Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

bry 😎
Jakie Pola ma kozaczki fajne 🙂
Aneta a Ty co taka zabiegana ze nie masz czasu tu wchodzic do nas? 😉
Ola - mam nadzieje ze podróż spokojna i już się u babci zaklimatyzowaliście.

Klaudia pod jakim teraz adresem jest nasza kwietniówkowa strona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
bry 😎
Jakie Pola ma kozaczki fajne 🙂
Aneta a Ty co taka zabiegana ze nie masz czasu tu wchodzic do nas? 😉
Ola - mam nadzieje ze podróż spokojna i już się u babci zaklimatyzowaliście.

Klaudia pod jakim teraz adresem jest nasza kwietniówkowa strona?
A tak jakos,to bawic sie musze z Polcia,to sprzatac i tak w kołko zawsze coś wypada;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra dziewuszki, ja uciekam na czas świąt.

Życzę Wam dużo, dużo zdrowia, szczęścia i miłości.
Dużo prezentów pod choinką, niech ten cały świąteczny czas
wypełnia radość i szacunek. 😘


Trzymajcie się ciepło, do napisania 😘

(linkaa, tak swoją drogą to znowu możesz pojeść ile chcesz w Wigilię)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Dobra dziewuszki, ja uciekam na czas świąt.

Życzę Wam dużo, dużo zdrowia, szczęścia i miłości.
Dużo prezentów pod choinką, niech ten cały świąteczny czas
wypełnia radość i szacunek. 😘


Trzymajcie się ciepło, do napisania 😘

(linkaa, tak swoją drogą to znowu możesz pojeść ile chcesz w Wigilię)


dzieki szyszka 😘 Tobie tez wszystkiego dobrego 🙂 Wesołych Swiat 😘
Wiem o tym i znowu sobie pojem w tym roku pradopodobnie zalicze 3 Wigilie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Szyszuś dla Ciebie i rodzinki tez wszystkiego najlpeszego:*
Linka-pokaz jakas fotke a nie 🙂 A jak rodzinka zareagowala na druga dzidzie 🙂?
Nie wiem nic bo nie nadrabiam 😞

dobrze, chodz najlepsze jest to ze ze strony R nikt nie wie bo tam dawno nie byłam i beda mieli dopiero niespodzianke na Wigilie prawdopodobnie 🙂
nie mam zdjecia brzuszka zadnego 🥴sama nie wiem czemu ale zrobie i wam pokaze ale jak bedzie tu nas wiecej 🙂
lece sie zbierac i przygotowac Grazyne 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

My już u mojej mamy jesteśmy od wczoraj od 14.30. Lenka podróż zniosła całkiem dobrze. Przedział dla matki z dzieckiem to jak zbawienie - full miejsca i nikogo na głowie więcej.

Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa, obawiam się tylko jednego - na 100% przytyje na maminym wikcie 😁

Co do strony kwietniówkowej to miała być ale chyba men Klaudii czasu nie znalazł żeby na nowym adresie ją uruchomić 🙂


Poza tym u nas ok, babcia szczęśliwa, wnuczkę całuje i nosi, a wnuczka się rozbestwiła że potem jej nie okiełznam jak wrócimy 🤢 Szwy trochę ciągną i rana po cięciu boli ale dam radę 😉 Poród przeżyłam to takie coś to pikuś 🙂

Kasia - współczuję Ci pracy w handlu w okresie świąt - niestety tak chyba zawsze było jest i będzie że Warszawiacy robią zakupy na ostatni dzwonek - nie łudź się że coś się zmieni. A w Wigilię nie zaśniesz bo przecież masz jechać po syncia więc ta myśl nie pozwoli Ci zasnąć
😉
A no i NELA I WIT - buziaki dla Was szkraby kochane 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.... Oj oj jak ja dawno tutaj nie byłam..... Nic nie nadrabiam bo bym miała chyba z 5 tysięcy stron do czytania..... U nas super mała rośnie u neurologa byłyśmy i też wszystko oki.... Ma już 4 zęby.... Jesteśmy na etapie zasypiania w łóżeczku i........ jest masakra..... No ale trzeba to przeżyć prawda..... No teraz włąśnie idę ją uspać i póżźniej się odezwę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
Wszystkiego najlepszego dla Witka i Neli 😘
a ja w tym roku w ogóle nie czuję świąt, u mnie jeszcze zadne przygotowania się nie zaczęły i jakoś mi nie spieszno wcale.. M. nie będzie z nami w święta.. 😞 poza tym mam jeszcze problemy rodzinne i w ogóle wszystko się pieprzy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂
Linka - czekamy na fotkę i informacje co ci lekarz powiedział.
Ola - ale ci fajnie u mamy, nie??
Kasia - biedaku - współczuje ci serdecznie - ja nie cierpię robić zakupów przed świętami i dlatego zazwyczaj nie robimy sobie prezentów bo wkurwia mnie to łażenie po sklepach i szukanie, grzebanie, stanie w kolejkach itp. No i podziwiam że wytrzymujesz bez Witolina.
Aneta - ale Polunia jest słodka 🙂 No i osobiście Mikołajowi na kolanach siedziała - fiu, fiu 🙂
Asia - tak to jest że zazwyczaj przed świętami coś się pieprzy 🤨
Eunika - pokaż jakieś nowe fotki malutkiej.

A u nas dupa - ja jestem chora a moja Laura się chyba jakiegoś szaleju najadła. Przez weekend nic nie odpoczęłam bo moje dziecko wiecznie marudzi, złości się, KRZYCZY!! i wymaga nieustannej uwagi i zainteresowania. Wyobraźcie sobie jaki z niej bebuś jak przy 5 dorosłych ludziach w domu wszyscy byliśmy wyje....ni na maksa ze zmęczenia. SZOK 😮 🤢 😲 Współczuje mojej mamie i babci, które pilnują ją codziennie przez blisko 8 godzin. Po tym weekendzie jestem pewna, że na razie nie jestem gotowa na kolejne dziecko (podziwiam cię Linka).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
najlepszego dla dzieciaczków wszystkich.. 😘
fatalnie się czuję, prawie cały dzień leżę, bo tak mi się w głowie kręci, że szok.
strona kwietniówek, będzie na dniach, bo nie możemy się zebrać.. przepraszam ☺️
u mnie żadnych przygotowań do świąt jeszcze nie było, poza tym do dupy, bo chyba śniegu nie będzie 😞
pozdrawiam Was!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
ja sie w tym roku jakos ogarnac nie moge ze wszystkim, zebrac w sobie zeby zrobic raz a dobrze. na razie mam duzo planów, co do gotowania, szykowania ale nie wiem jak je w czasie pomiescic. 🤢 w środe jeszcze jasełka mam w przedszkolu i chyba bede musiała Szymka tam zabrac do tego harmidru bo ani mój sobie wolnego nie może wziąść ani nie mam go z kim zostawić bo babki zapracowane... i nie wiem kuuurwa jak ja to ogarne tam z szykowaniem, przebieraniem Julki i młodym na rękach, yyyyyyh 🥴 🥴

ze śmieszniejszych rzeczy, dzisiaj okres dostałam, bardzo kurde znienacka, zapomnialam zupelnie o tym fakcie - w domu ani kawałka wkładki, tampona - nic po prostu, a ze mnie sie leje jak ze świni zarżniętej. niewiele myśląc zawinęłam dupsko w synowego pampersa i wyruszylismy na spacer 😁 😁 , znaczy sie do sklepu 😉

aha Wiola masz śliczne zdjęcie w awatarze 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🥴
mój durny pomysł ufarbowania sobie włosów na święta samej w domu okazał się być najdurniejszy jaki do tej pory miałam/
mam żółtko na włosach i nie wiem co teraz
ehh durna ja 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski 🙂
Bylysmy wczoraj u lekarza ,Polka ma maly katarek,dostała krople,a z gradlem wszystko oki poprostu znow naderwala sobie struny glosowe od darcia japy';/
ALe od wczoraj wieczoraj ma rozwolnienie 4 kupu w godzine i dzisiaj z rana dwie,zadzwonilam do lekarza i wyslal mnie do apteki po jakies cos na sranie;p
Własnie mi padla;p
Kasjalena2-ja tez se wlosy farbowalam tzn mama i mi kurwa za ciemne jakies wyszly;/Musze codziennie baniak myc;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
a ja dalej nie wiem czy bedzie synek czy corcia ;/
odziwo schudłam z 59 na 58 ale z Majka mam duzo ruchu wiec sie nie styje jak w 1 ciazy 🙂
a tak to wszystko oki 🙂
dzisiaj mam dobry humor od rana bo wstałam a tu wszedzie biało i cały czas pada snieg moze cos z tego bedzie 🙂
ja na swieta nie ma tak duzo roboty bo nikt do nas nie przychodzi, tylko my jezdzimy, dopiero moja mama organizuje sylwestra ale nas wtedy i tak nie bedzie w domu bo idziemy na sylwestra do lokalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ JA ZARAZ WYRUSZAM PO PREZENT DLA MĘŻA, DOSTAŁAM DZIŚ PACZKĘ DLA JASIA Z PRACY 🙂
Ola super, że w porządku dotarłyście.
Wiola nie mam pojęcia co jest Laurze, może chce Was rozruszać 😉
Polunia ja od biegunki dawałam Senecę i dopiero to pomogło plus probiotyk.
Linka no też b. ciekawa jestem płci maleństwa 🙂
Przygotowania
do świąt idą jak krew z nosa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂
u nas choinka ubrana juz 🙂
w pt rano jedziemy do rodziców mam przydzielone krojenie sałatki 🙂
Vanesia dziś taka grzeczna jak nie moje dziecko ale w nocy dalej sie budzi dość często 😞
Dziś weszłam na wage 🤪 waże 50kg 🙃 🙃 ale po świętach to sie szybko zmieni hahaha
U nas taka piękna pogoda ze na długim spacerze byłyśmy, pięknie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj !!
4 strony do nadrabiania !! 🙃 🙃 🙃 🙃
dziękuję za życzenia w imieniu mojego dziecka..

Wiola no cóż, nie wytrzymuję bez Witka: kiedy tylko wychodzę z fabryki to już mi się ryczeć chce bo nachodzą myśli, że w domu nie ma nikogo, że nie mam co się spieszyć, że nie mam dla kogo choinki ubierać, że wywąchałam już cały jego zapach z poduszeczki łóżeczkowej..i wyję, wyję wyję...to 11 dni dopiero a ja już czuję się jakbym Go miesiącami nie widziała. I tak strasznie tęsknię, że aż boli. Moje dziecko motywowało mnie do jakiejkolwiek pracy: byłam zorganizowana i niejako zmuszona do porządku. teraz wszystko pierdolę, nie mam dziecka w Wigilię, to i świąt nie ma. I jest mi przykro, bo w Wielkanoc leżał jeszcze w szpitalu, a teraz u mamy.. 300 km stąd. Nosz kurwa co za życie..
i niemożliwością jest, żeby to anielskie dziecko jakim jest Laurka było jednoczesnie takim krzykaczem 😮 😮 😮
😉

Asia a może M. zrobi Ci jeszcze niespodziankę i przyjedzie znienacka na święta: i to właśnie będzie Jego prezent dla Was? nie daj się zaskoczyć św. Mikołajowi 🙂 😉

Klaudia kuruj się, co byś siłę na święta i porządki miała 😜 a może w ciąży jesteś? ☺️ 🤪 😉 😜

Linka lekarz nie musi Ci płci zdradzać: JA Ci mówię, że chłopak będzie: moja intuicja i Twoje dobre samopoczucie mi to mówi 😉
a myśleliście już nad imieniem?

Frytuś no Polka wymiata na nocniku. Może i ja swojemu kupię ? 🤔 ale że nie da się ugryźć to pewnie nie zobaczy w nim niczego atrakcyjnego i będzie się jak Jasiek: tylko nim bawił..
a udaje Ci się ją złapać na sikanie?
no i zdrowia dla Poleczki.

Nikolina oj tam oj tam: Ty matka zorganizowana to i z ubieraniem dwojga się ogarniesz. A jaką atrakcją dla Szymka będą jasełka !!! czaaaad. Sama bym poszła bo w życiu nie widziałam ☺️ 🤢 😁

Magda z P. może już nie eksperymentuj tylko jedź do fryzjera na poprawkę, wiesz jak Ci to będzie humor psuło i w święta jeszcze zła będziesz bo każdy nie omieszka tego komentować. Jak znam życie i moją rodzinę to tak by było..co masz sobie klimat psuć, odczekaj z dwa dni i próbuj raz jeszcze. Najwyżej załatwię Ci perukę 😉

Ola no super, że super !!! i zobaczysz jak Ci Lenka przytyje i nauczy się nowości: mam wrażenie że zmiana otoczenia stymuluje jeszcze bardziej dzieci do rozwoju 😁
może ilość atrakcji to dobra okazja do odzwyczajenia ją od smoczka? zobacz, mojej mamie udało się to po 5 dniach jego TAM obecności: od 6 dni nie ssie w ogóle, bo tak zajęty jest wszystkim 😁 😁

Natka zła jestem, bo praca mnie wykańcza fizycznie i psychicznie. I jak to przed świętami: nagle wzrasta wśród pracowników "chorowalność" i zapotrzebowanie na urlopy na żądanie. A pracy przez to nie ma mniej.

tęsknie do mojego synka...
żebym chociaż na jakąś imprezę poszła, wyszalała się przez ten czas, odpoczęła, wyspała, napiła się tak, że rzygałabym w metrze ( 😁 😁 ☺️ ☺️ ☺️ ) a tu doopa..

łot els..

Brechtaczu !!????
na słowo Cię tu przywołuję !! 😁 😁

wiecie że mam problemy z kupnem przyprawy do pierników? 😮
a muszę chyba już 4 raz piec bo wszystko już zeżarte..
i Marinki mi brakuje.. wiem, że bidulka święta u siebie robi ale mogłaby wpaść na chwilę i pochwalić się co zrobiła/upiekła/ugotowała.
( Marinka, zupa z selera naciowego: pyyyyyyychaaaaaaaaaaaa 😘 😘 😘 😘 )


przeczytałam raz jeszcze swojego posta i stwierdzam, że się wymądrzam jak Ciocia Dobra kurwa Rada.

soooorrrrryyyyyyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór.
Ale się dzisiaj wkurwiłam w pracy - noszzzzzz chuju jeden. Kilka dni temu przyszedł do banku klient (wstawiony notabene) ze swoją małżonką złożyć prośbę żeby mu ratę kredytu zawiesić (przypadała na 15). Zostawił swój numer telefonu i powiedział że czeka na informacje, Ja dostałam to zlecenie do zrobienia i jak już wszystko posprawdzałam okazało się że nie da się zawiesić raty bo jego umowa takiej opcji nie przewiduje. Nadzwoniłam się, naszukałam ale chuj. Dzwonię do niego 13 grudnia a tu dupa, nie ma takiego numeru, no więc sprawdzam w systemie i widzę że jest jeszcze stacjonarny telefon, więc dzwonię (chociaż on nalegał żeby na komórkę dzwonić) - okazuje się że takiego numeru też nie ma. Dzwoniłam tak 3 dni pod rząd po kilka razy dziennie i efekt ten sam. 15 grudnia pociągnęła mu się rata z rachunku. W końcu na komórkę dodzwoniłam się dzisiaj i mówię kolesiowi jak sprawa wygląda, że nie było możliwości zawieszenia raty i że dodzwonić się nie mogłam, A on mi mówi że mu komórkę ukradli i nie miał aktywnej cały zeszły tydzień, ja mu mówię że na stacjonarny też dzwoniłam i się nie dodzwoniłam a ten mnie zjebał jak psa że jestem oszustką, że kłamię itp. Że on miał telefon stacjonarny aktywny i dalej - wzreszczy po mnie że mu nie zawiesiliśmy tej raty i że to pewnie moja wina itp. Darł się tak z 10 minut a ja miałam wielką ochotę od chujów i kutasów nadać ale standardy obsługi klienta na to nie pozwalają 😠 😠 😠 No i w końcu się rozłączył po to by za pół godziny zadzwonić, zapytać mnie o imię i nazwisko żeby skargę złożyć na mnie, Noszzzz kurwa w dupę jebana mać (sorki za słownictwo). Miesiąc kurwa pracuję a ten chuj już skargę chce wystosować na to że mu komórkę ukradli i nie mogłam się do niego dodzwonić. DEBIL. A co lepsze - stacjonarny faktycznie miał aktywny ale jakiś cioł (pracownik banku), wpisując dane do systemu pomylił numery kierunkowe 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Ehhhh, mam doła. Bo po chuj się człowiek stara jak i tak ludzie tego nie doceniają 😞 😞 😞 😞 😞

Anyway (sorki za przynudzanie ale musiałam się wygadać), moje dziecko spędza ze mną stanowczo za mało czasu i chyba jestem dla niej zbyt nudna bo woli się bawić z innymi 😞 😞 A ja już nie wiem czym ja zainteresować i jak to wszystko zorganizować żeby z tych maksymalnie 3 godzin ( w czasie których muszę zrobić jeszcze obiad) spędzić z nią możliwie jak najlepiej czas. W sumie jestem na straconej pozycji w ciągu tygodnia bo po 16 ona już jest zmęczona i mało aktywna, robi się marudna i w ogóle dupa 😞 Tylko weekendy zostają w czasie których jestem albo chora, albo kurewsko zmęczona i ona chyba to wyczuwa 😞 Nie wiem serio jak sobie z tym radzić.

No i to by było na tyle.

Aha, mamy zatwardzenie i stan podgorączkowy. Mam nadzieję, że sytuacja się wyklaruje bo nie chce mieć powtórki z początku listopada i chore dziecko w trakcie świąt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...