Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Aniu, miło, że nas odwiedziłaś 🙂
Pozew składam w tym tyg - może w czwartek, lub piątek.

Oczywiście mój jeszcze małżonek chce chyba wrócić... no ale ja nie chce...
Piszę z kimś i tak mi dobrze. W zasadzie ten nowy facet pomaga mi w tej sytuacji, żebym odcięła się od przeszłości.

Lenka - świetna i mówi jak dwulatek 🙂

Magda - trzymaj się i bądź dzielna, nie będę mówiła Ci co masz robić ale sama wiesz że już raz poszedł do innej.. Można było się pokusić o drugą szansę co też uczyniłaś ale nie docenił tego ani Ciebie, w dodatku opuścił dziecko i robił wielką łaskę że Ci jakoś pomoże...
Hmm nie dorósł jeszcze do sprawowania odpowiedzialnej roli ojca i męża..
A Ty jak masz wsparcie w innym mężczyźnie to korzystaj, obojętnie jaka by ta pomoc nie była i nie mam tu na myśli niczego złego ani zdrożnego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bry 🙂

Ola, a masz jakąś listę darów???? Coś wam na pewno wkrótce wyślę, ale to będzie takie \'późne\' wkrótce 😉

Leniuch wymiata, co tu dużo mówić 😁 Tyłeczkiem bosko kręci, ciekawe kto ją tak nauczył 😁

Aneta, z tego Karola to jeden wielki dupek. Przecież te pieniądze są dla JEGO córki, a on taki skąpy dziad. Niech mu przez całe życie zimno będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Aniu, miło, że nas odwiedziłaś 🙂
Pozew składam w tym tyg - może w czwartek, lub piątek.

Oczywiście mój jeszcze małżonek chce chyba wrócić... no ale ja nie chce...
Piszę z kimś i tak mi dobrze. W zasadzie ten nowy facet pomaga mi w tej sytuacji, żebym odcięła się od przeszłości.

Lenka - świetna i mówi jak dwulatek 🙂

Magda - trzymaj się i bądź dzielna, nie będę mówiła Ci co masz robić ale sama wiesz że już raz poszedł do innej.. Można było się pokusić o drugą szansę co też uczyniłaś ale nie docenił tego ani Ciebie, w dodatku opuścił dziecko i robił wielką łaskę że Ci jakoś pomoże...
Hmm nie dorósł jeszcze do sprawowania odpowiedzialnej roli ojca i męża..
A Ty jak masz wsparcie w innym mężczyźnie to korzystaj, obojętnie jaka by ta pomoc nie była i nie mam tu na myśli niczego złego ani zdrożnego..



Super, że się Magda jakoś specjalnie nie załamujesz. Nie warto. To Twój przyszły ex Was opuścił?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Bry 🙂

Ola, a masz jakąś listę darów???? Coś wam na pewno wkrótce wyślę, ale to będzie takie \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'późne\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' wkrótce 😉


Ja za te dary zapłacę 😉 Bo wiesz, tam Hilfiger tani jak barszcz... ☺️


daj znać co potrzebujesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Bry 🙂

Ola, a masz jakąś listę darów???? Coś wam na pewno wkrótce wyślę, ale to będzie takie \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'późne\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' wkrótce 😉


Ja za te dary zapłacę 😉 Bo wiesz, tam Hilfiger tani jak barszcz... ☺️


daj znać co potrzebujesz 🙂

Jakieś koszule typu casual ze 2 szt 🙂 Kolor biały i błękitny np 🙂
Coś takiego:

http://www.dress-for-less.com/tmpl/detail.tmpl?art_count=96;art_id=193500;sub_designer=Tommy%20Hilfiger;pg=107;cat=1;main_cat=1;sub_pg=1686;id=SgThOMlfex8n-Z74vaow0i

albo takiego też może być:

http://www.dress-for-less.com/tmpl/detail.tmpl?art_count=96;art_id=194746;sub_designer=Tommy%20Hilfiger;pg=107;cat=1;main_cat=1;sub_pg=1686;id=SgThOMlfex8n-Z74vaow0i

albo takiego:

http://www.dress-for-less.com/tmpl/detail.tmpl?art_count=96;art_id=185636;sub_designer=Tommy%20Hilfiger;pg=107;cat=1;main_cat=1;sub_pg=1686;id=SgThOMlfex8n-Z74vaow0i

albo takiego:

http://www.dress-for-less.com/tmpl/detail.tmpl?art_count=96;art_id=171288;sub_designer=Tommy%20Hilfiger;pg=107;cat=1;main_cat=1;sub_pg=1686;id=SgThOMlfex8n-Z74vaow0i

No wiesz.. taka na co dzień.. ☺️

Ps. admin tzn Piotr - kiedy linki będą działać? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
no i okresuje
jestem beznadziejna nawet w ciążę zajść nie umiem 😠


Ale Ty jesteś no wiesz, nie ten czas widocznie. policz sobie na polowe cykl i wtedy najlepiej 3 dni w tył i przód 😆
moja kumpela jest w 2 miesiącu rok ponad się starała bo zawsze coś a to Jej zapalenie pęcherza a to co innego. Jej pierwsze dziecko ma już 6 lat, w tamtej ciąży czuła się świetnie, mimo tego iż poroniła jedno dzieciątko bo to bliźniaki były. Brzuszka prawie nie miała. A teraz wymiotuje jak kot, a brzuch ma po prostu nieziemsko duży 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=black]Bry 🙂

W DD TVN mówią o dzieciach wychowywanych bez ojca.. 🥴

A moja chora na całego, wczoraj płakała do 24-ej 🥴 I mam mega wkurwa na siostrę S. - wczoraj się przez to pokłóciliśmy 🤢

Lena podłapała nowe słowo które wychodzi jej perfekcyjnie: cipcia 😁
Myłam ją wczoraj i mówię do niej: teraz cipcia, stój umyjemy, nie minęło 5 sek a ona już latała i mówiła: cipcia 😁 Śmiesznie to brzmi w jej ustach 😁 Uśmialiśmy się z S.

Magda - ja nie wierzę że się ogarnęłaś... To ZAWSZE trwa minimum rok, na bank jest w Tobie mnóstwo żalu, nie wierzę że przestałaś go kochać.. No ale.. wydaje nam się (wiem po sobie) że najgorsze mamy za sobą.. Nieprawda 😉 Oszukujemy się dla lepszego samopoczucia.. Wiem jednak że nadejdzie taka chwila i dla Ciebie że nie będziesz nawet musiała mówić że się ogarnęłaś - będziesz to po prostu czuć - tego Ci życzę 🙂

Matylda - przestań pieprzyć, przyjdzie czas to zajdziesz.. A czemu linki nie działają to nie wiem, admin się musi wypowiedzieć w sprawie 🙂
[/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
[color=black]Bry 🙂

W DD TVN mówią o dzieciach wychowywanych bez ojca.. 🥴

A moja chora na całego, wczoraj płakała do 24-ej 🥴 I mam mega wkurwa na siostrę S. - wczoraj się przez to pokłóciliśmy 🤢

Lena podłapała nowe słowo które wychodzi jej perfekcyjnie: cipcia 😁
Myłam ją wczoraj i mówię do niej: teraz cipcia, stój umyjemy, nie minęło 5 sek a ona już latała i mówiła: cipcia 😁 Śmiesznie to brzmi w jej ustach 😁 Uśmialiśmy się z S.

Magda - ja nie wierzę że się ogarnęłaś... To ZAWSZE trwa minimum rok, na bank jest w Tobie mnóstwo żalu, nie wierzę że przestałaś go kochać.. No ale.. wydaje nam się (wiem po sobie) że najgorsze mamy za sobą.. Nieprawda 😉 Oszukujemy się dla lepszego samopoczucia.. Wiem jednak że nadejdzie taka chwila i dla Ciebie że nie będziesz nawet musiała mówić że się ogarnęłaś - będziesz to po prostu czuć - tego Ci życzę 🙂

Matylda - przestań pieprzyć, przyjdzie czas to zajdziesz.. A czemu linki nie działają to nie wiem, admin się musi wypowiedzieć w sprawie 🙂
[/color]



No właśnie przeoczyłam ten wywiad na końcówkę tylko zerknęłam 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
mam wnerwa więc nie będę smutać
Ola moja mówi CIPKA i niestety jeszcze coś gorszego podłapała ☺️
a i jak ją myję to tez wymieniam to wszystko co myjemy i jej najbardziej podobają sie PACHY tylko czeka 😁
co gorsza teraz u wszystkich szuka PACH i grzebie tam i mówi PACHI 🙃


nie wiem obliczyłam już wszystko na nastepny miesiac tylko co z tego jak P. nie będzie 😠 😠 i znowu będzie zawód
z resztą w sumie nawet nie ma co o tym myślec bo mam trochę problemów teraz
no to chyba tyle
idziemy do sklepu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
To ja Wam pokaze jak ala dzis rano ćwiczyla z Ewa Chodakowską w pytaniu na śniadanie 😁 Zanim się zorientowalam ze odgapia wszystko to juz udalo mi sie nakrecic tylko koncowke. potem uslyszal;a muche i wziela mojego klapka i poszla robic bam mucha bo widzi jak my klapkiem tluczemy muchy a widze ze zaczl=al sie etap papugowania do kwadratu 🙂

....

Edit. A linki działaja jak sie je skopiuje i wklei w nowe okno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola-Karol obecnie nie pracuje,jest zarejestrowany w biurze [racy jako bezrobotny wiec marne szanse na tysiac zl. Pozaty m nic mi sie nie nalezy na samotna matke bo Pola ma jego nazwisko,bo ojciec Poli zyje ,bo placi alimenty w momencie kiedy nie bedzie placil i bedzie fundusz alimnetacyjny placic to wtedy dostane 170 zl ale karol raczej bedzie placil wiec nie ma szansy;/ no ale dam rade 🙂 Oby do wrzesnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Alice jaka fajna, a mojemu Jasiowi jak się podobała 😆
a też mam lampkę solną 😆


Powiadasz ze Ala dla Jasia? ☺️

Lampka u nas pali sie chyba z 10h na dobe. Kup sobie w ikei do niej zarowke ktora swieci prawie tak samo jak zwykla 15w do niej tyle ze ona zuzywa tylko 0,5W na godzine!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
No to się uśmiałam z Ali he he
moja łamaga by tak w życiu nogi nie podniosła 😁


Oj tam zaraz lamaga....
Moja z kolei nie mowi tak ladnie jak Twoja 😉

Od malego zauwazylam ze Ala szybciej niz rowiesnicy chodzi, stoi, siedzi ale za to z mowa to jest na ostatnim miejscu chyba ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Alice jaka fajna, a mojemu Jasiowi jak się podobała 😆
a też mam lampkę solną 😆


Powiadasz ze Ala dla Jasia? ☺️

Lampka u nas pali sie chyba z 10h na dobe. Kup sobie w ikei do niej zarowke ktora swieci prawie tak samo jak zwykla 15w do niej tyle ze ona zuzywa tylko 0,5W na godzine!! 🙂



będę pamiętała tylko u nas nie ma ikei 😆 ale właśnie się przepaliła , więc będzie okazja!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...