Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja widziałam kiedyś jednego dnia z 5 kobitek z wózkami i torebkami dużymi zwykłymi takimi na rączce zawieszonymi- tak mi się wtedy rzuciło w oczy, bo tyle naraz ich widziałam 🙂 więc może jakąś zwykłą torbę taką wynajdź? w sumie to i takie materiałowe a la sportowe są...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja widziałam kiedyś jednego dnia z 5 kobitek z wózkami i torebkami dużymi zwykłymi takimi na rączce zawieszonymi- tak mi się wtedy rzuciło w oczy, bo tyle naraz ich widziałam 🙂 więc może jakąś zwykłą torbę taką wynajdź? w sumie to i takie materiałowe a la sportowe są...
Mąż mnie na zakupy zaprosił 😁 grzech nie skorzystać 😜
szybkich rozwiązań życzę jakby się miało u którejś zacząć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mam dzis beznadziejne samopoczucie.
Musze jutro wyjsc gdzies, cos konkretnego zrobic, bo mnie szlag trafi.
Ciekawe jaka bedzie nocka. Dzis w nocy przespalam 3,5 godziny. Za to nadrobilam pozniej rano i pewnie dlatego nie mam humoru i boli mnie glowa. No i jeszcze ten tluszcz tak za mna chodzi hehe, a nie chce mi sie wyjsc. Na tate nie mamy co liczyc bo jeszcze z pracy nie wrocil, a jak zaraz bedzie to zaraz gadanie ze zmeczony i w ogole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też kiepsko spałam... jakaś bezsenność mnie dopadła, dopiero po 4 nad ranem zasnęłam, nie wiem może to stres, nerwy, a może hormony... mam nadzieję, że dzisiaj prześpię nockę 🙂 w końcu trzeba zbierać siły na nieprzespane noce jak już dzidzia będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam chęć na kebab danie z frytasami i surówką mniam mniam... W sumie musze zaspakajać swoje zachcianki bo później to już nie pojem 😞... ale tak na noc takie tłustości to nie wskazane 😞 ehh może na weekendzik pójdziemy z moim P. na deptaczek do naszej knajpki kebabowej i sobie zamówie taki zestaw XXL 😁 a co 🙂 może to mój ostatni tego lata 😉
I tak objadam się non stop truskawkami, czereśniami i arbuzem- na zapas hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniaruda83 napisał(a):
Dziewczyny mam pytanko czy u takiego noworodka bedziecie odrazu uzywaly szamponikow jakichs i czegos do kapieli czy narazie sama woda? 😮 aha a wode do kapieli bedziecie przegotowywac czy taka z kranu?

woda z kranu normalna
szampon do włosków używa się od 1 miesiąca życia
a do wody mam do mycia taki płyn Jonsona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czerwcowka napisał(a):
aniaruda83 napisał(a):
Dziewczyny mam pytanko czy u takiego noworodka bedziecie odrazu uzywaly szamponikow jakichs i czegos do kapieli czy narazie sama woda? 😮 aha a wode do kapieli bedziecie przegotowywac czy taka z kranu?

woda z kranu normalna
szampon do włosków używa się od 1 miesiąca życia
a do wody mam do mycia taki płyn Jonsona


dzieki bardzo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goska ten twoj gin to naprawde jakis naciagacz-a nie mozesz sie na szybko umowic do jakiegos innego no a jeszcze ten wynik-0bankowo cos jest pomylone(tym bardziej ze chyba w ciazy to powinnni sie tym mega zmartwic a oni to maja w d.. jakby taka roznica byla normalna)

ja jestem mega przeciwna kosmetykom wiec bede kapac w wodzie z maka ziemniaczana(krochmal) no ale na poczatku bede wode do kapieli gotowac... bo tu u mnie stara chaupa rury sprzed wijny wiec wole byc ostrozna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zamierzam od razu przyzwyczaic do kranowki.
Do kapieli mam olejek i oliwke do smarowania, ale bede tego uzywac co 2ga kapiel.
Czyli raz sama woda a raz olejkiem do kapieli. Do wloskow nic nie kupilam bo nie wiem czy sie nie urodzi lysiutki 😁 😁 😁. Poza tym wloski moga poczekac conajmniej miesiac.
Na poczatku chyba lepiej nie przesadzac z kosmetykami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Mój T odebrał wyniki moczu...
Badanie moczu -
krew - nieobecna
białko - *ślad*
nabłonki płaskie - *pojedyncze w polu widzenia*
nabłonki okrągłe - *pojedyncze w polu widzenia*
śluz - *dość liczne pasma w preparacie* - co to znaczy?
leukocyty - *2-6* (norma 0-5)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dwie godziny mnie nie było i 10stron do nadrobienia. Masakra 🙂
Doris ja mam karuzelkę Tiny Love "Wyspa Marzeń". Coś takiego: http://allegro.pl/karuzela-wyspa-marzen-tiny-love-gratisy-wys10-zl-i1645364329.html Ale ja kupiłam używaną i za karuzelkę i nianię zapłaciłam w sumie 100zł plus przesyłka. I jest w stanie idealnym, naprawdę. W sumie to jest zabawka na pół roku, więc nie ma sensu dawać nie wiadomo ile kasy- moim zdaniem. A i tak może potem ją po prostu sprzedam.
Jeśli chodzi o bujaczki : http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=182001&e=detail&site=pl&selcat=bgsw&pid=55745# Kuzynka to dostała jak urodziła i teraz jak urodzi się mój Mały to mi to przywiezie, bo jej wyrósł. A potem jej to oddam, bo po co ma mi gracić mieszkanie.
Matę edukacyjną też odziedziczyłam od kuzynki, więc summa summarum to mam takie bzdety dla dziecka, ale wszystko mam zamiar potem pooddawać, żeby mi nie zalegało, bo po co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ivi1984 napisał(a):
Dziewczyny! Na wszystkie bolączki jakie mnie dopadają w tym ostatnim miesiącu ciąży... mam jedno rozwiązanie (czasem działa dłużej a czasem pozwoli mi tylko na uśmiech). Może i Wam poprawi się humorek 🤪 🤪

http://www.youtube.com/watch?v=P_hfkc1tar0&feature=fvwrel


SUPCIO, oklaskalam cie za to 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
agata ja nie mam, ale moje nosidełko może robić za leżaczek na początku, potem kupię jakiś taki specjalny... widziałam reklamę w tv z FisherPrice, może taki....


jakaś majoweczka na forum chwaliła bardzo właśnie ten reklamowany model - około 2 stówek na allegro ...chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...