Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki. U mnie nic nowego, cały czas leże ale towarzystwo na sali fajne także da się przeżyć.
Ale jest promyk nadziei bo dzisiaj na obchodzie był ordynator oddziału i zadecydował że zmniejsza mi dzisiaj dawkę fenoterolu do 4 razy dziennie i jeśli dzisiaj i jutro nie pojawią się skurcze to w piątek puszczą mnie do domku. Nie chce zapeszać ale bardzo się cieszę i mam nadzieję że już na weekend będe w domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Ann, twój synek ma wa takim razie szansę na niezłą pogodę nad morzem. Zapowiadają, że II połowa lipca będzie lepsza niż pierwsza 😉
Ja tam za upałami nie tęsknię, a wręcz z odrazą o nich myślę, ale odczucia dzieciaków na koloniach są zgoła inne niż ciężarówek w ostatnim miesiącu ciąży 😁

Dokładnie jo-aneczko 🤪Ja też za upałami nie tęsknie, ale ze względu na dzieciaczki chciałabym, żeby było choć trochę lepszej pogody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie.
Nastraszyłyście mnie tym liczeniem tygodni ciąży. Muszę pogonić męża żeby wstawił łóżeczko do pokoju malutkiej i powiesił firanki. Ja muszę się zmobilizować na ostatnie zakupy do szpitala i do domciu.
Wczoraj była u mnie położna. Miałam taką skróconą szkołę rodzenia. Przyjdzie jeszcze dwa razy przed porodem i oczywiście po porodzie. Kobieta mnie nastawiła pozytywnie do samego porodu. Teraz wydaje mi się że to będzie bułka z masłem, jeżeli będzie przebiegać prawidłowo. Z resztą w poniedziałek mam wizytę u mojego lekarza, to też się dowiem czegoś więcej.
Dziękuję wszystkim za opis czopa śluzowego - teraz na pewno nie przegapię jeżeli mi "wypłynie" przed porodem.
Zmykam do łóżeczka, bo mała strasznie się rozpycha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia, jezeli zmniejszaja dawke, to juz są to dobre wiesci 🙂 a jezeli wypuszczą cię do domku, to już w ogóle rewelacja 🙂 no a jesli jednak zadecydują zebys została, to pamiętaj ze juz duzo nie zostało i ze wszystko jest dla dobra malenstwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa, u mnie dziś straszna duchota... ale brak słońca... 🤨 połaziłam dziś stroche po urzędach i mam dość 🤢 do tego podczas chodzenia mały tak uciskal mi pęcherz, że miałam wrażenie, że jest juz tak nisko, że zaraz wypadnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff poprasowane i poprane prawie wszystko..
jutro skończę z tym.. ale jestem zmeczona..
a prasowała dzis kuzynka..
wiecie co tak sobie dzis gadałam z ciocia moja i kuzynka że moj poród chyba tuż tuż jest bo brzusio mi tak opadł że zaraz na kolanach bede nosic, a do tego mam te skurcze od 3 dni i twardnienie brzuszka , sama czuje sie jakos tak jakbym już miała rodzić, oby Nadia dotrzymała chociaż do 6 sierpnia ... do tego 38tygodnia z usg..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jola mnie juz zebra nie bola ae byl taki czas ze spac nie moglam i myslalam ze wyc bede z bolu 🥴

Diviana ciasteczka pysznie wygladaja az sie uslinilam 😉 😉 😉 ja nasmazylam nalesnikow jak dla wojska...dobrze ze moj tata ma dzisiaj przyjechac uwielbia je to troche pomoze...a teraz lece pod prysznic bo nie dosc ze skwar na dworze to dwie godz nad patelnia sprawily ze sie rozplywam 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
siehankowa dalej masz plan by wytrzymać do sierpnia? 🙂
Za urzędy dzis podziwiam 🙂

tak, nadal 🙂 chociaz coraz mniej w to wierzę 😁 i denerwuje mnie to, że zaczeły puchnąć kostki 🤨 mam nadzieje, że to normalne na tym etapie ciązy 😉
a po urzędach musiałam polatać, bo jak nie teraz, to kiedy ? 😜 a zmieniałam miejsce stałego zameldowania, musiałam odebrac nowy dowód, pójść do banku i urzędu skarbowego i poinformowac o zmianie itd. teraz zastanawiam sie co i kogo powinnam jeszcze powiadomić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...