Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć, Dziewczyny! 🙂
Szybko napiszę, że na usg wszystko dobrze 🙂
Szacowana waga 3200 g! 🙂 Także duży chłopak! 🙂
Zaraz zabieram się za nadrabianie zaległości 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki
Ja tylko tak na chwilke,Chciałam wam napisać,ze my juz w domku z Filipkiem 🙂Tak sie cieszę,ze juz po wszystkim.Nie jestem w stanie was nadrobic.Nie wiem kto urodził.
Z Filipkiem juz coraz lepiej,ja tez juz doochodze do siebie.Może jutro znajde wiecej czasu to wam cos wiecej napiszę.Miłej nocki.Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj aneczkare22, najważniejsze że jesteście w domciu. Gratuluję synka!
Madalena aktualizuje wszystko na swojej stronce, tam jest info kto już urodził. Coś sierpniówki polubiły lipiec 😉 Sierpniowych dzieciaczków jeszcze nie ma, ale dziewczyny uskuteczniają jabłecznik... lada chwila pojawią się następne maluszki.
Pozdrowienia dla Ciebie i Filipka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 🙂

Za wiele się nie dowiedziałam o tych ruchach, bo powiedzieli, że skoro ktg jest ok, to z dzieckiem też jest dobrze.... Mała nawet ruszała się przez dwie godzinki, więc się uspokoiłam trochę 🙂

Dziś było o karmieniu piersią... oczywiście mój elokwentny m musiał skomentować temat.. położna odradzała kupowanie laktatorów, i polecała inne metody ściągania pokarmu lub jego nadmiaru.. a ten mój walnął, że my nie kupimy na pewno, bo............... on będzie wypijał to czego mała nie da rady 😮 😮 😮

Mamom wizytowym gratuluje dobrych wieści a Tobie mapa szczególnie 🙂 Jak wiać niektórzy lekarze wykonują ten zawód tylko dlatego, że jest z tego niezła kasa, a że niewiele mają oni wspólnego z medycyną, to już inna bajka 🤢 🤢

Diviana - zaraz patrzę na sierpnióweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana - odpowiedziałam 🙂

I ostrzegam......... jutro mam zamiar zrobić jabłecznik, bo za mną chodzi 🙂 🤪

Cichutko tu już........
No cóż... chyba mykam do łóżeczka... dziś dostaliśmy kupę gazet i ulotek na SR więc mam co czytać do poduszki, bo szybko nie zasnę............oczywiście m już usnął i chrapie 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Dobrze, że już wieczór, bo przynajmniej nie jest tak gorąco.
lydzia przesyłam myślami do Was moją pogodę w zamian za Waszą (serio) 🙂
jola zasnęłam koło 4 rano, wstałam przed 7 żeby zjeść śniadanie i dalej zasnęłam 😁 No i wstałam o 14 🙂
aneczkare super, że jesteś z synkiem w domu. Zazdroszczę ☺️

Dziewczyny mnie też dobija to czekanie, plecy mnie bolą jak cholera, w pachwinach ból, że nie mogę chodzić jak człowiek 😮
No i ciągłe oczekiwanie na ruchy synka: jak się przebudzam, po jedzeniu, co godzinę...zeświruje przez to 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂

Nie mogę spać... już posprzątałam mieszkanie i teraz szykuję się do wyjścia do laboratorium zrobić analizę krwi i moczu.....

Później zabiorę się za jabłecznik 🙂

Miłego Dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie i mamusie i maluszki
Ja wczoraj po załatwianiu spraw i spacerach padłam spać jak zabita 😉 ale już jestem na nogach, może dziś przyjedzie do nas kominek 🙂 Powinnam posprzątac bo łazienka straszy brudem ale tak mi się ciężko zgina 🥴 no nic trudno jakoś będziemy musieli to przeżyć.
A i wczoraj była u mnie ta koleżanka z dzieckiem, tym razem się zapowiedziała, bałam się o kota, ale co się okazało że kot stwierdził że to jego terytorium i zaczął ganiać dziecko 😮 śmiesznie to wyglądało, zastanawia mnie jednak jak zareaguje na maluszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noi ja mowie wam mamusie i te w dwupaku i juz rozpakowane dzien dobry!!! 😁 😁 😁
U nas dzis ok jakos nie mamy tych boli co wczoraj na szczescie mala chya czeka na babcie (moja tesciowa) ktora ma jutronz urlopu wrocic hahhaaha
😁 😁 😁
A do tych dziewczyn ktore marwia sie o ruchy swoich maluszkow ja bylam wczoraj na ktg i moja mala przespala je prawie cale wedy dostalam od lekarki na waciku taki zapach cytrynowy to byl jakis olejek podejrzewam i wtedy mala sie obudzila i rozbrykala jak szalona moze sprobujcie taki sposob jak sie martwicie o ruchy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
mapa i agusia gratuluję wieści po wizytach 🙂
aneczkare witajcie w domu 🙂

U mnioe po wizycie tyle: nic się nie dzieje 🤢 Wszystkie chyba przede mną urodzą. Kanał rodny ma 3 cm i trzyma. Rysie tylko na wadze nie przybrał bo 2 tyg temu ważył 3525 a teraz ok. 3600, jakeis 3550. Najpierw lekarz powiedział, że ma głowę jak dzwon i jest bardzo duży, potem, że nie może go już zmierzyc za dokładnie do jest duży i zmierzył jeszcze raz. Waga wyszła porównywalna. Dziwne mi to trochę. Sprawdził przepływy i ok 6 na ktg kazał przyjechac do szpitala w którym chcę rodzic.
No więc na mnie jabłeczniki nie działają chyba dlatego, że synek ma tatusia charakter...ek 😉 Nie przepada za słodkim 🙂 mało sią rusza a tata też taki był znim na świat zawitał 🙂 Ja się cieszę, że wszystko jest w porządku i tak sobie myslę, że tą firankę w kuchni to jednak wypiorę 🙂 Nie dzisiaj, bo co innego mam w planach ale wezmę się za nią niebawem 🙂
Pozdrawiam Was brzuszki 😘 Zaraz wybywam z domu do mechanika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAMY WSZYSTKICH 🙂
Jak mi na wieczór było nie dobrze i duszno to masakra jakaś 😞może to była odpowiedź małej na to co moje kuzynki do niej gadały(4 i 16 lat) "Marysia wychodź, nie siedź już w tym brzuchu" i tak z pół godz 🙂 ale na szczęście szybko usnęłam i nocka fajnie przespana nawet nie słyszałam kiedy mój m wyszedł do pracy 🙂
ja zaraz pod prysznic zmykam a potem spacerek 🙂
ŻYCZĘ WAM MIŁEGO DNIA 🙂
I WYPAKOWAŃ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Brzuszki i Mamuski!!!!

ja wczoraj po 3S czyli sprzataniu, dluuuugim spacerze i seksie ☺️ ( chociaz m. pierwszy raz mial opory bo twierdzil ze mu to pedofilia zalatuje 😮 ) nie dostalam ani jednego skurczu 🙃 ale dzisiaj rano zauwazylam przezroczystego zelowego gluta z drobniutkimi bialymi pasemkami...nie bylo tego strasznie duzo...i zastanawiam sie czy to po prostu wiecej wydzieliny po "przytulaniu" czy moze ten slynny czop 😉 na razie nic sie nie dzieje...czekam 🙃

wczoraj w aptece zrobilam ostatnie zakupy, dzisiaj kupie jeszcze staniki i majtki jednorazowe ( bo u nas strasznie trudno je dostac 😮 ) i moge rodzic 😁 😁 😁

zapraszam na kawke i poczytam co tam naskrobalyscie od wczoraj!!!! moze znowu jakas mama dobre wiesci ma? 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 🙂
K8 online pisała,że jest po zdjęciu krążka i po odstawieniu leków, i pomimo,że jak twierdzi,wszystko może się zdarzyć liczy,że ma jeszcze czas.... pozdrawia ze szpitalnego łóżka 🙂
Ja dziś troszkę jeszcze poleżakuje i zabieram się za dopakowanie toreb szpitalnych bo nie wiem czy doktor mnie dziś nie skieruje przez to swędzenie do szpitala....Poza tym przeanalizowałam wyniki badań i troszkę się niepokoję bo kilka wyników mam powyżej normy kilka poniżej, ogólnie widać gołym okiem,że coś jest nie halo...Zobaczymy co na to doktorek dziś powie????
Poza tym mam nadzieję się dziś wreszcie może coś dowiedzieć na temat porodu , zdjęcia szwu i ogólnie tego co planuje w moim przypadku mój doktor...zobaczymy....a i jeszcze muszę do szpitala zadzwonić i dopytać o wyniki wymazu, który miałam ostatnio robiony, aby wiedzieć czy pozbyłam się tej paskudnej bakterii...Tak,że ogólnie czeka mnie dość ważny dzień, mam nadzieję,że się nie zawiodę i nie za wiele po dzisiejszej wizycie oczekuje 🤨

Dziewczyny zauważyłam coś dziwnego otóż nie ważyłam się z 4 dni może, dziś staję na wagę a tu 2,5 kg mniej...
Czytałam gdzieś ,że niektóre kobiety przed porodem zauważają nagły spadek wagi, ale nie pisało ile kg i na ile przed porodem...Ogólnie w sumie wychodzi na to,że jak przez ostatnie miesiące tyłam na miesiąc 2 kg, to teraz przytyłam 3 i schudłam 2,5, czyli 0,5 kg zostało na plusie 😮 a to okres kiedy bobasek najwięcej przybiera....nic nie rozumiem z tego...
Przypomniało mi się jak któraś właśnie z sierpnióweczek pisała,że dużo schudła i tłumaczyła to pobytem w szpitalu, nie wiem czy to nie Aniołek, a potem niebawem urodziła 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati Aniolek pisala ze schudla ale wydaje mi sie ze to nie oznaka porodu...ona przeciez miala cesarke i to chyba ze wzgledu na nereczke Oliwki. ja tez czytalam ze duzo kobiet w ostatnim miesiacu przestaje tyc albo wrecz chudnie a o Nadie sie nie martw ona z Ciebie wyciagnie co bedzie potrzebowala...moze np. woda przestala sie zatrzymywac... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...