Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja nikomu z nich. Kibicowalam najpierw Polakom i ewentualnie pozniej Czechom i nikomu wiecej.

Moja nadal za wiele nie gada tylko po swojwmu sylaby. Widze natomiast porownujac do innych dzieciaczkow ze jest do tylu z gadaniem za to do przodu z manualnymi sprawami. Zachowuje sie identycznie jak dwulatka mojej kolezanki (no mmoze oprocz tego ze nie potrafi robic na nocnik) ale reszte to samo robi. Je sama juz lyzeczka i potrafi sie najesc. Nawet widelec skubaniec musi miec i wie do czego sluzy-nabija miesko sobie i delikatnie ostroznie do buzi wsadza. Pije z kubeczka normalnego jak jej asekuruje zeby nie wywalila i wylala, wchodzi i schodzi bezproblemowo z tapczanu krzeselka bujaka. Potrafi sama wejsc kilka stopni po schodach. Wszystko rozumie jak do niej mowie opropcz slowa nie wolno 😁 sama nawet sobie ubrala ostatnio koslawo ale udalo jej sie skarpetki czapke i bluzke! zalozyla bluzke przez glowe i probowala wcisnac reke w otwor tyle ze wcisnela w otwor tam gdzie glowa i sie zaklinowala. Czapke bezblednie sama zalozy. Nawet buty wsuwane na rzepy sama zaklada. Potrafi siegnac do klamki i otworzyc zamek i drzwi klamka bo mamy takie stare przedwojenne drzwi gdzie sa bardzo nisko polozone. Jak jej dam klucze to wie gdzie sie je wsadza. Nauczyla sie nawet w teori kierowac autem 😁 jedzie kierujac kierownica i co chwila zmienia bieki macajac galke zmiany biegow przy tym caly czas mowiaac brum brum brum itp. Biega jak stara-tak szybko ze co chwila sie gdzies wywroci przez nieuwage. I wiele wiele innych. Jestem z niej dumna 🙂
Ide spac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
brechti napisał(a):
gizelda napisał(a):
Ola uwierz mi w przedszkolu dzieci mówią gorzej 😉
no moja też szybko załapie ☺️
jakoś specjalnie się jeszcze przy niej nie powstrzymuje ☺️


moja dzisiaj GÓWNO powiedziała 😁


To Twoja Helenka juz takie rzeczy gada?? 😮


czasem uda jej się coś powtórzyć 😜 dziś akurat ja podłapałam 'gówno' z kiepskich i rzuciłam tym tekstem do mojej mamy, Hell usłyszała i też powiedziała 😁 ale się z mamą uśmiałam 😁

z Helki to niezła gaduła jest, a najczęściej to krzyczy CIOTKA do każdej babki jaką widzi.

dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

ja już w drodze na jazdy, chłopcy jeszcze spali jak wychodziłam.

Matylda wczoraj czytałam Twoją historię będąc w autobusie i ludzie dziwnie się na mnie patrzyli bo się śmiałam.

Mój Maks przeklął raz w życiu ale za to takiego wstydu mi narobił a nawet bardziej mojej siostrze. Niosła go na barana na targu i jakaś Pani zaczęła mu bluzeczkę poprawiać a on się odwrócił i powiedział do niej spier... Panią zgasiło i odeszła bez komentarza a my obie w szoku. Zapytałam go gdzie to usłyszał a on, że jak ciocia Ania goniła ciocię Beatę z ciapem w żłobku to tak do niej powiedziała...
A teraz chrześniak mojego męża ma niecałe 3 lata i potrafi ku... Powiedzieć, mam nadzieję, że G. od niego nie podłapie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
mam takie ciśnienie od samego rana że najchetniej bym kogoś zatłukła 😠 😠 😠 😠
Julka trafiła do klasy do NAJGORSZEJ baby, wrednej jędzy i na dodatek nie ma NIKOGO ze swojego przedszkola. żeby sprawę jeszcze pogorszyć dyrektorka jest tak przyjebana że nic się z nią załatwić nie da. Muszę kurwa chyba korzenie zapuścić tam w szkole pod tą listą żeby znaleźć jakąs dziewczynkę, która też będzie chciała klasę zmienić 😠 😠 😠 😠
niech to SZLAG 😠 😠
idem zapalić bo aż się trzęse cała no co za życie 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Mnie dziś teściowa nawiedza 🤢

bry 🙂
a ja mieszkam z teściową i co mam powiedzieć...

Tu nie ma co mówić, usiąść i płakać albo się modlić o polepszenie losu 😁


a ja swoją kocham 🙂 🙂 wczoraj mnie wyfryzowała, zrobiła na cacy 😉 jeden jedyny szczegół który mnie lekko zdenerwował to to, że spędziłam na fotelu fryzjerskim 5 GODZIN 😁 😁 😁 pobiłam rekord 😉

aha i QUE VIVE ESPANA!!!! 😁 😁 i bossski Casillas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Mnie dziś teściowa nawiedza 🤢

bry 🙂
a ja mieszkam z teściową i co mam powiedzieć...

Tu nie ma co mówić, usiąść i płakać albo się modlić o polepszenie losu 😁


a ja swoją kocham 🙂 🙂 wczoraj mnie wyfryzowała, zrobiła na cacy 😉 jeden jedyny szczegół który mnie lekko zdenerwował to to, że spędziłam na fotelu fryzjerskim 5 GODZIN 😁 😁 😁 pobiłam rekord 😉

aha i QUE VIVE ESPANA!!!! 😁 😁 i bossski Casillas 😜

boski to jest Pique 😁
ten co będzie miał albo i nie będzie miał z Shakirą dziecko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
niksssa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Mnie dziś teściowa nawiedza 🤢

bry 🙂
a ja mieszkam z teściową i co mam powiedzieć...

Tu nie ma co mówić, usiąść i płakać albo się modlić o polepszenie losu 😁


a ja swoją kocham 🙂 🙂 wczoraj mnie wyfryzowała, zrobiła na cacy 😉 jeden jedyny szczegół który mnie lekko zdenerwował to to, że spędziłam na fotelu fryzjerskim 5 GODZIN 😁 😁 😁 pobiłam rekord 😉

aha i QUE VIVE ESPANA!!!! 😁 😁 i bossski Casillas 😜

boski to jest Pique 😁
ten co będzie miał albo i nie będzie miał z Shakirą dziecko 😉


ja mam sentyment do bramkarzy - kiedys mi sie Petr Cech śnił, w tym swoim wypasionym hełmie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
gizelda napisał(a):
niksssa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Mnie dziś teściowa nawiedza 🤢

bry 🙂
a ja mieszkam z teściową i co mam powiedzieć...

Tu nie ma co mówić, usiąść i płakać albo się modlić o polepszenie losu 😁


a ja swoją kocham 🙂 🙂 wczoraj mnie wyfryzowała, zrobiła na cacy 😉 jeden jedyny szczegół który mnie lekko zdenerwował to to, że spędziłam na fotelu fryzjerskim 5 GODZIN 😁 😁 😁 pobiłam rekord 😉

aha i QUE VIVE ESPANA!!!! 😁 😁 i bossski Casillas 😜

boski to jest Pique 😁
ten co będzie miał albo i nie będzie miał z Shakirą dziecko 😉


ja mam sentyment do bramkarzy - kiedys mi sie Petr Cech śnił, w tym swoim wypasionym hełmie 😁 😁

ha ha ha
no ale od Czecha Cecha to jest chyba wielu innych ciekawszych bramkarzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Pique fajny ale musiałby se brodę zgolić bo ja nie cierpię takich zarośniętych, wydają mi się niedomyci 🤢

ale jak to seksownie kuje /kłuje - jak to się kur.............. pisze ??? 😠

Kłuje.. Ja nie lubię i co na to poradzisz.. Tak mam ooo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
A czytalyscie wczoraj na wp.pl ze ronaldo jest slaby w lozku ?? 😁 Macie tych swoich boskich pilkarzy hehehehe
Ja jak bylam mala-ja wiem moze z 7 lat mialam to sie podkochiwalam w Jordanie z zespołu NKOTB

A kto to napisał że jest słaby? Spał z nim czy co? Poza tym - nie ukrywajmy - to jaki facet jest w łóżku zależy w dużej mierze od kobiety... Poza tym on mi nie wygląda na słabego.. Ojj nie wygląda a ja się w tych sprawach rzadko mylę 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ten cały CR7 to w ogóle o dupę wytłuc
dla mnie to taki laluś, pedzio, mamisynek
no ja tam ekspertką nie jestem zwłaszcza jak jestem w jednym związku od 10 lat no ale dwa romanse przeżyłam 😁
mniejsza z tym w każdym razie Ronaldo moim zdaniem to tylko do kopania piłki się nadaje i tyle
już sobie wyobrażam jak po jakiejś nieudanej pierwszej połowie schodzi do szatni i ryczy
ehhh
a co staruszek Beckham WAM się nie podobał ???? albo chociaż Boruc ???
moja miłość to już dawno zapomniany OWEN
http://www.google.pl/search?q=Michael+Owen&hl=pl&prmd=imvnso&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=wRrsT8TSA8TdtAb6uNTbBQ&ved=0CFsQsAQ&biw=1280&bih=659
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
ale Cech jest MÓJ 🙂 kiedyś "za młodu" kochalam Davida Jamesa ale świat już o nim zapomniał 😁 😁

Mi się jeszcze Boruc widzi 😁

noo fajny jest fajny ale to stary legionista a u NAS sie Legii nie lubi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to sie pochwale ze z wczorajszej wizyty wiem tyle ze dziecko chcialo sie pochwalic tym co ma miedzy nozkami i mamy CHLOPCA 🙂
wazy juz 500 g 🙂
o to i on:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/502/zdjcie0228n.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9103/zdjcie0228n.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
a to drugie ujecie:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/zdjcie0227v.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8422/zdjcie0227v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...