Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie. U nas dupa.
Ja, A i J jesteśmy chorzy. Mamy natybiotyk. dzis J miał 39, 2 goraczki. Kurcze blade ledwo żyje. Gotuje zupke żeby pozjadały cokolwiek. J cały czas spi i nic wiecej nie chce. Wczoraj wracalismy 8 godzin 400 km... masakra. jechalismy 50 -60 km /h . Taka mgła byłą. U nas nic wiecej sie nie dzieje. ogólnie masakrycznie sie czuje.

zdjec nie widzialam. Sorry ale nie nadrabiam , bo ledwo zyje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Hej
I ciul zmniejszyli mi zabezpiecznie do 500 zl pieknie kurwa pieknie alimentow tez pewnie 500 zl dostane i jak tu zyc 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


Co to znaczy zabezpieczenie? ☺️

Zanim sąd zasądzi alimenty i skończy się postępowanie przyznaje tymczasowo tzw. zabezpieczenie - takie tymczasowe alimenty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Hej
I ciul zmniejszyli mi zabezpiecznie do 500 zl pieknie kurwa pieknie alimentow tez pewnie 500 zl dostane i jak tu zyc 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


Co to znaczy zabezpieczenie? ☺️

Zanim sąd zasądzi alimenty i skończy się postępowanie przyznaje tymczasowo tzw. zabezpieczenie - takie tymczasowe alimenty 🙂



Acha.... dziękuję że mnie uświadomiłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra, troszku się cofnęłam i nadrobiłam 😎

Pierwsze pytanie: czy Andzia już urodziła???????????????

Alice- gratuluję domku, ciasne ale własne jak to mówią 🙂

Fryto moja, aż nie wiem co powiedzieć, może tylko, że się naprawdę wkurzyłam. Buziaki dla Ciebie i Małej, i wierzę, że niedługo wszystko się Wam ułoży.

Magda z Łodzi, Tobie też życzę siły i wytrwałości, której nie warto tracić na kogoś kto tego nie szanuje. Złożyłaś już pozew

Mojej Helce wczoraj odpadł paznokieć- tydzień przed ślubem przytrzasnęła sobie drzwiami, NIE ŻYCZĘ TEGO ŻADNEMU DZIECIACZKOWI, i cały zczerniał. Gada jak najęta, doprowadza mnie czasami do szału, ale taka skubana bystra jest, ze dużo by opowiadać. Zresztą pewnie wszystkie nasze dzieci teraz takie są 😁


Aaaaaaaa to Tutli będzie miała dziołszkę!!!!

Lecę jej gratulacyjną wiadomość wysłać!

Jutro też się pojawię, więc mnie nie olewajcie, bye! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dizen dobry
u nas wiadomo jak to u nas 😉
ponieważ nikt ostatnio nic nie pokazuje to ja coś mam
bałagan nieziemski ale u nas to norma bo jak wstaje to pierwsze słowo TATUŚ , drugie, MAMA a trzecie WYWALIĆ tzn zabawki z pudełka więc wiadomo
jakość również taka jak i aparat 😉
aha i nie wiem czy działa bo ładuje się od wczoraj od 8.00 rano 😁
http://youtu.be/OSxR_-5jNLU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny nie było mnie bo babcia CZESIA przyjechała tzn moja babcia 😉
no Nina nocniczek stoi i tylko stoi , czasem se klapnie na niego , albo kaczki tam wkłada , nic nigdy tam nie zrobiła więc jest czysty i sterylny akurat do zabawy 😉
Ola pewnie by se pogadały ale myśle że tak po 2-3 godzinach bo moja to straszny dzik jest i nie nawiązuje łatwo kontaktów , tzn z facetami jej lepiej wychodzi tzn z dorosłymi wszelakimi panami, wujkami ,dziadkami etc . mam nadzieję że to kiedyś minie 😮
dzieci ogólnie się boi serio , nie wiem co się z nią porobiło ale jak jakieś sie do niej zbliża to ucieka na ręce a nie daj Boze wyda z sibie jakiś głośniejszy nieznany dla niej dźwięk - to koniec świata
a w czwartek jade za nianie do P. siostry a S. który ma 14 mcy wręcz się BOI i jest PRZERAŻONA bo on to wydaje takie dźwięki jak godzilla i do tego nie będzie na swoim terenie więc nie wiem jak to przeżyjemy
ale moze się uda
jest szansa ze o 16.00 ktoś przyjedzie do szamba ale to jakis dziadek więc nie wiem czy sobie poradzi
jeśli nie to będzie GÓWNO 🙃
no to chyba tyle LENA odpływa coś za wcześnie ale dziś taki dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Aneta tak mi się przypomniało
sto razy opisywałam historię dziewczyny która ze mną do lekarz jeździła i 2 tyg później rodziła i ma dziecko z moim sąsiadem najlepszym kolegą P.
otóż dziecko uznał, dał mu nazwisko i płacił jej zleceniem stałym 300 zł przez rok ale ona stwierdziła że to za mało i były dwie sprawy , na żadnej się nie pojawił, nie odbierał wezwań mimo że był w domu sąd w lipcu przyznał jej oficjalnie 500 zł , nie była zadowolona a ten obrał taką taktykę ze teraz w ogóle nie płaci 😮 NIC dostał już dwa wezwania do zapłaty wraz z odsetkami i zaległosciami i nic , była u niego pierwszy raz od półtora roki i sie schował, postraszyła go komornikiem ale on sobie nic z tego nie robi bo mimo że dochodu ma miedzy 100 a 200 tyś miesiecznie , ma 4 nieruchomości i wiele innych ruchomości ale nic nie stoi na niego , pozbył się wszystkiego , dochód nielegalny, niczego nie można mu udowodnić 😮
wiec jego matka sie przestraszyla bo ponoć teraz jest tak że rodzicę mogą mieć nakaz płacenia, więc zamierza tu przyjechać bo jest we WŁOSZECH i wszystko załątwić i uregulować i płacić te żałosne 500 zł
ale ludzie są podli , najlepsze jest to ze on ma kilkoro dzieci w tym jedno w domu z konkubiną które nawet nie nosi jego nazwiska , utrzymuję tą lafiryndę spłaca jej kredyt we frankach suma około 4tyś zł , drą koty codziennie ale trzyma ją bo boi sie ze mu dziecko zabierze , a ONA i tak nie ma dokąd pójść
Boże ja nie wiem jak ludzię mogą się tak upodlić , piękna, zadbana, wykształcona dziewczyna , miałą wszystko i styknęła sie z takim czymś ( tzn pisze o tej co tu jest w domu ) miała prace, mieszkanie i wszystko rzuciła dla takiego śmiecia , i został kredyt i co teraz???
jest śmieciem, popychadłem, awantury są codziennie , dziecko znerwicowane bo patrzy na to wszystko
PATOLOGIA
a co najlepsze to jedno jedyne dziecko ON uznaje bo było planowane i jest kropka w kropkę podobne do niego - no masakra
a wracajac do tej której przyznano te 500 zł
to ona ma jeszcze 2 dzieci z małżeństwa , na które teściowa płaci jej 700 zł bo maż w więzieniu, do tego najstarsze i najmłodsze są chore ( wiem na co ale zapomniałam , to jakieś alergie pokarmowe z niemożnością trawienia niektórych składników ) więc ma na nie jakies zasiłki pielęgnacyjne , do tego rodzinne i dodatek dla matki samotnie wychowującej dzieci ( tzn nie wiem jak to sie fachowo nazywa ale wiecie o co chodzi)
pomoc z opieki społecznej czyli podręczniki , ubrania i obiady dla dwójki w szkole za darmo, do tego te dary , no wiecie , mleka sery, makarony kasze dla ubogich
za wizyty u lekarzy i niektore leki też dostaje jakiś zwrot
na święta jakieś dodatkowe bony czy coś jeszcze
miesięcznie "dostaje " coś ponad 2500 zł , więc chyba nie jest źle ????
tylko niestety życie spierdolone
mały ma ojca który mieszka od niego 2 km dalej i nigdy go nie widział 😮
Aneta ty pewnie też mozesz starac sie o to coś dla samotnych matek i o rodzinne , Tobie na pewno rodzice pomogą i siostra i inwestujesz w siebie, bedziesz miała kiedyś super zawód i prace od ręki
Myślę że za parę lat bedziesz sie mogła starać o podwyższenie jak mała pójdzie do szkoły, dacie radę !!!!!!!!!!!!! Silne jesteście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
A Aneta tak mi się przypomniało
sto razy opisywałam historię dziewczyny która ze mną do lekarz jeździła i 2 tyg później rodziła i ma dziecko z moim sąsiadem najlepszym kolegą P.
otóż dziecko uznał, dał mu nazwisko i płacił jej zleceniem stałym 300 zł przez rok ale ona stwierdziła że to za mało i były dwie sprawy , na żadnej się nie pojawił, nie odbierał wezwań mimo że był w domu sąd w lipcu przyznał jej oficjalnie 500 zł , nie była zadowolona a ten obrał taką taktykę ze teraz w ogóle nie płaci 😮 NIC dostał już dwa wezwania do zapłaty wraz z odsetkami i zaległosciami i nic , była u niego pierwszy raz od półtora roki i sie schował, postraszyła go komornikiem ale on sobie nic z tego nie robi bo mimo że dochodu ma miedzy 100 a 200 tyś miesiecznie , ma 4 nieruchomości i wiele innych ruchomości ale nic nie stoi na niego , pozbył się wszystkiego , dochód nielegalny, niczego nie można mu udowodnić 😮
wiec jego matka sie przestraszyla bo ponoć teraz jest tak że rodzicę mogą mieć nakaz płacenia, więc zamierza tu przyjechać bo jest we WŁOSZECH i wszystko załątwić i uregulować i płacić te żałosne 500 zł
ale ludzie są podli , najlepsze jest to ze on ma kilkoro dzieci w tym jedno w domu z konkubiną które nawet nie nosi jego nazwiska , utrzymuję tą lafiryndę spłaca jej kredyt we frankach suma około 4tyś zł , drą koty codziennie ale trzyma ją bo boi sie ze mu dziecko zabierze , a ONA i tak nie ma dokąd pójść
Boże ja nie wiem jak ludzię mogą się tak upodlić , piękna, zadbana, wykształcona dziewczyna , miałą wszystko i styknęła sie z takim czymś ( tzn pisze o tej co tu jest w domu ) miała prace, mieszkanie i wszystko rzuciła dla takiego śmiecia , i został kredyt i co teraz???
jest śmieciem, popychadłem, awantury są codziennie , dziecko znerwicowane bo patrzy na to wszystko
PATOLOGIA
a co najlepsze to jedno jedyne dziecko ON uznaje bo było planowane i jest kropka w kropkę podobne do niego - no masakra
a wracajac do tej której przyznano te 500 zł
to ona ma jeszcze 2 dzieci z małżeństwa , na które teściowa płaci jej 700 zł bo maż w więzieniu, do tego najstarsze i najmłodsze są chore ( wiem na co ale zapomniałam , to jakieś alergie pokarmowe z niemożnością trawienia niektórych składników ) więc ma na nie jakies zasiłki pielęgnacyjne , do tego rodzinne i dodatek dla matki samotnie wychowującej dzieci ( tzn nie wiem jak to sie fachowo nazywa ale wiecie o co chodzi)
pomoc z opieki społecznej czyli podręczniki , ubrania i obiady dla dwójki w szkole za darmo, do tego te dary , no wiecie , mleka sery, makarony kasze dla ubogich
za wizyty u lekarzy i niektore leki też dostaje jakiś zwrot
na święta jakieś dodatkowe bony czy coś jeszcze
miesięcznie \"dostaje \" coś ponad 2500 zł , więc chyba nie jest źle ????
tylko niestety życie spierdolone
mały ma ojca który mieszka od niego 2 km dalej i nigdy go nie widział 😮
Aneta ty pewnie też mozesz starac sie o to coś dla samotnych matek i o rodzinne , Tobie na pewno rodzice pomogą i siostra i inwestujesz w siebie, bedziesz miała kiedyś super zawód i prace od ręki
Myślę że za parę lat bedziesz sie mogła starać o podwyższenie jak mała pójdzie do szkoły, dacie radę !!!!!!!!!!!!! Silne jesteście

Matylda nie nalezy mi sie nic na samotna matke niestety,rodzinego w tym roku nie dostane bo nie mam wyroku sadu ze mam przyznane alimenty.Rodzice mi nie daja pieniedzy,fakt ze nie musze im narazie placic za rachunki jak dotychczas,za szkole place sama<350zl> miesiecznie,teraz jestem na zasilku i mam przez 3 miesiace 6stow z groszem i potem przez kolejne 3 miesiace 5 stow z groszem wiec mam z czego szkole oplacac,babcia daje mi co miesiac na jakies ubrania czy kosmetyki narazie nie jest zle bo mam oszczedzone troszke grosza ale jak skonczy mi sie zasiek to wez wyzyj za 500zl dziecku mleko,pampersy,szkola,dojazd do szkoly....itp
Fakt za jedzenie nie place bo jadam u babci,na dojazdy mama mi daje swoj zatankowany samochod no jakos mysle dam rade ...W Lubniewicach od stycznia otiweraja SPA w czerwcu szkole koncze ,od wrzesnia bede sie starala tam zahaczyc do pracy chociaz na poczatek na staz,zawsze to na miejscu...Jak mi Poli do przedszkola nie wezma to nianie jakas wezme chociaz jakby mialo mi 5 stow zostac to zawsze cos... A tak na dobra sprawe zeby sie wyprowadzic z domu wynajac kawalerke wyzyc sama z dzickiem to potrzebowalabym miec 2000,2200 zl zeby ogarnac...no chyba ze poszukam sobie chlopa (choc narazie tego najmniej potrzebuje) we dwoje zawsze lzej...No ale kto zechce babe z dzickiem 😞 Eh ...no zycie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzisz dasz radę powolutku
nikt nie mówił ze łatwo bedzie
teraz musi być gorzej żeby później było lepiej 😉
( ktoś to chyba już kiedyś pisał 🥴 )




a ja zaraz wyzionę ducha , przewiozłam tylko 6 taczek piachu ( taczkami bez powietrza) i podupadłam 😮
i brzuch mnie pobolewa jak na @ 😠 😠 😠 😠 😠
czekam do tej 16.00 jak na szpilkach bo graty w zlewie i woda w wannie nie wypuszczona
koszmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Współczuję Wam tych sytuacji rodzinnych..

Aneta - dziwne że sąd zgodził się na takie rozwiązanie bez Twojej obecności.. A Twoja prawnik co na to wszystko? 🤔 🤨
Myślę że jeśli K. ma wysokie dochody to spokojnie ten 1000 zł dostaniesz.. Nie rozumiem mężczyzn czasami, jak można żałować własnemu dziecku? Echhh
A kiedy masz wyznaczoną kolejną sprawę? Po uprawomocnieniu się wyroku będziesz mogła starać się o dodatkową kaskę jako matka samotnie wychowująca.. A na razie jakoś trzeba zęby zacisnąć, dobrze że masz rodziców którzy Ci pomagają.. Pomyśl co by było jakbyś nich nie miała? To dopiero byłaby masakra 🤢
Wszystko się powolutku ułoży... Będzie dobrze 🙂

Matylda - a moja znów lgnie do dzieci i nie jest w ogóle zazdrosna, mogę inne brzdące nosić i tulić a ona nic 🙂 Bawi się zawsze ładnie, zabawki daje.. Nadaje się do przedszkola 😉


I wściekła jestem bo byliśmy u teściów na obiedzie w niedzielę a tam przyjechała siostra S. z zasmarkanym chorym dzieckiem i kurwa dzisiaj moja już chora 😠 Tydzień temu leki odstawiłam.. Mówiłam jej że jak się ma chore dziecko to się w domu siedzi.. Ale pogadać se mogę 🤢

No to chyba tyle..
Idę chleb wyciągać z pieca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu, miło, że nas odwiedziłaś 🙂
Pozew składam w tym tyg - może w czwartek, lub piątek.

Oczywiście mój jeszcze małżonek chce chyba wrócić... no ale ja nie chce...
Piszę z kimś i tak mi dobrze. W zasadzie ten nowy facet pomaga mi w tej sytuacji, żebym odcięła się od przeszłości.

Lenka - świetna i mówi jak dwulatek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...