Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Witam.
To ja Wam pokaze jak ala dzis rano ćwiczyla z Ewa Chodakowską w pytaniu na śniadanie 😁 Zanim się zorientowalam ze odgapia wszystko to juz udalo mi sie nakrecic tylko koncowke. potem uslyszal;a muche i wziela mojego klapka i poszla robic bam mucha bo widzi jak my klapkiem tluczemy muchy a widze ze zaczl=al sie etap papugowania do kwadratu 🙂
.......

Edit. A linki działaja jak sie je skopiuje i wklei w nowe okno 🙂

Chodziło o to żeby były aktywne i nie trzeba było kopiować 🙂

Ala modelka hehe - śmieszna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kochane 😘

Matylda moja SYNOWA jest niesamowita, jak ona tańcuje, kręci bioderkami szok 🤪 Wojtek tylko krakowiaka potrafi tańczyc, jak go nagram, to pokażę 🙂

Alice Ala super jest, jak załapała szybko te cwiczenia i powtarzała 🙂 a co do mowy, to chyba moje dziecko jest na ostatnim miejscu, baardzo mało mówi, ale się tym nie przejmuję, bo tak jak mówisz bardzo szybko zaczynał się fizycznie rozwijac..chodzic, raczkowac itp 🙂 I jak opowiadałaś we wcześniejszych postach o tym co Ala wyprawia, to mój czort identycznie !! Naprawdę tylko szuka co by zmajstrowac i broi, wali wszystkim, głową itp..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Hej kochane 😘

Matylda moja SYNOWA jest niesamowita, jak ona tańcuje, kręci bioderkami szok 🤪 Wojtek tylko krakowiaka potrafi tańczyc, jak go nagram, to pokażę 🙂

Alice Ala super jest, jak załapała szybko te cwiczenia i powtarzała 🙂 a co do mowy, to chyba moje dziecko jest na ostatnim miejscu, baardzo mało mówi, ale się tym nie przejmuję, bo tak jak mówisz bardzo szybko zaczynał się fizycznie rozwijac..chodzic, raczkowac itp 🙂 I jak opowiadałaś we wcześniejszych postach o tym co Ala wyprawia, to mój czort identycznie !! Naprawdę tylko szuka co by zmajstrowac i broi, wali wszystkim, głową itp..


Dzisiaj przyszła do kuchni i puknela niechcacy sie w glowe o stół w kuchni. potem walneła sie celowo głowa mocniej i sie zastanawia, potem przypierdzieliła w ten stół z calej siły i zaczeła ryczec 😮 po 15 sekundach placzu przestala, potarla sie po glowie i poszla-Czy ona sie dobrze czuje? Bo najlepsza neurolog twierdzi ze dziecko jest ok 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Hej kochane 😘

Matylda moja SYNOWA jest niesamowita, jak ona tańcuje, kręci bioderkami szok 🤪 Wojtek tylko krakowiaka potrafi tańczyc, jak go nagram, to pokażę 🙂

Alice Ala super jest, jak załapała szybko te cwiczenia i powtarzała 🙂 a co do mowy, to chyba moje dziecko jest na ostatnim miejscu, baardzo mało mówi, ale się tym nie przejmuję, bo tak jak mówisz bardzo szybko zaczynał się fizycznie rozwijac..chodzic, raczkowac itp 🙂 I jak opowiadałaś we wcześniejszych postach o tym co Ala wyprawia, to mój czort identycznie !! Naprawdę tylko szuka co by zmajstrowac i broi, wali wszystkim, głową itp..


Dzisiaj przyszła do kuchni i puknela niechcacy sie w glowe o stół w kuchni. potem walneła sie celowo głowa mocniej i sie zastanawia, potem przypierdzieliła w ten stół z calej siły i zaczeła ryczec 😮 po 15 sekundach placzu przestala, potarla sie po glowie i poszla-Czy ona sie dobrze czuje? Bo najlepsza neurolog twierdzi ze dziecko jest ok 😮

hehe
dobre 😉



tak na marginesie moja właśnie jako jedna z ostatnich zaczęła podnosić głowę, przewracać się na bok, raczkować, siadać , wstawać CHODZIĆ z mową od początku jej leciutko szło 😉
także to chyba w NATURZE jakoś musi się wyrównywać 😉
wiecie że moja szuja potrafi do mnie w odpowiednim momencie powiedzieć ODEJDŹ, PRZESTAŃ, NIE PRZESADZAJ no masakra , na własnej piersi TO wyhodowałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Chyba nie ma tu nikoguj, więc idę spać.
Dobrej nocki!
Ps. : Mati co z szambem???

dzięki Nina
nic tego
jestem totalnie załamana nie wiem jak ludzie zyli w czasach gdy szamb i kanalizacji nie było
tzn na pewno żyli i żyło im sie dobrze tylko nie musieli się od niczego odzwyczajać
załapałam przez to totalnego doła bo uświadomiłam sobie że ja od zawsze z takimi problemami zostaję sama
mniejsza tym
nie znalazłam nikogo tzn jednego ale mnie olał i od poniedziałku obiecuje i gówno ( bo chodzi o to że ono pierwszy raz w historii zapełniło się na maksa )
nie ma w pobliżu mnie żadnej firmy wykonującej "takie" gówniane usługi , tzn są ale tak oddalone ze za sam przyjazd życzą sobie 150 zł - a tyle to nie mam, ale coś czuję że za kilka dni pewnie i tak będe musiała z tego skorzystac bo tak się nie da żyć
wiecie że ja się od piątku nie kąpałam
bo kąpielą nie można nazwać "ochlapania " się w misce
tak samo myłam dziś głowę na kolanach na podłodze
szok
pranie zajmuje już połowe łazienki - matko jakby to perfekcyjna pani domu zobaczyła to nie wiedziałaby co to za pomieszczenie
że o reszcie nie wspomnę
a w ogóle mam chyba jakiś trudny czas teraz
wiecie JESIEN
jesień kalendarzowa
jesien astronomiczna
i jesień ŻYCIOWA
byle do wiosny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Ja jestem ale tez juz znikam.
Moje dziecko spi od 17 do teraz. Boje sie zeby nie bylo przez to tak jak ostatnio ze wstala o 2 i do 3 gadala ze spac sie nie dalo 😞

Ola wysłałąm Ci prośbę w prywatnej wiadomość na skrzynkę.

Lece babeczki.
Dobranoc.

a ponoć Ala nie gada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Ja jestem ale tez juz znikam.
Moje dziecko spi od 17 do teraz. Boje sie zeby nie bylo przez to tak jak ostatnio ze wstala o 2 i do 3 gadala ze spac sie nie dalo 😞

Ola wysłałąm Ci prośbę w prywatnej wiadomość na skrzynkę.

Lece babeczki.
Dobranoc.

a ponoć Ala nie gada 😉


Oj tam oj tam.... gada gada ale nie tak ladnie i nie tak duzo jak Twoja 😉
Spadam do lozka juz teraz na pewno.
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mati, ja też tu nie mam warunków, uwierz mi cofnęłam się o jakieś 100 lat, ale zaciskam zęby i idę do przodu!!!
Z luksusów mam właśnie szambo no i jest szansa, że będę miała automat a nie męczyć się z Franią 😆
Jeb... hydraulik miał wiosną oprócz tego co miał do roboty zrobić połączenie na automat no i nie zrobił.
A teraz nie wiem w jaki sposób to zrobimy 😮 jakaś taka bateria jest no nie wiem może się uda, a jak nie to znowu muszę zapłacić za hydraulika 😮 ale już innego wezmę.
Podłogi na maksa siadają w dodatku 😞 ale z tym się oswoiłam i wiem, że trzeba zalewać. Jakby grosza mi wpadło to jeszcze przed końcem roku muszę kupić żwir ☺️ Chociaż rodzinną żwirownię mam pod nosem 🤢 Długa historia 😠
Muszę antyków trochę sprzedać może się uda 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Alice - prośba spełniona - link usunięty 🙂

Natka - można zrobić taki odgałęźnik do kranu - tak jak się robi czasem do zmywarek 🙂

Matylda - współczuję Ci.. pocieszające jest to że to sytuacja przejściowa..



No wiem właśnie Oleńko tylko żeby to zrobić to zamiast tego co ma w tej chwili 2 odgałęzienia (kran, spłuczka) to muszę kupić trójnik, ten idiota miał to zrobić za jedną robotą by było wystarczyłoby gdyby wstawił trzy nóżki, zamiast dwóch... 😠 mam taką baterię co czerpie z kranu wodę. Zobaczę może się uda. A hydraulika wzięłabym dopiero jak będziemy robić kuchnię, bo wtedy znowu bym musiała wymieniać i kran no i jeszcze odpływ inny kupić. A może zdecyduje się by automat stał w kuchni, z racji małego metrażu łazienki i znowu. 😆
dziś zadzwonię po żwir, zobaczę ile sobie życzą, bo sąsiad jakieś kosmiczne pieniądze latem dał za niego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak to kurwa jest że na wsi a w zasadzie w "domu jednorodzinnym " zawsze jest w chuj roboty
ja juz o tym nie myślę
marzę tylko o normalności
jak już się pozbędę tego gówna to chyba se naleje tyle wody do wanny że będzie się przelewać i spędze tam ze 3 godziny 😁


no to chyba tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

czy Wasze maluchy jedza surowa cebule?

Malpiszon maly zjadl mi pol główki bez mrugniecia oka 😮

Ola dziekuje za spełnienie prośby.

Natka nie wiem czy o tym Ola pisala ale pralke mozna podłączyć tak ( na któryms zdjęciu pokazane jest wlasnie taki element gdzie podlaczasz pralki scieki):
http://muratordom.pl/lazienka/zrob-sam/wymiana-syfonu-pod-umywalka,54_154.html?print=true

a tu ciekawy artykuł:
http://muratordom.pl/gazety/zbuduj-dom/jak-podlaczyc-pralke-i-zmywarke,174_5716.html

Przepraszqam ze spytam bo ja nie na bierząco w Waszych partnerach ale nie masz jakiegos chlopa który by sam to zrobił?


Tu jeszcze sa fajne informacje:
http://www.naprawiacz.waw.pl/porady.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice - ja już jakiś czas temu pisałam że jak mam pokrojoną cebulę na kanapkach to Lena wszystką zje sama 🙂


A zastanawiało Cie czy to nie jest jakis brak witamin ze dziecko tak dopada cos co szczerze sobie powiedzmy nie ma dobrego smaku 🤨 Moze mojej brakuje witaminy C ? ostatnio tez cytryne babacia jej dala i o dziwo wszyscy sie dziwili ze nawet nie mrugnela i wypila z lyzki sok z polowy cytryny.

Bo mnie to zastanawia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Alice - ja już jakiś czas temu pisałam że jak mam pokrojoną cebulę na kanapkach to Lena wszystką zje sama 🙂


A zastanawiało Cie czy to nie jest jakis brak witamin ze dziecko tak dopada cos co szczerze sobie powiedzmy nie ma dobrego smaku 🤨 Moze mojej brakuje witaminy C ? ostatnio tez cytryne babacia jej dala i o dziwo wszyscy sie dziwili ze nawet nie mrugnela i wypila z lyzki sok z polowy cytryny.

Bo mnie to zastanawia....

Nie, nie sądzę, po prostu coś nowego, ciekawego, no i ja dawałam jej cebulę cukrową - ona jest słodka i łagodna więc nie było problemu ze szczypaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Tez obstawiam 1sza wersje. w 2giej nie pasuje moim zdaniem ta koszula do tej kamizelki gdzie nie ma kolnierza i tak glupio wyglada ten wystajacy guzik 🤢


Alice mi chodzi o zestawienie kolorów. Biały czy szary pod spod, bo kozulka biala jest jeszcze w praniu i nie mozemy zalozyc, na pewno tej koszuli tam nie bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...