Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alice myślę, że małżonkowi udałoby się zrobić podłączenie ale pod baterie.
a wymiana rurki odpada, on nie dałby rady to w końcu humanista 😆
mati pokręciłaś żeby podłączyć automat muszę mieć rurkę, a jej nie ma. więc żeby to zrobić bez hydraulika to spróbować należy z taka specjalną baterią. 😆
u nas żwir 8 ton z przywozem 200 do 220 zł. ale na razie byśmy wzięli tylko na kuchnię żeby mieć rozeznanie.
pytanie do dziewczyn, które mają domki, co macie w pokojach??? panele czy płytki i w jaki sposób macie ocieploną podłogę??? znaczy czy macie styropian i folię???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Tez obstawiam 1sza wersje. w 2giej nie pasuje moim zdaniem ta koszula do tej kamizelki gdzie nie ma kolnierza i tak glupio wyglada ten wystajacy guzik 🤢


Alice mi chodzi o zestawienie kolorów. Biały czy szary pod spod, bo kozulka biala jest jeszcze w praniu i nie mozemy zalozyc, na pewno tej koszuli tam nie bedzie


Acha no to jezeli tam nie bedzie tej koszuli to chyba bialy bardziej elegancki jest aczkolwiek podoba mi sie osobiscie szare zestawienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marina moim zdaniem szare ładne ale biała jeśłi będzie taka jak szara nie z tym guzikiem to też może pasować
i jeśli na szaro to nie dawałabym takich rajstopek w kwiatki jeśli już to czyste szare albo czyste białe 😉
Nina ja nic nie pokręciałam nie wypowiadałam sie na temat twojego "podłączenia " po prostu nie wiem o co chodzi wiem że w mieście mam pralkę odpływ ze zlewu i baterie jakoś razem pomotane 😉
a co do podłógo to na dole wygrzebaliśmy wszystko do piachu jakieś pół metra poniżej fundamentów, później 15 cm suchej czyli bardzo gęstej wylewki , potem folia izolacyjna czarna gruba , potem styropian 10 cm , potem wylewka 5 cm , potem ta pianka co się daje pod panele i panele
na górze wylewka wyrównująca około 3 cm , potem folia i styropian cieniutki tylko 2 cm , potem wylewka około 4 cm , potem również ta pianka pod panele i panele 😉
znam tylko jedną osobę która ma płytki w pokoju i wygląda to śmiesznie - jak w barze albo w jakims innym miejscu użytku publicznego
mi sie wydaje że pokój to takie "ciepłe" miejsce i powinny być panale, albo deska podłogowa, albo parkiet albo zwykła podłoga z desek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i o cene tych wylewek nie pytaj bo to kosmos
to było najdroższe z tych wszystkich remontów bo i styropian i cement wtedy były drogie, do tego musiał być inny piasek z dna rzeki bo on jest grubszy a i zapomniałam że na dole i na górze na drugą warstwę betonu szły jeszcze te wielkie metalowe siatki , coś ala zbrojenie żeby beton nie pękał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
alice myślę, że małżonkowi udałoby się zrobić podłączenie ale pod baterie.
a wymiana rurki odpada, on nie dałby rady to w końcu humanista 😆
mati pokręciłaś żeby podłączyć automat muszę mieć rurkę, a jej nie ma. więc żeby to zrobić bez hydraulika to spróbować należy z taka specjalną baterią. 😆
u nas żwir 8 ton z przywozem 200 do 220 zł. ale na razie byśmy wzięli tylko na kuchnię żeby mieć rozeznanie.
pytanie do dziewczyn, które mają domki, co macie w pokojach??? panele czy płytki i w jaki sposób macie ocieploną podłogę??? znaczy czy macie styropian i folię???


Ja mam panele w pokoju. Pod to mam 2cm steropian podlogowy (jest twardszy niz taki scienny). Uzytkujemy taka kombionacje juz 3 lata i jest super-wszystko sie trzyma. No ale chlodek i tak jest. Mi sie marzy kiedys ogrzewanie podlogowe ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my też do ziemi się dokopiemy, 😮 to dom parterowy, więc trzeba dobrze to zrobić, wiem, że to kosmos dlatego póki co nastawiamy się tylko na kuchnię, 🤢

a nie wiecie ile brali od was majstrowie za metr takiej wylewki??? tu był remont podłóg 20 lat temu wszystko wymieniali są jakieś podkłady później deski i na to płyta pilśniowa. Ja się pytam po cholerę posadzek nie wylaliście??? Odp. bo wtedy nikt nie wylewał 😮 🤢
No to teraz od nowa 😠
nie cierpię paneli 😠 a takie podłogi to w cholerę drogie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
No my też do ziemi się dokopiemy, 😮 to dom parterowy, więc trzeba dobrze to zrobić, wiem, że to kosmos dlatego póki co nastawiamy się tylko na kuchnię, 🤢

a nie wiecie ile brali od was majstrowie za metr takiej wylewki??? tu był remont podłóg 20 lat temu wszystko wymieniali są jakieś podkłady później deski i na to płyta pilśniowa. Ja się pytam po cholerę posadzek nie wylaliście??? Odp. bo wtedy nikt nie wylewał 😮 🤢
No to teraz od nowa 😠
nie cierpię paneli 😠 a takie podłogi to w cholerę drogie


Maz sam wszystko robil co sie da a budowlancem nie jest. Jezeli chodzi o beton to z metoniarni zamowilismy gruche i wtedy za kubik (1m3) betonu jakos 240zl i jezeli sie zamawialo minimum gruche czyli 6m3 to dostawa za darmo a jak ponizej to 30zl za kazdy brakujacy metr do 6m3 za dowoz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
No my też do ziemi się dokopiemy, 😮 to dom parterowy, więc trzeba dobrze to zrobić, wiem, że to kosmos dlatego póki co nastawiamy się tylko na kuchnię, 🤢

a nie wiecie ile brali od was majstrowie za metr takiej wylewki??? tu był remont podłóg 20 lat temu wszystko wymieniali są jakieś podkłady później deski i na to płyta pilśniowa. Ja się pytam po cholerę posadzek nie wylaliście??? Odp. bo wtedy nikt nie wylewał 😮 🤢
No to teraz od nowa 😠
nie cierpię paneli 😠 a takie podłogi to w cholerę drogie

Nina ale plus paneli jest taki że jednak są tanie i jakby coś sie stało albo się zetrą, zniszczą zadrapią to nie ma żalu żeby to wyrzucić i wymienić na nowe 😉
ja nie pamiętam dokładnie wiem że coś około 11-12 zł za metr kwadratowy ( nie szecienny całe szczęście bo u nas na dole grubo było ) metrów kw jest na dole 100 i na górze 100 i trzeba to liczyć razy 2 bo były dwie wylewki( oczywiście to cena tylko roboty tylko 5 panów i miksokreta czy jak to się tam nazywa 😉 ) do tego cement piasek, woda , styropian , folie, siatki i styropian też był oczywiście ten o którym alice wspomniała ten z kropkami jest twardy i gruby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szkoda Nina że tylko kuchnia( ale wiadomo KASA) bo nie wiem jak później będzie z utrzymaniem poziomu jak będziecie robić resztę
u nas zanim zaczęli wszystko pięknie wymierzone poziomicą laserową i było gładziutko jak lustro 😮
i tak jest we wszystkich pomieszczeniach , aż żal było na to kłaść panele , posadzka była taka piękna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"""""""""""""Po wizycie u gina wiem tyle ze mam kolejny kg na plusie hehe
wyniki wymazu negatywne wiec nic tam sobie nie wychodowalam
dal mi jakas kartke do zapisywania ruchliwosci syna
polozna stwierdzila ze brzuch sie obnizyl bo jest nadzieja hehe
""""""""""""
Angelika poznajesz ??????????????????
to ja się z innych wątków muszę dowiadywać że przytyłaś ??????????????
oj nie ładnie nie ładnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda u nas bylo robione od zera fundamenty takze u nas oprocz tych dodatkow typu steropian, siatka zbrojeniowa bo tak to sie nazywa 😉 itp liczylismy tylko metry szescienne czyli np u nas to wygladalo tak:
11metrow x 3,5 metra x 0,2m (czyli 20 cm plyta wylewki)= 7,7m3 !!!! i zamawialismy gruche z 8 kubikami betonu jakos po 249zl za metr-pamietam ze chyba 2tysiaki poszlo na sam beton bez dodatkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie, właśnie. wiem, że najlepiej całość 😞
My mamy takiego pana co u nas w mieście remont robił, taki fajny chłop, wesoły 🙂 i jego byśmy chcieli. i Ł. do pomocy oraz teść.
O rany, mebelki na 99 procent też będę miała 🙂 i może jeszcze lodówkę 🙂 od wujka dostanę, bo on remont robić będzie. oj, żeby nam tylko się udało to jakoś po mału ogarnąć 😞 Może z pomocą boską się uda 🙂
wasze dzieci też po stołach chodzą??? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny teraz mam poważne pytanie i liczę i błagam aby któraś mi odpowiedziała albo coś doradziła
zacznę od początku
LEŃ niezmiennie używa pieluch z rossmana baby dream w dzień i na nac pampers premium care ( no i ewentualnie podczas jazdy samochodem)
raz gdzieś we wrześniu kończył mi sie zapas pieluch a nie miałam żadnego wyjazdu , i poprosiłam mamę aby kupiła pieluchy (ona z kolei nie ma możliwości pójścia do rossmana) i kupiła mi DADĘ ( a ostatnio LENA miała to na sobie jak miała jakies pół roku i już wtedy wiadomo było że ją uczulają )
no nic zaryzykowałam i myślałam że to minęło
ale gdzie tam po godzinie albo nie daj Boze po kupie od razu miała TAM plamy, krosty albo nawet czerwone krwiste rany 🤢
wiedziałam że ja to boli jakoś temu zaradzałam
sygnalizowała to , mówiła BUBA , próbowała się tam dotknąć i płakała ale to zrozumiałe
starałam sie odstawic te pieluchy , zakładałam jej ewentualnie góra na pół godziny i powoli wszystko znikało
teraz nic już TAM nie ma , ma tylko takie dwie malutkie krostki ale to tak dosyć daleko od WSZYSTKIEGO 😉
ale tak od kilku dni , no nie wiem może od poniedziałku jak tylko ją TAM dotykam chusteczką to dalej mówi BUBA 😮
ale tam, nic nie ma, nic kompletnie nic nawet zaczerwienia i teraz nie wiem czy ona pamięta TAMTO i to wykorzystuje czy chusteczka jest zimna ( bo wiadomo temperatura już nie ta 😉 ) czy o co chodzi ???
Ola jak Twoja LENKA miała te SWOJE problemy to było coś widac gołym okiem ????
bo ja już nie wiem , moze ją coś tam w środku boli 😮
podsumowując
nie ma żadnych widocznych objawów
mówi że ją BUBA
wzdryga sie jak ją dotykam
więc albo pamięta tamto i juz asekuracyjnie mówi BUBA
albo chusteczki są za zimne
albo ma coś w "środku" coś o czym nie mam bladego pojęcia
co robić girls ?????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda nie wiem jak to u Was wyglada ale u mnie jak zmieniam pieluche i wycieram chusteczkami to tez zaciska posladki i sie denerwuje. Moze faktycznie chusteczki zimne. Jezeli nie ma zaczerwienionego sromu i wszystko wyglada jak po starosci to mysle ze po prostu dziecko pamieta jeszcze. Zwroc uwage czy jak lata po pokoju w ciagu dnia czy czesto sie lapie za krocze. Jezeli tak tzn ze moze cos sie dzic co ja szczypie, swedzi ale jezeli nie, i marudzi tylko przy zmianie pieluchy to masz odpowiedz-tak sadze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no Alice u Ciebie była grucha to ciężko mi się odnaleźć w tych kwotach i metrach co podajesz bo jest mi to zupełnie obce
może zrozumiałabym jakbyś napisała ile "grucha" metrów wylała metrów kw i ile za to wzięła i co musieliście kupić sami to bym zrozumiała
a no u nas stawka była 11-12 zł za metr kwa ale ten właściciel firmy co to robił to nasz kuzyn i mój i P. bo wiecie że my kuzynostwem jesteśmy 😁
i wziął jakoś 10 zł na dole i 9 zł na górze 😉

Nina u nas na dole remont robił znajomy mamy , taka złota raczka , zajeło mu to pół roku ( bo tam nikt nie mieszkał, a i on wtedy pracował zawodowo ) ale efekt rewelacyjny, wszystko dokładnie, pięknie
u nas na górze FIRMA tzn chłopak P. kuzynki i jest MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!!
a mieście w dwóch mieszkaniach facet z polecenia od P. kolegi i też jest super ekstra
i wszyscy brali podobne pieniądze za wykonaną robotę i metraż
ale jak widać robota, robocie nie równa , więc na prawdę trzeba uważać
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Matylda nie wiem jak to u Was wyglada ale u mnie jak zmieniam pieluche i wycieram chusteczkami to tez zaciska posladki i sie denerwuje. Moze faktycznie chusteczki zimne. Jezeli nie ma zaczerwienionego sromu i wszystko wyglada jak po starosci to mysle ze po prostu dziecko pamieta jeszcze. Zwroc uwage czy jak lata po pokoju w ciagu dnia czy czesto sie lapie za krocze. Jezeli tak tzn ze moze cos sie dzic co ja szczypie, swedzi ale jezeli nie, i marudzi tylko przy zmianie pieluchy to masz odpowiedz-tak sadze.

no włąśnie NIC TAM NIE MA
nie ociera się o nic
nie dotyka się tam NEVER
problem jest tylko podczas zmiany pieluchy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda nie umie czytac ze zrozumieniem 🙃
pisalam ile metrow kwadratowych i ile grucha miala.
Bylo 11x3,5 czyli bylo 38,5m2 20cm warstwy co daje 7,7m3 7,7,3 to jest 7700L
Czyli podziel sobie 7700l : niecale 39m2 = 197 litrow betonu na 1m2 poszlo a cenowo to 2000zl : 39m2 = ok 52zl za 1m2 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Matylda nie umie czytac ze zrozumieniem 🙃
pisalam ile metrow kwadratowych i ile grucha miala.
Bylo 11x3,5 czyli bylo 38,5m2 20cm warstwy co daje 7,7m3 7,7,3 to jest 7700L
Czyli podziel sobie 7700l : niecale 39m2 = 197 litrow betonu na 1m2 poszlo a cenowo to 2000zl : 39m2 = ok 52zl za 1m2 🙂

Boze jakie to skomplikowane 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
dziewczyny teraz mam poważne pytanie i liczę i błagam aby któraś mi odpowiedziała albo coś doradziła
zacznę od początku
LEŃ niezmiennie używa pieluch z rossmana baby dream w dzień i na nac pampers premium care ( no i ewentualnie podczas jazdy samochodem)
raz gdzieś we wrześniu kończył mi sie zapas pieluch a nie miałam żadnego wyjazdu , i poprosiłam mamę aby kupiła pieluchy (ona z kolei nie ma możliwości pójścia do rossmana) i kupiła mi DADĘ ( a ostatnio LENA miała to na sobie jak miała jakies pół roku i już wtedy wiadomo było że ją uczulają )
no nic zaryzykowałam i myślałam że to minęło
ale gdzie tam po godzinie albo nie daj Boze po kupie od razu miała TAM plamy, krosty albo nawet czerwone krwiste rany 🤢
wiedziałam że ja to boli jakoś temu zaradzałam
sygnalizowała to , mówiła BUBA , próbowała się tam dotknąć i płakała ale to zrozumiałe
starałam sie odstawic te pieluchy , zakładałam jej ewentualnie góra na pół godziny i powoli wszystko znikało
teraz nic już TAM nie ma , ma tylko takie dwie malutkie krostki ale to tak dosyć daleko od WSZYSTKIEGO 😉
ale tak od kilku dni , no nie wiem może od poniedziałku jak tylko ją TAM dotykam chusteczką to dalej mówi BUBA 😮
ale tam, nic nie ma, nic kompletnie nic nawet zaczerwienia i teraz nie wiem czy ona pamięta TAMTO i to wykorzystuje czy chusteczka jest zimna ( bo wiadomo temperatura już nie ta 😉 ) czy o co chodzi ???
Ola jak Twoja LENKA miała te SWOJE problemy to było coś widac gołym okiem ????
bo ja już nie wiem , moze ją coś tam w środku boli 😮
podsumowując
nie ma żadnych widocznych objawów
mówi że ją BUBA
wzdryga sie jak ją dotykam
więc albo pamięta tamto i juz asekuracyjnie mówi BUBA
albo chusteczki są za zimne
albo ma coś w \"środku\" coś o czym nie mam bladego pojęcia
co robić girls ?????????????




Mati myj ją w czystej letniej wodzie, ja nie korzystam praktycznie z chusteczek. Jasia myje wyłącznie w letniej wodzie, z dodatkiem mydełka Nivea hipoalergicznego. Jeśli to nie pomoże to myj ją w rumianku, to ściąga gorączkę. Mój Jaś nie ma żadnych problemów, a jak używałam chusteczek to wystarczyło raz a dzieciątko miało czerwoną pupkę i ptaszka. Wiadomo, że dziewczyneczki mają gorzej. no, ale zobacz. Jeśli nie pomoże to musisz pójść do lekarza.

Alice dziękuje za fotki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
gizelda napisał(a):
dziewczyny teraz mam poważne pytanie i liczę i błagam aby któraś mi odpowiedziała albo coś doradziła
zacznę od początku
LEŃ niezmiennie używa pieluch z rossmana baby dream w dzień i na nac pampers premium care ( no i ewentualnie podczas jazdy samochodem)
raz gdzieś we wrześniu kończył mi sie zapas pieluch a nie miałam żadnego wyjazdu , i poprosiłam mamę aby kupiła pieluchy (ona z kolei nie ma możliwości pójścia do rossmana) i kupiła mi DADĘ ( a ostatnio LENA miała to na sobie jak miała jakies pół roku i już wtedy wiadomo było że ją uczulają )
no nic zaryzykowałam i myślałam że to minęło
ale gdzie tam po godzinie albo nie daj Boze po kupie od razu miała TAM plamy, krosty albo nawet czerwone krwiste rany 🤢
wiedziałam że ja to boli jakoś temu zaradzałam
sygnalizowała to , mówiła BUBA , próbowała się tam dotknąć i płakała ale to zrozumiałe
starałam sie odstawic te pieluchy , zakładałam jej ewentualnie góra na pół godziny i powoli wszystko znikało
teraz nic już TAM nie ma , ma tylko takie dwie malutkie krostki ale to tak dosyć daleko od WSZYSTKIEGO 😉
ale tak od kilku dni , no nie wiem może od poniedziałku jak tylko ją TAM dotykam chusteczką to dalej mówi BUBA 😮
ale tam, nic nie ma, nic kompletnie nic nawet zaczerwienia i teraz nie wiem czy ona pamięta TAMTO i to wykorzystuje czy chusteczka jest zimna ( bo wiadomo temperatura już nie ta 😉 ) czy o co chodzi ???
Ola jak Twoja LENKA miała te SWOJE problemy to było coś widac gołym okiem ????
bo ja już nie wiem , moze ją coś tam w środku boli 😮
podsumowując
nie ma żadnych widocznych objawów
mówi że ją BUBA
wzdryga sie jak ją dotykam
więc albo pamięta tamto i juz asekuracyjnie mówi BUBA
albo chusteczki są za zimne
albo ma coś w \"środku\" coś o czym nie mam bladego pojęcia
co robić girls ?????????????




Mati myj ją w czystej letniej wodzie, ja nie korzystam praktycznie z chusteczek. Jasia myje wyłącznie w letniej wodzie, z dodatkiem mydełka Nivea hipoalergicznego. Jeśli to nie pomoże to myj ją w rumianku, to ściąga gorączkę. Mój Jaś nie ma żadnych problemów, a jak używałam chusteczek to wystarczyło raz a dzieciątko miało czerwoną pupkę i ptaszka. Wiadomo, że dziewczyneczki mają gorzej. no, ale zobacz. Jeśli nie pomoże to musisz pójść do lekarza.

Alice dziękuje za fotki 😆


Mając dziedwczynke i chłopca, uważam, że dziewczynce łatwiej wszystko zrobic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Natka85 napisał(a):
gizelda napisał(a):
dziewczyny teraz mam poważne pytanie i liczę i błagam aby któraś mi odpowiedziała albo coś doradziła
zacznę od początku
LEŃ niezmiennie używa pieluch z rossmana baby dream w dzień i na nac pampers premium care ( no i ewentualnie podczas jazdy samochodem)
raz gdzieś we wrześniu kończył mi sie zapas pieluch a nie miałam żadnego wyjazdu , i poprosiłam mamę aby kupiła pieluchy (ona z kolei nie ma możliwości pójścia do rossmana) i kupiła mi DADĘ ( a ostatnio LENA miała to na sobie jak miała jakies pół roku i już wtedy wiadomo było że ją uczulają )
no nic zaryzykowałam i myślałam że to minęło
ale gdzie tam po godzinie albo nie daj Boze po kupie od razu miała TAM plamy, krosty albo nawet czerwone krwiste rany 🤢
wiedziałam że ja to boli jakoś temu zaradzałam
sygnalizowała to , mówiła BUBA , próbowała się tam dotknąć i płakała ale to zrozumiałe
starałam sie odstawic te pieluchy , zakładałam jej ewentualnie góra na pół godziny i powoli wszystko znikało
teraz nic już TAM nie ma , ma tylko takie dwie malutkie krostki ale to tak dosyć daleko od WSZYSTKIEGO 😉
ale tak od kilku dni , no nie wiem może od poniedziałku jak tylko ją TAM dotykam chusteczką to dalej mówi BUBA 😮
ale tam, nic nie ma, nic kompletnie nic nawet zaczerwienia i teraz nie wiem czy ona pamięta TAMTO i to wykorzystuje czy chusteczka jest zimna ( bo wiadomo temperatura już nie ta 😉 ) czy o co chodzi ???
Ola jak Twoja LENKA miała te SWOJE problemy to było coś widac gołym okiem ????
bo ja już nie wiem , moze ją coś tam w środku boli 😮
podsumowując
nie ma żadnych widocznych objawów
mówi że ją BUBA
wzdryga sie jak ją dotykam
więc albo pamięta tamto i juz asekuracyjnie mówi BUBA
albo chusteczki są za zimne
albo ma coś w \\\\\\\\\"środku\\\\\\\\\" coś o czym nie mam bladego pojęcia
co robić girls ?????????????




Mati myj ją w czystej letniej wodzie, ja nie korzystam praktycznie z chusteczek. Jasia myje wyłącznie w letniej wodzie, z dodatkiem mydełka Nivea hipoalergicznego. Jeśli to nie pomoże to myj ją w rumianku, to ściąga gorączkę. Mój Jaś nie ma żadnych problemów, a jak używałam chusteczek to wystarczyło raz a dzieciątko miało czerwoną pupkę i ptaszka. Wiadomo, że dziewczyneczki mają gorzej. no, ale zobacz. Jeśli nie pomoże to musisz pójść do lekarza.

Alice dziękuje za fotki 😆


Mając dziedwczynke i chłopca, uważam, że dziewczynce łatwiej wszystko zrobic 😉

pewnie i łatwiej bo już z natury wiesz o co kaman 😉
ale wiesz dziewczynka ma trochę większą "dziurkę " to i łatwiej o wszelakie zarazki,bakterie grzyby i inne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...