nami.Wiec jak widzisz to i tak jest nieuniknione.A mnie to pewnie jutro wieczorem strach obleci jak mnie na oddziale poloza,zaaplikuja zel i o 21 wyrzuca stamtad meza.Bo to jest oddzial dla ciaz wysokiego ryzyka i on nie bedzie mogl ze mna zostac.Dopiero jakby sie cos zaczelo to mnie przeniosa na inny i tam dopiero bedzie mogl do mnie dolaczyc.A jesli nic nie ruszy,to cala noc do 9 rano bede tam sama..A lekarz mi powiedzial,ze nawet tel nie wolna tam uzywac,chyba ze w naglym wypadku za pozwoleniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sens napisał(a):
Cześc dziewczynki
A powiedzcie jak to jest z tym oliatum bo na opakowaniu płynu jest napisane że stosować od 1 miesiąca życia ? Tylko na mydełku olatum ze od pierwszych dni ?



ja zakupiłam płyn oilatum i zamierzam stosować od samego początku, tak przynajmniej zalecają położne u mnie w szpitalu. Szczerze to nawet nie doczytałam żeby stosować go od 1 m-ca 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lauritta napisał(a):
sens napisał(a):
Cześc dziewczynki
A powiedzcie jak to jest z tym oliatum bo na opakowaniu płynu jest napisane że stosować od 1 miesiąca życia ? Tylko na mydełku olatum ze od pierwszych dni ?



ja zakupiłam płyn oilatum i zamierzam stosować od samego początku, tak przynajmniej zalecają położne u mnie w szpitalu. Szczerze to nawet nie doczytałam żeby stosować go od 1 m-ca 😲

Hej Dziewczyny.
Ja stosuję u mojego Synka od narodzin i oilatum mu odpowiada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za odpowiedż. Zaintrygowała mnie ta różnica między płynem a mydłem z tymi opisami. Poza tym gdzieś czytałam że to tylko dla dzieci ze skóra atopową i u zdrowych można stosowac właśnie dopiero pózniej. Ale ja oczywiście też zamierzam stosowac od poczatku bo nie wyobrażam sobie noworodka trzymać w śliskim mydle.
Fajnie ze jesteśmy zgodne, będę spokojniejsza że nie "eksperymentuje"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mąz mial dzisiaj wolne i nie mialam jakos czasu i odsypiałam nieprzespane noce; właśnie wrocilam zpracy i jeszcze sie modlę o 2 dni do piatku, żeby przyjąc wszystkie klientki 🙂
dzisiaj skurczy nie mam, a le brzuch mnie trochę boli jak na okres, ale sie na nic nie nastawiam po prostu czekam chcialabym jeszcze wekend przeżyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jak tam Wasze samopoczucie coś sie zmieniło?

Monia jutro już 3 więc lada dzień 🙂

ja jeszcze zapomnialam o łapkach niedrapkach i uzupełniłam, bo w pierwszej torbie mam tylko rożek, pieluszkę, pampersa i ciuszki na ubranie po porodzie i zapomniałam o lapkach, a caląresztę mam w drugiej torbie, którą mąż mi doniesie po porodzie, bo glupio tak z dwiema torbami na izbę przyjęć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...