Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Matylda - co do CR7 jeszcze - już pisałam że to gwiazdor, to że ma full kasy to wiadomo, więc pozwala sobie na różne rzeczy mniej lub bardziej akceptowane 🙂 Nigdy nie wiadomo jak my byśmy się zachowały mając tyle kasy no ale pewnie też nigdy się nie dowiemy 😁 Ja tam bym fryzjerem codziennie nie pogardziła 😁 ☺️
O zarobkach się nie wypowiadam z wiadomych względów....
O tym co potrafi robić i mówić Lenka też nie bo mi się nie chce pisać epopei 🙃
Ale na zupę nie mówi Pipa 😁 Mówi mniam mniam... Ale za to pokazać i powiedzieć cycy potrafi 😁

Aha - a mój mąż już Ci się nie podoba? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙂
Wróciłam padnięta, wyjechaliśmy o 4 rano, o 7.30 byłam na rynku w krakowie, 20 po ósmej już mnie pokłuli i prześwietlili, poszlajałam się do 13, odebrałam wyniki, poszłam do lekarki i się zakochałaaaam ☺️ ☺️ Młoda, śliczna i przemiła, zadbana, naturalna- szoook... no ale tak sobie myślę, że jakbym ja skasowała 250 PLN za 15 minutową wizytę też byłabym miła 😁

Andziucha: wspaniałe foty! aż ciężko uwierzyć, że to dopiero 21 tc! macie już imię?

Tynkuś: kochana nie martw się i nie czytaj głupot na necie- najpierw porozmawiaj z lekarzem 🙂 wszystko będzie dobrze 🙂

Ja osobiście CR cenię, ale ni chuja- nie mój typ, za bardzo zniewieściały, mój B to mój ideał i żaden inny 😘 😘 😘 😘

W Bereshka są przeceny, ale nie jakieś szokujące. W ogóle dzisiaj byłam w galerii krakowskiej- syf kiła i mogiła- za dużo ludzi i takiego bajzlu w życiu nie widziałam, ciuchy na podłodze, wymieszane,wymiętolone- pierwszy raz coś takiego widziałam. i nic nie mogłam znaleźć! np. w h&m już dawno miałam upatrzone kilka rzeczy i NIC nie znalazlam 😮

I w ogóle to Kraków niby taki piękny i och ach, ale oprócz starego miasta kazimierza i wawelu to lipa, wolę wrocław a już najbardziej to kocham opole 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry
P. pojechał do Wa-wy sam o teraz a ja nie mogłam bo nie miałam z kim niewiasty zostawić 😮
no ale przeżyję , chłopaki Piotr i Paweł przyjadą wieczorem więc trza jakąś uroczystą kolację zrobić 😉
może kuzyn się chóć jakimś dolarem odwdzięczy 😁
więc dziś byłam na jagodach pojechałam o 4.00 rano o 9.00 wróciłam myślę że mam jakieś 15 kg a tera jagoda na skupie po 7.50 😁
tylko kurka wodna dziś skup nieczynny , tzn czynny ale nikt jagód nie przynosi bo wszyscy świętują więc i ja swoich nie sprzedam bo ktoś specjalnie po 3 skrzynki nie będzie przyjeżdżał
jeszcze jutro idę ostatni raz ( jak kac pozwoli wstać 😁 )
mój LEŃ boi się much ( nie wiem czy już o tym pisałam czy nie 😜 ) jak coś lata to ona wyje jak oszalała i ucieka ale czasem aż mi jej szkoda nie wiem co ona se tam w tym łebku umyśliła
a wczoraj taty nie poznała 😁 o szok on przyjechał a ta w ryk i do mamy na ręce he he
o zakupach i wyprzedażach nic nie wiem, na razie niczego nie szukam i niczego nie potrzebuję , może jesienią 😉
Ola oczywiście Twój S. też mnie się podoba , ale jakoś tak przeglądałam galerię NINY i ten jej chłop mi się zwidział o i tyle
a mój kuzyn wczoraj był na meczu i wrócił zawiedziony bo kibicował Niemcom a ja byłam wieczorem w takiej euforii po wygranej Włochów że nawet P. na tym skorzystał ☺️
no ale w finale liczę na Hiszpanię i liczę że się nie zawiodę 😁
aaaaaaaaa i za dwa tyg przyjdzie auto Piotrka ale będę się furą wozić ( mam nadzieję że jeszcze ktoś będzie tankował ten 2,5 litrowy silnik benzyniak 🙃 )
nie wiem co by tu jeszcze , bo jakieś cholerne pustkowie sie tutaj zrobiło 😞
może na razie styknie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina jak sobie teraz radzisz sama z dwójką ???????????
łatwo pewnie nie jest co ?????







dziewoje macie jakiś sprawdzony basen albo cóś ????
bo moja kocha wodę i ciglę jak coś widzi we wiadrze na zewnątrz to albo "myju myju" albo "piciu piciu"
basen w planach jest bo to ma być dla LENY i dla dzieci sąsiadów ale nie wiem co to ma być
P. już chce dziś w Wa-wie kupić bo teraz niby te upały mają być ,ale nie wiem w ogóle z czym to się je , nie wiem jakie ceny , nie wiem z czego to ma być, ile litrów , w ogóle nic nie wiem 😮 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda ja mam ten basen i wydaje sie byc fajny chodz go mam zamiar uzyc dopiero w ten weekend 🙂
http://allegro.pl/basen-rozowy-pink-flower-wysoki-promocja-i2366781022.html
jakos daje rade z dwojka 🙂 najwieksze utrudnienie mam z tym ze łazienke i kuchnie mam na dole i musze tak chodzic i zostawiac małego, ale jakos idzie maja nie jest zazdrosna i jak karmie Milusia to sie sama zajmuje soba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak ja bym sobie poleżała plackiem na plaży chociaż 5 minut 🙃 z moim czortem to się nie da, minuty w miejscu nie usiedzi tylko po ludziach chodzi 😁 a dzisiaj taaaki upał był 😁
Jutro do nas tatuś przyjeżdża na weekend 🙂 wyjątkowo się cieszę 🙃
BTW ale ruch od paru dni 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
jak ja bym sobie poleżała plackiem na plaży chociaż 5 minut 🙃 z moim czortem to się nie da, minuty w miejscu nie usiedzi tylko po ludziach chodzi 😁 a dzisiaj taaaki upał był 😁
Jutro do nas tatuś przyjeżdża na weekend 🙂 wyjątkowo się cieszę 🙃
BTW ale ruch od paru dni 🥴


to Ty Asia nie mieszkasz z facetem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia zazdroszczę Ci weekendu, wyobrażam sobie co się będzie działo 😁 🙂

Mój B przyleci za 4 tygodnie 🤪 🤪 Jeeeju niech to szybko zleci 😁

Dzisiaj bukuję samolota do Warszawy 😎 I idziemy nad jezioro- zrobili nam tam PLAŻĘ a dzisiaj 34 stopnie mają być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

My już po ortopedzie 🙂 Wszystko z młodą ok, powiedział że ma nogi jak chłopak - raz że posiniaczone a dwa że kolana i uda na zewnątrz.. Z reguły dziewczynki mają iksy ☺️ Ale to nic, taka jej uroda, może się to jeszcze trochę zmieni 🙂 A z tym chodzeniem stópką do środka to też norma, powiedział że dopóki nosi pampki to tak będzie i mamy się zjawić jak już pieluch nie będzie wtedy oceni. Poza tym kręgosłup ok, piętki prosto już ma, robią się też wyżłobienia w stopach więc platfusem być nie powinna.. Ma nadal chodzić boso i jak to on powiedział "chować się naturalnie", nie ma potrzeby zakładania żadnych butów za kostkę.. Byłaby taka konieczność gdyby miała zwichrowaną piętę... Tak więc mam argument dla teściowej która wiecznie mnie poucza że mam jej buty ze sztywną kostką zakładać 🤢
No to chyba tyle... Aha - podkurczanie palców też norma... Moja nawet jak się wspina, jak zagląda co na stole to na takich podkurczonych staje 😮 Mówiłam mu, ale kazał się tym nie martwić 🙂

Ania - bukuj bileta.. czekam na Ciebie 🙂 Ale się cieszę że Cię zobaczę 🙃

Magda
- to co Ty tyle czasu nie wiedziałaś że Asia mieszka z rodzicami? Przecież jej M. pracuje za granicą 😉 Wiele razy opowiadała że może tam do niego pojadą.. Zresztą był czas że była tam u niego 😮 🤔 Myślałam że wiesz.... Jeszcze jej kiedyś bilet pomagałam bukować..


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra, lot i hostel zabukowany 😆 Teraz Ola kombinuj gdzie się spotkamy i co będziemy robić, żebym sobie mapkę zawczasu przygotowała 😁
W Warszawie będę 19 w czwartek koło 10, pojadę zostawić bagaż, od 15 mogę się zameldować czyli gdzieś od piątej w górę możemy się spotkać (liczę z dojazdem na miejsce). W piątek lot powrotny mam o 18 czyli dam radę coś zwiedzić.
Ale się cieszę 🙂 🙂 🙂

Andziucha współczuję 😞

U mnie nici z 34 stopni, jest pochmurno, ale super znośna temperaturka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...